Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.61/mg
Edibles
Neptune - Blue Raspberry Sugar Free (10mg)
Astronomer
Elevated Growth
—
—
$6.00
—
Edibles
Neptune - Blue Raspberry Sugar Free (10mg)
$6.00
Astronomer · Elevated Growth
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.59/mg
Edibles
Mars - Strawberry Kiwi Sugar Free (10mg)
Astronomer
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$6.00
—
Edibles
Mars - Strawberry Kiwi Sugar Free (10mg)
$6.00
Astronomer · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Neptune - Blue Raspberry Sugar Free (10mg)
Astronomer
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Edibles
Neptune - Blue Raspberry Sugar Free (10mg)
$8.00
$6.00
Astronomer · NAR Reserve
Edibles · Drinks
Astronomer - Peach Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Peach Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.10g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.59/mg
Accessories · Batteries
PAX - ERA Classic
PAX
Herbal Wellness Center
—
—
$24.00
$6.00
Clearance - 75% Off
—
Accessories · Batteries
PAX - ERA Classic
$24.00
$6.00
PAX · Herbal Wellness Center
Edibles · Drinks
Uranus Lime Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Uranus Lime Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Black Cherry Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Black Cherry Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.01g
Hybrid
$0.60/mg
Accessories · Grinders · Accessories
Boveda Humidity Packet 62% 5pk
Boveda
Amplify
—
—
$6.00
—
Accessories · Grinders
Boveda Humidity Packet 62% 5pk
$6.00
Boveda · Amplify
Edibles
Mercury - Pineapple Sugar Free (10mg)
Astronomer
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Edibles
Mercury - Pineapple Sugar Free (10mg)
$8.00
$6.00
Astronomer · NAR Reserve
Edibles · Drinks
Saturn Peach Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Saturn Peach Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles
Saturn - Peach Sugar Free (10mg)
Astronomer
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$6.00
—
Edibles
Saturn - Peach Sugar Free (10mg)
$6.00
Astronomer · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Pluto - Mixed Berry Sugar Free (5mg)
Astronomer
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Edibles
Pluto - Mixed Berry Sugar Free (5mg)
$8.00
$6.00
Astronomer · NAR Reserve
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.56/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.56/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Watermelon Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Black Cherry Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Black Cherry Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.01g
Hybrid
$0.60/mg
Accessories
2.5" Glass Hand Pipe
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Accessories
2.5" Glass Hand Pipe
$8.00
$6.00
· NAR Reserve
Edibles
RC Bites Pineapple [3pk] (30mg)
Riviera Creek
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Edibles
RC Bites Pineapple [3pk] (30mg)
$8.00
$6.00
Riviera Creek · NAR Reserve
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
Wellspring Fields
Certified Dispensary
0.06g
—
Hybrid
$12.00
$6.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
$12.00
$6.00
Wellspring Fields · Certified Dispensary
0.06g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls · Singles
SLH Pre-Roll
Young Buck
Farkas Farms
0.50g
15.1%
0.08%
CH
Sativa
$8.00
$6.00
25% off Entire Stock - Medical - Cannabis Only
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
SLH Pre-Roll
$8.00
$6.00
Young Buck · Farkas Farms
15.1% 0.08% 0.50g
Sativa
CH
$12.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Glob Mops XL 2.0 Dual Tip Cotton Swabs
Bear Quartz
Ayr Wellness
—
—
$6.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Glob Mops XL 2.0 Dual Tip Cotton Swabs
$6.00
Bear Quartz · Ayr Wellness
Edibles · Drinks
Peach Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Peach Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Jupiter Watermelon Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Saturn Peach Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Saturn Peach Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.56/mg
Edibles · Drinks
Pineapple Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.56/mg
Edibles
RC Bites Tropical Fruit [3pk] (30mg)
Riviera Creek
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$8.00
$6.00
—
Edibles
RC Bites Tropical Fruit [3pk] (30mg)
$8.00
$6.00
Riviera Creek · NAR Reserve
Hybrid
Edibles
Blue Raspberry [5pk] (25mg)
Savvy
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$6.00
—
Edibles
Blue Raspberry [5pk] (25mg)
$6.00
Savvy · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Gummies
Savvy Blue Raspberry (H) Gummies 5.5mg 5pk
Savvy
Ayr Wellness
0.03g
—
Hybrid
$6.00
$0.20/mg
Edibles · Gummies
Savvy Blue Raspberry (H) Gummies 5.5mg 5pk
$6.00
Savvy · Ayr Wellness
0.03g
Hybrid
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Lime Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Lime Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Mixed Berry Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Mixed Berry Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.60/mg
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Glob Mops XL 2.0 Dual Tip Cotton Swabs
Bear Quartz
Ayr Wellness
—
—
$6.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Glob Mops XL 2.0 Dual Tip Cotton Swabs
$6.00
Bear Quartz · Ayr Wellness
Edibles · Drinks
Sugar Free Watermelon Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Watermelon Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Grapefruit Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Farkas Farms
0.11g
—
Hybrid
$6.00
$0.60/mg
Edibles · Drinks
Sugar Free Grapefruit Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Farkas Farms
0.11g
Hybrid
$0.60/mg
Edibles
RC Bites Watermelon [3pk] (30mg)
Riviera Creek
NAR Reserve
—
—
$8.00
$6.00
—
Edibles
RC Bites Watermelon [3pk] (30mg)
$8.00
$6.00
Riviera Creek · NAR Reserve
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Lime Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.61/mg
Pre-Rolls
Quiet Times Spark [.4g]
Miss Grass
NAR Reserve
0.40g
21.9%
0.10%
CLMHLBBNAC
Indica
$8.00
$6.00
$15.00/g
Pre-Rolls
Quiet Times Spark [.4g]
$8.00
$6.00
Miss Grass · NAR Reserve
21.9% 0.10% 0.40g
Indica
CLMHLBBNAC
$15.00/g
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
Wellspring Fields
Certified Dispensary
0.06g
—
Hybrid
$12.00
$6.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Drinks
Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
$12.00
$6.00
Wellspring Fields · Certified Dispensary
0.06g
Hybrid
$0.11/mg
Flower
King City Gardens - Preroll - Aloha Lion (H) - 1g
King City Gardens
Herbal Wellness Center
1.00g
17.9%
0.96%
CLHMLBBAC
Hybrid
$24.00
$6.00
Clearance - 75% Off
$6.00/g
Flower
King City Gardens - Preroll - Aloha Lion (H) - 1g
$24.00
$6.00
King City Gardens · Herbal Wellness Center
17.9% 0.96% 1.00g
Hybrid
CLHMLBBAC
$6.00/g
Accessories
4" Chillum - Black
RYTHM
RISE Whitehall
—
—
$6.00
—
Accessories
4" Chillum - Black
$6.00
RYTHM · RISE Whitehall
Edibles · Drinks
Astronomer - Blue Raspberry Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Blue Raspberry Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
Wellspring Fields
Certified Dispensary
0.06g
—
Hybrid
$12.00
$6.00
30% Off Storewide
$0.10/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
$12.00
$6.00
Wellspring Fields · Certified Dispensary
0.06g
Hybrid
$0.10/mg
Accessories · Grinders · Accessories
Boveda Humidity Packet 62% 5pk
Boveda
Amplify
—
—
$6.00
—
Accessories · Grinders
Boveda Humidity Packet 62% 5pk
$6.00
Boveda · Amplify
Accessories · Batteries
PAX - ERA Classic
PAX
Herbal Wellness Center
—
—
$24.00
$6.00
Clearance - 75% Off
—
Accessories · Batteries
PAX - ERA Classic
$24.00
$6.00
PAX · Herbal Wellness Center
Edibles
Watermelon Seltzer Sugar Free (10mg)
Astronomer
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$6.00
—
Edibles
Watermelon Seltzer Sugar Free (10mg)
$6.00
Astronomer · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Drinks
Uranus Lime Sugar Free Seltzer (10mg)
Astronomer
Greenlight (fka Verdant)
0.01g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Uranus Lime Sugar Free Seltzer (10mg)
$6.00
Astronomer · Greenlight (fka Verdant)
0.01g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer
Astronomer Celestial Seltzers
Amplify
0.01g
—
$6.00
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Kiwi Sugar Free Seltzer
$6.00
Astronomer Celestial Seltzers · Amplify
0.01g
$0.59/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Peach Seltzer - Beverage - 10mg
Astronomer
The Landing
0.10g
—
Hybrid
$6.00
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Astronomer - Peach Seltzer - Beverage - 10mg
$6.00
Astronomer · The Landing
0.10g
Hybrid
$0.61/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
Wellspring Fields
Certified Dispensary
0.06g
—
Hybrid
$12.00
$6.00
30% Off Storewide
$0.10/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir - Good Natured | 55mg Carbonated Drink
$12.00
$6.00
Wellspring Fields · Certified Dispensary
0.06g
Hybrid
$0.10/mg