Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Accessories
CCELL 290mAh M4B Pro Variable Voltage Battery Assorted Colors
LuvBuds
The Botanist
—
—
$9.00
—
Accessories
CCELL 290mAh M4B Pro Variable Voltage Battery Assorted Colors
$9.00
LuvBuds · The Botanist
Accessories
PopSocket
Nar Reserve
NAR Reserve
—
—
$11.00
$9.00
—
Accessories
PopSocket
$11.00
$9.00
Nar Reserve · NAR Reserve
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll -Sky Current(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.7%
1.54%
CLLHBBMNAC
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll -Sky Current(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.7% 1.54% 1.00g
Hybrid
CLLHBBMNAC
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll -Sky Current(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.7%
1.54%
CLLHBBMNAC
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll -Sky Current(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.7% 1.54% 1.00g
Hybrid
CLLHBBMNAC
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - R Rtz (H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.9%
0.45%
CLHLMNBBC
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - R Rtz (H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.9% 0.45% 1.00g
Hybrid
CLHLMNBBC
$9.00/g
Accessories · Batteries
(1000 lpv) Digital Screen Battery 510
CERTIFIED
Locals Dispensary
—
—
$12.00
$9.00
25% Off Certified
—
Accessories · Batteries
(1000 lpv) Digital Screen Battery 510
$12.00
$9.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.1%
0.76%
CLHLMBNCB
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.1% 0.76% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCB
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.2%
0.79%
CLHLMBNCBA
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.2% 0.79% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCBA
$9.00/g
Edibles · Gummies
Savvy Pineapple Passion Fruit (H) Gummies 11mg 5pk
Savvy
Ayr Wellness
0.06g
—
Hybrid
$9.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Savvy Pineapple Passion Fruit (H) Gummies 11mg 5pk
$9.00
Savvy · Ayr Wellness
0.06g
Hybrid
$0.15/mg
Accessories
CCELL 290mAh M4B Pro Variable Voltage Battery Assorted Colors
LuvBuds
The Botanist
—
—
$9.00
—
Accessories
CCELL 290mAh M4B Pro Variable Voltage Battery Assorted Colors
$9.00
LuvBuds · The Botanist
Edibles · Gummies
Savvy Pineapple Passion Fruit (H) Gummies 11mg 5pk
Savvy
Ayr Wellness
0.06g
—
Hybrid
$9.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Savvy Pineapple Passion Fruit (H) Gummies 11mg 5pk
$9.00
Savvy · Ayr Wellness
0.06g
Hybrid
$0.15/mg
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - R Rtz (H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.9%
0.45%
CLHLMNBBC
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - R Rtz (H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.9% 0.45% 1.00g
Hybrid
CLHLMNBBC
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Angel Cake (H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.9%
1.24%
CHBLLMCB
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Angel Cake (H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.9% 1.24% 1.00g
Hybrid
CHBLLMCB
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Angel Cake (H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.9%
1.24%
CHBLLMCB
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Pre-Rolls · Singles
Herbal Wellness Center - Preroll - Angel Cake (H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.9% 1.24% 1.00g
Hybrid
CHBLLMCB
$9.00/g
Accessories
Standard Wellness Empty Cartridge
The Standard
Leaf Relief
—
—
$9.00
—
Accessories
Standard Wellness Empty Cartridge
$9.00
The Standard · Leaf Relief
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
19.1%
0.76%
CLHLMBNCB
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Nebula Pop(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
19.1% 0.76% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCB
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.2%
0.79%
CLHLMBNCBA
Hybrid
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Runtz Berries(H) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.2% 0.79% 1.00g
Hybrid
CLHLMBNCBA
$9.00/g
Pre-Rolls
LA Pop Rockz [1g]
Botanist
NAR Reserve
1.00g
19.8%
0.08%
CHBNCLL
Hybrid
$12.00
$9.00
$9.00/g
Pre-Rolls
LA Pop Rockz [1g]
$12.00
$9.00
Botanist · NAR Reserve
19.8% 0.08% 1.00g
Hybrid
CHBNCLL
$9.00/g
Pre-Rolls
Mint Sherbert [1g]
Botanist
NAR Reserve
1.00g
21.2%
0.08%
CMHLLBBAC
Indica
$12.00
$9.00
$9.00/g
Pre-Rolls
Mint Sherbert [1g]
$12.00
$9.00
Botanist · NAR Reserve
21.2% 0.08% 1.00g
Indica
CMHLLBBAC
$9.00/g
Pre-Rolls
Jack's Delight [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
23.8%
0.08%
CHLBMLTBC
Sativa
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Jack's Delight [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
23.8% 0.08% 0.75g
Sativa
CHLBMLTBC
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Glove [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
21.6%
0.10%
LCMHLBBAC
Indica
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Glove [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
21.6% 0.10% 0.75g
Indica
LCMHLBBAC
$12.00/g
Pre-Rolls
Donut Trip [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
21.9%
0.06%
LHLBCMBAC
Hybrid
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Donut Trip [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
21.9% 0.06% 0.75g
Hybrid
LHLBCMBAC
$12.00/g
Pre-Rolls
Dulce De Uva [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
21.0%
0.10%
LMCHLBBAC
Indica
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Dulce De Uva [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
21.0% 0.10% 0.75g
Indica
LMCHLBBAC
$12.00/g
Pre-Rolls
Afternoon Delight [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
19.7%
0.11%
CLLMHBBAC
Hybrid
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Afternoon Delight [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
19.7% 0.11% 0.75g
Hybrid
CLLMHBBAC
$12.00/g
Pre-Rolls
B. Conda [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
21.4%
0.08%
LLBACMHBC
Hybrid
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
B. Conda [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
21.4% 0.08% 0.75g
Hybrid
LLBACMHBC
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes [1g]
Botanist
NAR Reserve
1.00g
23.8%
0.07%
CMHLBLBC
Hybrid
$12.00
$9.00
$9.00/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes [1g]
$12.00
$9.00
Botanist · NAR Reserve
23.8% 0.07% 1.00g
Hybrid
CMHLBLBC
$9.00/g
Pre-Rolls
B. Scout [.75g]
DW
RISE Whitehall
0.75g
19.7%
0.13%
LCMHLBABC
Indica
$14.00
$9.00
$12.00/g
Pre-Rolls
B. Scout [.75g]
$14.00
$9.00
DW · RISE Whitehall
19.7% 0.13% 0.75g
Indica
LCMHLBABC
$12.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Kaiju Kush (I) - 1g
Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.9%
1.28%
CLLHBMBAC
Indica
$14.00
$9.00
HWC 1g Pre-rolls - $9
$9.00/g
Flower
Herbal Wellness Center - Preroll - Kaiju Kush (I) - 1g
$14.00
$9.00
Herbal Wellness Center · Herbal Wellness Center
20.9% 1.28% 1.00g
Indica
CLLHBMBAC
$9.00/g
Pre-Rolls
Zowahh [1g]
Botanist
NAR Reserve
1.00g
22.6%
0.15%
CHLBNLBC
Hybrid
$12.00
$9.00
$9.00/g
Pre-Rolls
Zowahh [1g]
$12.00
$9.00
Botanist · NAR Reserve
22.6% 0.15% 1.00g
Hybrid
CHLBNLBC
$9.00/g
Accessories
Standard Wellness Empty Cartridge
The Standard
Leaf Relief
—
—
$9.00
—
Accessories
Standard Wellness Empty Cartridge
$9.00
The Standard · Leaf Relief
Pre-Rolls · Singles
Josh D - Preroll - Motor Breath (I) - 1g
Josh D
Herbal Wellness Center
1.00g
21.8%
1.47%
MLCLHBBANC
Indica
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Josh D - Preroll - Motor Breath (I) - 1g
$14.00
$9.10
Josh D · Herbal Wellness Center
21.8% 1.47% 1.00g
Indica
MLCLHBBANC
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Brownie Scout (I) - 1g
RYTHM
Herbal Wellness Center
1.00g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Brownie Scout (I) - 1g
$14.00
$9.10
RYTHM · Herbal Wellness Center
19.7% 1.28% 1.00g
Indica
LCMHBLABC
$9.10/g
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - 1:1 Transdermal Patch 1pk - 10mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.01g
2.1%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - 1:1 Transdermal Patch 1pk - 10mg
$14.00
$9.10
Main Street Health · Herbal Wellness Center
2.1% 0.01g
Hybrid
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Donut Trip (H) - .75g
Dogwalkers
Herbal Wellness Center
1.00g
21.9%
0.61%
LCLHBMBAC
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Donut Trip (H) - .75g
$14.00
$9.10
Dogwalkers · Herbal Wellness Center
21.9% 0.61% 1.00g
Hybrid
LCLHBMBAC
$9.10/g
Topicals · Transdermal Patches · Patches
Main Street Health - 1:1 Transdermal Patch 1pk - 10mg
Main Street Health
Herbal Wellness Center
0.01g
2.1%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Topicals · Transdermal Patches
Main Street Health - 1:1 Transdermal Patch 1pk - 10mg
$14.00
$9.10
Main Street Health · Herbal Wellness Center
2.1% 0.01g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll -Dulce De Uva (I) - .75g
Dogwalkers
Herbal Wellness Center
1.00g
21.0%
1.02%
LCMLHBABC
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll -Dulce De Uva (I) - .75g
$14.00
$9.10
Dogwalkers · Herbal Wellness Center
21.0% 1.02% 1.00g
Hybrid
LCMLHBABC
$9.10/g
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll -Dulce De Uva (I) - .75g
Dogwalkers
Herbal Wellness Center
1.00g
21.0%
1.02%
LCMLHBABC
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll -Dulce De Uva (I) - .75g
$14.00
$9.10
Dogwalkers · Herbal Wellness Center
21.0% 1.02% 1.00g
Hybrid
LCMLHBABC
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Donut Trip (H) - .75g
Dogwalkers
Herbal Wellness Center
1.00g
21.9%
0.61%
LCLHBMBAC
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Donut Trip (H) - .75g
$14.00
$9.10
Dogwalkers · Herbal Wellness Center
21.9% 0.61% 1.00g
Hybrid
LCLHBMBAC
$9.10/g
Pre-Rolls · Packs
Sargent Strawberry 2 Pack Pre-Rolls .5g each (Sativa) | R.O.
R.O.
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.2%
Sativa
$13.00
$9.10
Modern Flower & R.O. 30% off
$9.10/g
Pre-Rolls · Packs
Sargent Strawberry 2 Pack Pre-Rolls .5g each (Sativa) | R.O.
$13.00
$9.10
R.O. · Ohio Cannabis Company
21.2% 1.00g
Sativa
$9.10/g
Edibles · Candy
Eden's Trees - Strawberry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Strawberry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Raspberry Lime Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Raspberry Lime Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Pineapple Coconut Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Pineapple Coconut Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
R.O. Cold Creek Kush (H) Pre-Roll 1g
R.O.
Ayr Wellness
1.00g
22.4%
1.51%
LCLMHBABC
Hybrid
$13.00
$9.10
30% Off Trulieve Products
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
R.O. Cold Creek Kush (H) Pre-Roll 1g
$13.00
$9.10
R.O. · Ayr Wellness
22.4% 1.51% 1.00g
Hybrid
LCLMHBABC
$9.10/g
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Brownie Scout (I) - 1g
RYTHM
Herbal Wellness Center
1.00g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
$9.10/g
Flower
Dogwalkers - Big Dogs - Preroll - Brownie Scout (I) - 1g
$14.00
$9.10
RYTHM · Herbal Wellness Center
19.7% 1.28% 1.00g
Indica
LCMHBLABC
$9.10/g
Edibles · Candy
Eden's Trees - Mixed Berry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Mixed Berry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Mixed Berry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Mixed Berry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Eden's Trees - Strawberry Gummies 10pk - 100mg
Eden's Trees
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Strawberry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid