Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Edibles
Chocolate Covered Banana [10pk] (550mg)
Local Edibles
RISE Whitehall
—
—
Hybrid
$78.00
—
Edibles
Chocolate Covered Banana [10pk] (550mg)
$78.00
Local Edibles · RISE Whitehall
Hybrid
Flower · Small Buds
Baby Turtle [Shake] 14.15
Khalifa Kush
Theory Wellness
14.15g
27.3%
Hybrid
$78.00
$5.51/g
Flower · Small Buds
Baby Turtle [Shake] 14.15
$78.00
Khalifa Kush · Theory Wellness
27.3% 14.15g
Hybrid
$5.51/g
Edibles
Pumpkin Cheesecake Chocolate Bar [10pk] (550mg)
Local Edibles
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$78.00
—
Edibles
Pumpkin Cheesecake Chocolate Bar [10pk] (550mg)
$78.00
Local Edibles · Elevated Growth
Hybrid
Flower · Whole Flower
Bomboloni Flower Smalls - 1311851
Grassroots
Trulieve Clintonville
14.15g
21.1%
Indica
$120.00
$78.00
35% Off Curaleaf, Grassroots, Find, Select (while supplies last)
$5.51/g
Flower · Whole Flower
Bomboloni Flower Smalls - 1311851
$120.00
$78.00
Grassroots · Trulieve Clintonville
21.1% 14.15g
Indica
$5.51/g
Flower · Small Buds
Baby Turtle [Shake] 14.15
Khalifa Kush
Theory Wellness
14.15g
27.3%
Hybrid
$78.00
$5.51/g
Flower · Small Buds
Baby Turtle [Shake] 14.15
$78.00
Khalifa Kush · Theory Wellness
27.3% 14.15g
Hybrid
$5.51/g
Edibles
Root Beer Float +CBG Gummies (5-Day) [11pk] (550mg)
Aura
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$79.00
—
Edibles
Root Beer Float +CBG Gummies (5-Day) [11pk] (550mg)
$79.00
Aura · Elevated Growth
Hybrid
Flower
Woodward - '91 Durban - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
21.6%
2.24%
MCLHBLABNCE
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - '91 Durban - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
21.6% 2.24% 5.66g
Sativa
MCLHBLABNCE
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert 5.66g (Indica) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
23.8%
2.29%
LCMLHBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert 5.66g (Indica) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
23.8% 2.29% 5.66g
Indica
LCMLHBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
22.8%
2.24%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
22.8% 2.24% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Flower
Blue Bang [5.66g]
Woodward
Elevated Growth
5.66g
21.6%
0.18%
LLCMHBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Blue Bang [5.66g]
$79.00
Woodward · Elevated Growth
21.6% 0.18% 5.66g
Hybrid
LLCMHBABNC
$13.96/g
Edibles
Vanilla Shake Entourage [11pk] (550mg THC/110mg CBD/110mg CBG/110mg CBN/110mg CBC)
Aura
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$79.00
—
Edibles
Vanilla Shake Entourage [11pk] (550mg THC/110mg CBD/110mg CBG/110mg CBN/110mg CBC)
$79.00
Aura · Elevated Growth
Hybrid
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert 5.66g (Indica) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
23.8%
2.29%
LCMLHBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert 5.66g (Indica) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
23.8% 2.29% 5.66g
Indica
LCMLHBABNC
$13.96/g
Flower
Woodward - Lemon Cherry Sherbert - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
23.5%
1.91%
LCLMHBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Lemon Cherry Sherbert - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
23.5% 1.91% 5.66g
Hybrid
LCLMHBABNC
$13.96/g
Flower
Mystery Marker | 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
25.8%
1.69%
LCLMBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Mystery Marker | 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
25.8% 1.69% 5.66g
Hybrid
LCLMBHANC
$13.96/g
Flower
GrapeHead 5.66g (Sativa) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
23.3%
1.11%
CMBLHLABNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
GrapeHead 5.66g (Sativa) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
23.3% 1.11% 5.66g
Sativa
CMBLHLABNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
L.A. Z Flower - 1321032
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
20.2%
2.35%
CLMHLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
L.A. Z Flower - 1321032
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
20.2% 2.35% 5.66g
Hybrid
CLMHLBABNC
$13.96/g
Flower
GrapeHead 5.66g (Sativa) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
23.3%
1.11%
CMBLHLABNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
GrapeHead 5.66g (Sativa) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
23.3% 1.11% 5.66g
Sativa
CMBLHLABNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
22.8%
2.24%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
22.8% 2.24% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Flower
Frosty Bananas [5.66g]
Woodward
Elevated Growth
5.66g
21.2%
0.21%
MALLBCHNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Frosty Bananas [5.66g]
$79.00
Woodward · Elevated Growth
21.2% 0.21% 5.66g
Hybrid
MALLBCHNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Koala Mints Flower - 1311583
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
27.1%
3.30%
CMLLHBBAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Koala Mints Flower - 1311583
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
27.1% 3.30% 5.66g
Hybrid
CMLLHBBAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
21.3%
3.23%
MABLCLHN
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
21.3% 3.23% 5.66g
Hybrid
MABLCLHN
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
22.8%
2.24%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
22.8% 2.24% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Vaporizers · Disposable
Strut - Sunday Brunch [2g]
Savvy
RISE Whitehall
2.00g
81.9%
4.57%
AMLBCHBLC
Hybrid
$79.00
$39.50/g
Vaporizers
Strut - Sunday Brunch [2g]
$79.00
Savvy · RISE Whitehall
81.9% 4.57% 2.00g
Hybrid
AMLBCHBLC
$39.50/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
26.7%
2.05%
LMCLBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
26.7% 2.05% 5.66g
Hybrid
LMCLBHANC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
21.3%
3.23%
MABLCLHN
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
21.3% 3.23% 5.66g
Hybrid
MABLCLHN
$13.96/g
Flower
Woodward - Grape Grenade - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Grape Grenade - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower
Woodward - Cherry Jungle - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Cherry Jungle - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Vaporizers · Disposable
Strut - Rainbow Shrb [2g]
Savvy
RISE Whitehall
2.00g
82.0%
4.60%
LCMLBBAHCT
Indica
$79.00
$39.50/g
Vaporizers
Strut - Rainbow Shrb [2g]
$79.00
Savvy · RISE Whitehall
82.0% 4.60% 2.00g
Indica
LCMLBBAHCT
$39.50/g
Flower
Woodward - GrapeHead - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - GrapeHead - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower
Woodward - Grape Grenade - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Grape Grenade - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower
Koala Mints 5.66g (Hybrid) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
28.1%
2.95%
CLMLHBBAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Koala Mints 5.66g (Hybrid) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
28.1% 2.95% 5.66g
Hybrid
CLMLHBBAC
$13.96/g
Vaporizers · Disposable
Strut - Fresh B [2g]
Savvy
RISE Whitehall
2.00g
80.7%
0.76%
LCBLBHACM
Indica
$79.00
$39.50/g
Vaporizers
Strut - Fresh B [2g]
$79.00
Savvy · RISE Whitehall
80.7% 0.76% 2.00g
Indica
LCBLBHACM
$39.50/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
L.A. Z Flower - 1321032
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
20.2%
2.35%
CLMHLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
L.A. Z Flower - 1321032
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
20.2% 2.35% 5.66g
Hybrid
CLMHLBABNC
$13.96/g
Flower
Woodward - Lemon Cherry Sherbert - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
23.5%
1.91%
LCLMHBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Lemon Cherry Sherbert - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
23.5% 1.91% 5.66g
Hybrid
LCLMHBABNC
$13.96/g
Edibles
Banana Cream +CBC Gummies (5-Day) [11pk]
Aura
Elevated Growth
—
—
Sativa
$79.00
—
Edibles
Banana Cream +CBC Gummies (5-Day) [11pk]
$79.00
Aura · Elevated Growth
Sativa
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.6%
1.88%
CLLHMBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.6% 1.88% 5.66g
Indica
CLLHMBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower
Mystery Marker | 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
25.8%
1.69%
LCLMBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Mystery Marker | 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
25.8% 1.69% 5.66g
Hybrid
LCLMBHANC
$13.96/g
Flower
LC Sherb [5.66g]
Woodward
Elevated Growth
5.66g
22.6%
0.17%
CLMLHBBANC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower
LC Sherb [5.66g]
$79.00
Woodward · Elevated Growth
22.6% 0.17% 5.66g
Indica
CLMLHBBANC
$13.96/g
Flower
Koala Mints 5.66g (Hybrid) | Woodward
Woodward Fine Cannabis
Ohio Cannabis Company
5.66g
28.1%
2.95%
CLMLHBBAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Koala Mints 5.66g (Hybrid) | Woodward
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Ohio Cannabis Company
28.1% 2.95% 5.66g
Hybrid
CLMLHBBAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.6%
1.88%
CLLHMBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.6% 1.88% 5.66g
Indica
CLLHMBABNC
$13.96/g
Flower
Woodward - '91 Durban - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
21.6%
2.24%
MCLHBLABNCE
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - '91 Durban - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
21.6% 2.24% 5.66g
Sativa
MCLHBLABNCE
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.6%
1.88%
CLLHMBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.6% 1.88% 5.66g
Indica
CLLHMBABNC
$13.96/g