Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Jack's Delight
RYTHM
RISE Whitehall
—
21.8%
0.15%
CMHLLBBATC
Sativa
$84.00
—
Flower
Jack's Delight
$84.00
RYTHM · RISE Whitehall
21.8% 0.15%
Sativa
CMHLLBBATC
Flower · Whole Flower
Fried Ice Cream | 14.15g Bigs
Tom & Berry
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.54%
LLCM
Hybrid
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Whole Flower
Fried Ice Cream | 14.15g Bigs
$120.00
$84.00
Tom & Berry · Certified Dispensary
19.7% 1.54% 14.15g
Hybrid
LLCM
$5.94/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Papaya Drip #3 | 14g Smalls
Grassroots
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
0.67%
MCL
Hybrid
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Smalls Popcorn
Papaya Drip #3 | 14g Smalls
$120.00
$84.00
Grassroots · Certified Dispensary
21.9% 0.67% 14.15g
Hybrid
MCL
$5.94/g
Flower · Premium · Whole Flower
RVR | 14g Premium
Ancient Roots
Certified Dispensary
14.15g
17.3%
1.62%
MALC
Indica
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Premium
RVR | 14g Premium
$120.00
$84.00
Ancient Roots · Certified Dispensary
17.3% 1.62% 14.15g
Indica
MALC
$5.94/g
Flower · Whole Flower
Fried Ice Cream | 14.15g Bigs
Tom & Berry
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.54%
LLCM
Hybrid
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Whole Flower
Fried Ice Cream | 14.15g Bigs
$120.00
$84.00
Tom & Berry · Certified Dispensary
19.7% 1.54% 14.15g
Hybrid
LLCM
$5.94/g
Flower · Premium · Whole Flower
RVR | 14g Premium
Ancient Roots
Certified Dispensary
14.15g
17.3%
1.62%
MALC
Indica
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Premium
RVR | 14g Premium
$120.00
$84.00
Ancient Roots · Certified Dispensary
17.3% 1.62% 14.15g
Indica
MALC
$5.94/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Papaya Drip #3 | 14g Smalls
Grassroots
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
0.67%
MCL
Hybrid
$120.00
$84.00
30% Off Storewide
$5.94/g
Flower · Smalls Popcorn
Papaya Drip #3 | 14g Smalls
$120.00
$84.00
Grassroots · Certified Dispensary
21.9% 0.67% 14.15g
Hybrid
MCL
$5.94/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
RYTHM
Trulieve German Village
14.15g
22.0%
2.01%
CLMLHBBAC
Sativa
$120.00
$84.00
25% off Rythm
$5.94/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
$120.00
$84.00
RYTHM · Trulieve German Village
22.0% 2.01% 14.15g
Sativa
CLMLHBBAC
$5.94/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
RYTHM
Trulieve German Village
14.15g
22.0%
2.01%
CLMLHBBAC
Sativa
$120.00
$84.00
25% off Rythm
$5.94/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
$120.00
$84.00
RYTHM · Trulieve German Village
22.0% 2.01% 14.15g
Sativa
CLMLHBBAC
$5.94/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Herbal Wellness Center
14.15g
17.6%
Hybrid
$130.00
$84.50
Everything Store-wide - 35% Off
$5.97/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
$130.00
$84.50
Butterfly Effect by Grow Ohio · Herbal Wellness Center
17.6% 14.15g
Hybrid
$5.97/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Herbal Wellness Center
14.15g
17.6%
Hybrid
$130.00
$84.50
Everything Store-wide - 35% Off
$5.97/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
$130.00
$84.50
Butterfly Effect by Grow Ohio · Herbal Wellness Center
17.6% 14.15g
Hybrid
$5.97/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Herbal Wellness Center
14.15g
17.6%
Hybrid
$130.00
$84.50
Everything Store-wide - 35% Off
$5.97/g
Flower
Butterfly Effect - Smalls - Super Buff Cherry #26 - 14.15g
$130.00
$84.50
Butterfly Effect by Grow Ohio · Herbal Wellness Center
17.6% 14.15g
Hybrid
$5.97/g
Flower
Cereal Milk Popcorn - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
22.6%
1.51%
LCHALBMBC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
Cereal Milk Popcorn - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
22.6% 1.51% 14.00g
Hybrid
LCHALBMBC
$6.04/g
Flower
OMG Popcorn - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
21.2%
2.47%
MLCLHBABC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
OMG Popcorn - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
21.2% 2.47% 14.00g
Hybrid
MLCLHBABC
$6.04/g
Flower
OMG Popcorn - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
21.2%
2.47%
MLCLHBABC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
OMG Popcorn - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
21.2% 2.47% 14.00g
Hybrid
MLCLHBABC
$6.04/g
Flower
Soul Mate - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
21.8%
2.41%
LMCBAHBLNC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
Soul Mate - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
21.8% 2.41% 14.00g
Hybrid
LMCBAHBLNC
$6.04/g
Flower
Soul Mate - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
21.8%
2.41%
LMCBAHBLNC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
Soul Mate - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
21.8% 2.41% 14.00g
Hybrid
LMCBAHBLNC
$6.04/g
Flower
Cereal Milk Popcorn - 14g Smalls
Good Green
The Botanist
14.00g
22.6%
1.51%
LCHALBMBC
Hybrid
$94.00
$84.60
Medical Patients - 10% Off
$6.04/g
Flower
Cereal Milk Popcorn - 14g Smalls
$94.00
$84.60
Good Green · The Botanist
22.6% 1.51% 14.00g
Hybrid
LCHALBMBC
$6.04/g
Accessories · Devices · Accessories
(7500 lpv) Lookah | Mini Unicorn Portable Device Orange
Lookah
Locals Dispensary
—
—
$85.00
—
Accessories · Devices
(7500 lpv) Lookah | Mini Unicorn Portable Device Orange
$85.00
Lookah · Locals Dispensary
Accessories · Devices · Accessories
(7500 lpv) Lookah | Mini Unicorn Portable Device Orange
Lookah
Locals Dispensary
—
—
$85.00
—
Accessories · Devices
(7500 lpv) Lookah | Mini Unicorn Portable Device Orange
$85.00
Lookah · Locals Dispensary
Accessories
Puffco | Proxy - Haze Bubbler | Gear
Puffco
NAR Reserve
—
—
$100.00
$85.00
—
Accessories
Puffco | Proxy - Haze Bubbler | Gear
$100.00
$85.00
Puffco · NAR Reserve
Accessories
Proxy Bub
Puffco
NAR Reserve
—
—
$100.00
$85.00
—
Accessories
Proxy Bub
$100.00
$85.00
Puffco · NAR Reserve
Tinctures
Strawberry Orange Cream 1:1 CBD:THC (550mg CBD/550mg THC)
Avexia
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$85.00
—
Tinctures
Strawberry Orange Cream 1:1 CBD:THC (550mg CBD/550mg THC)
$85.00
Avexia · Elevated Growth
Hybrid
Flower · Whole Flower
Kynd Carmella (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
25.6%
2.76%
MLLCHBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Carmella (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
25.6% 2.76% 14.15g
Hybrid
MLLCHBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Carmella (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
25.6%
2.76%
MLLCHBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Carmella (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
25.6% 2.76% 14.15g
Hybrid
MLLCHBBAC
$6.01/g
Accessories · Glassware · Accessories
NWTN - Vesper 8" Gravity Bong - Honeycomb
NWTN
Herbal Wellness Center
—
—
$85.00
—
Accessories · Glassware
NWTN - Vesper 8" Gravity Bong - Honeycomb
$85.00
NWTN · Herbal Wellness Center
Accessories · Glassware · Accessories
NWTN - Vesper 8" Gravity Bong - Clear
NWTN
Herbal Wellness Center
—
—
$85.00
—
Accessories · Glassware
NWTN - Vesper 8" Gravity Bong - Clear
$85.00
NWTN · Herbal Wellness Center
Accessories
Revelry - The Explorer - Black
Revelry
Main Street Medical Cannabis
—
—
$85.00
—
Accessories
Revelry - The Explorer - Black
$85.00
Revelry · Main Street Medical Cannabis
Accessories
Revelry - The Explorer - Ash Canvas
Revelry
Main Street Medical Cannabis
—
—
$85.00
—
Accessories
Revelry - The Explorer - Ash Canvas
$85.00
Revelry · Main Street Medical Cannabis
Flower · Whole Flower
Kynd Belly Laugh (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.1%
1.62%
LMCLBHABC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Belly Laugh (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.1% 1.62% 14.15g
Hybrid
LMCLBHABC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Caesar (I) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
26.1%
1.99%
LMLCHBNAB
Indica
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Caesar (I) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
26.1% 1.99% 14.15g
Indica
LMLCHBNAB
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Ethereal Shaker (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
18.9%
1.77%
CLLHMBNBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Ethereal Shaker (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
18.9% 1.77% 14.15g
Hybrid
CLLHMBNBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GRLC BRTH (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
23.7%
2.73%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GRLC BRTH (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
23.7% 2.73% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GSC Hplant (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
22.2%
1.90%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GSC Hplant (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
22.2% 1.90% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Jet Fuel (S) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
22.7%
2.18%
MCLLBHABNCE
Sativa
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Jet Fuel (S) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
22.7% 2.18% 14.15g
Sativa
MCLLBHABNCE
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd LPC Reserve (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
25.7%
1.98%
LCMLBHABNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd LPC Reserve (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
25.7% 1.98% 14.15g
Hybrid
LCMLBHABNC
$6.01/g
Accessories
Revelry - The Explorer - Ash Canvas
Revelry
Main Street Medical Cannabis
—
—
$85.00
—
Accessories
Revelry - The Explorer - Ash Canvas
$85.00
Revelry · Main Street Medical Cannabis
Accessories
Revelry - The Explorer - Black
Revelry
Main Street Medical Cannabis
—
—
$85.00
—
Accessories
Revelry - The Explorer - Black
$85.00
Revelry · Main Street Medical Cannabis
Flower · Whole Flower
Kynd Mac1 (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
21.8%
2.36%
LLCMBABHNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mac1 (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
21.8% 2.36% 14.15g
Hybrid
LLCMBABHNC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mandarin Diesel (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
21.3%
2.01%
LCMHBALNBEC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mandarin Diesel (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
21.3% 2.01% 14.15g
Hybrid
LCMHBALNBEC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd NYSD (S) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
27.7%
2.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd NYSD (S) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
27.7% 2.79% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Nitro Boost (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.0%
2.30%
LCLHBMABNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Nitro Boost (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.0% 2.30% 14.15g
Hybrid
LCLHBMABNC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Purple Chem (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.0%
2.40%
MLCHLBBANC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Purple Chem (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.0% 2.40% 14.15g
Hybrid
MLCHLBBANC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Rtz Royale (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.7%
1.58%
LLMCBAHB
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Rtz Royale (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.7% 1.58% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHB
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Valley of Fire (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
28.6%
1.54%
LCLMHBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Valley of Fire (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
28.6% 1.54% 14.15g
Hybrid
LCLMHBBAC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Big Head Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
0.9%
2.01%
LLCMBHACNTEC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Big Head Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
0.9% 2.01% 14.15g
Indica
LLCMBHACNTEC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Cherry RTZ Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
18.3%
4.09%
TLCLHBMANOCEBTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Cherry RTZ Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
18.3% 4.09% 14.15g
Indica
TLCLHBMANOCEBTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ghost OG Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
20.8%
4.64%
TLMCLBHABCTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ghost OG Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
20.8% 4.64% 14.15g
Indica
TLMCLBHABCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Heatlocker Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
—
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Heatlocker Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
14.15g
Sativa
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ice Cream Cake Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.0%
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ice Cream Cake Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
20.0% 14.15g
Indica
$6.01/g