Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lemon Dosi SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
20.6%
1.51%
CLLHMBBANC
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Lemon Dosi SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
20.6% 1.51% 14.15g
Indica
CLLHMBBANC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Orange Creme SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
18.8%
1.33%
CLLHBBMACE
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Orange Creme SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
18.8% 1.33% 14.15g
Sativa
CLLHBBMACE
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
GMO x Blueberry SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
20.3%
1.16%
MLCLHBBNA
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
GMO x Blueberry SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
20.3% 1.16% 14.15g
Indica
MLCLHBBNA
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Garlic Breath 2.0 SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
25.8%
1.83%
LCMHBLABC
Indica
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Garlic Breath 2.0 SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
25.8% 1.83% 14.15g
Indica
LCMHBLABC
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Loud SMALLS 14.15g
Buckeye
Amplify
14.15g
24.6%
1.96%
LMCLHBBAC
Sativa
$114.00
$79.80
30% Off by Buckeye
$5.64/g
Flower · Smalls Popcorn
Loud SMALLS 14.15g
$114.00
$79.80
Buckeye · Amplify
24.6% 1.96% 14.15g
Sativa
LMCLHBBAC
$5.64/g
Flower
Chilled Berry - 14.15g Whole Flower
Supply
The Botanist
14.00g
20.7%
1.66%
CLLHMBNBCA
Indica
$111.00
$79.92
20% Off Cresco, Supply & Good News
$5.71/g
Flower
Chilled Berry - 14.15g Whole Flower
$111.00
$79.92
Supply · The Botanist
20.7% 1.66% 14.00g
Indica
CLLHMBNBCA
$5.71/g
Flower
Gush Mints - 14.15g Whole Flower
Supply
The Botanist
14.15g
17.3%
2.09%
CLHLMBAB
Indica
$111.00
$79.92
20% Off Cresco, Supply & Good News
$5.65/g
Flower
Gush Mints - 14.15g Whole Flower
$111.00
$79.92
Supply · The Botanist
17.3% 2.09% 14.15g
Indica
CLHLMBAB
$5.65/g
Flower
NYC Vapor
Standard Farms
RISE Whitehall
—
20.8%
0.15%
LCLMHBBANC
Hybrid
$80.00
—
Flower
NYC Vapor
$80.00
Standard Farms · RISE Whitehall
20.8% 0.15%
Hybrid
LCLMHBBANC
Flower
Juggernaut
Standard Farms
RISE Whitehall
—
26.6%
0.31%
CMHLLBBAC
Indica
$80.00
—
Flower
Juggernaut
$80.00
Standard Farms · RISE Whitehall
26.6% 0.31%
Indica
CMHLLBBAC
Vaporizers · Disposable
GG4 [2g]
Select
RISE Whitehall
2.00g
81.3%
0.34%
CHLMLBACB
Hybrid
$80.00
$40.00/g
Vaporizers
GG4 [2g]
$80.00
Select · RISE Whitehall
81.3% 0.34% 2.00g
Hybrid
CHLMLBACB
$40.00/g
Flower
Motorbreath
Savvy
RISE Whitehall
—
22.9%
0.19%
MCLHLBBNAC
Indica
$80.00
—
Flower
Motorbreath
$80.00
Savvy · RISE Whitehall
22.9% 0.19%
Indica
MCLHLBBNAC
Flower
The Soap
Savvy
RISE Whitehall
—
20.0%
0.11%
CLHLBMBAC
Sativa
$80.00
—
Flower
The Soap
$80.00
Savvy · RISE Whitehall
20.0% 0.11%
Sativa
CLHLBMBAC
Flower
Himalayan Lights [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
16.7%
0.10%
MALLBCHEC
Hybrid
$80.00
$5.65/g
Flower
Himalayan Lights [14.15g]
$80.00
Wondergrove · RISE Whitehall
16.7% 0.10% 14.15g
Hybrid
MALLBCHEC
$5.65/g
Flower
Spicy Slap
FarmaceuticalRx Ohio
Elevated Growth
—
29.9%
Hybrid
$80.00
—
Flower
Spicy Slap
$80.00
FarmaceuticalRx Ohio · Elevated Growth
29.9%
Hybrid
Accessories
Black Red and White
K. Haring
RISE Whitehall
—
—
$80.00
—
Accessories
Black Red and White
$80.00
K. Haring · RISE Whitehall
Flower · Whole Flower
GMO Smalls - 1328107
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
26.9%
2.29%
MCLHBLBAC
Hybrid
$80.00
$11.43/g
Flower · Whole Flower
GMO Smalls - 1328107
$80.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.9% 2.29% 7.00g
Hybrid
MCLHBLBAC
$11.43/g
Flower
Dosi [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
18.7%
0.08%
MHLLCNBAC
Indica
$80.00
$5.65/g
Flower
Dosi [14.15g]
$80.00
Wondergrove · RISE Whitehall
18.7% 0.08% 14.15g
Indica
MHLLCNBAC
$5.65/g
Flower
OG Kiss [14.15g]
Josh D Farms
NAR Reserve
14.15g
20.6%
0.21%
LMLCHBABC
Indica
$80.00
$5.65/g
Flower
OG Kiss [14.15g]
$80.00
Josh D Farms · NAR Reserve
20.6% 0.21% 14.15g
Indica
LMLCHBABC
$5.65/g
Flower
Motorbreath #15
FarmaceuticalRx Ohio
Elevated Growth
—
31.1%
Indica
$80.00
—
Flower
Motorbreath #15
$80.00
FarmaceuticalRx Ohio · Elevated Growth
31.1%
Indica
Vaporizers · Live Resin · Disposable
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
2.00g
73.6%
4.47%
LMCALBC
Indica
$80.00
$40.00/g
Vaporizers · Live Resin
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
73.6% 4.47% 2.00g
Indica
LMCALBC
$40.00/g
Flower
Tenzani [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
19.7%
0.12%
LLCMHBABNEC
Hybrid
$80.00
$5.65/g
Flower
Tenzani [14.15g]
$80.00
Wondergrove · RISE Whitehall
19.7% 0.12% 14.15g
Hybrid
LLCMHBABNEC
$5.65/g
Flower
Trop C [5.66g]
FarmaceuticalRx Ohio
Elevated Growth
5.66g
27.6%
0.20%
LLCHBNBMAC
Hybrid
$80.00
$14.13/g
Flower
Trop C [5.66g]
$80.00
FarmaceuticalRx Ohio · Elevated Growth
27.6% 0.20% 5.66g
Hybrid
LLCHBNBMAC
$14.13/g
Flower
GlueChee (Minis) | Hybrid | [7g]
FRX
Terrasana (Grandview)
7.00g
23.3%
1.76%
LLCMBHBANC
Hybrid
$80.00
$11.43/g
Flower
GlueChee (Minis) | Hybrid | [7g]
$80.00
FRX · Terrasana (Grandview)
23.3% 1.76% 7.00g
Hybrid
LLCMBHBANC
$11.43/g
Flower
NYC Vapor
Standard Farms
Elevated Growth
—
19.3%
0.18%
LCLMHBBANC
Hybrid
$80.00
—
Flower
NYC Vapor
$80.00
Standard Farms · Elevated Growth
19.3% 0.18%
Hybrid
LCLMHBBANC
Flower
GlueChee (Minis) | Hybrid | [7g]
FRX
Terrasana (Grandview)
7.00g
23.3%
1.76%
LLCMBHBANC
Hybrid
$80.00
$11.43/g
Flower
GlueChee (Minis) | Hybrid | [7g]
$80.00
FRX · Terrasana (Grandview)
23.3% 1.76% 7.00g
Hybrid
LLCMBHBANC
$11.43/g
Flower
Bubba Diagonal 14.15
Grassroots
Theory Wellness
14.15g
17.0%
1.40%
CHL
Hybrid
$80.00
$5.65/g
Flower
Bubba Diagonal 14.15
$80.00
Grassroots · Theory Wellness
17.0% 1.40% 14.15g
Hybrid
CHL
$5.65/g
Accessories
Multi Yellow
K. Haring
RISE Whitehall
—
—
$80.00
—
Accessories
Multi Yellow
$80.00
K. Haring · RISE Whitehall
Flower
Strawberry Guava
Savvy
RISE Whitehall
—
22.9%
0.14%
MLCHBBNAC
Indica
$80.00
—
Flower
Strawberry Guava
$80.00
Savvy · RISE Whitehall
22.9% 0.14%
Indica
MLCHBBNAC
Concentrates · Crumble
Sunday Driver Crumble - 1348735
Hundred Percent Labs
Trulieve Clintonville
2.00g
69.3%
1.37%
CLBCHBLMAE
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Crumble
Sunday Driver Crumble - 1348735
$80.00
Hundred Percent Labs · Trulieve Clintonville
69.3% 1.37% 2.00g
Indica
CLBCHBLMAE
$40.00/g
Flower
Bubba Diagonal 14.15
Grassroots
Theory Wellness
14.15g
17.0%
1.40%
CHL
Hybrid
$80.00
$5.65/g
Flower
Bubba Diagonal 14.15
$80.00
Grassroots · Theory Wellness
17.0% 1.40% 14.15g
Hybrid
CHL
$5.65/g
Vaporizers · Live Resin · Disposable
Animal Face [2g]
RYTHM
Elevated Growth
2.00g
—
6.52%
MLLCABT
Indica
$80.00
$40.00/g
Vaporizers · Live Resin
Animal Face [2g]
$80.00
RYTHM · Elevated Growth
6.52% 2.00g
Indica
MLLCABT
$40.00/g
Flower
Big Head [14.15g]
Citizen by Klutch
NAR Reserve
14.15g
18.7%
0.17%
LLCMHBANC
Indica
$80.00
$5.65/g
Flower
Big Head [14.15g]
$80.00
Citizen by Klutch · NAR Reserve
18.7% 0.17% 14.15g
Indica
LLCMHBANC
$5.65/g
Flower
Lemon Lights [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
17.0%
0.11%
LLCMHBANC
Hybrid
$80.00
$5.65/g
Flower
Lemon Lights [14.15g]
$80.00
Wondergrove · RISE Whitehall
17.0% 0.11% 14.15g
Hybrid
LLCMHBANC
$5.65/g
Edibles · Gummies
Tropical Mango Gummies - 1181310
Encore Edibles
Trulieve German Village
0.55g
—
2.39%
CLHBLMCB
Sativa
$80.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Tropical Mango Gummies - 1181310
$80.00
Encore Edibles · Trulieve German Village
2.39% 0.55g
Sativa
CLHBLMCB
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Tropical Mango Gummies - 1181310
Encore Edibles
Trulieve German Village
0.55g
—
2.39%
CLHBLMCB
Sativa
$80.00
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Tropical Mango Gummies - 1181310
$80.00
Encore Edibles · Trulieve German Village
2.39% 0.55g
Sativa
CLHBLMCB
$0.15/mg
Edibles · RSO · Gummies
Sour Black Cherry RSO Gummies 22pk - 1181309
Encore Edibles
Trulieve German Village
0.55g
—
1.15%
CLHBLCM
Hybrid
$80.00
$0.15/mg
Edibles · RSO
Sour Black Cherry RSO Gummies 22pk - 1181309
$80.00
Encore Edibles · Trulieve German Village
1.15% 0.55g
Hybrid
CLHBLCM
$0.15/mg
Edibles · RSO · Gummies
Sour Black Cherry RSO Gummies 22pk - 1181309
Encore Edibles
Trulieve German Village
0.55g
—
1.15%
CLHBLCM
Hybrid
$80.00
$0.15/mg
Edibles · RSO
Sour Black Cherry RSO Gummies 22pk - 1181309
$80.00
Encore Edibles · Trulieve German Village
1.15% 0.55g
Hybrid
CLHBLCM
$0.15/mg
Flower · Whole Flower
GMO Smalls - 1328107
Modern Flower
Trulieve German Village
7.00g
26.9%
2.29%
MCLHBLBAC
Hybrid
$80.00
$11.43/g
Flower · Whole Flower
GMO Smalls - 1328107
$80.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.9% 2.29% 7.00g
Hybrid
MCLHBLBAC
$11.43/g
Concentrates · Crumble
Sunday Driver Crumble - 1348735
Hundred Percent Labs
Trulieve Clintonville
2.00g
69.3%
1.37%
CLBCHBLMAE
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Crumble
Sunday Driver Crumble - 1348735
$80.00
Hundred Percent Labs · Trulieve Clintonville
69.3% 1.37% 2.00g
Indica
CLBCHBLMAE
$40.00/g
Concentrates · Live Resin · Cartridge
Afternoon Delight | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
74.0%
7.68%
LCMLHABBC
Hybrid
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
Afternoon Delight | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
74.0% 7.68% 2.00g
Hybrid
LCMLHABBC
$40.00/g
Flower · Premium · Whole Flower
Galactic Veil 14g
Find.
Amplify
14.00g
21.0%
Indica
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.71/g
Flower · Premium
Galactic Veil 14g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
21.0% 14.00g
Indica
$5.71/g
Flower
Wild Cat Smalls (7g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
7.00g
27.8%
1.51%
LCMLHBBAC
Sativa
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$11.43/g
Flower
Wild Cat Smalls (7g)
$100.00
$80.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
27.8% 1.51% 7.00g
Sativa
LCMLHBBAC
$11.43/g
Accessories
Ruby - Pockety & Peak Pro | Insert
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Ruby - Pockety & Peak Pro | Insert
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower · Premium · Whole Flower
Papayamosa 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
17.1%
0.81%
LMCBALHBNC
Hybrid
$90.00
$80.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$5.65/g
Flower · Premium
Papayamosa 14.15g
$90.00
$80.00
King City Gardens · Amplify
17.1% 0.81% 14.15g
Hybrid
LMCBALHBNC
$5.65/g
Flower · Premium · Whole Flower
Orange Z 14.15g
Find.
Amplify
14.15g
18.7%
Sativa
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.65/g
Flower · Premium
Orange Z 14.15g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
18.7% 14.15g
Sativa
$5.65/g
Accessories
Herbcloud Titanium Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Herbcloud Titanium Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Concentrates · Live Resin · Cartridge
LA Kush Cake | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
75.0%
6.93%
LCMLHABBCE
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
LA Kush Cake | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
75.0% 6.93% 2.00g
Indica
LCMLHABBCE
$40.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Encore Sour Black Cherry (H) RSO Gummies 25mg 22pk
Encore Edibles
Ayr Wellness
0.55g
—
Hybrid
$80.00
$0.15/mg
Edibles · RSO
Encore Sour Black Cherry (H) RSO Gummies 25mg 22pk
$80.00
Encore Edibles · Ayr Wellness
0.55g
Hybrid
$0.15/mg
Flower
Hippie Crasher
Modern Flower
Farkas Farms
7.00g
28.7%
1.28%
LCM
Indica
$80.00
$11.43/g
Flower
Hippie Crasher
$80.00
Modern Flower · Farkas Farms
28.7% 1.28% 7.00g
Indica
LCM
$11.43/g
Accessories
Herbcloud Ceramic Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Herbcloud Ceramic Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary