Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Pre-Rolls · Singles
Point Breeze | 1g Premium Preroll
Khalifa Kush
Certified Dispensary
1.00g
19.8%
Indica
$15.00
$10.50
30% Off Storewide
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Point Breeze | 1g Premium Preroll
$15.00
$10.50
Khalifa Kush · Certified Dispensary
19.8% 1.00g
Indica
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Ice Cream Cake Pre Roll - 1260911
Klutch
Trulieve Westerville
1.00g
20.7%
1.29%
LLCMHBBANC
Indica
$15.00
$10.50
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Ice Cream Cake Pre Roll - 1260911
$15.00
$10.50
Klutch · Trulieve Westerville
20.7% 1.29% 1.00g
Indica
LLCMHBBANC
$10.50/g
Pre-Rolls · Packs
Papa Don Pre-Roll 0.5g 2pk
Seed & Strain
Amplify
1.00g
20.8%
1.04%
CLHLMNBCA
Hybrid
$15.00
$10.50
Last Chance !!!
$10.50/g
Pre-Rolls · Packs
Papa Don Pre-Roll 0.5g 2pk
$15.00
$10.50
Seed & Strain · Amplify
20.8% 1.04% 1.00g
Hybrid
CLHLMNBCA
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Wingsuit Pre-Roll 1g 1pk
Buckeye
Amplify
1.00g
18.9%
0.70%
MLCBL
Hybrid
$15.00
$10.50
30% Off by Buckeye
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Wingsuit Pre-Roll 1g 1pk
$15.00
$10.50
Buckeye · Amplify
18.9% 0.70% 1.00g
Hybrid
MLCBL
$10.50/g
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar
Buckeye
Amplify
0.11g
—
Sativa
$15.00
$10.50
30% Off by Buckeye
$0.10/mg
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar
$15.00
$10.50
Buckeye · Amplify
0.11g
Sativa
$0.10/mg
Pre-Rolls · Singles
Crowd Surfer | 1g Premium Preroll
Josh D
Certified Dispensary
1.00g
17.9%
1.31%
LLCMHBA
Hybrid
$15.00
$10.50
30% Off Storewide
$10.50/g
Pre-Rolls · Singles
Crowd Surfer | 1g Premium Preroll
$15.00
$10.50
Josh D · Certified Dispensary
17.9% 1.31% 1.00g
Hybrid
LLCMHBA
$10.50/g
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar
Buckeye
Amplify
0.11g
—
Indica
$15.00
$10.50
30% Off by Buckeye
$0.10/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar
$15.00
$10.50
Buckeye · Amplify
0.11g
Indica
$0.10/mg
Pre-Rolls · Singles
Tally Mon Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
21.0%
0.91%
MCLHLBA
Indica
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tally Mon Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
21.0% 0.91% 1.00g
Indica
MCLHLBA
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
29.2%
1.41%
MABLCLHB
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
29.2% 1.41% 1.00g
Hybrid
MABLCLHB
$10.80/g
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
21.2%
0.88%
CHLLMBBAC
Indica
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
21.2% 0.88% 1.00g
Indica
CHLLMBBAC
$10.80/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
20.5%
1.22%
CHBLCMN
Indica
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
20.5% 1.22% 1.00g
Indica
CHBLCMN
$10.80/g
Pre-Rolls
Fruit Punch - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
22.8%
1.11%
CLLMHBANBC
Indica
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
Fruit Punch - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
22.8% 1.11% 1.00g
Indica
CLLMHBANBC
$10.80/g
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
25.5%
0.80%
CAHBBMLLC
Indica
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
25.5% 0.80% 1.00g
Indica
CAHBBMLLC
$10.80/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
Botanist
The Botanist
1.00g
20.0%
0.57%
CLMHLBC
Indica
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
20.0% 0.57% 1.00g
Indica
CLMHLBC
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
20.8%
1.20%
MCALBHBLC
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
20.8% 1.20% 1.00g
Hybrid
MCALBHBLC
$10.80/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
23.8%
0.65%
CLMHBLCB
Hybrid
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
23.8% 0.65% 1.00g
Hybrid
CLMHBLCB
$10.80/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
19.8%
0.82%
CHBNCLL
Hybrid
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
19.8% 0.82% 1.00g
Hybrid
CHBNCLL
$10.80/g
Pre-Rolls
Zowahh - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
20.9%
1.61%
CHLNBLCMBA
Hybrid
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
Zowahh - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
20.9% 1.61% 1.00g
Hybrid
CHLNBLCMBA
$10.80/g
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
22.5%
0.64%
CHLBNCL
Hybrid
$12.00
$10.80
Medical Patients - 10% Off
$10.80/g
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
$10.80
Botanist · The Botanist
22.5% 0.64% 1.00g
Hybrid
CHLBNCL
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
20.8%
1.20%
MCALBHBLC
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
20.8% 1.20% 1.00g
Hybrid
MCALBHBLC
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
29.2%
1.41%
MABLCLHB
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
29.2% 1.41% 1.00g
Hybrid
MABLCLHB
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Wifi x Kem Pre-Roll 1g 1pk
Botanist
Amplify
1.00g
22.9%
1.23%
CHMLLBBAC
Indica
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Wifi x Kem Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Botanist · Amplify
22.9% 1.23% 1.00g
Indica
CHMLLBBAC
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Wifi x Kem Pre-Roll 1g 1pk
Botanist
Amplify
1.00g
22.9%
1.23%
CHMLLBBAC
Indica
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Wifi x Kem Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Botanist · Amplify
22.9% 1.23% 1.00g
Indica
CHMLLBBAC
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tropicana Banana Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
25.5%
1.91%
CHMLLBCBA
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tropicana Banana Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
25.5% 1.91% 1.00g
Hybrid
CHMLLBCBA
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tally Mon Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
21.0%
0.91%
MCLHLBA
Indica
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tally Mon Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
21.0% 0.91% 1.00g
Indica
MCLHLBA
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tropicana Banana Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
25.5%
1.91%
CHMLLBCBA
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Tropicana Banana Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
25.5% 1.91% 1.00g
Hybrid
CHMLLBCBA
$10.80/g
Pre-Rolls
Strw Gva[1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
25.5%
0.08%
CMHLBC
Indica
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Strw Gva[1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
25.5% 0.08% 1.00g
Indica
CMHLBC
$11.00/g
Pre-Rolls
Layered Ck [1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
25.4%
0.21%
CHLLMBAC
Indica
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Layered Ck [1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
25.4% 0.21% 1.00g
Indica
CHLLMBAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Tuscan Gelato [1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
24.5%
0.09%
MHLCLBAC
Hybrid
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Tuscan Gelato [1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
24.5% 0.09% 1.00g
Hybrid
MHLCLBAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Purple Churro [1g]
Supply™
RISE Whitehall
1.00g
22.9%
0.81%
LCHLMBCA
Sativa
$16.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Purple Churro [1g]
$16.00
$11.00
Supply™ · RISE Whitehall
22.9% 0.81% 1.00g
Sativa
LCHLMBCA
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
R.O.
Theory Wellness
1.00g
—
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
$11.00
R.O. · Theory Wellness
1.00g
Indica
$11.00/g
Pre-Rolls
Pineapple [1g]
Supply™
RISE Whitehall
1.00g
19.9%
0.93%
CHMLBBLATC
Hybrid
$16.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Pineapple [1g]
$16.00
$11.00
Supply™ · RISE Whitehall
19.9% 0.93% 1.00g
Hybrid
CHMLBBLATC
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
Ohio Processing Plant
Theory Wellness
1.00g
17.3%
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
$11.00
Ohio Processing Plant · Theory Wellness
17.3% 1.00g
Indica
$11.00/g
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
Hillfire
RISE Whitehall
1.00g
20.0%
0.11%
CHLMBALBC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
$11.00
Hillfire · RISE Whitehall
20.0% 0.11% 1.00g
Hybrid
CHLMBALBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
R.O.
Theory Wellness
1.00g
—
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
$11.00
R.O. · Theory Wellness
1.00g
Indica
$11.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
1.00g
15.3%
0.02%
LCMHLBBA
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
$11.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
15.3% 0.02% 1.00g
Hybrid
LCMHLBBA
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.7%
0.75%
LCHMBBNLAC
Indica
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.7% 0.75% 1.00g
Indica
LCHMBBNLAC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
23.3%
3.30%
MCALHLBBNC
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
23.3% 3.30% 1.00g
Hybrid
MCALHLBBNC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.0%
1.14%
CLHABMBCL
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.0% 1.14% 1.00g
Hybrid
CLHABMBCL
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.4%
0.49%
MLCLHABBC
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.4% 0.49% 1.00g
Indica
MLCLHABBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.9%
1.31%
CLLHMBNBCA
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.9% 1.31% 1.00g
Hybrid
CLLHMBNBCA
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
22.2%
1.02%
CMHLBLCB
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
22.2% 1.02% 1.00g
Hybrid
CMHLBLCB
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
23.3%
3.30%
MCALHLBBNC
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
23.3% 3.30% 1.00g
Hybrid
MCALHLBBNC
$11.00/g
Pre-Rolls
Caddie Rainbowz [.5g]
Belushi's Farm
NAR Reserve
0.50g
21.4%
0.12%
MLCHLBBNAC
Indica
$15.00
$11.00
$22.00/g
Pre-Rolls
Caddie Rainbowz [.5g]
$15.00
$11.00
Belushi's Farm · NAR Reserve
21.4% 0.12% 0.50g
Indica
MLCHLBBNAC
$22.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Westerville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Westerville
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Clintonville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Clintonville
Topicals
Transdermal Patch - THC [1pk] (20mg)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
$11.00
—
Topicals
Transdermal Patch - THC [1pk] (20mg)
$11.00
Main Street Health · Elevated Growth
Pre-Rolls
Hash Burger [.5g]
Belushi's Farm
NAR Reserve
0.50g
20.9%
0.12%
MCHLBABNC
Indica
$15.00
$11.00
$22.00/g
Pre-Rolls
Hash Burger [.5g]
$15.00
$11.00
Belushi's Farm · NAR Reserve
20.9% 0.12% 0.50g
Indica
MCHLBABNC
$22.00/g
Pre-Rolls
Kush Breath Fumez [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
23.3%
0.16%
CMLLHBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Kush Breath Fumez [1g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
23.3% 0.16% 1.00g
Hybrid
CMLLHBBAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Sour Bubbashine [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
18.0%
0.08%
CMHLBLBC
Sativa
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Sour Bubbashine [1g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
18.0% 0.08% 1.00g
Sativa
CMHLBLBC
$11.00/g