Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Edibles · Hard Candy · Candy
Wintergreen | 40pk 100mg 1:1 THC:CBD Micro-Dose Tarts
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy
Wintergreen | 40pk 100mg 1:1 THC:CBD Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Accessories
Glass Pipe - Smoky
RYTHM
RISE Whitehall
—
—
$14.00
—
Accessories
Glass Pipe - Smoky
$14.00
RYTHM · RISE Whitehall
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Gummies
1:1 Strawberry Lemonade MEGA - CBC/THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Strawberry Lemonade MEGA - CBC/THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Edibles · Gummies
Grön Strawberry Lemonade (S) 1:1 CBC: THC Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Strawberry Lemonade (S) 1:1 CBC: THC Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Sour Grape (I) Gummy 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Grön Sour Grape (I) Gummy 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Grön Sour Apple (H) Gummy 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Sour Apple (H) Gummy 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy · Candy
Grape Soda | 40pk 100mg Micro-Dose Tarts
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy
Grape Soda | 40pk 100mg Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Passion Orange Guava (H) Gummy 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Passion Orange Guava (H) Gummy 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Lemonade (S) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Lemonade (S) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Cherry Limeade (I) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Grön Cherry Limeade (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Sour Blue Raspberry | 10pk 100mg Sour Gummies
Smokiez Edibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Sour Blue Raspberry | 10pk 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Smokiez Edibles · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Blue Razzleberry (S) 1:1 CBG:THC Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Blue Razzleberry (S) 1:1 CBG:THC Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Blackberry (I) 1:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Grön Blackberry (I) 1:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.15/mg
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Indica
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
26.7% 1.34% 0.75g
Indica
CLHMLBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Pre-Rolls
Velvet Grove [.75g]
DW
Elevated Growth
0.75g
21.6%
0.10%
LCMHLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls
Velvet Grove [.75g]
$14.00
DW · Elevated Growth
21.6% 0.10% 0.75g
Indica
LCMHLBBAC
$18.67/g
Edibles · Full Spectrum · Capsules
Full Spectrum | 11pk 110mg RSO Capsules
BeneLeaves
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.12/mg
Edibles · Full Spectrum
Full Spectrum | 11pk 110mg RSO Capsules
$20.00
$14.00
BeneLeaves · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.12/mg
Edibles · Live Rosin · Capsules
Full Spectrum | 2pk 110mg Live Rosin Capsules
Ancient Roots
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin
Full Spectrum | 2pk 110mg Live Rosin Capsules
$20.00
$14.00
Ancient Roots · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Hard Candy · Candy
Fruit Punch | 40pk 100mg 1:1 THC:CBC Micro-Dose Tarts
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy
Fruit Punch | 40pk 100mg 1:1 THC:CBC Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
22.9%
1.08%
CLLHABBMC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
22.9% 1.08% 0.75g
Indica
CLLHABBMC
$18.67/g
Edibles · Hard Candy · Candy
Fruit Trio | 50pk 110mg Micro-Dose Tarts
Incredibles
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy
Fruit Trio | 50pk 110mg Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
Blue Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBG Live Hash Rosin Gummies
Klutch
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin
Blue Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBG Live Hash Rosin Gummies
$20.00
$14.00
Klutch · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.15/mg
Pre-Rolls
GMO [1g]
DW
RISE Whitehall
1.00g
38.5%
0.08%
MLCHBLBAC
Indica
$20.00
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls
GMO [1g]
$20.00
$14.00
DW · RISE Whitehall
38.5% 0.08% 1.00g
Indica
MLCHBLBAC
$14.00/g
Edibles · Gummies
Aura Watermelon Seed +CBD (H) Gummies 10mg 10pk
Aura
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off 100% Labs and Aura Edibles Topicals
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Watermelon Seed +CBD (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Aura · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Express | 10pk 100mg Sour Gummies
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Express | 10pk 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Infused
GMO | 1g Infused Preroll
Dogwalkers
Certified Dispensary
1.00g
38.5%
0.56%
CLM
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$14.00/g
Pre-Rolls · Infused
GMO | 1g Infused Preroll
$20.00
$14.00
Dogwalkers · Certified Dispensary
38.5% 0.56% 1.00g
Indica
CLM
$14.00/g
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.15/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Dulce De Uva (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
21.0%
1.02%
LCMLHBABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Dulce De Uva (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
21.0% 1.02% 0.75g
Indica
LCMLHBABC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Mango | 10pk 105mg Sour Gummies
Wana
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Mango | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
0.11g
Sativa
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Aura Strawberry Crunch +CBC (H) Gummies 11mg 9pk
Aura
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off 100% Labs and Aura Edibles Topicals
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Strawberry Crunch +CBC (H) Gummies 11mg 9pk
$20.00
$14.00
Aura · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles
Pineapple [40pk] (102.9mg THC)
Petra
NAR Reserve
—
—
Hybrid
$21.00
$14.00
—
Edibles
Pineapple [40pk] (102.9mg THC)
$21.00
$14.00
Petra · NAR Reserve
Hybrid
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
22.9%
1.08%
CLLHABBMC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
22.9% 1.08% 0.75g
Indica
CLLHABBMC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.7% 1.34% 0.75g
Indica
CLHMLBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls
NYC Vapor [1g]
Aura
Elevated Growth
1.00g
18.2%
0.07%
CHLLBMNBAC
Indica
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls
NYC Vapor [1g]
$14.00
Aura · Elevated Growth
18.2% 0.07% 1.00g
Indica
CHLLBMNBAC
$14.00/g
Pre-Rolls · Infused
Afternoon Delight | 1g Infused Preroll
Dogwalkers
Certified Dispensary
1.00g
49.2%
0.57%
CLH
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$14.00/g
Pre-Rolls · Infused
Afternoon Delight | 1g Infused Preroll
$20.00
$14.00
Dogwalkers · Certified Dispensary
49.2% 0.57% 1.00g
Hybrid
CLH
$14.00/g
Edibles · Gummies
Assorted Hybrid | 10pk 105mg Sour Gummies
Wana
Certified Dispensary
0.11g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Assorted Hybrid | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
0.11g
Hybrid
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.7%
1.13%
LMCHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
26.7% 1.13% 0.75g
Indica
LMCHBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Sour Watermelon | 10pk 100mg Gummies
Smokiez Edibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Sour Watermelon | 10pk 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Smokiez Edibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Passion Orange Guava - Mega | 10pc 100mg Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Passion Orange Guava - Mega | 10pc 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Tropical Twist MEGA - THC - Indica
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
Tropical Twist MEGA - THC - Indica
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Indica
Edibles · Gummies
Assorted Sativa | 10pk 105mg Sour Gummies
Wana
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Assorted Sativa | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
0.11g
Sativa
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.7%
1.13%
LMCHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
26.7% 1.13% 0.75g
Indica
LMCHBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Blue Raspberry Crunch + CBN | 10pk 100mg Gummies
Aura
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Blue Raspberry Crunch + CBN | 10pk 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Aura · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Lemonade MEGA - THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
Lemonade MEGA - THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Super Buff Cherry #26 - Uninfused Pre Roll - 1g
Young Buck
The Landing
1.00g
12.9%
0.21%
CLBHMLBAC
Hybrid
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Super Buff Cherry #26 - Uninfused Pre Roll - 1g
$14.00
Young Buck · The Landing
12.9% 0.21% 1.00g
Hybrid
CLBHMLBAC
$14.00/g