Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
26.7%
2.05%
LMCLBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
26.7% 2.05% 5.66g
Hybrid
LMCLBHANC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Vaporizers · Disposable
HYPHEN Rainbow Band [2g]
Savvy
RISE Whitehall
2.00g
80.8%
3.02%
LLCBBHACMT
Indica
$79.00
$39.50/g
Vaporizers
HYPHEN Rainbow Band [2g]
$79.00
Savvy · RISE Whitehall
80.8% 3.02% 2.00g
Indica
LLCBBHACMT
$39.50/g
Flower
Woodward - GrapeHead - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - GrapeHead - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Clintonville
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Clintonville
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Flower
Woodward - Cherry Jungle - Flower - 5.66g
Woodward Fine Cannabis
The Landing
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower
Woodward - Cherry Jungle - Flower - 5.66g
$79.00
Woodward Fine Cannabis · The Landing
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
21.6%
1.84%
LLCMBHANBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
21.6% 1.84% 5.66g
Hybrid
LLCMBHANBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.3%
3.23%
MABLCLHN
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.3% 3.23% 5.66g
Hybrid
MABLCLHN
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.6%
1.84%
LLCMBHANBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.6% 1.84% 5.66g
Hybrid
LLCMBHANBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
22.8%
2.24%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
22.8% 2.24% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Koala Mints Flower - 1311583
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
27.1%
3.30%
CMLLHBBAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Koala Mints Flower - 1311583
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
27.1% 3.30% 5.66g
Hybrid
CMLLHBBAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.1%
1.60%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.1% 1.60% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.6%
1.88%
CLLHMBABNC
Indica
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Lemon Cherry Sherbert Flower - 1331308
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.6% 1.88% 5.66g
Indica
CLLHMBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
26.7%
2.05%
LMCLBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
26.7% 2.05% 5.66g
Hybrid
LMCLBHANC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Rainbow Marker Flower - 1166928
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
29.2%
1.97%
MCLLHBNACB
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Rainbow Marker Flower - 1166928
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
29.2% 1.97% 5.66g
Hybrid
MCLLHBNACB
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.6%
1.84%
LLCMBHANBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.6% 1.84% 5.66g
Hybrid
LLCMBHANBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Rainbow Marker Flower - 1166928
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
29.2%
1.97%
MCLLHBNACB
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Rainbow Marker Flower - 1166928
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
29.2% 1.97% 5.66g
Hybrid
MCLLHBNACB
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
21.6%
1.84%
LLCMBHANBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Blue Bang Flower - 1311581
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
21.6% 1.84% 5.66g
Hybrid
LLCMBHANBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.3%
3.23%
MABLCLHN
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Frosty Bananas Flower - 1311744
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.3% 3.23% 5.66g
Hybrid
MABLCLHN
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
26.7%
2.05%
LMCLBHANC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Mystery Marker Flower - 1331214
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
26.7% 2.05% 5.66g
Hybrid
LMCLBHANC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
23.5%
1.76%
CLLHMBBNAC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grape Grenade Flower - 1234626
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
23.5% 1.76% 5.66g
Hybrid
CLLHMBBNAC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
24.4%
1.18%
MCBLAHLBNEC
Sativa
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Grapehead Flower - 569040
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
24.4% 1.18% 5.66g
Sativa
MCBLAHLBNEC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
23.1%
2.48%
CLLHABNMBC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Sherb 33 Flower - 1389575
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
23.1% 2.48% 5.66g
Hybrid
CLLHABNMBC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
Woodward Fine Cannabis
Trulieve Westerville
5.66g
21.1%
1.60%
CLLHBAMBNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Kaleidozoap Flower - 1311745
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve Westerville
21.1% 1.60% 5.66g
Hybrid
CLLHBAMBNC
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
Woodward Fine Cannabis
Trulieve German Village
5.66g
25.5%
3.64%
CLHMLBABNC
Hybrid
$79.00
$13.96/g
Flower · Whole Flower
Cherry Jungle Flower - 682706
$79.00
Woodward Fine Cannabis · Trulieve German Village
25.5% 3.64% 5.66g
Hybrid
CLHMLBABNC
$13.96/g
Flower
HillFire - Sour Zoap - Flower - 14.15g
HillFire
The Landing
14.15g
20.8%
1.98%
CLHLABMBNC
Hybrid
$113.00
$79.10
30% OFF SELECT FIRELANDS & HILLFIRE PRODUCTS
$5.59/g
Flower
HillFire - Sour Zoap - Flower - 14.15g
$113.00
$79.10
HillFire · The Landing
20.8% 1.98% 14.15g
Hybrid
CLHLABMBNC
$5.59/g
Flower
HillFire - Sour Zoap - Flower - 14.15g
HillFire
The Landing
14.15g
20.8%
1.98%
CLHLABMBNC
Hybrid
$113.00
$79.10
30% OFF SELECT FIRELANDS & HILLFIRE PRODUCTS
$5.59/g
Flower
HillFire - Sour Zoap - Flower - 14.15g
$113.00
$79.10
HillFire · The Landing
20.8% 1.98% 14.15g
Hybrid
CLHLABMBNC
$5.59/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lemon Dosi SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
20.6%
1.51%
CLLHMBBANC
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Lemon Dosi SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
20.6% 1.51% 14.15g
Indica
CLLHMBBANC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
GMO x Blueberry SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
20.3%
1.16%
MLCLHBBNA
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
GMO x Blueberry SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
20.3% 1.16% 14.15g
Indica
MLCLHBBNA
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Blueberry Funk SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
23.9%
1.30%
LMLCBAHBN
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Blueberry Funk SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
23.9% 1.30% 14.15g
Indica
LMLCBAHBN
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Area 43 SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
25.2%
1.44%
LMLBCABHN
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Area 43 SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
25.2% 1.44% 14.15g
Sativa
LMLBCABHN
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Orange Creme SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
18.8%
1.33%
CLLHBBMACE
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Orange Creme SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
18.8% 1.33% 14.15g
Sativa
CLLHBBMACE
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Loud SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
24.6%
1.96%
LMCLHBBAC
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Loud SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
24.6% 1.96% 14.15g
Sativa
LMCLHBBAC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Sour Blue Diesel SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
15.2%
0.59%
CMLLHBABNC
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Sour Blue Diesel SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
15.2% 0.59% 14.15g
Sativa
CMLLHBABNC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Strawberry Rhapsody SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
18.1%
1.35%
CMBHLLBCAE
Hybrid
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Strawberry Rhapsody SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
18.1% 1.35% 14.15g
Hybrid
CMBHLLBCAE
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Hella Hz SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
19.2%
1.19%
MCLBH
Hybrid
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Hella Hz SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
19.2% 1.19% 14.15g
Hybrid
MCLBH
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Blueberry Funk SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
23.9%
1.30%
LMLCBAHBN
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Blueberry Funk SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
23.9% 1.30% 14.15g
Indica
LMLCBAHBN
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Hella Hz SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
19.2%
1.19%
MCLBH
Hybrid
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Hella Hz SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
19.2% 1.19% 14.15g
Hybrid
MCLBH
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Strawberry Rhapsody SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
18.1%
1.35%
CMBHLLBCAE
Hybrid
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Strawberry Rhapsody SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
18.1% 1.35% 14.15g
Hybrid
CMBHLLBCAE
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Sour Blue Diesel SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
15.2%
0.59%
CMLLHBABNC
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Sour Blue Diesel SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
15.2% 0.59% 14.15g
Sativa
CMLLHBABNC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Garlic Breath 2.0 SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
25.8%
1.83%
LCMHBLABC
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Garlic Breath 2.0 SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
25.8% 1.83% 14.15g
Indica
LCMHBLABC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Area 43 SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
25.2%
1.44%
LMLBCABHN
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Area 43 SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
25.2% 1.44% 14.15g
Sativa
LMLBCABHN
$5.64/g