Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
CERTIFIED
Locals Dispensary
3.00g
78.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$27.13/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
$110.00
$81.40
CERTIFIED · Locals Dispensary
78.0% 3.00g
Indica
$27.13/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
22.7%
2.56%
LMCABHBLNC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.81/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.7% 2.56% 14.00g
Hybrid
LMCABHBLNC
$5.81/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.3%
1.80%
LMCHLBABC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.3% 1.80% 14.15g
Indica
LMCHLBABC
$5.75/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 14.15g
Indica
$5.75/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$5.75/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.7%
2.46%
MCLHLBBAC
Sativa
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Smalls Popcorn
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
$81.40
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 2.46% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.8%
1.92%
LMCLBHAB
Sativa
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.8% 1.92% 14.15g
Sativa
LMCLBHAB
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.3%
1.80%
LMCHLBABC
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
22.3% 1.80% 14.15g
Indica
LMCHLBABC
$5.75/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
CERTIFIED
Locals Dispensary
3.00g
78.0%
Indica
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$27.13/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators | Blueberry Muffin RSO Syringe | 3pk
$110.00
$81.40
CERTIFIED · Locals Dispensary
78.0% 3.00g
Indica
$27.13/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.8%
1.92%
LMCLBHAB
Sativa
$110.00
$81.40
26% Off Storewide!
$5.75/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
$81.40
Good Green · Locals Dispensary
23.8% 1.92% 14.15g
Sativa
LMCLBHAB
$5.75/g
Flower
Kem Chillz
Botanist
NAR Reserve
—
19.5%
0.17%
CLHLMBBANC
Indica
$82.00
—
Flower
Kem Chillz
$82.00
Botanist · NAR Reserve
19.5% 0.17%
Indica
CLHLMBBANC
Flower
Atomic Breath [14.15g]
Grassroots
NAR Reserve
14.15g
22.3%
Hybrid
$82.00
$5.80/g
Flower
Atomic Breath [14.15g]
$82.00
Grassroots · NAR Reserve
22.3% 14.15g
Hybrid
$5.80/g
Flower
Garlic Cookies [14.15g]
Grassroots
NAR Reserve
14.15g
21.1%
Indica
$82.00
$5.80/g
Flower
Garlic Cookies [14.15g]
$82.00
Grassroots · NAR Reserve
21.1% 14.15g
Indica
$5.80/g
Flower
Passport Dro
Grassroots
NAR Reserve
—
23.0%
Indica
$82.00
—
Flower
Passport Dro
$82.00
Grassroots · NAR Reserve
23.0%
Indica
Flower
Millionaire
Botanist
NAR Reserve
—
19.9%
0.12%
MCHLLBBANTEC
Sativa
$82.00
—
Flower
Millionaire
$82.00
Botanist · NAR Reserve
19.9% 0.12%
Sativa
MCHLLBBANTEC
Flower
Toro Rojo [14.15g]
Seed and Strain
NAR Reserve
14.15g
21.3%
Hybrid
$82.00
$5.80/g
Flower
Toro Rojo [14.15g]
$82.00
Seed and Strain · NAR Reserve
21.3% 14.15g
Hybrid
$5.80/g
Flower
Wild Garlic
Grassroots
NAR Reserve
—
20.0%
Indica
$82.00
—
Flower
Wild Garlic
$82.00
Grassroots · NAR Reserve
20.0%
Indica
Flower
Skunkberry Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.7%
2.15%
MCLHLNBCB
Hybrid
$110.00
$82.50
Edens Trees & Moxie 25% Off
$5.83/g
Flower
Skunkberry Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
$110.00
$82.50
O'Dank · Ohio Cannabis Company
19.7% 2.15% 14.15g
Hybrid
MCLHLNBCB
$5.83/g
Flower
Sticky Buns Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
1.19%
CLMHLBBANC
Hybrid
$110.00
$82.50
Edens Trees & Moxie 25% Off
$5.83/g
Flower
Sticky Buns Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
$110.00
$82.50
O'Dank · Ohio Cannabis Company
21.3% 1.19% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBANC
$5.83/g
Flower
Sticky Buns Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
1.19%
CLMHLBBANC
Hybrid
$110.00
$82.50
Edens Trees & Moxie 25% Off
$5.83/g
Flower
Sticky Buns Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
$110.00
$82.50
O'Dank · Ohio Cannabis Company
21.3% 1.19% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBANC
$5.83/g
Flower
Skunkberry Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
O'Dank
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.7%
2.15%
MCLHLNBCB
Hybrid
$110.00
$82.50
Edens Trees & Moxie 25% Off
$5.83/g
Flower
Skunkberry Popcorn 14.15g (Hybrid) | O'Dank
$110.00
$82.50
O'Dank · Ohio Cannabis Company
19.7% 2.15% 14.15g
Hybrid
MCLHLNBCB
$5.83/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
33.0%
2.02%
MLCHBLBA
Indica
$112.00
$82.88
26% Off Storewide!
$11.84/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
$112.00
$82.88
Riviera Creek · Locals Dispensary
33.0% 2.02% 7.00g
Indica
MLCHBLBA
$11.84/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
33.0%
2.02%
MLCHBLBA
Indica
$112.00
$82.88
26% Off Storewide!
$11.84/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
$112.00
$82.88
Riviera Creek · Locals Dispensary
33.0% 2.02% 7.00g
Indica
MLCHBLBA
$11.84/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Buds) | 7g | Sativa
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
31.7%
1.95%
LLCMBHBAC
Sativa
$112.00
$82.88
26% Off Storewide!
$11.84/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Buds) | 7g | Sativa
$112.00
$82.88
Riviera Creek · Locals Dispensary
31.7% 1.95% 7.00g
Sativa
LLCMBHBAC
$11.84/g
Flower
Scout Dawg OG
RYTHM
RISE Whitehall
—
26.0%
0.24%
LCHLMBBANC
Hybrid
$84.00
—
Flower
Scout Dawg OG
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
26.0% 0.24%
Hybrid
LCHLMBBANC
Flower
Goofiez 4 [14.15g]
Supply™
NAR Reserve
14.15g
28.0%
0.19%
CMLHLBBAC
Indica
$84.00
$5.94/g
Flower
Goofiez 4 [14.15g]
$84.00
Supply™ · NAR Reserve
28.0% 0.19% 14.15g
Indica
CMLHLBBAC
$5.94/g
Flower
Gastro Pop [14.15g]
Supply™
NAR Reserve
14.15g
28.4%
0.15%
CMHLLBAC
Sativa
$84.00
$5.94/g
Flower
Gastro Pop [14.15g]
$84.00
Supply™ · NAR Reserve
28.4% 0.15% 14.15g
Sativa
CMHLLBAC
$5.94/g
Flower
Meat Pie 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.2%
1.25%
CLHMLBBANC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Meat Pie 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
21.2% 1.25% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBANC
$5.94/g
Flower
Forbidden Fruitcake 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
1.44%
LLCMHBBNAC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Forbidden Fruitcake 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.5% 1.44% 14.15g
Hybrid
LLCMHBBNAC
$5.94/g
Flower
Super Lavender Butter 14.15g (Indica) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.3%
Indica
$112.00
$84.00
25% Off Select Products!!!
$5.94/g
Flower
Super Lavender Butter 14.15g (Indica) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.3% 14.15g
Indica
$5.94/g
Flower
Animal Face
RYTHM
RISE Whitehall
—
23.3%
0.22%
MLCLHBABNC
Indica
$84.00
—
Flower
Animal Face
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
23.3% 0.22%
Indica
MLCLHBABNC
Flower
Forbidden Fruitcake 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
1.44%
LLCMHBBNAC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Forbidden Fruitcake 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.5% 1.44% 14.15g
Hybrid
LLCMHBBNAC
$5.94/g
Flower
BNA FSTR [14.15g]
Supply™
RISE Whitehall
14.15g
22.6%
0.26%
TMCBHLLABTEC
Sativa
$84.00
$5.94/g
Flower
BNA FSTR [14.15g]
$84.00
Supply™ · RISE Whitehall
22.6% 0.26% 14.15g
Sativa
TMCBHLLABTEC
$5.94/g
Flower
Meat Pie 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.2%
1.25%
CLHMLBBANC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Meat Pie 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
21.2% 1.25% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBANC
$5.94/g
Flower
Animal Scout
RYTHM
RISE Whitehall
—
28.7%
0.28%
LMCHBLBAC
Indica
$84.00
—
Flower
Animal Scout
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
28.7% 0.28%
Indica
LMCHBLBAC
Flower
Bananaconda
RYTHM
RISE Whitehall
—
23.1%
0.20%
LLBAMCHB
Hybrid
$84.00
—
Flower
Bananaconda
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
23.1% 0.20%
Hybrid
LLBAMCHB
Flower
Toro Rojo 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.6%
1.76%
CLLHNMBABC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Toro Rojo 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
23.6% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHNMBABC
$5.94/g
Flower
Stambaugh GC Premium Small Buds
Riviera Creek
NAR Reserve
—
31.3%
0.21%
MLCHBBLA
Indica
$84.00
—
Flower
Stambaugh GC Premium Small Buds
$84.00
Riviera Creek · NAR Reserve
31.3% 0.21%
Indica
MLCHBBLA
Flower
Thunder Sloth 14.15g (Indica) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.2%
1.66%
MLCLHBBANC
Indica
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Thunder Sloth 14.15g (Indica) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.2% 1.66% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$5.94/g
Flower
Cherry Maui Wowie
RYTHM
RISE Whitehall
—
23.9%
0.19%
MLCHLBBNAC
Sativa
$84.00
—
Flower
Cherry Maui Wowie
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
23.9% 0.19%
Sativa
MLCHLBBNAC
Flower
Super Lavender Butter 14.15g (Indica) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.3%
Indica
$112.00
$84.00
25% Off Select Products!!!
$5.94/g
Flower
Super Lavender Butter 14.15g (Indica) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.3% 14.15g
Indica
$5.94/g
Flower
Dwarf OG
RYTHM
RISE Whitehall
—
23.5%
0.28%
LLMCHBAC
Hybrid
$84.00
—
Flower
Dwarf OG
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
23.5% 0.28%
Hybrid
LLMCHBAC
Flower
Thunder Sloth 14.15g (Indica) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.2%
1.66%
MLCLHBBANC
Indica
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Thunder Sloth 14.15g (Indica) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
22.2% 1.66% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$5.94/g
Flower
Toro Rojo 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
Seed & Strain
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.6%
1.76%
CLLHNMBABC
Hybrid
$112.00
$84.00
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$5.94/g
Flower
Toro Rojo 14.15g (Hybrid) | Seed & Strain
$112.00
$84.00
Seed & Strain · Ohio Cannabis Company
23.6% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHNMBABC
$5.94/g
Flower
Granny Candy
RYTHM
RISE Whitehall
—
21.2%
0.18%
LLMBCHABNC
Sativa
$84.00
—
Flower
Granny Candy
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
21.2% 0.18%
Sativa
LLMBCHABNC
Flower
White Mocha [14.15g]
Supply™
RISE Whitehall
14.15g
22.6%
0.27%
CLMHLBBAC
Hybrid
$84.00
$5.94/g
Flower
White Mocha [14.15g]
$84.00
Supply™ · RISE Whitehall
22.6% 0.27% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$5.94/g