Trulieve German Village
7.00g
28.5%
2.26%
MLCHLBBA
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321711
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
27.0%
2.26%
CMLHLBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Kushlato Smalls - 1322271
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve Clintonville
7.00g
25.8%
2.27%
MLCBHLABC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Super Lemon OG Minis - 1324315
$76.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
Trulieve Westerville
7.00g
29.4%
2.43%
MCLHLBBAC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321713
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve Westerville
7.00g
26.1%
1.82%
LCLMHBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Disco Diesel Flower Minis - 1324109
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve Westerville
7.00g
25.6%
1.61%
CLMLHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Red Bird Minis - 1323378
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
27.5%
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sweet Tooth Minis - 1324415
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve Westerville
7.00g
26.1%
1.82%
LCLMHBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Disco Diesel Flower Minis - 1324109
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
26.3%
1.96%
MCLHLBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
28.0%
2.30%
LMCLBHABC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sweet Tooth Minis - 1324415
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
28.7%
1.96%
LCMABLHBC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Hippie Crasher Flower Minis - 1322263
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
27.5%
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sweet Tooth Minis - 1324415
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve Westerville
7.00g
25.3%
1.80%
CLLHBBMAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Rainbow Cake Minis - 1319082
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
28.0%
2.30%
LMCLBHABC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sweet Tooth Minis - 1324415
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
26.3%
1.96%
MCLHLBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
27.0%
2.24%
MCLHLBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Sing Sling Minis - 1324092
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
28.7%
1.96%
LCMABLHBC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Hippie Crasher Flower Minis - 1322263
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
29.4%
2.43%
MCLHLBBAC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Cloud 10 Minis - 1321713
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
28.4%
4.45%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
27.6%
4.72%
MCAHLLBBC
Hybrid
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Apples and Bananas Minis - 1321703
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Trulieve German Village
7.00g
26.0%
1.78%
LCLMHBBAC
Sativa
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Disco Diesel Flower Minis - 1324109
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve German Village
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve German Village
Trulieve Westerville
7.00g
29.8%
3.14%
LLMCHBBAC
Indica
$76.00
$10.86/g
Flower · Small Buds
Bionic Chronic Smalls - 1386763
$76.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
Certified Dispensary
14.15g
19.8%
1.67%
LCLHB
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Kem Chillz | 14g Bigs
$110.00
$77.00
Botanist · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
21.5%
1.06%
LLC
Sativa
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Chicken n' Wafflez | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
16.7%
1.57%
CMLH
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Sherbz #7 | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
27.1%
Hybrid
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Fat Billy | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
17.9%
1.53%
CLHM
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Bubble Truffle | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
19.8%
1.67%
LCLHB
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Kem Chillz | 14g Bigs
$110.00
$77.00
Botanist · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
25.5%
Hybrid
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Donut Trip | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
19.5%
1.20%
LCML
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Tamalez | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
19.5%
1.20%
LCML
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Tamalez | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
16.7%
1.57%
CMLH
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Sherbz #7 | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
25.5%
Hybrid
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Donut Trip | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
27.1%
Hybrid
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Fat Billy | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
21.5%
1.06%
LLC
Sativa
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Smalls Popcorn
Chicken n' Wafflez | 14g Smalls
$110.00
$77.00
Good Green · Certified Dispensary
Certified Dispensary
14.15g
17.9%
1.53%
CLHM
Indica
$110.00
$77.00
30% Off Storewide
$5.44/g
Flower · Whole Flower
Bubble Truffle | 14.15g Bigs
$110.00
$77.00
Northwoods Cannabis · Certified Dispensary
Herbal Wellness Center
14.15g
23.9%
1.70%
CLHMBLBAC
Indica
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
Supply - Smalls - Madd Fruit (I) - 14.15g
$120.00
$78.00
Supply · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
21.1%
1.33%
LCLMHBABC
Indica
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
O'Dank - Gushermintz (I) - 14.15g
$120.00
$78.00
O'Dank · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
26.8%
1.78%
LLMABCHBNC
Hybrid
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
Eden's Trees - Sunny Blossom (H) - 14.15g
$120.00
$78.00
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
24.0%
2.40%
MLCHLBBANC
Hybrid
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
Kynd - PCHM (H) - 14.15g
$120.00
$78.00
Kynd · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
18.1%
Hybrid
$120.00
$78.00
Grassroots Half Flower - $85
$5.51/g
Flower
Grassroots - Blue Lobster (H) - 14.15g
$120.00
$78.00
Grassroots · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
26.8%
1.78%
LLMABCHBNC
Hybrid
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
Eden's Trees - Sunny Blossom (H) - 14.15g
$120.00
$78.00
Eden's Trees · Herbal Wellness Center
Herbal Wellness Center
14.15g
22.7%
2.23%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$78.00
Everything Store-wide - 35% Off
$5.51/g
Flower
Supply - Smalls - Pirate Cookies (H) - 14.15g
$120.00
$78.00
Supply · Herbal Wellness Center
Trulieve Clintonville
14.15g
21.1%
Indica
$120.00
$78.00
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
$5.51/g
Flower · Whole Flower
Bomboloni Flower Smalls - 1311851
$120.00
$78.00
Grassroots · Trulieve Clintonville