Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Sativa | Sativa | Pre-Roll | [1g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
1.00g
20.5%
0.94%
CHBLLMCBA
Sativa
$10.00
$8.00
20% off the Whole Store!
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Sativa | Sativa | Pre-Roll | [1g]
$10.00
$8.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
20.5% 0.94% 1.00g
Sativa
CHBLLMCBA
$8.00/g
Accessories · Trays · Accessories
Ohio Cannabis Co. Branded Prep Tray
Ohio Cannabis Co.
Ohio Cannabis Company
—
—
$10.00
$8.00
20% Off Almost Everything
—
Accessories · Trays
Ohio Cannabis Co. Branded Prep Tray
$10.00
$8.00
Ohio Cannabis Co. · Ohio Cannabis Company
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Sativa | Sativa | Pre-Roll | [1g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
1.00g
20.5%
0.94%
CHBLLMCBA
Sativa
$10.00
$8.00
20% off the Whole Store!
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Sativa | Sativa | Pre-Roll | [1g]
$10.00
$8.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
20.5% 0.94% 1.00g
Sativa
CHBLLMCBA
$8.00/g
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 3pk - 60mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.06g
3.9%
Hybrid
$32.00
$8.00
Clearance - 75% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 3pk - 60mg
$32.00
$8.00
Main Street Health · Herbal Wellness Center
3.9% 0.06g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
Pure Ohio Wellness
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.1%
1.22%
CLHLNBACMBE
Hybrid
$10.00
$8.00
20% Off Almost Everything
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$10.00
$8.00
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
20.1% 1.22% 1.00g
Hybrid
CLHLNBACMBE
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Indica | Indica | Pre-Roll | [1g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
1.00g
19.2%
0.97%
CHLLBMCAB
Indica
$10.00
$8.00
20% off the Whole Store!
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Multi-Strain Indica | Indica | Pre-Roll | [1g]
$10.00
$8.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
19.2% 0.97% 1.00g
Indica
CHLLBMCAB
$8.00/g
Pre-Rolls
Young Buck SLH - .5g Flower Pre-Rolls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
0.50g
15.1%
0.14%
CHLMBAC
Sativa
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Young Buck SLH - .5g Flower Pre-Rolls
$8.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
15.1% 0.14% 0.50g
Sativa
CHLMBAC
$16.00/g
Edibles
Tropical Mango [8oz] (100mg)
Revibe
NAR Reserve
—
—
$17.00
$8.00
—
Edibles
Tropical Mango [8oz] (100mg)
$17.00
$8.00
Revibe · NAR Reserve
Pre-Rolls · Singles
Young Buck | Slayer Cake (SSU) Pre Roll | .5g | Indica
Young Buck
Locals Dispensary
0.50g
19.8%
0.63%
LCMLBHNABC
Indica
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck | Slayer Cake (SSU) Pre Roll | .5g | Indica
$8.00
Young Buck · Locals Dispensary
19.8% 0.63% 0.50g
Indica
LCMLBHNABC
$16.00/g
Edibles
Watermelon [8oz] (100mg)
Revibe
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$17.00
$8.00
—
Edibles
Watermelon [8oz] (100mg)
$17.00
$8.00
Revibe · NAR Reserve
Hybrid
Edibles
Blackberry Lemonade [8oz] (100mg)
Revibe
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$17.00
$8.00
—
Edibles
Blackberry Lemonade [8oz] (100mg)
$17.00
$8.00
Revibe · NAR Reserve
Hybrid
Edibles
Blue Razzberry [8oz] (100mg)
Revibe
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$17.00
$8.00
—
Edibles
Blue Razzberry [8oz] (100mg)
$17.00
$8.00
Revibe · NAR Reserve
Hybrid
Edibles
Cherry Limeade [8oz] (100mg)
Revibe
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$17.00
$8.00
—
Edibles
Cherry Limeade [8oz] (100mg)
$17.00
$8.00
Revibe · NAR Reserve
Hybrid
Accessories · Trays · Accessories
Circle Ash Tray | CERTIFIED
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$8.00
—
Accessories · Trays
Circle Ash Tray | CERTIFIED
$8.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Accessories
Tray
Nar Reserve
NAR Reserve
—
—
$10.00
$8.00
—
Accessories
Tray
$10.00
$8.00
Nar Reserve · NAR Reserve
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
Pure Ohio Wellness
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.1%
1.22%
CLHLNBACMBE
Hybrid
$10.00
$8.00
20% Off Almost Everything
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$10.00
$8.00
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
20.1% 1.22% 1.00g
Hybrid
CLHLNBACMBE
$8.00/g
Accessories · Grinders · Accessories
Ohio Cannabis Co. Branded 4-Piece Metal Grinder
Ohio Cannabis Co.
Ohio Cannabis Company
—
—
$10.00
$8.00
20% Off Almost Everything
—
Accessories · Grinders
Ohio Cannabis Co. Branded 4-Piece Metal Grinder
$10.00
$8.00
Ohio Cannabis Co. · Ohio Cannabis Company
Pre-Rolls · Singles
Nimbus Snacks Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
Pure Ohio Wellness
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.2%
Hybrid
$10.00
$8.00
20% Off Almost Everything
$8.00/g
Pre-Rolls · Singles
Nimbus Snacks Pre-Roll 1g (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$10.00
$8.00
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
21.2% 1.00g
Hybrid
$8.00/g
Accessories
Nar | Gear | Nar 510 Stick Battery
Nar Cannabis
NAR Reserve
—
—
$10.00
$8.00
—
Accessories
Nar | Gear | Nar 510 Stick Battery
$10.00
$8.00
Nar Cannabis · NAR Reserve
Pre-Rolls
Young Buck Super Buff Cherry #26 - 1pk Flower Pre-Roll
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
0.50g
12.5%
0.26%
CLHBLMBAC
Hybrid
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Young Buck Super Buff Cherry #26 - 1pk Flower Pre-Roll
$8.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
12.5% 0.26% 0.50g
Hybrid
CLHBLMBAC
$16.00/g
Accessories
$10 Happys Gift Card
Nar Reserve
NAR Reserve
—
—
$10.00
$8.00
—
Accessories
$10 Happys Gift Card
$10.00
$8.00
Nar Reserve · NAR Reserve
Pre-Rolls · Singles
SLH Pre-Roll
Young Buck
Farkas Farms
0.50g
15.1%
0.08%
CH
Sativa
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
SLH Pre-Roll
$8.00
Young Buck · Farkas Farms
15.1% 0.08% 0.50g
Sativa
CH
$16.00/g
Pre-Rolls
Northern Lights [1g]
Firelands Scientific
NAR Reserve
1.00g
20.6%
0.07%
MLLACHBBC
Indica
$12.00
$8.00
$8.00/g
Pre-Rolls
Northern Lights [1g]
$12.00
$8.00
Firelands Scientific · NAR Reserve
20.6% 0.07% 1.00g
Indica
MLLACHBBC
$8.00/g
Pre-Rolls
Super Silver Pupil [1g]
Firelands Scientific
NAR Reserve
1.00g
21.4%
0.03%
MLCHLBTBC
Sativa
$12.00
$8.00
$8.00/g
Pre-Rolls
Super Silver Pupil [1g]
$12.00
$8.00
Firelands Scientific · NAR Reserve
21.4% 0.03% 1.00g
Sativa
MLCHLBTBC
$8.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
Firelands Scientific
NAR Reserve
1.00g
21.0%
0.10%
MCHLLBA
Indica
$12.00
$8.00
$8.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
$12.00
$8.00
Firelands Scientific · NAR Reserve
21.0% 0.10% 1.00g
Indica
MCHLLBA
$8.00/g
Accessories
Card & Pen Holder
Nar Reserve
NAR Reserve
—
—
$10.00
$8.00
—
Accessories
Card & Pen Holder
$10.00
$8.00
Nar Reserve · NAR Reserve
Pre-Rolls
Young Buck SLH - .5g Flower Pre-Rolls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
0.50g
15.1%
0.14%
CHLMBAC
Sativa
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Young Buck SLH - .5g Flower Pre-Rolls
$8.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
15.1% 0.14% 0.50g
Sativa
CHLMBAC
$16.00/g
Accessories · Glassware · Accessories
DaySavers - 9mm Glass Filter Tips - 3ct
DaySavers
Main Street Medical Cannabis
—
—
$8.00
—
Accessories · Glassware
DaySavers - 9mm Glass Filter Tips - 3ct
$8.00
DaySavers · Main Street Medical Cannabis
Pre-Rolls
Young Buck Super Buff Cherry #26 - 1pk Flower Pre-Roll
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
0.50g
12.5%
0.26%
CLHBLMBAC
Hybrid
$8.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Young Buck Super Buff Cherry #26 - 1pk Flower Pre-Roll
$8.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
12.5% 0.26% 0.50g
Hybrid
CLHBLMBAC
$16.00/g
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 3pk - 60mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.06g
3.9%
Hybrid
$32.00
$8.00
Clearance - 75% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - Transdermal Patch 3pk - 60mg
$32.00
$8.00
Main Street Health · Herbal Wellness Center
3.9% 0.06g
Hybrid
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan - Purple Paper Cones - 98mm - 20ct
Blazy Susan
Herbal Wellness Center
—
—
$8.02
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Purple Paper Cones - 98mm - 20ct
$8.02
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Accessories · Papers Rolling Supplies · Papers
Blazy Susan - Purple Paper Cones - 98mm - 20ct
Blazy Susan
Herbal Wellness Center
—
—
$8.02
—
Accessories · Papers Rolling Supplies
Blazy Susan - Purple Paper Cones - 98mm - 20ct
$8.02
Blazy Susan · Herbal Wellness Center
Edibles · RSO · Gummies
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO - 110mg 10pk Gummies
Savvy
The Botanist
0.11g
1.0%
Indica
$12.00
$8.40
30% Off High Dose Edibles
—
Edibles · RSO
Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO - 110mg 10pk Gummies
$12.00
$8.40
Savvy · The Botanist
1.0% 0.11g
Indica
Edibles · RSO · Gummies
Berry Drip RSO - 110mg 10pk Gummies
Savvy
The Botanist
0.11g
1.1%
Indica
$12.00
$8.40
30% Off High Dose Edibles
—
Edibles · RSO
Berry Drip RSO - 110mg 10pk Gummies
$12.00
$8.40
Savvy · The Botanist
1.1% 0.11g
Indica
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific - Preroll - Sour Papaya (H) 1g
Firelands Scientific
Herbal Wellness Center
1.00g
20.0%
0.73%
LCMLHBB
Hybrid
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific - Preroll - Sour Papaya (H) 1g
$13.00
$8.45
Firelands Scientific · Herbal Wellness Center
20.0% 0.73% 1.00g
Hybrid
LCMLHBB
$8.45/g
Pre-Rolls · Singles
The Standard - Preroll - RK Cookies (I) - 1g
The Standard
Herbal Wellness Center
1.00g
25.9%
0.98%
LCLMBHABC
Indica
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Pre-Rolls · Singles
The Standard - Preroll - RK Cookies (I) - 1g
$13.00
$8.45
The Standard · Herbal Wellness Center
25.9% 0.98% 1.00g
Indica
LCLMBHABC
$8.45/g
Flower
Firelands Scientific - Preroll - Lemon Tart (S) 1g
Firelands Scientific
Herbal Wellness Center
1.00g
20.4%
0.49%
CMHBLBLAC
Sativa
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Flower
Firelands Scientific - Preroll - Lemon Tart (S) 1g
$13.00
$8.45
Firelands Scientific · Herbal Wellness Center
20.4% 0.49% 1.00g
Sativa
CMHBLBLAC
$8.45/g
Flower
The Standard - Preroll - RK Cookies (I) - 1g
The Standard
Herbal Wellness Center
1.00g
25.9%
0.98%
LCLMBHABC
Indica
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Flower
The Standard - Preroll - RK Cookies (I) - 1g
$13.00
$8.45
The Standard · Herbal Wellness Center
25.9% 0.98% 1.00g
Indica
LCLMBHABC
$8.45/g
Flower
Firelands Scientific - Preroll - Sour Papaya (H) 1g
Firelands Scientific
Herbal Wellness Center
1.00g
20.0%
0.73%
LCMLHBB
Hybrid
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Flower
Firelands Scientific - Preroll - Sour Papaya (H) 1g
$13.00
$8.45
Firelands Scientific · Herbal Wellness Center
20.0% 0.73% 1.00g
Hybrid
LCMLHBB
$8.45/g
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific - Preroll - Lemon Tart (S) 1g
Firelands Scientific
Herbal Wellness Center
1.00g
20.4%
0.49%
CMHBLBLAC
Sativa
$13.00
$8.45
Everything Store-wide - 35% Off
$8.45/g
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific - Preroll - Lemon Tart (S) 1g
$13.00
$8.45
Firelands Scientific · Herbal Wellness Center
20.4% 0.49% 1.00g
Sativa
CMHBLBLAC
$8.45/g
Edibles · Drinks
Tropical Mango | 100mg Drink
Revibe
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$17.00
$8.50
30% Off Storewide
$0.09/mg
Edibles · Drinks
Tropical Mango | 100mg Drink
$17.00
$8.50
Revibe · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.09/mg
Edibles · Drinks
Tropical Mango | 100mg Drink
Revibe
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$17.00
$8.50
30% Off Storewide
$0.09/mg
Edibles · Drinks
Tropical Mango | 100mg Drink
$17.00
$8.50
Revibe · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.09/mg
Pre-Rolls · Singles
Tangerine Thunder Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.0%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tangerine Thunder Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
$11.00
$8.80
HillFire · Ohio Cannabis Company
20.0% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tangerine Thunder Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.0%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tangerine Thunder Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
$11.00
$8.80
HillFire · Ohio Cannabis Company
20.0% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Kush Breath Fumez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
1.00g
23.3%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Kush Breath Fumez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
$11.00
$8.80
HillFire · Ohio Cannabis Company
23.3% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Coco Pebblez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
1.00g
15.3%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Coco Pebblez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Firelands Scientific
$11.00
$8.80
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
15.3% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Kush Breath Fumez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
1.00g
23.3%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Kush Breath Fumez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Hillfire
$11.00
$8.80
HillFire · Ohio Cannabis Company
23.3% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Coco Pebblez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
1.00g
15.3%
Hybrid
$11.00
$8.80
20% Off Almost Everything
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Coco Pebblez Pre-Roll 1g (Hybrid) | Firelands Scientific
$11.00
$8.80
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
15.3% 1.00g
Hybrid
$8.80/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.1%
0.76%
CLHLMBNCB
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.1% 0.76% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCB
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.2%
0.79%
CLHLMBNCBA
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.2% 0.79% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCBA
$9.00/g