Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower · Small Buds
| Kush Mints Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
0.6%
1.90%
LLMCBHABCTNC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Kush Mints Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
0.6% 1.90% 14.15g
Hybrid
LLMCBHABCTNC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemon Slushee Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
19.0%
3.10%
TMLOCLGEBHBNTA
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemon Slushee Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
19.0% 3.10% 14.15g
Sativa
TMLOCLGEBHBNTA
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemosa Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
16.5%
1.84%
LLCMHBNABCTC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemosa Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
16.5% 1.84% 14.15g
Hybrid
LLCMHBNABCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Meltdown Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
0.6%
1.88%
LMCOBLEAGHCBNTC
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Meltdown Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
0.6% 1.88% 14.15g
Sativa
LMCOBLEAGHCBNTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| OG Kiss Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
—
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| OG Kiss Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
14.15g
Indica
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Orange 43 Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
22.1%
5.41%
TTMLCLBAHBNOCE
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Orange 43 Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
22.1% 5.41% 14.15g
Sativa
TTMLCLBAHBNOCE
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Pressure Pie Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
17.3%
1.38%
CMLLHONBBACEC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Pressure Pie Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
17.3% 1.38% 14.15g
Hybrid
CMLLHONBBACEC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Purp 43 Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
19.7%
1.45%
TMLCLBAHBNOE
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Purp 43 Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
19.7% 1.45% 14.15g
Sativa
TMLCLBAHBNOE
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Sherb Cream Pie Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
17.1%
1.74%
CLLHBNMAOCEGBTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Sherb Cream Pie Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
17.1% 1.74% 14.15g
Indica
CLLHBNMAOCEGBTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| SherbHead Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
—
1.69%
LLMCBH
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| SherbHead Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
1.69% 14.15g
Hybrid
LLMCBH
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Strawmosa Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
1.00g
23.0%
3.04%
TLMLCEGBHBACNTC
Sativa
$85.00
$85.00/g
Flower · Small Buds
| Strawmosa Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
23.0% 3.04% 1.00g
Sativa
TLMLCEGBHBACNTC
$85.00/g
Flower · Small Buds
| Syrupz Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.8%
1.39%
LLCMHBABNCTC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Syrupz Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
20.8% 1.39% 14.15g
Hybrid
LLCMHBABNCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Zoap Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
22.0%
1.88%
LMLCB
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Zoap Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
22.0% 1.88% 14.15g
Hybrid
LMLCB
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Big Head Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
0.9%
2.01%
LLCMBHACNTEC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Big Head Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
0.9% 2.01% 14.15g
Indica
LLCMBHACNTEC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Cherry RTZ Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
18.3%
4.09%
TLCLHBMANOCEBTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Cherry RTZ Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
18.3% 4.09% 14.15g
Indica
TLCLHBMANOCEBTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ghost OG Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
20.8%
4.64%
TLMCLBHABCTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ghost OG Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
20.8% 4.64% 14.15g
Indica
TLMCLBHABCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Heatlocker Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
—
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Heatlocker Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
14.15g
Sativa
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ice Cream Cake Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.0%
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Ice Cream Cake Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
20.0% 14.15g
Indica
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Kush Mints Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
0.6%
1.90%
LLMCBHABCTNC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Kush Mints Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
0.6% 1.90% 14.15g
Hybrid
LLMCBHABCTNC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemon Slushee Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
19.0%
3.10%
TMLOCLGEBHBNTA
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemon Slushee Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
19.0% 3.10% 14.15g
Sativa
TMLOCLGEBHBNTA
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemosa Small Buds |
Citizen By Klutch
Farkas Farms
14.15g
16.5%
1.84%
LLCMHBNABCTC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Lemosa Small Buds |
$85.00
Citizen By Klutch · Farkas Farms
16.5% 1.84% 14.15g
Hybrid
LLCMHBNABCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Meltdown Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
0.6%
1.88%
LMCOBLEAGHCBNTC
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Meltdown Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
0.6% 1.88% 14.15g
Sativa
LMCOBLEAGHCBNTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| OG Kiss Small Buds |
Josh D
Farkas Farms
14.15g
—
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| OG Kiss Small Buds |
$85.00
Josh D · Farkas Farms
14.15g
Indica
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Orange 43 Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
22.1%
5.41%
TTMLCLBAHBNOCE
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Orange 43 Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
22.1% 5.41% 14.15g
Sativa
TTMLCLBAHBNOCE
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Valley of Fire (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
28.6%
1.54%
LCLMHBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Valley of Fire (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
28.6% 1.54% 14.15g
Hybrid
LCLMHBBAC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Pressure Pie Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
17.3%
1.38%
CMLLHONBBACEC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Pressure Pie Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
17.3% 1.38% 14.15g
Hybrid
CMLLHONBBACEC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Rtz Royale (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.7%
1.58%
LLMCBAHB
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Rtz Royale (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.7% 1.58% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHB
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Purple Chem (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.0%
2.40%
MLCHLBBANC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Purple Chem (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.0% 2.40% 14.15g
Hybrid
MLCHLBBANC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Purp 43 Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
19.7%
1.45%
TMLCLBAHBNOE
Sativa
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Purp 43 Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
19.7% 1.45% 14.15g
Sativa
TMLCLBAHBNOE
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Nitro Boost (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.0%
2.30%
LCLHBMABNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Nitro Boost (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.0% 2.30% 14.15g
Hybrid
LCLHBMABNC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd NYSD (S) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
27.7%
2.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd NYSD (S) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
27.7% 2.79% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mandarin Diesel (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
21.3%
2.01%
LCMHBALNBEC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mandarin Diesel (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
21.3% 2.01% 14.15g
Hybrid
LCMHBALNBEC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mac1 (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
21.8%
2.36%
LLCMBABHNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Mac1 (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
21.8% 2.36% 14.15g
Hybrid
LLCMBABHNC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd LPC Reserve (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
25.7%
1.98%
LCMLBHABNC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd LPC Reserve (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
25.7% 1.98% 14.15g
Hybrid
LCMLBHABNC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Jet Fuel (S) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
22.7%
2.18%
MCLLBHABNCE
Sativa
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Jet Fuel (S) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
22.7% 2.18% 14.15g
Sativa
MCLLBHABNCE
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Sherb Cream Pie Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
17.1%
1.74%
CLLHBNMAOCEGBTC
Indica
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Sherb Cream Pie Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
17.1% 1.74% 14.15g
Indica
CLLHBNMAOCEGBTC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GSC Hplant (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
22.2%
1.90%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GSC Hplant (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
22.2% 1.90% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GRLC BRTH (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
23.7%
2.73%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd GRLC BRTH (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
23.7% 2.73% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Ethereal Shaker (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
18.9%
1.77%
CLLHMBNBAC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Ethereal Shaker (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
18.9% 1.77% 14.15g
Hybrid
CLLHMBNBAC
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Caesar (I) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
26.1%
1.99%
LMLCHBNAB
Indica
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Caesar (I) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
26.1% 1.99% 14.15g
Indica
LMLCHBNAB
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Belly Laugh (H) Flower 14.15g
Kynd
Ayr Wellness
14.15g
24.1%
1.62%
LMCLBHABC
Hybrid
$120.00
$85.00
$85 Kynd Flower Tops 14g
$6.01/g
Flower · Whole Flower
Kynd Belly Laugh (H) Flower 14.15g
$120.00
$85.00
Kynd · Ayr Wellness
24.1% 1.62% 14.15g
Hybrid
LMCLBHABC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| SherbHead Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
—
1.69%
LLMCBH
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| SherbHead Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
1.69% 14.15g
Hybrid
LLMCBH
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Strawmosa Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
1.00g
23.0%
3.04%
TLMLCEGBHBACNTC
Sativa
$85.00
$85.00/g
Flower · Small Buds
| Strawmosa Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
23.0% 3.04% 1.00g
Sativa
TLMLCEGBHBACNTC
$85.00/g
Flower · Small Buds
| Syrupz Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.8%
1.39%
LLCMHBABNCTC
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Syrupz Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
20.8% 1.39% 14.15g
Hybrid
LLCMHBABNCTC
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Zoap Small Buds |
Citizen by Klutch
Farkas Farms
14.15g
22.0%
1.88%
LMLCB
Hybrid
$85.00
$6.01/g
Flower · Small Buds
| Zoap Small Buds |
$85.00
Citizen by Klutch · Farkas Farms
22.0% 1.88% 14.15g
Hybrid
LMLCB
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Bucket of Sarsaparilla SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
19.4%
1.05%
MLCHBALBN
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Bucket of Sarsaparilla SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
19.4% 1.05% 14.15g
Indica
MLCHBALBN
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lazer Jet SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
19.5%
1.14%
LLMCHBNAC
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Lazer Jet SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
19.5% 1.14% 14.15g
Indica
LLMCHBNAC
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Wedding Pie SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
18.2%
1.24%
LCLHBMBANC
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Wedding Pie SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
18.2% 1.24% 14.15g
Indica
LCLHBMBANC
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Bucket of Sarsaparilla SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
19.4%
1.05%
MLCHBALBN
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Bucket of Sarsaparilla SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
19.4% 1.05% 14.15g
Indica
MLCHBALBN
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Wedding Pie SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
18.2%
1.24%
LCLHBMBANC
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Wedding Pie SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
18.2% 1.24% 14.15g
Indica
LCLHBMBANC
$6.01/g