Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan Grateful Dead 1 1/4" Cones 6pk
Blazy Susan
Amplify
—
—
$5.00
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan Grateful Dead 1 1/4" Cones 6pk
$5.00
Blazy Susan · Amplify
Accessories · Trays · Accessories
Ohio Flower Tray | CERTIFIED
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$5.00
—
Accessories · Trays
Ohio Flower Tray | CERTIFIED
$5.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Edibles · Gummies
RC Bites Mixed Berry Gummies
Riviera Creek
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$5.00
$0.17/mg
Edibles · Gummies
RC Bites Mixed Berry Gummies
$5.00
Riviera Creek · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.17/mg
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Bear Quartz BQ Swabs Kit Reusable Cleaning Station
Bear Quartz
Ayr Wellness
—
—
$5.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Bear Quartz BQ Swabs Kit Reusable Cleaning Station
$5.00
Bear Quartz · Ayr Wellness
Edibles
RC Bites Tropical Fruit [3pk] (30mg)
Riviera Creek
RISE Whitehall
—
—
Hybrid
$5.00
—
Edibles
RC Bites Tropical Fruit [3pk] (30mg)
$5.00
Riviera Creek · RISE Whitehall
Hybrid
Accessories
2G Ultra Thin Cali Cones [3pk]
Vibes
RISE Whitehall
2.00g
—
$5.00
—
Accessories
2G Ultra Thin Cali Cones [3pk]
$5.00
Vibes · RISE Whitehall
2.00g
Edibles · Gummies
Riviera Creek | Watermelon (Solventless ) Gummies 30mg | 3pk
Riviera Creek
Locals Dispensary
0.30g
—
Hybrid
$5.00
$0.17/mg
Edibles · Gummies
Riviera Creek | Watermelon (Solventless ) Gummies 30mg | 3pk
$5.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
0.30g
Hybrid
$0.17/mg
Accessories
Blazy Susan | Peach Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Peach Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
Blazy Susan | Rose Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Rose Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories · Trays · Accessories
Small Ash Tray | CERTIFIED
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$5.00
—
Accessories · Trays
Small Ash Tray | CERTIFIED
$5.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Accessories · Glassware · Accessories
Herbal Wellness Center - Chillum
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
—
—
$5.00
—
Accessories · Glassware
Herbal Wellness Center - Chillum
$5.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
Accessories
MouthPeace Starter Kit
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
MouthPeace Starter Kit
$10.00
$5.00
· Theory Wellness
Edibles
3:1 Blueberry Lemonade Pearls - Daytime Sativa (60mg CBG / 20mg THC)
Grön
RISE Whitehall
—
—
Sativa
$5.00
—
Edibles
3:1 Blueberry Lemonade Pearls - Daytime Sativa (60mg CBG / 20mg THC)
$5.00
Grön · RISE Whitehall
Sativa
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Russian Cream Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories
MouthPeace Starter Kit
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories
MouthPeace Starter Kit
$10.00
$5.00
· Theory Wellness
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan Grateful Dead 1 1/4" Cones 6pk
Blazy Susan
Amplify
—
—
$5.00
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan Grateful Dead 1 1/4" Cones 6pk
$5.00
Blazy Susan · Amplify
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Bear Quartz BQ Swabs Kit Reusable Cleaning Station
Bear Quartz
Ayr Wellness
—
—
$5.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Bear Quartz BQ Swabs Kit Reusable Cleaning Station
$5.00
Bear Quartz · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
Theory Wellness
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
$10.00
$5.00
Theory Wellness · Theory Wellness
Accessories · Dab Tools · Accessories
SirEEL - 7" Dab Straw
LuvBuds
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.00
—
Accessories · Dab Tools
SirEEL - 7" Dab Straw
$5.00
LuvBuds · Main Street Medical Cannabis
Edibles
RC Bites Mixed Berry [3pk] (30mg)
Riviera Creek
RISE Whitehall
—
—
Hybrid
$5.00
—
Edibles
RC Bites Mixed Berry [3pk] (30mg)
$5.00
Riviera Creek · RISE Whitehall
Hybrid
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
Leaf Relief
—
—
$5.00
—
Accessories
Blazy Susan | Honey Lemon Tea Leaf Pre Rolled Cones | 2pk
$5.00
· Leaf Relief
Accessories · Batteries
Amplify M4 Tiny Battery
Amplify
Amplify
—
—
$5.00
—
Accessories · Batteries
Amplify M4 Tiny Battery
$5.00
Amplify · Amplify
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
(500 LPV) Randy's Res-Tips Cotton Swabs 100pk
Randy's
Locals Dispensary
—
—
$5.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
(500 LPV) Randy's Res-Tips Cotton Swabs 100pk
$5.00
Randy's · Locals Dispensary
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
Theory Wellness
Theory Wellness
—
—
$10.00
$5.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Batteries
Theory - Inhale Activated Stick-Style Battery
$10.00
$5.00
Theory Wellness · Theory Wellness
Accessories
Hillfire -Cartridge Label Bands -3pk
HillFire
The Landing
—
—
$5.00
—
Accessories
Hillfire -Cartridge Label Bands -3pk
$5.00
HillFire · The Landing
Edibles · Gummies
Pineapple RC Bites Solventless Gummies 3pk
Riviera Creek
Amplify
0.03g
—
$5.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Pineapple RC Bites Solventless Gummies 3pk
$5.00
Riviera Creek · Amplify
0.03g
$0.15/mg
Accessories
The Cali Organic Hemp 2g Pre Roll Tube [3pk]
Vibes
RISE Whitehall
2.00g
—
$5.00
—
Accessories
The Cali Organic Hemp 2g Pre Roll Tube [3pk]
$5.00
Vibes · RISE Whitehall
2.00g
Accessories · Dab Tools · Accessories
SirEEL - 7" Dab Straw
LuvBuds
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.00
—
Accessories · Dab Tools
SirEEL - 7" Dab Straw
$5.00
LuvBuds · Main Street Medical Cannabis
Accessories · Trays · Accessories
Ohio Flower Tray | CERTIFIED
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$5.00
—
Accessories · Trays
Ohio Flower Tray | CERTIFIED
$5.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Accessories
(500 lpv) Visine | Red Eye On-The-Go Eye Drops
Visine
Locals Dispensary
—
—
$5.00
—
Accessories
(500 lpv) Visine | Red Eye On-The-Go Eye Drops
$5.00
Visine · Locals Dispensary
Flower
Young Buck - Preroll - SLH (S)
Young Buck
Herbal Wellness Center
0.50g
15.1%
0.14%
CHLMBAC
Hybrid
$8.00
$5.20
Everything Store-wide - 35% Off
$10.40/g
Flower
Young Buck - Preroll - SLH (S)
$8.00
$5.20
Young Buck · Herbal Wellness Center
15.1% 0.14% 0.50g
Hybrid
CHLMBAC
$10.40/g
Flower
Young Buck - Preroll - Super Buff Cherry #26 (H)
Young Buck
Herbal Wellness Center
0.50g
12.5%
0.21%
CLBHMLBAC
Hybrid
$8.00
$5.20
Everything Store-wide - 35% Off
$10.40/g
Flower
Young Buck - Preroll - Super Buff Cherry #26 (H)
$8.00
$5.20
Young Buck · Herbal Wellness Center
12.5% 0.21% 0.50g
Hybrid
CLBHMLBAC
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
SLH | 0.5g Preroll
Young Buck
Certified Dispensary
0.50g
15.1%
0.13%
CHT
Sativa
$8.00
$5.20
30% Off Storewide
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
SLH | 0.5g Preroll
$8.00
$5.20
Young Buck · Certified Dispensary
15.1% 0.13% 0.50g
Sativa
CHT
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
Young Buck
Herbal Wellness Center
0.50g
14.0%
0.14%
ACLBMHLB
Sativa
$8.00
$5.20
Everything Store-wide - 35% Off
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
$8.00
$5.20
Young Buck · Herbal Wellness Center
14.0% 0.14% 0.50g
Sativa
ACLBMHLB
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
Young Buck
Herbal Wellness Center
0.50g
14.0%
0.14%
ACLBMHLB
Sativa
$8.00
$5.20
Everything Store-wide - 35% Off
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
$8.00
$5.20
Young Buck · Herbal Wellness Center
14.0% 0.14% 0.50g
Sativa
ACLBMHLB
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Slayer Cake | 0.5g Preroll
Young Buck
Certified Dispensary
0.50g
19.8%
0.41%
LCL
Indica
$8.00
$5.20
30% Off Storewide
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Slayer Cake | 0.5g Preroll
$8.00
$5.20
Young Buck · Certified Dispensary
19.8% 0.41% 0.50g
Indica
LCL
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
SLH | 0.5g Preroll
Young Buck
Certified Dispensary
0.50g
15.1%
0.13%
CHT
Sativa
$8.00
$5.20
30% Off Storewide
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
SLH | 0.5g Preroll
$8.00
$5.20
Young Buck · Certified Dispensary
15.1% 0.13% 0.50g
Sativa
CHT
$10.40/g
Flower
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
Young Buck
Herbal Wellness Center
0.50g
14.0%
0.14%
ACLBMHLB
Sativa
$8.00
$5.20
Everything Store-wide - 35% Off
$10.40/g
Flower
Young Buck - Preroll - Lemon G (S) - 0.5g
$8.00
$5.20
Young Buck · Herbal Wellness Center
14.0% 0.14% 0.50g
Sativa
ACLBMHLB
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Slayer Cake | 0.5g Preroll
Young Buck
Certified Dispensary
0.50g
19.8%
0.41%
LCL
Indica
$8.00
$5.20
30% Off Storewide
$10.40/g
Pre-Rolls · Singles
Slayer Cake | 0.5g Preroll
$8.00
$5.20
Young Buck · Certified Dispensary
19.8% 0.41% 0.50g
Indica
LCL
$10.40/g
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - 1¼" Size
RAW
Herbal Wellness Center
—
—
$5.33
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - 1¼" Size
$5.33
RAW · Herbal Wellness Center
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - King Size
RAW
Herbal Wellness Center
—
—
$5.33
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - King Size
$5.33
RAW · Herbal Wellness Center
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - King Size
RAW
Herbal Wellness Center
—
—
$5.33
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - King Size
$5.33
RAW · Herbal Wellness Center
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - 1¼" Size
RAW
Herbal Wellness Center
—
—
$5.33
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
RAW - Classic Artesano Rolling Papers with Tips - 1¼" Size
$5.33
RAW · Herbal Wellness Center
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Randy's Res-Tips Cotton Swabs
Randy's
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.38
—
Accessories · Cleaning Solutions
Randy's Res-Tips Cotton Swabs
$5.38
Randy's · Main Street Medical Cannabis
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Randy's Res-Tips Cotton Swabs
Randy's
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.38
—
Accessories · Cleaning Solutions
Randy's Res-Tips Cotton Swabs
$5.38
Randy's · Main Street Medical Cannabis
Accessories · Batteries
LuvBuds - 350Mah Variable Voltage Battery + USB charger
LuvBuds
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.50
—
Accessories · Batteries
LuvBuds - 350Mah Variable Voltage Battery + USB charger
$5.50
LuvBuds · Main Street Medical Cannabis
Accessories · Batteries
LuvBuds - 350Mah Variable Voltage Battery + USB charger
LuvBuds
Main Street Medical Cannabis
—
—
$5.50
—
Accessories · Batteries
LuvBuds - 350Mah Variable Voltage Battery + USB charger
$5.50
LuvBuds · Main Street Medical Cannabis
Edibles · Drinks
Astronomer - Blue Raspberry Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Blue Raspberry Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
Wellspring Fields
Certified Dispensary
0.06g
—
Hybrid
$12.00
$6.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
$12.00
$6.00
Wellspring Fields · Certified Dispensary
0.06g
Hybrid
$0.11/mg
Accessories
2.5" Glass Hand Pipe
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Accessories
2.5" Glass Hand Pipe
$8.00
$6.00
· NAR Reserve