Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower
Riv Stick - 1g Infused Flower
Riviera Creek
The Botanist
1.00g
1.5%
1.90%
LCMLHBBAC
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Riviera Creek
$9.80/g
Flower
Riv Stick - 1g Infused Flower
$14.00
$9.80
Riviera Creek · The Botanist
1.5% 1.90% 1.00g
Indica
LCMLHBBAC
$9.80/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | 0.75g Premium Preroll
Dogwalkers
Certified Dispensary
0.75g
26.7%
0.89%
CLH
Indica
$14.00
$9.80
30% Off Storewide
$13.07/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | 0.75g Premium Preroll
$14.00
$9.80
Dogwalkers · Certified Dispensary
26.7% 0.89% 0.75g
Indica
CLH
$13.07/g
Pre-Rolls · Singles
Seeker C Rain (H) Pre-Roll 1g
Seeker
Ayr Wellness
1.00g
17.1%
0.87%
CLLHMNBAC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Seeker C Rain (H) Pre-Roll 1g
$10.00
Seeker · Ayr Wellness
17.1% 0.87% 1.00g
Hybrid
CLLHMNBAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Seeker Mind Traveler (I) Pre-Roll 1g
Seeker
Ayr Wellness
1.00g
17.7%
1.03%
CMLLHBA
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Seeker Mind Traveler (I) Pre-Roll 1g
$10.00
Seeker · Ayr Wellness
17.7% 1.03% 1.00g
Indica
CMLLHBA
$10.00/g
Edibles · Candy
RC Bites Freeze Dried Caramels (H) 10mg 3pk
Riviera Creek
Ayr Wellness
0.03g
—
Hybrid
$10.00
$0.33/mg
Edibles · Candy
RC Bites Freeze Dried Caramels (H) 10mg 3pk
$10.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
0.03g
Hybrid
$0.33/mg
Accessories
Clear Quartz - Pockety & Peak Pro | Insert
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories
Clear Quartz - Pockety & Peak Pro | Insert
$10.00
JCVAP · Certified Dispensary
Accessories · Storage Containers · Accessories
Theory Wellness Metal Water Bottle
THEORY
Theory Wellness
—
—
$20.00
$10.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Storage Containers
Theory Wellness Metal Water Bottle
$20.00
$10.00
THEORY · Theory Wellness
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Dragonfruit Diesel (I) Live Rosin Gummy 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Dragonfruit Diesel (I) Live Rosin Gummy 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Black Razz (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Black Razz (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Pre-Rolls · Singles
Alba Berri Preroll (1g)
Later Days
Greenlight (fka Verdant)
1.00g
16.8%
0.86%
LCLMHBBAC
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Alba Berri Preroll (1g)
$10.00
Later Days · Greenlight (fka Verdant)
16.8% 0.86% 1.00g
Indica
LCLMHBBAC
$10.00/g
Accessories · Trays · Accessories
Kush Face | Strain Tray
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories · Trays
Kush Face | Strain Tray
$10.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Accessories · Trays · Accessories
Concrete Jungle | Strain Tray
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories · Trays
Concrete Jungle | Strain Tray
$10.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Pre-Rolls · Singles
Ancient Alien Preroll (1g)
Later Days
Greenlight (fka Verdant)
1.00g
17.4%
1.08%
CLLHBBMAC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Ancient Alien Preroll (1g)
$10.00
Later Days · Greenlight (fka Verdant)
17.4% 1.08% 1.00g
Hybrid
CLLHBBMAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ - single serve
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
1.00g
17.2%
0.31%
CLH
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ - single serve
$10.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
17.2% 0.31% 1.00g
Hybrid
CLH
$10.00/g
Accessories · Batteries
Max Battery Preheat VV Battery & USB Charger | SILVER
Generic
Ayr Wellness
—
—
$10.00
—
Accessories · Batteries
Max Battery Preheat VV Battery & USB Charger | SILVER
$10.00
Generic · Ayr Wellness
Accessories · Glassware · Accessories
Glass Spinner - Pockety & Peak Pro | Cap
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories · Glassware
Glass Spinner - Pockety & Peak Pro | Cap
$10.00
JCVAP · Certified Dispensary
Pre-Rolls
Highway Headband [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
22.2%
0.09%
CMHLBLBC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls
Highway Headband [1g]
$10.00
Hillfire · Elevated Growth
22.2% 0.09% 1.00g
Hybrid
CMHLBLBC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Devil's Diesel (H) Pre-Roll 1g
Later Days
Ayr Wellness
1.00g
19.2%
1.27%
CLLHMBAB
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Devil's Diesel (H) Pre-Roll 1g
$10.00
Later Days · Ayr Wellness
19.2% 1.27% 1.00g
Hybrid
CLLHMBAB
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Empire Eclair (H) Pre-Roll 1g
Later Days
Ayr Wellness
1.00g
18.6%
1.19%
CLLHMBBAC
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Empire Eclair (H) Pre-Roll 1g
$10.00
Later Days · Ayr Wellness
18.6% 1.19% 1.00g
Indica
CLLHMBBAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Frosted Malus (H) Pre-Roll 1g
Later Days
Ayr Wellness
1.00g
19.0%
1.30%
CLLHBABMC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Frosted Malus (H) Pre-Roll 1g
$10.00
Later Days · Ayr Wellness
19.0% 1.30% 1.00g
Hybrid
CLLHBABMC
$10.00/g
Accessories · Storage Containers · Accessories
Theory Wellness Metal Water Bottle
THEORY
Theory Wellness
—
—
$20.00
$10.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Storage Containers
Theory Wellness Metal Water Bottle
$20.00
$10.00
THEORY · Theory Wellness
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Gorilla Guava (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Gorilla Guava (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Accessories · Grinders · Accessories
4pc Black Grinder
THEORY
Theory Wellness
—
—
$20.00
$10.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Grinders
4pc Black Grinder
$20.00
$10.00
THEORY · Theory Wellness
Pre-Rolls · Singles
Kynd Red Rock Rtz (H) Pre-Roll 1g
Kynd
Ayr Wellness
1.00g
27.3%
1.67%
LCLMHBBAC
Hybrid
$16.00
$10.00
$10 Kynd Pre-Rolls 1g
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd Red Rock Rtz (H) Pre-Roll 1g
$16.00
$10.00
Kynd · Ayr Wellness
27.3% 1.67% 1.00g
Hybrid
LCLMHBBAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd White Rtz (H) Pre-Roll 1g
Kynd
Ayr Wellness
1.00g
26.0%
3.67%
LLCMHBABC
Hybrid
$16.00
$10.00
$10 Kynd Pre-Rolls 1g
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd White Rtz (H) Pre-Roll 1g
$16.00
$10.00
Kynd · Ayr Wellness
26.0% 3.67% 1.00g
Hybrid
LLCMHBABC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd Nitro Boost (H) Pre-Roll 1g
Kynd
Ayr Wellness
1.00g
21.7%
2.29%
LCLHMBABNC
Hybrid
$16.00
$10.00
$10 Kynd Pre-Rolls 1g
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd Nitro Boost (H) Pre-Roll 1g
$16.00
$10.00
Kynd · Ayr Wellness
21.7% 2.29% 1.00g
Hybrid
LCLHMBABNC
$10.00/g
Accessories
CERTIFIED Circle | Mood Mat
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories
CERTIFIED Circle | Mood Mat
$10.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Pre-Rolls
Skunky Jack [1g]
Pure Ohio Wellness
Elevated Growth
1.00g
16.7%
0.07%
LCMHLBNBAC
Sativa
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls
Skunky Jack [1g]
$10.00
Pure Ohio Wellness · Elevated Growth
16.7% 0.07% 1.00g
Sativa
LCMHLBNBAC
$10.00/g
Accessories · Glassware · Accessories
Glass Spinner - Pockety & Peak Pro | Cap
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories · Glassware
Glass Spinner - Pockety & Peak Pro | Cap
$10.00
JCVAP · Certified Dispensary
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Mango Tango (H) Live Rosin Gummies 10mg 11pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.09/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Mango Tango (H) Live Rosin Gummies 10mg 11pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.09/mg
Pre-Rolls · Singles
Blue Skies Pre-Roll
The Solid
Farkas Farms
1.00g
13.1%
0.35%
CH
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Skies Pre-Roll
$10.00
The Solid · Farkas Farms
13.1% 0.35% 1.00g
Hybrid
CH
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ - single serve
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
1.00g
17.2%
0.31%
CLH
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ - single serve
$10.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
17.2% 0.31% 1.00g
Hybrid
CLH
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Mints - single serve
Pure Ohio Wellness
Theory Wellness
1.00g
24.3%
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Mints - single serve
$10.00
Pure Ohio Wellness · Theory Wellness
24.3% 1.00g
Hybrid
$10.00/g
Pre-Rolls · Packs
Eden's Trees WS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
Eden's Trees
Ayr Wellness
1.00g
24.1%
0.96%
CLMLHBNAC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Packs
Eden's Trees WS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
$10.00
Eden's Trees · Ayr Wellness
24.1% 0.96% 1.00g
Hybrid
CLMLHBNAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd Prism Berri (I) Pre-Roll 1g
Kynd
Ayr Wellness
1.00g
25.6%
1.63%
LCLMHBABC
Indica
$16.00
$10.00
$10 Kynd Pre-Rolls 1g
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd Prism Berri (I) Pre-Roll 1g
$16.00
$10.00
Kynd · Ayr Wellness
25.6% 1.63% 1.00g
Indica
LCLMHBABC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Alba Berri (I) Pre-Roll 1g
Later Days
Ayr Wellness
1.00g
20.8%
0.99%
LCMLBBHAC
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Later Days Alba Berri (I) Pre-Roll 1g
$10.00
Later Days · Ayr Wellness
20.8% 0.99% 1.00g
Indica
LCMLBBHAC
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Mints - single serve
Pure Ohio Wellness
Theory Wellness
1.00g
24.3%
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Mints - single serve
$10.00
Pure Ohio Wellness · Theory Wellness
24.3% 1.00g
Hybrid
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd NY Sour Diesel (S) Pre-Roll 1g
Kynd
Ayr Wellness
1.00g
28.9%
2.32%
CMLHLBBAC
Sativa
$16.00
$10.00
$10 Kynd Pre-Rolls 1g
$10.00/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd NY Sour Diesel (S) Pre-Roll 1g
$16.00
$10.00
Kynd · Ayr Wellness
28.9% 2.32% 1.00g
Sativa
CMLHLBBAC
$10.00/g
Accessories · Grinders · Accessories
4pc Black Grinder
THEORY
Theory Wellness
—
—
$20.00
$10.00
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Grinders
4pc Black Grinder
$20.00
$10.00
THEORY · Theory Wellness
Pre-Rolls
G Roll [1g]
Pure Ohio Wellness
Elevated Growth
1.00g
16.7%
0.09%
CLHLBAMBNC
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls
G Roll [1g]
$10.00
Pure Ohio Wellness · Elevated Growth
16.7% 0.09% 1.00g
Indica
CLHLBAMBNC
$10.00/g
Accessories · Lighters · Accessories
Toker Poker with Bic Classic Lighter | Assorted Colors
Bic
Ayr Wellness
—
—
$10.00
—
Accessories · Lighters
Toker Poker with Bic Classic Lighter | Assorted Colors
$10.00
Bic · Ayr Wellness
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Black Razz (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Black Razz (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Dragonfruit Diesel (I) Live Rosin Gummy 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Dragonfruit Diesel (I) Live Rosin Gummy 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Gorilla Guava (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Gorilla Guava (I) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Mango Tango (H) Live Rosin Gummies 10mg 11pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.09/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Mango Tango (H) Live Rosin Gummies 10mg 11pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.09/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
HZ Raspberry Lime (H) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
HZ
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$30.00
$10.00
$10 HZ Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin
HZ Raspberry Lime (H) Live Rosin Gummies 10mg 10pk
$30.00
$10.00
HZ · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.10/mg
Edibles
Fruit Trio [50pk] (100mg)
incredibles
RISE Whitehall
—
—
Hybrid
$15.00
$10.00
—
Edibles
Fruit Trio [50pk] (100mg)
$15.00
$10.00
incredibles · RISE Whitehall
Hybrid
Pre-Rolls · Packs
Eden's Trees Super Star (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
Eden's Trees
Ayr Wellness
1.00g
26.1%
1.03%
CLMHLBBANC
Hybrid
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls · Packs
Eden's Trees Super Star (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
$10.00
Eden's Trees · Ayr Wellness
26.1% 1.03% 1.00g
Hybrid
CLMHLBBANC
$10.00/g
Accessories · Trays · Accessories
FL Sunrise | Strain Tray
CERTIFIED
Certified Dispensary
—
—
$10.00
—
Accessories · Trays
FL Sunrise | Strain Tray
$10.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
Pre-Rolls
Gypsy Soap [1g]
Pure Ohio Wellness
Elevated Growth
1.00g
18.9%
0.10%
LCMHLBBNAC
Indica
$10.00
$10.00/g
Pre-Rolls
Gypsy Soap [1g]
$10.00
Pure Ohio Wellness · Elevated Growth
18.9% 0.10% 1.00g
Indica
LCMHLBBNAC
$10.00/g