Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower APPS & BANS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
26.8%
0.94%
CMHLBLACB
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Trulieve Products
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower APPS & BANS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ayr Wellness
26.8% 0.94% 1.00g
Indica
CMHLBLACB
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Red Pave | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
23.3%
1.27%
CLHL
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Red Pave | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
23.3% 1.27% 1.00g
Indica
CLHL
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Sunset Sherbert x Kush Mints | 2pk 0.5g Prerolls
Modern Flower
Certified Dispensary
0.50g
24.1%
1.24%
CLLHM
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$22.40/g
Pre-Rolls · Singles
Sunset Sherbert x Kush Mints | 2pk 0.5g Prerolls
$16.00
$11.20
Modern Flower · Certified Dispensary
24.1% 1.24% 0.50g
Indica
CLLHM
$22.40/g
Edibles · Drinks
Root Beer Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Root Beer Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.21/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.21/mg
Pre-Rolls · Singles
Frozen Fusion | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
26.1%
1.38%
LLCH
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Frozen Fusion | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
26.1% 1.38% 1.00g
Hybrid
LLCH
$11.20/g
Edibles · Drinks
Purple Zurple Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Purple Zurple Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Pre-Rolls · Singles
Glitter Bomb | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
24.4%
1.85%
MCLO
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Glitter Bomb | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
24.4% 1.85% 1.00g
Indica
MCLO
$11.20/g
Accessories · Batteries
Gun Metal 510 Battery
Rove
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories · Batteries
Gun Metal 510 Battery
$14.00
$11.20
Rove · Greenlight (fka Verdant)
Pre-Rolls · Singles
Apple Fritter | 1g Preroll
Death Row Records
Certified Dispensary
1.00g
19.5%
0.69%
CLHB
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Apple Fritter | 1g Preroll
$16.00
$11.20
Death Row Records · Certified Dispensary
19.5% 0.69% 1.00g
Hybrid
CLHB
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Pirate Cookies | 1g Preroll
Supply
Certified Dispensary
1.00g
18.8%
1.06%
CNH
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Pirate Cookies | 1g Preroll
$16.00
$11.20
Supply · Certified Dispensary
18.8% 1.06% 1.00g
Hybrid
CNH
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Zack's Cake | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
19.1%
1.03%
LCLH
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Zack's Cake | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
19.1% 1.03% 1.00g
Hybrid
LCLH
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Frozen Fusion | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
26.1%
1.38%
LLCH
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Frozen Fusion | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
26.1% 1.38% 1.00g
Hybrid
LLCH
$11.20/g
Edibles · Drinks
Orange Soda Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.05g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Orange Soda Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.05g
Hybrid
$0.20/mg
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ Preroll (1g)
Butterfly Effect by Grow Ohio
Greenlight (fka Verdant)
1.00g
17.2%
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ Preroll (1g)
$14.00
$11.20
Butterfly Effect by Grow Ohio · Greenlight (fka Verdant)
17.2% 1.00g
Hybrid
$11.20/g
Edibles · Gummies
Blue Razz | 10pc 100mg Sour Gummies
J-BAD
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$0.10/mg
Edibles · Gummies
Blue Razz | 10pc 100mg Sour Gummies
$16.00
$11.20
J-BAD · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.10/mg
Pre-Rolls · Singles
Sweet Tooth Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
26.4%
Sativa
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Sweet Tooth Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
26.4% 1.00g
Sativa
$11.20/g
Edibles · Gummies
Blue Razz | 10pc 100mg Sour Gummies
J-BAD
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$0.10/mg
Edibles · Gummies
Blue Razz | 10pc 100mg Sour Gummies
$16.00
$11.20
J-BAD · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.10/mg
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Hz | 1g Preroll
Modern Flower
Certified Dispensary
1.00g
24.3%
0.74%
MCLH
Sativa
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Hz | 1g Preroll
$16.00
$11.20
Modern Flower · Certified Dispensary
24.3% 0.74% 1.00g
Sativa
MCLH
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Sunset Sherbert x Kush Mints | 2pk 0.5g Prerolls
Modern Flower
Certified Dispensary
0.50g
24.1%
1.24%
CLLHM
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$22.40/g
Pre-Rolls · Singles
Sunset Sherbert x Kush Mints | 2pk 0.5g Prerolls
$16.00
$11.20
Modern Flower · Certified Dispensary
24.1% 1.24% 0.50g
Indica
CLLHM
$22.40/g
Edibles · Gummies
Sour Tangerine | 10pc 100mg Gummies
J-BAD
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Gummies
Sour Tangerine | 10pc 100mg Gummies
$16.00
$11.20
J-BAD · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls · Singles
Cloud 10 Pre-Roll 1g (Hybrid) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
27.4%
Hybrid
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Cloud 10 Pre-Roll 1g (Hybrid) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
27.4% 1.00g
Hybrid
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Apple Fritter | 1g Preroll
Death Row Records
Certified Dispensary
1.00g
19.5%
0.69%
CLHB
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Apple Fritter | 1g Preroll
$16.00
$11.20
Death Row Records · Certified Dispensary
19.5% 0.69% 1.00g
Hybrid
CLHB
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Haze Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
25.6%
Sativa
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Haze Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
25.6% 1.00g
Sativa
$11.20/g
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.21/mg
Edibles · Drinks
Cherry Cola Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.21/mg
Pre-Rolls · Singles
Zack's Cake | 1g Premium Preroll
CERTIFIED
Certified Dispensary
1.00g
19.1%
1.03%
LCLH
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Zack's Cake | 1g Premium Preroll
$16.00
$11.20
CERTIFIED · Certified Dispensary
19.1% 1.03% 1.00g
Hybrid
LCLH
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Stank Breath Pre-Roll 1g (Indica) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
25.4%
Indica
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Stank Breath Pre-Roll 1g (Indica) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
25.4% 1.00g
Indica
$11.20/g
Edibles · Gummies
Sour Tangerine | 10pc 100mg Gummies
J-BAD
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Gummies
Sour Tangerine | 10pc 100mg Gummies
$16.00
$11.20
J-BAD · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls · Singles
Sing Sling Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
25.4%
Sativa
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Sing Sling Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
25.4% 1.00g
Sativa
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower APPS & BANS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
26.8%
0.94%
CMHLBLACB
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Trulieve Products
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower APPS & BANS (H) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ayr Wellness
26.8% 0.94% 1.00g
Indica
CMHLBLACB
$11.20/g
Edibles · Drinks
Strawberry Lemonade Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.21/mg
Edibles · Drinks
Strawberry Lemonade Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.21/mg
Edibles · Drinks
Purple Zurple Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Purple Zurple Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Root Beer Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Root Beer Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Pre-Rolls · Singles
Sweet Tooth Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
Modern Flower
Ohio Cannabis Company
1.00g
26.4%
Sativa
$16.00
$11.20
Modern Flower & R.O. 30% off
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Sweet Tooth Pre-Roll 1g (Sativa) | Modern Flower
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ohio Cannabis Company
26.4% 1.00g
Sativa
$11.20/g
Edibles · Drinks
Orange Soda Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.05g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Orange Soda Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.05g
Hybrid
$0.20/mg
Accessories · Batteries
Gun Metal 510 Battery
Rove
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories · Batteries
Gun Metal 510 Battery
$14.00
$11.20
Rove · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir (50mg)
Wellspring Fields
Greenlight (fka Verdant)
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$0.20/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir (50mg)
$14.00
$11.20
Wellspring Fields · Greenlight (fka Verdant)
0.06g
Hybrid
$0.20/mg
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ Preroll (1g)
Butterfly Effect by Grow Ohio
Greenlight (fka Verdant)
1.00g
17.2%
Hybrid
$14.00
$11.20
20% Off Entire* Purchase
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
GRMPZ Preroll (1g)
$14.00
$11.20
Butterfly Effect by Grow Ohio · Greenlight (fka Verdant)
17.2% 1.00g
Hybrid
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Hz | 1g Preroll
Modern Flower
Certified Dispensary
1.00g
24.3%
0.74%
MCLH
Sativa
$16.00
$11.20
30% Off Storewide
$11.20/g
Pre-Rolls · Singles
Blue Beach Hz | 1g Preroll
$16.00
$11.20
Modern Flower · Certified Dispensary
24.3% 0.74% 1.00g
Sativa
MCLH
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower Sunset SHRB x Kush MNTS (I) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
24.2%
1.39%
CLLMHBBCA
Indica
$16.00
$11.20
30% Off Trulieve Products
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Modern Flower Sunset SHRB x Kush MNTS (I) Pre-Roll Multipack 0.5g 2pk
$16.00
$11.20
Modern Flower · Ayr Wellness
24.2% 1.39% 1.00g
Indica
CLLMHBBCA
$11.20/g
Pre-Rolls · Packs
Sunny Blossom Pre-Rolls 5pk .35g each (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
1.75g
24.9%
Hybrid
$15.00
$11.25
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.43/g
Pre-Rolls · Packs
Sunny Blossom Pre-Rolls 5pk .35g each (Hybrid) | Eden's Trees
$15.00
$11.25
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
24.9% 1.75g
Hybrid
$6.43/g
Accessories
RAW - Organic Hemp Cones - 1 1/4" - 6pk
RAW
Main Street Medical Cannabis
—
—
$11.25
—
Accessories
RAW - Organic Hemp Cones - 1 1/4" - 6pk
$11.25
RAW · Main Street Medical Cannabis
Pre-Rolls · Packs
Sunny Blossom Pre-Rolls 5pk .35g each (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
1.75g
24.9%
Hybrid
$15.00
$11.25
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.43/g
Pre-Rolls · Packs
Sunny Blossom Pre-Rolls 5pk .35g each (Hybrid) | Eden's Trees
$15.00
$11.25
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
24.9% 1.75g
Hybrid
$6.43/g
Accessories
RAW - Organic Hemp Cones - 1 1/4" - 6pk
RAW
Main Street Medical Cannabis
—
—
$11.25
—
Accessories
RAW - Organic Hemp Cones - 1 1/4" - 6pk
$11.25
RAW · Main Street Medical Cannabis
Flower
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
25.6%
1.25%
CMLLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
25.6% 1.25% 1.00g
Hybrid
CMLLHBBAC
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
28.8%
2.54%
MLCLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
28.8% 2.54% 1.00g
Hybrid
MLCLHBBAC
$11.70/g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
(the) Essence
The Botanist
1.00g
—
Hybrid
$13.00
$11.70
Medical Patients - 10% Off
$11.70/g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
$13.00
$11.70
(the) Essence · The Botanist
1.00g
Hybrid
$11.70/g
Edibles · Candy
Certified - Pink Lemonade Quartz Gummies (H) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Pink Lemonade Quartz Gummies (H) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
28.8%
2.54%
MLCLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
28.8% 2.54% 1.00g
Hybrid
MLCLHBBAC
$11.70/g