Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
92 Cookies GROUND 14.15g
Old Pal
Amplify
14.15g
17.0%
0.65%
MCLLHBBAC
Sativa
$80.00
$5.65/g
Flower
92 Cookies GROUND 14.15g
$80.00
Old Pal · Amplify
17.0% 0.65% 14.15g
Sativa
MCLLHBBAC
$5.65/g
Concentrates · Live Resin · Cartridge
Hash Queen | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
74.8%
9.91%
MCLHLBABCE
Sativa
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
Hash Queen | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
74.8% 9.91% 2.00g
Sativa
MCLHLBABCE
$40.00/g
Flower
Stadankohhh Smalls (7g)
Cheech & Chong
Greenlight (fka Verdant)
7.00g
24.9%
1.92%
CLHLBMABC
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$11.43/g
Flower
Stadankohhh Smalls (7g)
$100.00
$80.00
Cheech & Chong · Greenlight (fka Verdant)
24.9% 1.92% 7.00g
Hybrid
CLHLBMABC
$11.43/g
Flower
Stadankohhh Smalls (7g)
Cheech & Chong
Greenlight (fka Verdant)
7.00g
24.9%
1.92%
CLHLBMABC
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$11.43/g
Flower
Stadankohhh Smalls (7g)
$100.00
$80.00
Cheech & Chong · Greenlight (fka Verdant)
24.9% 1.92% 7.00g
Hybrid
CLHLBMABC
$11.43/g
Accessories
Ruby - Pockety & Peak Pro | Insert
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Ruby - Pockety & Peak Pro | Insert
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Concentrates · Live Resin · Cartridge
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
72.5%
6.57%
LMCHALBBEC
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
72.5% 6.57% 2.00g
Indica
LMCHALBBEC
$40.00/g
Edibles · RSO · Gummies
Encore Sour Black Cherry (H) RSO Gummies 25mg 22pk
Encore Edibles
Ayr Wellness
0.55g
—
Hybrid
$80.00
$0.15/mg
Edibles · RSO
Encore Sour Black Cherry (H) RSO Gummies 25mg 22pk
$80.00
Encore Edibles · Ayr Wellness
0.55g
Hybrid
$0.15/mg
Flower
Hippie Crasher
Modern Flower
Farkas Farms
7.00g
28.7%
1.28%
LCM
Indica
$80.00
$11.43/g
Flower
Hippie Crasher
$80.00
Modern Flower · Farkas Farms
28.7% 1.28% 7.00g
Indica
LCM
$11.43/g
Flower
92 Cookies GROUND 14.15g
Old Pal
Amplify
14.15g
17.0%
0.65%
MCLLHBBAC
Sativa
$80.00
$5.65/g
Flower
92 Cookies GROUND 14.15g
$80.00
Old Pal · Amplify
17.0% 0.65% 14.15g
Sativa
MCLLHBBAC
$5.65/g
Accessories
Gold Titan 5D RBA XXL Quartz Insert & Ball Cap - Peak Pro (w/ App) | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Gold Titan 5D RBA XXL Quartz Insert & Ball Cap - Peak Pro (w/ App) | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Accessories
Herbcloud Ceramic Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Herbcloud Ceramic Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Accessories
Herbcloud Titanium Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Herbcloud Titanium Dry Herb Chamber - 2mm Ruby Pearls | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower · Premium · Whole Flower
Orange Z 14.15g
Find.
Amplify
14.15g
18.7%
Sativa
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.65/g
Flower · Premium
Orange Z 14.15g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
18.7% 14.15g
Sativa
$5.65/g
Flower · Whole Flower
R.O. Blue Beach Hz (S) Flower 14.15g
R.O.
Ayr Wellness
14.15g
24.8%
1.42%
MCLHBLBAC
Sativa
$150.00
$80.00
$80 R.O. Flower 14.15g
$5.65/g
Flower · Whole Flower
R.O. Blue Beach Hz (S) Flower 14.15g
$150.00
$80.00
R.O. · Ayr Wellness
24.8% 1.42% 14.15g
Sativa
MCLHBLBAC
$5.65/g
Flower · Premium · Whole Flower
Papayamosa 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
17.1%
0.81%
LMCBALHBNC
Hybrid
$90.00
$80.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$5.65/g
Flower · Premium
Papayamosa 14.15g
$90.00
$80.00
King City Gardens · Amplify
17.1% 0.81% 14.15g
Hybrid
LMCBALHBNC
$5.65/g
Flower · Premium · Whole Flower
Runic Jealousy 14g
Find.
Amplify
14.00g
21.9%
Indica
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.71/g
Flower · Premium
Runic Jealousy 14g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
21.9% 14.00g
Indica
$5.71/g
Edibles · Capsules Tablets · Capsules
Capsules 20pk (880mg)
Butterfly Effect by Grow Ohio
Greenlight (fka Verdant)
0.88g
—
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$0.09/mg
Edibles · Capsules Tablets
Capsules 20pk (880mg)
$100.00
$80.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Greenlight (fka Verdant)
0.88g
Hybrid
$0.09/mg
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Blue Lobster SMALLS 14.15g
Grassroots
Amplify
14.15g
18.8%
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.65/g
Flower · Smalls Popcorn
Blue Lobster SMALLS 14.15g
$100.00
$80.00
Grassroots · Amplify
18.8% 14.15g
Hybrid
$5.65/g
Flower · Whole Flower
R.O. Blue Beach Hz (S) Flower 14.15g
R.O.
Ayr Wellness
14.15g
24.8%
1.42%
MCLHBLBAC
Sativa
$150.00
$80.00
$80 R.O. Flower 14.15g
$5.65/g
Flower · Whole Flower
R.O. Blue Beach Hz (S) Flower 14.15g
$150.00
$80.00
R.O. · Ayr Wellness
24.8% 1.42% 14.15g
Sativa
MCLHBLBAC
$5.65/g
Vaporizers · Live Resin · Disposable
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
2.00g
73.6%
4.47%
LMCALBC
Indica
$80.00
$40.00/g
Vaporizers · Live Resin
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
73.6% 4.47% 2.00g
Indica
LMCALBC
$40.00/g
Concentrates · Live Resin · Cartridge
LA Kush Cake | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
75.0%
6.93%
LCMLHABBCE
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
LA Kush Cake | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
75.0% 6.93% 2.00g
Indica
LCMLHABBCE
$40.00/g
Concentrates · Live Resin · Cartridge
Hash Queen | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
74.8%
9.91%
MCLHLBABCE
Sativa
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
Hash Queen | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
74.8% 9.91% 2.00g
Sativa
MCLHLBABCE
$40.00/g
Flower · Premium · Whole Flower
Runic Jealousy 14g
Find.
Amplify
14.00g
21.9%
Indica
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.71/g
Flower · Premium
Runic Jealousy 14g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
21.9% 14.00g
Indica
$5.71/g
Edibles · Capsules Tablets · Capsules
Capsules 20pk (880mg)
Butterfly Effect by Grow Ohio
Greenlight (fka Verdant)
0.88g
—
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$0.09/mg
Edibles · Capsules Tablets
Capsules 20pk (880mg)
$100.00
$80.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Greenlight (fka Verdant)
0.88g
Hybrid
$0.09/mg
Accessories
Purple Titan 5D ICA XXL Chamber w/ Quartz Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Purple Titan 5D ICA XXL Chamber w/ Quartz Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Concentrates · Live Resin · Cartridge
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
72.5%
6.57%
LMCHALBBEC
Indica
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
B. Scout | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
72.5% 6.57% 2.00g
Indica
LMCHALBBEC
$40.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Blue Lobster SMALLS 14.15g
Grassroots
Amplify
14.15g
18.8%
Hybrid
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.65/g
Flower · Smalls Popcorn
Blue Lobster SMALLS 14.15g
$100.00
$80.00
Grassroots · Amplify
18.8% 14.15g
Hybrid
$5.65/g
Accessories
Gold Titan 5D RBA XXL Quartz Insert & Ball Cap - Peak Pro (w/ App) | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Gold Titan 5D RBA XXL Quartz Insert & Ball Cap - Peak Pro (w/ App) | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Accessories
Purple Titan 5D ICA XXL Chamber w/ Quartz Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$80.00
—
Accessories
Purple Titan 5D ICA XXL Chamber w/ Quartz Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | Atomizer
$80.00
JCVAP · Certified Dispensary
Concentrates · Live Resin · Cartridge
Afternoon Delight | Live Resin Vape Pen | [2g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
2.00g
74.0%
7.68%
LCMLHABBC
Hybrid
$80.00
$40.00/g
Concentrates · Live Resin
Afternoon Delight | Live Resin Vape Pen | [2g]
$80.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
74.0% 7.68% 2.00g
Hybrid
LCMLHABBC
$40.00/g
Flower
Wild Cat Smalls (7g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
7.00g
27.8%
1.51%
LCMLHBBAC
Sativa
$100.00
$80.00
20% Off Entire* Purchase
$11.43/g
Flower
Wild Cat Smalls (7g)
$100.00
$80.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
27.8% 1.51% 7.00g
Sativa
LCMLHBBAC
$11.43/g
Flower · Premium · Whole Flower
Galactic Veil 14g
Find.
Amplify
14.00g
21.0%
Indica
$100.00
$80.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$5.71/g
Flower · Premium
Galactic Veil 14g
$100.00
$80.00
Find. · Amplify
21.0% 14.00g
Indica
$5.71/g
Vaporizers · Full Spectrum · Pod
LC Luster Full Spectrum - 3g 3pk Pods
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
3.00g
74.7%
6.73%
CMLHLBBAC
Indica
$90.00
$81.00
Medical Patients - 10% Off
$27.00/g
Vaporizers · Full Spectrum
LC Luster Full Spectrum - 3g 3pk Pods
$90.00
$81.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
74.7% 6.73% 3.00g
Indica
CMLHLBBAC
$27.00/g
Vaporizers · Full Spectrum · Pod
LC Luster Full Spectrum - 3g 3pk Pods
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
3.00g
74.7%
6.73%
CMLHLBBAC
Indica
$90.00
$81.00
Medical Patients - 10% Off
$27.00/g
Vaporizers · Full Spectrum
LC Luster Full Spectrum - 3g 3pk Pods
$90.00
$81.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
74.7% 6.73% 3.00g
Indica
CMLHLBBAC
$27.00/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
CERTIFIED
Locals Dispensary
3.00g
78.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$27.13/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
$110.00
$81.40
CERTIFIED · Locals Dispensary
78.0% 3.00g
Indica
$27.13/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
22.7%
2.56%
LMCABHBLNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.7% 2.56% 14.00g
Hybrid
LMCABHBLNC
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
22.7%
2.56%
LMCABHBLNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.7% 2.56% 14.00g
Hybrid
LMCABHBLNC
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
0.11g
27.1%
2.08%
LMLCBHABNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$740.00/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
27.1% 2.08% 0.11g
Hybrid
LMLCBHABNC
$740.00/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
0.11g
27.1%
2.08%
LMLCBHABNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$740.00/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
27.1% 2.08% 0.11g
Hybrid
LMLCBHABNC
$740.00/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.76%
CLLHMBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHMBABC
$5.75/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.76%
CLLHMBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHMBABC
$5.75/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
Tom & Berry
Locals Dispensary
14.00g
23.6%
1.30%
CLMLHBA
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.81/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Tom & Berry · Locals Dispensary
23.6% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMLHBA
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$5.75/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.8%
1.92%
LMCLBHAB
Sativa
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.8% 1.92% 14.15g
Sativa
LMCLBHAB
$5.75/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.76%
CLLHMBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHMBABC
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.3%
1.80%
LMCHLBABC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.3% 1.80% 14.15g
Indica
LMCHLBABC
$5.75/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 14.15g
Indica
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
0.11g
27.1%
2.08%
LMLCBHABNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$740.00/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
27.1% 2.08% 0.11g
Hybrid
LMLCBHABNC
$740.00/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
CERTIFIED
Locals Dispensary
3.00g
78.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$27.13/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
$110.00
$81.40
CERTIFIED · Locals Dispensary
78.0% 3.00g
Indica
$27.13/g