Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Edibles
Capsules - THC [5pk] (100mg)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
$12.00
—
Edibles
Capsules - THC [5pk] (100mg)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Pre-Rolls · Singles
Garlic Drip Pre-Roll 1g (Indica) | King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.1%
1.31%
CLLHMBNBCA
Indica
$15.00
$12.00
20% Off Almost Everything
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Garlic Drip Pre-Roll 1g (Indica) | King City Gardens
$15.00
$12.00
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
21.1% 1.31% 1.00g
Indica
CLLHMBNBCA
$12.00/g
Accessories
Ooze Slim Twist Pen
Ooze
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Ooze Slim Twist Pen
$15.00
$12.00
Ooze · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Black Label Cleaner, 12oz
Randy's
Trulieve Westerville
—
—
$12.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Black Label Cleaner, 12oz
$12.00
Randy's · Trulieve Westerville
Edibles
DROPS Mandarin Orange 1:1 CBD [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
Butterfly Effect
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$18.00
$12.00
—
Edibles
DROPS Mandarin Orange 1:1 CBD [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
$18.00
$12.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
24.0%
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
24.0% 0.75g
Hybrid
$16.00/g
Edibles
Capsules - 1:1 [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$12.00
—
Edibles
Capsules - 1:1 [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Capsules - 1:1 [10pk] (100mg CBG/100mg THC)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$12.00
—
Edibles
Capsules - 1:1 [10pk] (100mg CBG/100mg THC)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Capsules - 5:1 [10pk] (100mg CBN/20mg THC)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$12.00
—
Edibles
Capsules - 5:1 [10pk] (100mg CBN/20mg THC)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
R.O.
Amplify
1.00g
22.4%
1.30%
LCLMH
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
R.O. · Amplify
22.4% 1.30% 1.00g
Hybrid
LCLMH
$12.00/g
Edibles
Capsules - THC [10pk] (100mg)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
$12.00
—
Edibles
Capsules - THC [10pk] (100mg)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Pre-Rolls
G Roll [.5g]
Pure Ohio Wellness
Elevated Growth
0.50g
15.7%
0.10%
CLHLBAMBNC
Indica
$12.00
$24.00/g
Pre-Rolls
G Roll [.5g]
$12.00
Pure Ohio Wellness · Elevated Growth
15.7% 0.10% 0.50g
Indica
CLHLBAMBNC
$24.00/g
Edibles · Live Resin · Gummies
Key Lime | 10pk 110mg Live Resin Gummies
Hundred Percent Labs
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$24.00
$12.00
30% Off Storewide
$0.10/mg
Edibles · Live Resin
Key Lime | 10pk 110mg Live Resin Gummies
$24.00
$12.00
Hundred Percent Labs · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.10/mg
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Silver
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Silver
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Rainbow
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Rainbow
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Purple
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Purple
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Pink
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Pink
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Orange
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Orange
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Green
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Green
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Blue
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Blue
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Accessories · Grinders · Accessories
50mm Zinc Grinder 4 pc
LuvBuds
Trulieve German Village
—
—
$12.00
—
Accessories · Grinders
50mm Zinc Grinder 4 pc
$12.00
LuvBuds · Trulieve German Village
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Black
Pulsar
Ayr Wellness
—
—
$12.00
—
Accessories · Batteries
Pulsar Digital Display Slim .510 Battery | Black
$12.00
Pulsar · Ayr Wellness
Pre-Rolls
Garlic Breath [1g]
King City Gardens
Elevated Growth
1.00g
19.6%
0.08%
MCHLLBEBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Garlic Breath [1g]
$12.00
King City Gardens · Elevated Growth
19.6% 0.08% 1.00g
Indica
MCHLLBEBC
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Apples and Bananas Pre-Roll 1g (Indica) | King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
1.00g
21.4%
Indica
$15.00
$12.00
20% Off Almost Everything
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Apples and Bananas Pre-Roll 1g (Indica) | King City Gardens
$15.00
$12.00
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
21.4% 1.00g
Indica
$12.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Savvy Peachy Punch 1:1 CBD:THC (H) RSO Gummies 11mg 10pk
Savvy
Ayr Wellness
0.11g
—
Hybrid
$12.00
$0.11/mg
Edibles · RSO
Savvy Peachy Punch 1:1 CBD:THC (H) RSO Gummies 11mg 10pk
$12.00
Savvy · Ayr Wellness
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Accessories · Grinders · Accessories
50mm Zinc Grinder 4 pc
LuvBuds
Trulieve Westerville
—
—
$12.00
—
Accessories · Grinders
50mm Zinc Grinder 4 pc
$12.00
LuvBuds · Trulieve Westerville
Edibles · RSO · Gummies
Savvy Berry Drip (I) RSO Gummies 11mg 10pk
Savvy
Ayr Wellness
0.11g
—
Indica
$12.00
$0.10/mg
Edibles · RSO
Savvy Berry Drip (I) RSO Gummies 11mg 10pk
$12.00
Savvy · Ayr Wellness
0.11g
Indica
$0.10/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
Hundred Percent Labs
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$24.00
$12.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
$24.00
$12.00
Hundred Percent Labs · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Pre-Rolls · Packs
Nimbus Snacks Pre-Roll 2pk
Pure Ohio Wellness
Farkas Farms
1.00g
17.8%
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Nimbus Snacks Pre-Roll 2pk
$12.00
Pure Ohio Wellness · Farkas Farms
17.8% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
20.8%
0.12%
MCAHLBBLC
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Pink Splash [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
20.8% 0.12% 1.00g
Hybrid
MCAHLBBLC
$12.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
18.1%
0.05%
CMHLLBAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
18.1% 0.05% 1.00g
Indica
CMHLLBAC
$12.00/g
Accessories
HEMPER Mini Beaker Bong
Hemper
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
HEMPER Mini Beaker Bong
$15.00
$12.00
Hemper · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Gummies
Grape Gummies
O'Dank
Theory Wellness
0.10g
—
Indica
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummies
$12.00
O'Dank · Theory Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Blueberry (I) 2:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Blueberry (I) 2:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Drinks
Berry Drink | 40mg [4pk]
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
0.04g
—
Hybrid
$15.00
$12.00
20% Off Almost Everything
—
Edibles · Drinks
Berry Drink | 40mg [4pk]
$15.00
$12.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
0.04g
Hybrid
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
Botanist
The Botanist
1.00g
20.0%
0.57%
CLMHLBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
$12.00
Botanist · The Botanist
20.0% 0.57% 1.00g
Indica
CLMHLBC
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
26.7%
Indica
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
26.7% 0.75g
Indica
$16.00/g
Edibles
Capsules - 10:1 [10pk] (500mg CBD/50mg THC)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$12.00
—
Edibles
Capsules - 10:1 [10pk] (500mg CBD/50mg THC)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Live Resin · Gummies
Lost Farm Purp 43 Grape Live Resin Gummies
Kiva
Farkas Farms
0.22g
—
Sativa
$28.00
$12.00
$12 Lost Farm Gummies
$0.10/mg
Edibles · Live Resin
Lost Farm Purp 43 Grape Live Resin Gummies
$28.00
$12.00
Kiva · Farkas Farms
0.22g
Sativa
$0.10/mg
Pre-Rolls
GMO Zkz [.75g]
Farkas Farms
Elevated Growth
0.75g
24.4%
0.10%
CMHLLBBANTEC
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls
GMO Zkz [.75g]
$12.00
Farkas Farms · Elevated Growth
24.4% 0.10% 0.75g
Hybrid
CMHLLBBANTEC
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Area 43 Preroll (1g)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
1.00g
22.1%
0.68%
LCMLHBBA
Sativa
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Area 43 Preroll (1g)
$15.00
$12.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
22.1% 0.68% 1.00g
Sativa
LCMLHBBA
$12.00/g
Pre-Rolls
Forget Me Not [.75g]
Farkas Farms
Elevated Growth
0.75g
22.0%
0.09%
CMHLLBBNTEAC
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Forget Me Not [.75g]
$12.00
Farkas Farms · Elevated Growth
22.0% 0.09% 0.75g
Hybrid
CMHLLBBNTEAC
$16.00/g
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - 3X/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - 3X/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Pre-Rolls · Packs
Gelato Pre-Roll 2pk
Pure Ohio Wellness
Farkas Farms
1.00g
18.5%
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Gelato Pre-Roll 2pk
$12.00
Pure Ohio Wellness · Farkas Farms
18.5% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
R.O.
Amplify
1.00g
22.4%
1.30%
LCLMH
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
R.O. · Amplify
22.4% 1.30% 1.00g
Hybrid
LCLMH
$12.00/g
Pre-Rolls
PyxyStyx [1g]
Ancient Roots
NAR Reserve
1.00g
24.8%
Hybrid
$17.00
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
PyxyStyx [1g]
$17.00
$12.00
Ancient Roots · NAR Reserve
24.8% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
Botanist
The Botanist
1.00g
20.0%
0.57%
CLMHLBC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Jungle Grps - 1g Flower Pre-Rolls
$12.00
Botanist · The Botanist
20.0% 0.57% 1.00g
Indica
CLMHLBC
$12.00/g
Pre-Rolls
Farkalicious [.75g]
Farkas Farms
Elevated Growth
0.75g
23.4%
0.13%
CHLMLBNBAC
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Farkalicious [.75g]
$12.00
Farkas Farms · Elevated Growth
23.4% 0.13% 0.75g
Hybrid
CHLMLBNBAC
$16.00/g
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$12.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
$16.00
$12.00
O'Dank · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
Lost Farm Pacific Cool Pink Pineapple Live Hash Rosin Gummies
Kiva
Farkas Farms
0.11g
—
Sativa
$28.00
$12.00
$12 Lost Farm Gummies
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Lost Farm Pacific Cool Pink Pineapple Live Hash Rosin Gummies
$28.00
$12.00
Kiva · Farkas Farms
0.11g
Sativa
$0.11/mg