Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Grandview)
0.75g
26.7%
1.13%
LMCHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
GMO | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
26.7% 1.13% 0.75g
Indica
LMCHBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir Drink - 1095614
Dr. Feel Better's
Trulieve Clintonville
0.06g
—
$14.00
$0.25/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir Drink - 1095614
$14.00
Dr. Feel Better's · Trulieve Clintonville
0.06g
$0.25/mg
Edibles · Gummies
Blueberry Lemonade | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blueberry Lemonade | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Scout Dawg OG (SSU) Pre-roll | .75g | Hybrid
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
20.5%
0.92%
CLHLMBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Scout Dawg OG (SSU) Pre-roll | .75g | Hybrid
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
20.5% 0.92% 0.75g
Hybrid
CLHLMBBAC
$18.67/g
Edibles
*Wonder | Tangerine Gummies [20pk] (100mg)
* Wonder Wellness Co.™
RISE Whitehall
—
—
Sativa
$21.00
$14.00
—
Edibles
*Wonder | Tangerine Gummies [20pk] (100mg)
$21.00
$14.00
* Wonder Wellness Co.™ · RISE Whitehall
Sativa
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
Dogwalkers
Trulieve Clintonville
0.75g
21.6%
0.74%
LMLBCAH
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
$14.00
Dogwalkers · Trulieve Clintonville
21.6% 0.74% 0.75g
Indica
LMLBCAH
$18.67/g
Edibles · Gummies
Passion Orange Guava - Mega | 10pc 100mg Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Passion Orange Guava - Mega | 10pc 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
Blue Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBG Live Hash Rosin Gummies
Klutch
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin
Blue Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBG Live Hash Rosin Gummies
$20.00
$14.00
Klutch · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
Brownie Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Brownie Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
19.7% 1.28% 0.75g
Indica
LCMHBLABC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Sour Apple MEGA - THC - Hybrid
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
Sour Apple MEGA - THC - Hybrid
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
Dogwalkers
Trulieve Clintonville
0.75g
21.6%
0.74%
LMLBCAH
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
$14.00
Dogwalkers · Trulieve Clintonville
21.6% 0.74% 0.75g
Indica
LMLBCAH
$18.67/g
Edibles · Live Resin · Gummies
Orange 43 x Juicy Peach | 10pk 100mg Live Resin Gummies
Lost Farm
Certified Dispensary
0.12g
—
Sativa
$28.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Live Resin
Orange 43 x Juicy Peach | 10pk 100mg Live Resin Gummies
$28.00
$14.00
Lost Farm · Certified Dispensary
0.12g
Sativa
$0.13/mg
Edibles · Live Rosin · Gummies
Tropical Island Breeze | 10pk 100mg Live Hash Rosin Gummies
Klutch
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Live Rosin
Tropical Island Breeze | 10pk 100mg Live Hash Rosin Gummies
$20.00
$14.00
Klutch · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Chem 'n Cookies | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
27.5%
1.91%
CLLMHBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Chem 'n Cookies | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
27.5% 1.91% 0.75g
Hybrid
CLLMHBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy Big Dog Pre-Roll - 1368732
Dogwalkers
Trulieve Clintonville
0.75g
24.0%
1.36%
LLCMHBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy Big Dog Pre-Roll - 1368732
$14.00
Dogwalkers · Trulieve Clintonville
24.0% 1.36% 0.75g
Hybrid
LLCMHBABC
$18.67/g
Edibles · Chocolates
Mountain Mint Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
Mountain Mint Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles
Watermelon [10pk] (100mg)
O'Dank
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Watermelon [10pk] (100mg)
$14.00
O'Dank · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Gummies
Blue Raspberry Crunch + CBN | 10pk 100mg Gummies
Aura
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Blue Raspberry Crunch + CBN | 10pk 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Aura · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Soul Mate Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.5%
1.05%
CLHBBMALC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Soul Mate Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.5% 1.05% 0.75g
Hybrid
CLHBBMALC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
24.0%
1.36%
LLCMHBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
24.0% 1.36% 0.75g
Hybrid
LLCMHBABC
$18.67/g
Edibles
Lemon [10pk] (100mg)
O'Dank
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Lemon [10pk] (100mg)
$14.00
O'Dank · Elevated Growth
Hybrid
Pre-Rolls · Infused
GMO | 1g Infused Preroll
Dogwalkers
Certified Dispensary
1.00g
38.5%
0.56%
CLM
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$14.00/g
Pre-Rolls · Infused
GMO | 1g Infused Preroll
$20.00
$14.00
Dogwalkers · Certified Dispensary
38.5% 0.56% 1.00g
Indica
CLM
$14.00/g
Edibles · Gummies
Sour Apple - Mega | 10pc 110mg Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Sour Apple - Mega | 10pc 110mg Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Scout Dawg OG | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Grandview)
0.75g
20.5%
0.92%
CLHLMBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Scout Dawg OG | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
20.5% 0.92% 0.75g
Hybrid
CLHLMBBAC
$18.67/g
Edibles
Guava [10pk] (100mg)
O'Dank
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Guava [10pk] (100mg)
$14.00
O'Dank · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Hard Candy · Candy
Blue Razz | 40pk 100mg Micro-Dose Tarts
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Hard Candy
Blue Razz | 40pk 100mg Micro-Dose Tarts
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Jack's Delight Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
23.8%
0.83%
CHLBMCLB
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Jack's Delight Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
23.8% 0.83% 0.75g
Sativa
CHLBMCLB
$18.67/g
Edibles · Gummies
Moon Berry | 10pk 110mg 5:1 THC:CBN Gummies
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Moon Berry | 10pk 110mg 5:1 THC:CBN Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Mon Cherry | 10pk 100mg Gummies
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Mon Cherry | 10pk 100mg Gummies
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.15/mg
Edibles
Strawberry Banana [10pk] (100mg)
Moxie
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Strawberry Banana [10pk] (100mg)
$14.00
Moxie · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Raspberry Hibiscus [10pk] (100mg)
Moxie
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Raspberry Hibiscus [10pk] (100mg)
$14.00
Moxie · Elevated Growth
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.7% 1.34% 0.75g
Indica
CLHMLBBAC
$18.67/g
Edibles
Grape [10pk] (110mg)
O'Dank
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Grape [10pk] (110mg)
$14.00
O'Dank · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Mango [10pk] (100mg)
Moxie
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Mango [10pk] (100mg)
$14.00
Moxie · Elevated Growth
Hybrid
Edibles
Blueberry Blackberry [10pk] (100mg)
Moxie
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Edibles
Blueberry Blackberry [10pk] (100mg)
$14.00
Moxie · Elevated Growth
Hybrid
Edibles · Gummies
Passion Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
Tasteology
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Passion Raspberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBD Gummies
$20.00
$14.00
Tasteology · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.15/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Bananaconda Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
21.4%
0.97%
LLCABHMBC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Bananaconda Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
21.4% 0.97% 0.75g
Hybrid
LLCABHMBC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
DW Brownie Scout (I) Pre-Roll 0.75g
Dogwalkers
Ayr Wellness
0.75g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Brownie Scout (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
19.7% 1.28% 0.75g
Indica
LCMHBLABC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Chem 'n Cookies (I) Pre-Roll 0.75g
Dogwalkers
Ayr Wellness
0.75g
27.5%
1.91%
CLLMHBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
DW Chem 'n Cookies (I) Pre-Roll 0.75g
$14.00
Dogwalkers · Ayr Wellness
27.5% 1.91% 0.75g
Indica
CLLMHBBAC
$18.67/g
Topicals
Transdermal Patch - 1:1 [1pk] (10mg CBD/10mg THC)
Main Street Health
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$14.00
—
Topicals
Transdermal Patch - 1:1 [1pk] (10mg CBD/10mg THC)
$14.00
Main Street Health · Elevated Growth
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Soul Mate | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Grandview)
0.75g
26.5%
1.05%
CLHBBMALC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Soul Mate | Hybrid | Pre-Roll | [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
26.5% 1.05% 0.75g
Hybrid
CLHBBMALC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Blue Razzleberry - Mega | 10pc 110mg 1:1 THC:CBG Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
The O-H Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
The O-H Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Hash Queen Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.1%
1.73%
CMLHLBBAC
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Hash Queen Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.1% 1.73% 0.75g
Sativa
CMLHLBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Grandview)
0.75g
24.0%
1.36%
LLCMHBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Grandview)
24.0% 1.36% 0.75g
Hybrid
LLCMHBABC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Animal Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
26.7% 1.34% 0.75g
Indica
CLHMLBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Razzzberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBN Gummies
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Razzzberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBN Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.14/mg