Trulieve Clintonville
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout Big Dog Pre-Roll - 1368281
$14.00
Dogwalkers · Trulieve Clintonville
Certified Dispensary
1.00g
35.6%
1.01%
CLH
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$14.00/g
Pre-Rolls · Infused
S.B. | 1g Rosin Infused + Kief Rolled Preroll
$20.00
$14.00
Lifties · Certified Dispensary
Ayr Wellness
0.75g
27.5%
1.91%
CLLMHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Chem 'n Cookies (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
Ayr Wellness
0.75g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Brownie Scout (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Lemonade - Mega | 10pc 110mg Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Mango | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.16g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$1.18/mg
Edibles · Gummies
Lemon Lime | 10pc 12mg 1:5:10 THC:CBD:THCV
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
The Landing
0.75g
26.1%
1.73%
CMLHLBBAC
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Hash Queen Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Watermelon Lime | 10pk 100mg 1:1 THC:CBC Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
The Landing
0.75g
21.4%
0.97%
LLCABHMBC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Bananaconda Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Razzzberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBN Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
The Landing
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
The Landing
0.75g
23.8%
0.83%
CHLBMCLB
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Jack's Delight Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
The Landing
0.75g
26.5%
1.05%
CLHBBMALC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Soul Mate Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
Trulieve Clintonville
0.06g
—
Hybrid
$14.00
$0.25/mg
Edibles · Drinks
Purple Nurple Elixir Drink - 1019609
$14.00
Dr. Feel Better's · Trulieve Clintonville
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Sour Grape - Mega | 10pc 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
Ayr Wellness
0.75g
27.5%
1.91%
CLLMHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Chem 'n Cookies (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
Ayr Wellness
0.75g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Brownie Scout (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Mon Cherry | 10pk 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin
Klutchberry | 10pk 100mg Live Hash Rosin Gummies
$20.00
$14.00
Klutch · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.11g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blueberry | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
Pre-Rolls
Velvet Grove [.75g]
$14.00
DW · Elevated Growth
Elevated Growth
0.75g
22.6%
0.13%
LCMHLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls
Brownie Scout [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Elevated Growth
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.8%
1.36%
LCLHMBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dwarf OG | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
Elevated Growth
0.75g
24.1%
0.14%
LLCMHBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls
Afternoon Delight [.75g]
$14.00
DW · Elevated Growth
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Watermelon Smash | 10pk 110mg Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Terrasana (Grandview)
0.75g
19.7%
1.04%
CLLMHBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Afternoon Delight | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
Mountain Mint Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
Lemonade MEGA - THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
NAR Reserve
—
—
Indica
$20.00
$14.00
—
Edibles
THC Cherry Limeade Mega Pearl [2pk, 10 Servings] (100mg)
$20.00
$14.00
Grön · NAR Reserve
Certified Dispensary
0.11g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
Blueberry Dream | 10pc 110mg 5:1 THC:CBN Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Pineapple Express | 10pk 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
Tropical Twist MEGA - THC - Indica
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Strahhhberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Tropical Twist - Mega | 10pc 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
Locals Dispensary
1.00g
17.9%
1.34%
LLCMHBABC
Hybrid
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls · Singles
Josh D | Crowd Surfer (SSU) Pre Roll | 1g | Hybrid
$14.00
Klutch · Locals Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blueberry Lemonade | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Live Rosin
Tropical Island Breeze | 10pk 100mg Live Hash Rosin Gummies
$20.00
$14.00
Klutch · Certified Dispensary
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.16/mg
Edibles · Hard Candy
Cherry | 40pk 100mg 1:1 THC:CBN Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
$0.14/mg
Edibles · Gummies
THC Passion Orange Guava Mega - Hybrid
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
Terrasana (Grandview)
0.75g
20.5%
0.92%
CLHLMBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Scout Dawg OG | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
Locals Dispensary
0.75g
20.5%
0.92%
CLHLMBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Scout Dawg OG (SSU) Pre-roll | .75g | Hybrid
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
Amplify
0.06g
—
$14.00
—