Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific LMN TRT (S) Pre-Roll 1g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
1.00g
20.4%
0.49%
CMHBLBLAC
Sativa
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Firelands Scientific LMN TRT (S) Pre-Roll 1g
$12.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
20.4% 0.49% 1.00g
Sativa
CMHBLBLAC
$12.00/g
Edibles · Gummies
Kynd Blueberry (I) 2:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Blueberry (I) 2:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Buckeye - Orange - Gummy Bar - 105mg [10pc]
Buckeye
The Landing
0.11g
—
Sativa
$15.00
$12.00
20% OFF FEATURED BRANDS
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Buckeye - Orange - Gummy Bar - 105mg [10pc]
$15.00
$12.00
Buckeye · The Landing
0.11g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$12.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Grape Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
$16.00
$12.00
O'Dank · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - L/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - L/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Accessories
Greenlight GL T Shirt - 2X/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight GL T Shirt - 2X/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Gummies
Watermelon Gummies
O'Dank
Theory Wellness
0.10g
—
Indica
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Watermelon Gummies
$12.00
O'Dank · Theory Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
24.0%
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
24.0% 0.75g
Hybrid
$16.00/g
Pre-Rolls · Packs
Gelato Pre-Roll 2pk
Pure Ohio Wellness
Farkas Farms
1.00g
18.5%
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Packs
Gelato Pre-Roll 2pk
$12.00
Pure Ohio Wellness · Farkas Farms
18.5% 1.00g
Hybrid
$12.00/g
Edibles · Gummies
Watermelon Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$12.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Watermelon Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
$16.00
$12.00
O'Dank · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Drinks
Orange Drink 40mg (4pk - 10mg each) (Hybrid) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
0.04g
—
Hybrid
$15.00
$12.00
20% Off Almost Everything
$0.30/mg
Edibles · Drinks
Orange Drink 40mg (4pk - 10mg each) (Hybrid) | Certified Cultivators
$15.00
$12.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
0.04g
Hybrid
$0.30/mg
Accessories
Greenlight GL T Shirt - 3X/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight GL T Shirt - 3X/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Pre-Rolls · Singles
The Botanist - Lemon Wooder Ice Pre-Roll - [1g]
Botanist
Main Street Medical Cannabis
1.00g
27.9%
0.56%
CAH
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
The Botanist - Lemon Wooder Ice Pre-Roll - [1g]
$12.00
Botanist · Main Street Medical Cannabis
27.9% 0.56% 1.00g
Indica
CAH
$12.00/g
Pre-Rolls
Larry's Breath [1g]
CERTIFIED
NAR Reserve
1.00g
27.3%
0.15%
CMLHLBBNAC
Indica
$16.00
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Larry's Breath [1g]
$16.00
$12.00
CERTIFIED · NAR Reserve
27.3% 0.15% 1.00g
Indica
CMLHLBBNAC
$12.00/g
Pre-Rolls
Forget Me Not [.75g]
Farkas Farms
Elevated Growth
0.75g
22.0%
0.09%
CMHLLBBNTEAC
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls
Forget Me Not [.75g]
$12.00
Farkas Farms · Elevated Growth
22.0% 0.09% 0.75g
Hybrid
CMHLLBBNTEAC
$16.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
1.00g
18.1%
0.05%
CMHLLBAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Tally Mon [1g]
$12.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
18.1% 0.05% 1.00g
Indica
CMHLLBAC
$12.00/g
Accessories · Cleaning Solutions · Accessories
Black Label Cleaner, 12oz
Randy's
Trulieve German Village
—
—
$12.00
—
Accessories · Cleaning Solutions
Black Label Cleaner, 12oz
$12.00
Randy's · Trulieve German Village
Edibles · Live Rosin · Gummies
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
Hundred Percent Labs
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$24.00
$12.00
30% Off Storewide
$0.11/mg
Edibles · Live Rosin
Strawberry Banana Crunch | 10pk 108.08mg Live Rosin Infused Gummies
$24.00
$12.00
Hundred Percent Labs · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.11/mg
Edibles · Gummies
Kynd Tropical Pineapple (I) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Tropical Pineapple (I) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Strawberry Banana Gummies
Moxie
Theory Wellness
0.10g
—
Indica
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Strawberry Banana Gummies
$12.00
Moxie · Theory Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Spicy Citrus (S) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Spicy Citrus (S) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) RSO Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Watermelon (S) RSO Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - S/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - S/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Watermelon (S) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Strawberry (S) RSO Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$25.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Strawberry (S) RSO Gummies 10mg 10pk
$25.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Lemon (H) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Lemon (H) Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Green Apple (S) 1:1 THC:THCV Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Sour Green Apple (S) 1:1 THC:THCV Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Sour Blue Raspberry RSO (I) Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$25.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · RSO
Kynd Sour Blue Raspberry RSO (I) Gummies 10mg 10pk
$25.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Ruby Red Grapefruit (S) 1:1 THC:CBC Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Ruby Red Grapefruit (S) 1:1 THC:CBC Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Pre-Rolls · Singles
Soul Mate
Dogwalkers
Theory Wellness
0.75g
26.5%
Hybrid
$12.00
$16.00/g
Pre-Rolls · Singles
Soul Mate
$12.00
Dogwalkers · Theory Wellness
26.5% 0.75g
Hybrid
$16.00/g
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - L/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight G-Star T Shirt - L/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Accessories
Blazy Susan - Pink Cones - (1 1/4)
Blazy Susan
Main Street Medical Cannabis
—
—
$12.00
—
Accessories
Blazy Susan - Pink Cones - (1 1/4)
$12.00
Blazy Susan · Main Street Medical Cannabis
Edibles
DROPS Mandarin Orange 1:1 CBD [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
Butterfly Effect
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$18.00
$12.00
—
Edibles
DROPS Mandarin Orange 1:1 CBD [10pk] (100mg CBD/100mg THC)
$18.00
$12.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
Hybrid
Accessories
Classic Rolling Tray [Small]
Zig-Zag
Elevated Growth
—
—
$12.00
—
Accessories
Classic Rolling Tray [Small]
$12.00
Zig-Zag · Elevated Growth
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar (100mg)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
0.10g
—
Sativa
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Orange Gummy Bar (100mg)
$15.00
$12.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Prickly Pear (H) 1:1 THC:CBG Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$23.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Kynd Prickly Pear (H) 1:1 THC:CBG Gummies 10mg 10pk
$23.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Guava Gummies
O'Dank
Theory Wellness
0.10g
—
Sativa
$12.00
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Guava Gummies
$12.00
O'Dank · Theory Wellness
0.10g
Sativa
$0.12/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$16.00
$12.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Gummies 100mg (Hybrid) | O'Dank
$16.00
$12.00
O'Dank · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
R.O.
Amplify
1.00g
22.4%
1.30%
LCLMH
Hybrid
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls · Singles
Cold Creek Kush Pre-Roll 1g 1pk
$12.00
R.O. · Amplify
22.4% 1.30% 1.00g
Hybrid
LCLMH
$12.00/g
Edibles
Capsules - THC [5pk] (100mg)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
$12.00
—
Edibles
Capsules - THC [5pk] (100mg)
$12.00
Main Street Health · Elevated Growth
Pre-Rolls
Papaya Julius [1g]
The Standard
Elevated Growth
1.00g
21.2%
0.13%
CLHLMBBNAC
Indica
$12.00
$12.00/g
Pre-Rolls
Papaya Julius [1g]
$12.00
The Standard · Elevated Growth
21.2% 0.13% 1.00g
Indica
CLHLMBBNAC
$12.00/g
Accessories
Greenlight GL T Shirt - L/Unisex
Greenlight
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$15.00
$12.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Greenlight GL T Shirt - L/Unisex
$15.00
$12.00
Greenlight · Greenlight (fka Verdant)
Edibles · RSO · Gummies
Kynd Grape (I) RSO Gummies 10mg 10pk
Kynd
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$25.00
$12.00
$12 Kynd Gummies
$0.13/mg
Edibles · RSO
Kynd Grape (I) RSO Gummies 10mg 10pk
$25.00
$12.00
Kynd · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Drinks
Orange | 4pk 100mg Drinks
CERTIFIED
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$25.00
$12.50
30% Off Storewide
$0.12/mg
Edibles · Drinks
Orange | 4pk 100mg Drinks
$25.00
$12.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Edibles · Drinks
Grape | 4pk 100mg 2.5:1 THC:CBN Drinks
CERTIFIED
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$25.00
$12.50
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Drinks
Grape | 4pk 100mg 2.5:1 THC:CBN Drinks
$25.00
$12.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Chocolates
Chocolate Chip Cookies - 2pk | 50mg
Standard Farms
Main Street Medical Cannabis
—
—
$12.50
—
Edibles · Chocolates
Chocolate Chip Cookies - 2pk | 50mg
$12.50
Standard Farms · Main Street Medical Cannabis
Edibles · Drinks
Grape | 4pk 100mg 2.5:1 THC:CBN Drinks
CERTIFIED
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$25.00
$12.50
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Drinks
Grape | 4pk 100mg 2.5:1 THC:CBN Drinks
$25.00
$12.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Chocolates
Chocolate Chip Cookies - 2pk | 50mg
Standard Farms
Main Street Medical Cannabis
—
—
$12.50
—
Edibles · Chocolates
Chocolate Chip Cookies - 2pk | 50mg
$12.50
Standard Farms · Main Street Medical Cannabis
Edibles · Drinks
Orange | 4pk 100mg Drinks
CERTIFIED
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$25.00
$12.50
30% Off Storewide
$0.12/mg
Edibles · Drinks
Orange | 4pk 100mg Drinks
$25.00
$12.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.12/mg
Concentrates · Infused Flower
Riviera Creek | Skyscraper "Riv Stick" (Infused) Flower 1g | Sativa
Riviera Creek
Locals Dispensary
1.00g
34.1%
2.45%
CLHMLBABC
Sativa
$17.00
$12.58
26% Off Storewide!
$12.58/g
Concentrates · Infused Flower
Riviera Creek | Skyscraper "Riv Stick" (Infused) Flower 1g | Sativa
$17.00
$12.58
Riviera Creek · Locals Dispensary
34.1% 2.45% 1.00g
Sativa
CLHMLBABC
$12.58/g