Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Indica
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - 2:1 CBN Acai Sapphires Gummies (I) 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
Ayr Wellness
1.00g
22.4%
1.51%
LCLMHBABC
Hybrid
$13.00
$9.10
30% Off Trulieve Products
$9.10/g
Pre-Rolls · Singles
R.O. Cold Creek Kush (H) Pre-Roll 1g
$13.00
$9.10
R.O. · Ayr Wellness
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.2%
Sativa
$13.00
$9.10
Modern Flower & R.O. 30% off
$9.10/g
Pre-Rolls · Packs
Sargent Strawberry 2 Pack Pre-Rolls .5g each (Sativa) | R.O.
$13.00
$9.10
R.O. · Ohio Cannabis Company
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Mixed Berry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Black Cherry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Raspberry Lime Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Strawberry Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$14.00
$9.10
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Eden's Trees - Pineapple Coconut Gummies 10pk - 100mg
$14.00
$9.10
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.6%
0.79%
MLLACBHBC
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Northern Lights Pre-Roll 1g (Indica) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.7%
1.30%
CLHLBANMEC
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Rolls 2pk .5g each (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
24.4%
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
GMO Zkittles Pre-Roll .75g (Indica) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
—
—
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
—
Ohio Cannabis Company
0.03g
—
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$0.32/mg
Edibles · Candy
Freeze Dried Caramels 3pk 30mg (Hybrid) | Riviera Creek
$12.00
$9.60
Riviera Creek · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
23.4%
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
Farkalicious Pre-Roll .75g (Hybrid) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
23.4%
1.71%
CLLHABBMNC
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
True OG Pre-Rolls 2pk .5g each (Indica) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
23.4%
1.71%
CLLHABBMNC
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
True OG Pre-Rolls 2pk .5g each (Indica) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.4%
0.30%
CMLHLBBC
Sativa
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Super Silver Pupil Pre-Roll 1g (Sativa) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
24.0%
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Starbux Pre-Roll 1g (Indica) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
24.0%
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Starbux Pre-Roll 1g (Indica) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.2%
0.98%
CAMBHLLBNC
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Blast Pre-Rolls 2pk .5g each (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
24.4%
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
Rainbow OG Pre-Roll .75g (Hybrid) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.4%
0.30%
CMLHLBBC
Sativa
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Super Silver Pupil Pre-Roll 1g (Sativa) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.7%
1.30%
CLHLBANMEC
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Gelato Pre-Rolls 2pk .5g each (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.03g
—
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$0.32/mg
Edibles · Candy
Freeze Dried Caramels 3pk 30mg (Hybrid) | Riviera Creek
$12.00
$9.60
Riviera Creek · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
23.4%
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
Farkalicious Pre-Roll .75g (Hybrid) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
24.4%
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
GMO Zkittles Pre-Roll .75g (Indica) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
—
—
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
—
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.2%
0.98%
CAMBHLLBNC
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Blast Pre-Rolls 2pk .5g each (Hybrid) | Pure Ohio Wellness
$12.00
$9.60
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
1.00g
20.6%
0.79%
MLLACBHBC
Indica
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$9.60/g
Pre-Rolls · Singles
Northern Lights Pre-Roll 1g (Indica) | Firelands Scientific
$12.00
$9.60
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
Ohio Cannabis Company
0.75g
24.4%
Hybrid
$12.00
$9.60
20% Off Almost Everything
$12.80/g
Pre-Rolls · Singles
Rainbow OG Pre-Roll .75g (Hybrid) | Farkas Farms
$12.00
$9.60
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Hybrid
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Cherry Gummy Bar (H) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.8%
1.19%
CLHLBMNBAC
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
$9.75/g
Flower
King City Gardens - Preroll - Garlic Drip (I) - 1g
$15.00
$9.75
King City Gardens · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Sativa
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Orange Gummy Bar (S) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
20.8%
1.19%
CLHLBMNBAC
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
$9.75/g
Pre-Rolls · Singles
King City Gardens - Preroll - Garlic Drip (I) - 1g
$15.00
$9.75
King City Gardens · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
17.1%
1.69%
CHLLBMBCA
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
$9.75/g
Flower
Edie Parker - Preroll - Private Party 2pk (I) - 1g
$15.00
$9.75
Edie Parker · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Sativa
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Orange Gummy Bar (S) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Trulieve Westerville
—
—
$15.00
$9.75
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
—
Trulieve Westerville
—
—
$15.00
$9.75
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
—
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Hybrid
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Cherry Gummy Bar (H) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Sativa
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Orange Gummy Bar (S) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Grape Gummy Bar (I) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Trulieve Clintonville
—
—
$15.00
$9.75
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
—
Trulieve Clintonville
—
—
$15.00
$9.75
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
—
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Hybrid
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Cherry Gummy Bar (H) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
0.11g
0.3%
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Buckeye - Grape Gummy Bar (I) 10pk - 105mg
$15.00
$9.75
Buckeye · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
1.00g
17.1%
1.69%
CHLLBMBCA
Indica
$15.00
$9.75
Everything Store-wide - 35% Off
$9.75/g
Pre-Rolls · Singles
Edie Parker - Preroll - Private Party 2pk (I) - 1g
$15.00
$9.75
Edie Parker · Herbal Wellness Center
Certified Dispensary
0.75g
26.7%
0.89%
CLH
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Storewide
$13.07/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | 0.75g Premium Preroll
$14.00
$9.80
Dogwalkers · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.75g
26.7%
0.87%
LMC
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Storewide
$13.07/g
Pre-Rolls · Singles
GMO | 0.75g Premium Preroll
$14.00
$9.80
Dogwalkers · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.75g
26.7%
0.87%
LMC
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Storewide
$13.07/g
Pre-Rolls · Singles
GMO | 0.75g Premium Preroll
$14.00
$9.80
Dogwalkers · Certified Dispensary
The Botanist
1.00g
1.5%
1.90%
LCMLHBBAC
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Riviera Creek
$9.80/g