Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Indica
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Indica
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
28.8%
2.54%
MLCLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
28.8% 2.54% 1.00g
Hybrid
MLCLHBBAC
$11.70/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
25.6%
1.25%
CMLLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Pre-Rolls · Singles
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
25.6% 1.25% 1.00g
Hybrid
CMLLHBBAC
$11.70/g
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Indica
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Indica
Edibles · Candy
Certified - Sour Watermelon Emeralds Gummies (H) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Sour Watermelon Emeralds Gummies (H) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Certified - Pink Lemonade Quartz Gummies (H) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Pink Lemonade Quartz Gummies (H) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Certified - Tangerine Citrine Gummies (S) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Sativa
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Tangerine Citrine Gummies (S) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Sativa
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Indica
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Blackberry Lemonade Amethysts Gummies (I) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Indica
Edibles · Candy
Certified - 2:1 Tropical Diamonds Gummies (H) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - 2:1 Tropical Diamonds Gummies (H) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Pre-Rolls
Tazzy OG - 1g Flower Pre-Roll
King City Gardens
The Botanist
1.00g
22.3%
0.86%
CLHBMLBANC
Indica
$13.00
$11.70
Medical Patients - 10% Off
$11.70/g
Pre-Rolls
Tazzy OG - 1g Flower Pre-Roll
$13.00
$11.70
King City Gardens · The Botanist
22.3% 0.86% 1.00g
Indica
CLHBMLBANC
$11.70/g
Pre-Rolls
Garlic Drip - 1g Flower Pre-Roll
King City Gardens
The Botanist
1.00g
20.8%
1.19%
CLHLBMNBAC
Indica
$13.00
$11.70
Medical Patients - 10% Off
$11.70/g
Pre-Rolls
Garlic Drip - 1g Flower Pre-Roll
$13.00
$11.70
King City Gardens · The Botanist
20.8% 1.19% 1.00g
Indica
CLHLBMNBAC
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
25.6%
1.25%
CMLLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Jet Fuel(S)- 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
25.6% 1.25% 1.00g
Hybrid
CMLLHBBAC
$11.70/g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
(the) Essence
The Botanist
1.00g
—
Hybrid
$13.00
$11.70
Medical Patients - 10% Off
$11.70/g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
$13.00
$11.70
(the) Essence · The Botanist
1.00g
Hybrid
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
Kynd
Herbal Wellness Center
1.00g
28.8%
2.54%
MLCLHBBAC
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
$11.70/g
Flower
Kynd - Preroll - Carmella - 1g
$18.00
$11.70
Kynd · Herbal Wellness Center
28.8% 2.54% 1.00g
Hybrid
MLCLHBBAC
$11.70/g
Edibles · Candy
Certified - 1:1 Black Cherry Rubies Gummies 20pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.1%
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - 1:1 Black Cherry Rubies Gummies 20pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.1% 0.10g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
(the) Essence
The Botanist
1.00g
—
Hybrid
$13.00
$11.70
Medical Patients - 10% Off
$11.70/g
Pre-Rolls
Fresh Powder - 1g Flower Pre-Rolls
$13.00
$11.70
(the) Essence · The Botanist
1.00g
Hybrid
$11.70/g
Edibles · Candy
Certified - Sour Watermelon Emeralds Gummies (H) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Hybrid
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Sour Watermelon Emeralds Gummies (H) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Hybrid
Edibles · Candy
Certified - Tangerine Citrine Gummies (S) 10pk - 100mg
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
0.10g
0.2%
Sativa
$18.00
$11.70
Everything Store-wide - 35% Off
—
Edibles · Candy
Certified - Tangerine Citrine Gummies (S) 10pk - 100mg
$18.00
$11.70
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
0.2% 0.10g
Sativa
Concentrates · Infused Flower
Stambaugh GC - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
40.0%
1.93%
MLC
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Stambaugh GC - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
40.0% 1.93% 1.00g
Indica
MLC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Private Party - Best Buds | 2pk 0.5g Prerolls
Edie Parker
Certified Dispensary
0.50g
17.1%
1.40%
CHLL
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Private Party - Best Buds | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Edie Parker · Certified Dispensary
17.1% 1.40% 0.50g
Indica
CHLL
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Zweet Insanity | 1g Premium Preroll
Ancient Roots
Certified Dispensary
1.00g
19.1%
0.62%
TCML
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Zweet Insanity | 1g Premium Preroll
$17.00
$11.90
Ancient Roots · Certified Dispensary
19.1% 0.62% 1.00g
Sativa
TCML
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Skyscraper - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
34.1%
1.71%
CLH
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Skyscraper - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
34.1% 1.71% 1.00g
Sativa
CLH
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Cloud 10 (H) Pre-Roll 1g
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
31.6%
1.47%
CMLHLBBAC
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Trulieve Products
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Cloud 10 (H) Pre-Roll 1g
$17.00
$11.90
Modern Flower · Ayr Wellness
31.6% 1.47% 1.00g
Hybrid
CMLHLBBAC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Private Party - Best Buds | 2pk 0.5g Prerolls
Edie Parker
Certified Dispensary
0.50g
17.1%
1.40%
CHLL
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Private Party - Best Buds | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Edie Parker · Certified Dispensary
17.1% 1.40% 0.50g
Indica
CHLL
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Sing Sling (S) Pre-Roll 1g
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
23.3%
1.36%
CMLHLBBAC
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Trulieve Products
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Sing Sling (S) Pre-Roll 1g
$17.00
$11.90
Modern Flower · Ayr Wellness
23.3% 1.36% 1.00g
Sativa
CMLHLBBAC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Double Date | 2pk 0.5g Prerolls
Edie Parker
Certified Dispensary
0.50g
18.1%
0.63%
CLLH
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Double Date | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Edie Parker · Certified Dispensary
18.1% 0.63% 0.50g
Hybrid
CLLH
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mary Budster | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
18.7%
0.59%
CLLH
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mary Budster | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
18.7% 0.59% 0.50g
Hybrid
CLLH
$23.80/g
Concentrates · Infused Flower
Lost River - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
40.4%
1.66%
CLH
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Lost River - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
40.4% 1.66% 1.00g
Indica
CLH
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Mary Budster | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
18.7%
0.59%
CLLH
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Mary Budster | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
18.7% 0.59% 0.50g
Hybrid
CLLH
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Band of Skeletons | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
20.2%
0.86%
LCLN
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Band of Skeletons | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
20.2% 0.86% 0.50g
Indica
LCLN
$23.80/g
Concentrates · Infused Flower
Lost River - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
40.4%
1.66%
CLH
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Lost River - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
40.4% 1.66% 1.00g
Indica
CLH
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Haight Street | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
17.2%
0.50%
CLML
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Haight Street | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
17.2% 0.50% 0.50g
Sativa
CLML
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Haight Street | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
17.2%
0.50%
CLML
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Haight Street | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
17.2% 0.50% 0.50g
Sativa
CLML
$23.80/g
Concentrates · Infused Flower
Skyscraper - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
34.1%
1.71%
CLH
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Skyscraper - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
34.1% 1.71% 1.00g
Sativa
CLH
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Double Date | 2pk 0.5g Prerolls
Edie Parker
Certified Dispensary
0.50g
18.1%
0.63%
CLLH
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Double Date | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Edie Parker · Certified Dispensary
18.1% 0.63% 0.50g
Hybrid
CLLH
$23.80/g
Concentrates · Infused Flower
Stambaugh GC - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
40.0%
1.93%
MLC
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
Stambaugh GC - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
40.0% 1.93% 1.00g
Indica
MLC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Sing Sling (S) Pre-Roll 1g
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
23.3%
1.36%
CMLHLBBAC
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Trulieve Products
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Sing Sling (S) Pre-Roll 1g
$17.00
$11.90
Modern Flower · Ayr Wellness
23.3% 1.36% 1.00g
Sativa
CMLHLBBAC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Cloud 10 (H) Pre-Roll 1g
Modern Flower
Ayr Wellness
1.00g
31.6%
1.47%
CMLHLBBAC
Hybrid
$17.00
$11.90
30% Off Trulieve Products
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Modern Flower Cloud 10 (H) Pre-Roll 1g
$17.00
$11.90
Modern Flower · Ayr Wellness
31.6% 1.47% 1.00g
Hybrid
CMLHLBBAC
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Band of Skeletons | 2pk 0.5g Prerolls
Big Steve
Certified Dispensary
0.50g
20.2%
0.86%
LCLN
Indica
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Band of Skeletons | 2pk 0.5g Prerolls
$17.00
$11.90
Big Steve · Certified Dispensary
20.2% 0.86% 0.50g
Indica
LCLN
$23.80/g
Pre-Rolls · Singles
Zweet Insanity | 1g Premium Preroll
Ancient Roots
Certified Dispensary
1.00g
19.1%
0.62%
TCML
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Storewide
$11.90/g
Pre-Rolls · Singles
Zweet Insanity | 1g Premium Preroll
$17.00
$11.90
Ancient Roots · Certified Dispensary
19.1% 0.62% 1.00g
Sativa
TCML
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
YO Rocks - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
Riviera Creek
Certified Dispensary
1.00g
37.8%
1.44%
LCL
Sativa
$17.00
$11.90
30% Off Riviera Creek
$11.90/g
Concentrates · Infused Flower
YO Rocks - Riv Stick | 1g Ice Hash Infused Flower
$17.00
$11.90
Riviera Creek · Certified Dispensary
37.8% 1.44% 1.00g
Sativa
LCL
$11.90/g
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
25.5%
0.80%
CAHBBMLLC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
25.5% 0.80% 1.00g
Indica
CAHBBMLLC
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Highway Headband (H) Pre-Roll 1g
HillFire
Ayr Wellness
1.00g
22.2%
1.02%
CMHLBLCB
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Highway Headband (H) Pre-Roll 1g
$12.00
HillFire · Ayr Wellness
22.2% 1.02% 1.00g
Hybrid
CMHLBLCB
$12.00/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
20.5%
1.22%
CHBLCMN
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.22% 1.00g
Indica
CHBLCMN
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Kush Breath Fumez (H) Pre-Roll 1g
HillFire
Ayr Wellness
1.00g
23.3%
1.63%
CLMLHBBAC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Kush Breath Fumez (H) Pre-Roll 1g
$12.00
HillFire · Ayr Wellness
23.3% 1.63% 1.00g
Hybrid
CLMLHBBAC
$12.00/g
Edibles · Gummies
Kynd Black Cherry (H) 1:1 THC:CBD Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Black Cherry (H) 1:1 THC:CBD Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
20.8%
0.12%
MCAHLBBLC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
20.8% 0.12% 1.00g
Hybrid
MCAHLBBLC
$12.00/g
Pre-Rolls
Fruit Punch - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
22.8%
1.11%
CLLMHBANBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Fruit Punch - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
22.8% 1.11% 1.00g
Indica
CLLMHBANBC
$12.00/g
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
22.5%
0.64%
CHLBNCL
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
22.5% 0.64% 1.00g
Hybrid
CHLBNCL
$12.00/g
Edibles · Live Rosin · Gummies
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
Hundred Percent Labs
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$24.00
$12.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
$24.00
$12.00
Hundred Percent Labs · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg