Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Concentrates · Shatter
Mac | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
69.0%
3.80%
CLLBHBMACE
Hybrid
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Mac | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
69.0% 3.80% 2.00g
Hybrid
CLLBHBMACE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Goop | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
68.0%
2.04%
CHBALLCMBE
Hybrid
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Goop | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
68.0% 2.04% 2.00g
Hybrid
CHBALLCMBE
$38.00/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
27.0%
2.26%
CMLHLBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
27.0% 2.26% 7.00g
Indica
CMLHLBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
27.0%
2.26%
CMLHLBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.0% 2.26% 7.00g
Indica
CMLHLBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Super Lemon OG Minis - 1324315
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.8%
2.27%
MLCBHLABC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Super Lemon OG Minis - 1324315
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.8% 2.27% 7.00g
Sativa
MLCBHLABC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322443
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.9%
2.36%
CLLHMBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322443
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.9% 2.36% 7.00g
Indica
CLLHMBBAC
$10.86/g
Concentrates · Shatter
Skunky Jack | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
71.0%
2.32%
LCLMBHABCE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Skunky Jack | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
71.0% 2.32% 2.00g
Sativa
LCLMBHABCE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Jack Herer | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
68.9%
2.01%
CLLHBMACBE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Jack Herer | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
68.9% 2.01% 2.00g
Sativa
CLLHBMACBE
$38.00/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
27.0%
2.26%
CMLHLBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
27.0% 2.26% 7.00g
Indica
CMLHLBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.3%
1.63%
MCLHBLCBA
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.3% 1.63% 7.00g
Sativa
MCLHBLCBA
$10.86/g
Concentrates · Shatter
Jack Herer | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
68.9%
2.01%
CLLHBMACBE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Jack Herer | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
68.9% 2.01% 2.00g
Sativa
CLLHBMACBE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Goop | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
68.0%
2.04%
CHBALLCMBE
Hybrid
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Goop | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
68.0% 2.04% 2.00g
Hybrid
CHBALLCMBE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
SOAP | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
69.0%
3.15%
CLLHBCMABE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
SOAP | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
69.0% 3.15% 2.00g
Sativa
CLLHBCMABE
$38.00/g
Vaporizers · Live Rosin · Disposable
Dutton Dank [1000mg]
HZ
Elevated Growth
1.00g
—
8.91%
CLHLBAMETB
Indica
$76.00
$76.00/g
Vaporizers · Live Rosin
Dutton Dank [1000mg]
$76.00
HZ · Elevated Growth
8.91% 1.00g
Indica
CLHLBAMETB
$76.00/g
Vaporizers · Live Rosin · Disposable
Empire Eclair [1000mg]
HZ
Elevated Growth
1.00g
—
6.61%
LCLMHABBT
Indica
$76.00
$76.00/g
Vaporizers · Live Rosin
Empire Eclair [1000mg]
$76.00
HZ · Elevated Growth
6.61% 1.00g
Indica
LCLMHABBT
$76.00/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
27.6%
4.72%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
27.6% 4.72% 7.00g
Hybrid
MCAHLLBBC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
29.8% 3.14% 7.00g
Indica
LLMCHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321713
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
30.5%
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321713
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
30.5% 7.00g
Hybrid
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.3% 1.80% 7.00g
Indica
CLLHBBMAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
27.6%
4.72%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
27.6% 4.72% 7.00g
Hybrid
MCAHLLBBC
$10.86/g
Concentrates · Shatter
Super Silver Skunk | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
72.0%
2.67%
LCLMBHABCE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Super Silver Skunk | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
72.0% 2.67% 2.00g
Sativa
LCLMBHABCE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Skunky Jack | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
71.0%
2.32%
LCLMBHABCE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Skunky Jack | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
71.0% 2.32% 2.00g
Sativa
LCLMBHABCE
$38.00/g
Concentrates · Shatter
SOAP | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
69.0%
3.15%
CLLHBCMABE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
SOAP | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
69.0% 3.15% 2.00g
Sativa
CLLHBCMABE
$38.00/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.3%
1.63%
MCLHBLCBA
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.3% 1.63% 7.00g
Sativa
MCLHBLCBA
$10.86/g
Concentrates · Shatter
Super Silver Skunk | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
72.0%
2.67%
LCLMBHABCE
Sativa
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Super Silver Skunk | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
72.0% 2.67% 2.00g
Sativa
LCLMBHABCE
$38.00/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322443
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.9%
2.36%
CLLHMBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322443
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.9% 2.36% 7.00g
Indica
CLLHMBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
26.5%
2.16%
MCLHLBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.5% 2.16% 7.00g
Sativa
MCLHLBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.6% 1.61% 7.00g
Indica
CLMLHBBAC
$10.86/g
Concentrates · Shatter
Mac | Shatter | [2g]
Hundred Percent Labs
Terrasana (Grandview)
2.00g
69.0%
3.80%
CLLBHBMACE
Hybrid
$76.00
$38.00/g
Concentrates · Shatter
Mac | Shatter | [2g]
$76.00
Hundred Percent Labs · Terrasana (Grandview)
69.0% 3.80% 2.00g
Hybrid
CLLBHBMACE
$38.00/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
29.8% 3.14% 7.00g
Indica
LLMCHBBAC
$10.86/g
Flower
SR PYA [14.15g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
14.15g
17.3%
0.17%
MLLCHBNBAC
Hybrid
$76.00
$5.37/g
Flower
SR PYA [14.15g]
$76.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
17.3% 0.17% 14.15g
Hybrid
MLLCHBNBAC
$5.37/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.6% 1.61% 7.00g
Indica
CLMLHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
Modern Flower
Trulieve Clintonville
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
25.3% 1.80% 7.00g
Indica
CLLHBBMAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 1.61% 7.00g
Indica
CLMLHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324061
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
27.7%
1.70%
MCLHBLCBA
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324061
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.7% 1.70% 7.00g
Sativa
MCLHBLCBA
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322447
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
29.7%
2.05%
CLLHMBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322447
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
29.7% 2.05% 7.00g
Indica
CLLHMBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 1.49% 7.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322445
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
28.9%
2.23%
CLLHMBBA
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322445
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
28.9% 2.23% 7.00g
Indica
CLLHMBBA
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322447
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
29.7%
2.05%
CLLHMBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322447
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
29.7% 2.05% 7.00g
Indica
CLLHMBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324058
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 1.49% 7.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.3% 1.80% 7.00g
Indica
CLLHBBMAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.61% 7.00g
Indica
CLMLHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
27.6%
4.72%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
27.6% 4.72% 7.00g
Hybrid
MCAHLLBBC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321711
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
28.5%
2.26%
MLCHLBBA
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321711
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
28.5% 2.26% 7.00g
Hybrid
MLCHLBBA
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
28.4%
4.45%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
28.4% 4.45% 7.00g
Hybrid
MCAHLLBBC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324061
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
27.7%
1.70%
MCLHBLCBA
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Blue Beach Hz Flower Minis - 1324061
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.7% 1.70% 7.00g
Sativa
MCLHBLCBA
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.61% 7.00g
Indica
CLMLHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Disco Diesel Flower Minis - 1324109
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
26.0%
1.78%
LCLMHBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Disco Diesel Flower Minis - 1324109
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.0% 1.78% 7.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
Modern Flower
Trulieve Westerville
7.00g
27.0%
2.24%
MCLHLBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
27.0% 2.24% 7.00g
Sativa
MCLHLBBAC
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322445
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
28.9%
2.23%
CLLHMBBA
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Pink Certz Flower Minis - 1322445
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
28.9% 2.23% 7.00g
Indica
CLLHMBBA
$10.86/g