Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Pre-Rolls · Singles
Jack's Delight
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
23.8%
Sativa
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Jack's Delight
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
23.8% 0.75g
Sativa
$16.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
18.1%
0.05%
CMHLLBAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
18.1% 0.05% 1.00g
Indica
CMHLLBAC
$12.00/g
Accessories
iSpire Battery Green & Yellow
Botanist
The Botanist
—
—
$12.00
—
Accessories
iSpire Battery Green & Yellow
$12.00
Botanist · The Botanist
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
Botanist
The Botanist
1.00g
20.0%
0.57%
CLMHLBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
$12.00
Botanist · The Botanist
20.0% 0.57% 1.00g
Indica
CLMHLBC
$12.00/g
Pre-Rolls
Zowahh [1g]
Botanist
RISE Whitehall
1.00g
22.6%
0.15%
CHLBNLBC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Zowahh [1g]
$12.00
Botanist · RISE Whitehall
22.6% 0.15% 1.00g
Hybrid
CHLBNLBC
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Nimbus Snacks Pre-Roll 2pk
Pure Ohio Wellness
Farkas Farms
1.00g
17.8%
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Nimbus Snacks Pre-Roll 2pk
$12.00
Pure Ohio Wellness · Farkas Farms
17.8% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
23.8%
0.65%
CLMHBLCB
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
23.8% 0.65% 1.00g
Hybrid
CLMHBLCB
$12.00/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
19.8%
0.82%
CHBNCLL
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
19.8% 0.82% 1.00g
Hybrid
CHBNCLL
$12.00/g
Edibles · Gummies
Guava Gummies
O'Dank
Theory Wellness
0.10g
—
Sativa
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Guava Gummies
$12.00
O'Dank · Theory Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls · Singles
HillFire Kush Breath Fumez (H) Pre-Roll 1g
HillFire
Ayr Wellness
1.00g
23.3%
1.63%
CLMLHBBAC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Kush Breath Fumez (H) Pre-Roll 1g
$12.00
HillFire · Ayr Wellness
23.3% 1.63% 1.00g
Hybrid
CLMLHBBAC
$12.00/g
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar (100mg)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
0.10g
—
Indica
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
$0.11/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar (100mg)
$15.00
$12.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
0.10g
Indica
$0.11/mg
Pre-Rolls · Singles
HillFire Highway Headband (H) Pre-Roll 1g
HillFire
Ayr Wellness
1.00g
22.2%
1.02%
CMHLBLCB
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
HillFire Highway Headband (H) Pre-Roll 1g
$12.00
HillFire · Ayr Wellness
22.2% 1.02% 1.00g
Hybrid
CMHLBLCB
$12.00/g
Accessories
Greenlight GL T Shirt - L/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight GL T Shirt - L/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar (100mg)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
0.10g
—
Indica
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
$0.11/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummy Bar (100mg)
$15.00
$12.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
0.10g
Indica
$0.11/mg
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
21.2%
0.88%
CHLLMBBAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
21.2% 0.88% 1.00g
Indica
CHLLMBBAC
$12.00/g
Accessories
Joint Squeeker Toy - Cream/Green
DW
RISE Whitehall
—
—
$12.00
—
Accessories
Joint Squeeker Toy - Cream/Green
$12.00
DW · RISE Whitehall
Edibles · RSO · Gummies
Savvy Peachy Punch 1:1 CBD:THC (H) RSO Gummies 11mg 10pk
Savvy
Ayr Wellness
0.11g
—
Hybrid
$12.00
$0.11/mg
Edibles · RSO
Savvy Peachy Punch 1:1 CBD:THC (H) RSO Gummies 11mg 10pk
$12.00
Savvy · Ayr Wellness
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
23.8%
0.65%
CLMHBLCB
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Velvet Ropes - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
23.8% 0.65% 1.00g
Hybrid
CLMHBLCB
$12.00/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
20.5%
1.22%
CHBLCMN
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
GG #4 - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.22% 1.00g
Indica
CHBLCMN
$12.00/g
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
21.2%
0.88%
CHLLMBBAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
M.S. - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
21.2% 0.88% 1.00g
Indica
CHLLMBBAC
$12.00/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
19.8%
0.82%
CHBNCLL
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
LAPR - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
19.8% 0.82% 1.00g
Hybrid
CHBNCLL
$12.00/g
Pre-Rolls
PyxyStyx [1g]
Ancient Roots
NAR Reserve
1.00g
24.8%
Hybrid
$17.00
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
PyxyStyx [1g]
$17.00
$12.00
Ancient Roots · NAR Reserve
24.8% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Edibles · Gummies
Kynd Tropical Pineapple (I) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Tropical Pineapple (I) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Spicy Citrus (S) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Spicy Citrus (S) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
25.5%
0.80%
CAHBBMLLC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Lemon Wooder Ice - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
25.5% 0.80% 1.00g
Indica
CAHBBMLLC
$12.00/g
Pre-Rolls
Larry's Breath [1g]
CERTIFIED
NAR Reserve
1.00g
27.3%
0.15%
CMLHLBBNAC
Indica
$16.00
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Larry's Breath [1g]
$16.00
$12.00
CERTIFIED · NAR Reserve
27.3% 0.15% 1.00g
Indica
CMLHLBBNAC
$12.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) RSO Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Watermelon (S) RSO Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
20.8%
0.12%
MCAHLBBLC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
20.8% 0.12% 1.00g
Hybrid
MCAHLBBLC
$12.00/g
Edibles · Gummies
Kynd Ruby Red Grapefruit (S) 1:1 THC:CBC Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Ruby Red Grapefruit (S) 1:1 THC:CBC Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Blue Raspberry RSO (I) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$25.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Blue Raspberry RSO (I) Gummies 10mg 10pk
$25.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Green Apple (S) 1:1 THC:THCV Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Green Apple (S) 1:1 THC:THCV Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$12.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
$16.00
$12.00
O'Dank · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Lemon (H) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Lemon (H) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Strawberry (S) RSO Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$25.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Strawberry (S) RSO Gummies 10mg 10pk
$25.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
Botanist
The Botanist
1.00g
20.0%
0.57%
CLMHLBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
$12.00
Botanist · The Botanist
20.0% 0.57% 1.00g
Indica
CLMHLBC
$12.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Savvy Berry Drip (I) RSO Gummies 11mg 10pk
Savvy
Ayr Wellness
0.11g
—
Indica
$12.00
$0.10/mg
Edibles · RSO
Savvy Berry Drip (I) RSO Gummies 11mg 10pk
$12.00
Savvy · Ayr Wellness
0.11g
Indica
$0.10/mg
Accessories
Greenlight GL T Shirt - M/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight GL T Shirt - M/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific LMN TRT (S) Pre-Roll 1g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
1.00g
20.4%
0.49%
CMHBLBLAC
Sativa
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific LMN TRT (S) Pre-Roll 1g
$12.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
20.4% 0.49% 1.00g
Sativa
CMHBLBLAC
$12.00/g
Edibles · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Caddy Rainbows
Belushi Farms
Theory Wellness
1.00g
21.5%
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Pre-Roll 2 pack: Caddy Rainbows
$12.00
Belushi Farms · Theory Wellness
21.5% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Edibles · Gummies
Grape Gummies
O'Dank
Theory Wellness
0.10g
—
Indica
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummies
$12.00
O'Dank · Theory Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
Botanist
The Botanist
1.00g
22.5%
0.64%
CHLBNCL
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
BrrBrry - 1g Flower Pre-Roll
$12.00
Botanist · The Botanist
22.5% 0.64% 1.00g
Hybrid
CHLBNCL
$12.00/g
Pre-Rolls
BrrBerry [1g]
Botanist
RISE Whitehall
1.00g
22.5%
0.07%
CHLBNLC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
BrrBerry [1g]
$12.00
Botanist · RISE Whitehall
22.5% 0.07% 1.00g
Hybrid
CHLBNLC
$12.00/g
Edibles
5:1 Blueberry Dream + CBN Bar [10pk] (100mg THC/20mg CBN)
incredibles
RISE Whitehall
—
—
Indica
$18.00
$12.00
—
Edibles
5:1 Blueberry Dream + CBN Bar [10pk] (100mg THC/20mg CBN)
$18.00
$12.00
incredibles · RISE Whitehall
Indica
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar (100mg)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
0.10g
—
Sativa
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar (100mg)
$15.00
$12.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - XL/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - XL/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Live Rosin · Gummies
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
Hundred Percent Labs
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$24.00
$12.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
$24.00
$12.00
Hundred Percent Labs · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
26.7%
Indica
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
26.7% 0.75g
Indica
$16.00/g
Edibles · Live Rosin · Gummies
Lost Farm Pacific Cool Pink Pineapple Live Hash Rosin Gummies
Kiva
Farkas Farms
0.11g
—
Sativa
$28.00
$12.00
$12 Lost Farm Gummies
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Lost Farm Pacific Cool Pink Pineapple Live Hash Rosin Gummies
$28.00
$12.00
Kiva · Farkas Farms
0.11g
Sativa
$0.11/mg
Accessories
iSpire Battery Green & Yellow
Botanist
The Botanist
—
—
$12.00
—
Accessories
iSpire Battery Green & Yellow
$12.00
Botanist · The Botanist