Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
20.8%
1.20%
MCALBHBLC
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Pink Spalsh Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
20.8% 1.20% 1.00g
Hybrid
MCALBHBLC
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
Firelands Scientific
Amplify
1.00g
29.2%
1.41%
MABLCLHB
Hybrid
$12.00
$10.80
10% Off Select Brands
$10.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mad Timewreck Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
$10.80
Firelands Scientific · Amplify
29.2% 1.41% 1.00g
Hybrid
MABLCLHB
$10.80/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve German Village
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve German Village
Edibles · RSO · Gummies
Peachy Punch 1:1 CBD:THC RSO - 100mg 10pk Gummies
Savvy
The Botanist
0.10g
—
Hybrid
$11.00
—
Edibles · RSO
Peachy Punch 1:1 CBD:THC RSO - 100mg 10pk Gummies
$11.00
Savvy · The Botanist
0.10g
Hybrid
Pre-Rolls
Layered Ck [1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
25.4%
0.21%
CHLLMBAC
Indica
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Layered Ck [1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
25.4% 0.21% 1.00g
Indica
CHLLMBAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Strw Gva[1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
25.5%
0.08%
CMHLBC
Indica
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Strw Gva[1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
25.5% 0.08% 1.00g
Indica
CMHLBC
$11.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
15.3%
0.02%
LCMHLBBA
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
$11.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
15.3% 0.02% 1.00g
Hybrid
LCMHLBBA
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Sour Bubbashine - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
18.0%
0.84%
CHMBLLBC
Sativa
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Sour Bubbashine - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
18.0% 0.84% 1.00g
Sativa
CHMBLLBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.7%
0.75%
LCHMBBNLAC
Indica
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.7% 0.75% 1.00g
Indica
LCHMBBNLAC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.0%
1.14%
CLHABMBCL
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.0% 1.14% 1.00g
Hybrid
CLHABMBCL
$11.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Westerville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Westerville
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Kush Breath Fumez - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
23.3%
1.63%
CLMLHBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Kush Breath Fumez - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
23.3% 1.63% 1.00g
Hybrid
CLMLHBBAC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - OG Kem - Pre Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
22.5%
1.50%
CHLMLBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - OG Kem - Pre Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
22.5% 1.50% 1.00g
Hybrid
CHLMLBBAC
$11.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Peachy Punch 1:1 CBD:THC RSO - 100mg 10pk Gummies
Savvy
The Botanist
0.10g
—
Hybrid
$11.00
—
Edibles · RSO
Peachy Punch 1:1 CBD:THC RSO - 100mg 10pk Gummies
$11.00
Savvy · The Botanist
0.10g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.4%
0.49%
MLCLHABBC
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.4% 0.49% 1.00g
Indica
MLCLHABBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
22.2%
1.02%
CMHLBLCB
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
22.2% 1.02% 1.00g
Hybrid
CMHLBLCB
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
R.O.
Theory Wellness
1.00g
—
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
$11.00
R.O. · Theory Wellness
1.00g
Indica
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.7%
0.75%
LCHMBBNLAC
Indica
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.7% 0.75% 1.00g
Indica
LCHMBBNLAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Purple Churro [1g]
Supply™
RISE Whitehall
1.00g
22.9%
0.81%
LCHLMBCA
Sativa
$16.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Purple Churro [1g]
$16.00
$11.00
Supply™ · RISE Whitehall
22.9% 0.81% 1.00g
Sativa
LCHLMBCA
$11.00/g
Pre-Rolls
Pineapple [1g]
Supply™
RISE Whitehall
1.00g
19.9%
0.93%
CHMLBBLATC
Hybrid
$16.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Pineapple [1g]
$16.00
$11.00
Supply™ · RISE Whitehall
19.9% 0.93% 1.00g
Hybrid
CHMLBBLATC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - OG Kem - Pre Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
22.5%
1.50%
CHLMLBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - OG Kem - Pre Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
22.5% 1.50% 1.00g
Hybrid
CHLMLBBAC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Sour Bubbashine - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
18.0%
0.84%
CHMBLLBC
Sativa
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Sour Bubbashine - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
18.0% 0.84% 1.00g
Sativa
CHMBLLBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
Ohio Processing Plant
Theory Wellness
1.00g
17.3%
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
$11.00
Ohio Processing Plant · Theory Wellness
17.3% 1.00g
Indica
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.0%
1.14%
CLHABMBCL
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Tangerine Thunder - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.0% 1.14% 1.00g
Hybrid
CLHABMBCL
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
22.2%
1.02%
CMHLBLCB
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Highway Headband - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
22.2% 1.02% 1.00g
Hybrid
CMHLBLCB
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Kush Breath Fumez - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
23.3%
1.63%
CLMLHBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Kush Breath Fumez - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
23.3% 1.63% 1.00g
Hybrid
CLMLHBBAC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
HillFire
The Landing
1.00g
20.4%
0.49%
MLCLHABBC
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire - Aurora Borealis - Pre-Roll - 1g
$11.00
HillFire · The Landing
20.4% 0.49% 1.00g
Indica
MLCLHABBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.9%
1.31%
CLLHMBNBCA
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.9% 1.31% 1.00g
Hybrid
CLLHMBNBCA
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.7%
0.75%
LCHMBBNLAC
Indica
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - Stink (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.7% 0.75% 1.00g
Indica
LCHMBBNLAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Caddie Rainbowz [.5g]
Belushi's Farm
NAR Reserve
0.50g
21.4%
0.12%
MLCHLBBNAC
Indica
$15.00
$11.00
$22.00/g
Pre-Rolls
Caddie Rainbowz [.5g]
$15.00
$11.00
Belushi's Farm · NAR Reserve
21.4% 0.12% 0.50g
Indica
MLCHLBBNAC
$22.00/g
Pre-Rolls
Tuscan Gelato [1g]
(the) Essence
NAR Reserve
1.00g
24.5%
0.09%
MHLCLBAC
Hybrid
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Tuscan Gelato [1g]
$15.00
$11.00
(the) Essence · NAR Reserve
24.5% 0.09% 1.00g
Hybrid
MHLCLBAC
$11.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Westerville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Westerville
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
20.0%
0.11%
CHLMBALBC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
20.0% 0.11% 1.00g
Hybrid
CHLMBALBC
$11.00/g
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
Hillfire
RISE Whitehall
1.00g
20.0%
0.11%
CHLMBALBC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Tangerine Thunder [1g]
$11.00
Hillfire · RISE Whitehall
20.0% 0.11% 1.00g
Hybrid
CHLMBALBC
$11.00/g
Pre-Rolls
Sour Zoap [.5g]
Hillfire
Elevated Growth
0.50g
19.3%
0.12%
CHLLBMBAC
Hybrid
$11.00
$22.00/g
Pre-Rolls
Sour Zoap [.5g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
19.3% 0.12% 0.50g
Hybrid
CHLLBMBAC
$22.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
1.00g
15.3%
0.02%
LCMHLBBA
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Coco Pebblez [1g]
$11.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
15.3% 0.02% 1.00g
Hybrid
LCMHLBBA
$11.00/g
Pre-Rolls
Kush Breath Fumez [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
23.3%
0.16%
CMLLHBBAC
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Kush Breath Fumez [1g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
23.3% 0.16% 1.00g
Hybrid
CMLLHBBAC
$11.00/g
Pre-Rolls
Sour Bubbashine [1g]
Hillfire
Elevated Growth
1.00g
18.0%
0.08%
CMHLBLBC
Sativa
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Sour Bubbashine [1g]
$11.00
Hillfire · Elevated Growth
18.0% 0.08% 1.00g
Sativa
CMHLBLBC
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
27.9%
1.31%
CLLHMBNBCA
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - Zeld J (I) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
27.9% 1.31% 1.00g
Hybrid
CLLHMBNBCA
$11.00/g
Pre-Rolls
Goofiez 4​ [1g]
Supply™
NAR Reserve
1.00g
23.9%
0.90%
CLHMLBBAC
Indica
$16.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Goofiez 4​ [1g]
$16.00
$11.00
Supply™ · NAR Reserve
23.9% 0.90% 1.00g
Indica
CLHMLBBAC
$11.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Clintonville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Clintonville
Pre-Rolls
SR PYA [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
20.0%
0.08%
LCMHLBB
Hybrid
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
SR PYA [1g]
$11.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
20.0% 0.08% 1.00g
Hybrid
LCMHLBB
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
23.3%
3.30%
MCALHLBBNC
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
23.3% 3.30% 1.00g
Hybrid
MCALHLBBNC
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
Ohio Processing Plant
Theory Wellness
1.00g
17.3%
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Kosher Kush
$11.00
Ohio Processing Plant · Theory Wellness
17.3% 1.00g
Indica
$11.00/g
Topicals
Transdermal Patch - THC [1pk] (20mg)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
$11.00
—
Topicals
Transdermal Patch - THC [1pk] (20mg)
$11.00
Main Street Health · Elevated Growth
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
R.O.
Theory Wellness
1.00g
—
Indica
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls · Singles
Red Bird Pre-Roll 1g
$11.00
R.O. · Theory Wellness
1.00g
Indica
$11.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
Randy's
Trulieve Clintonville
—
—
$11.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Orange Label Cleaner, 12oz | Citrus-Based
$11.00
Randy's · Trulieve Clintonville
Pre-Rolls
Garlic Drip [1g]
King City Gardens
NAR Reserve
1.00g
20.8%
0.12%
CLHMLBNBAC
Indica
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Garlic Drip [1g]
$15.00
$11.00
King City Gardens · NAR Reserve
20.8% 0.12% 1.00g
Indica
CLHMLBNBAC
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
1.00g
23.3%
3.30%
MCALHLBBNC
Hybrid
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm 1g Pre-rolls - $11
$11.00/g
Flower
Appalachian Pharm - Preroll - GMO Rootbeer (H) - 1g
$18.00
$11.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
23.3% 3.30% 1.00g
Hybrid
MCALHLBBNC
$11.00/g
Pre-Rolls
Melted Strawberries [1g]
King City Gardens
NAR Reserve
1.00g
22.3%
0.07%
CMHLBLNBC
Hybrid
$15.00
$11.00
$11.00/g
Pre-Rolls
Melted Strawberries [1g]
$15.00
$11.00
King City Gardens · NAR Reserve
22.3% 0.07% 1.00g
Hybrid
CMHLBLNBC
$11.00/g