Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lazer Jet SMALLS 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
19.5%
1.14%
LLMCHBNAC
Indica
$95.00
$85.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$6.01/g
Flower · Smalls Popcorn
Lazer Jet SMALLS 14.15g
$95.00
$85.00
King City Gardens · Amplify
19.5% 1.14% 14.15g
Indica
LLMCHBNAC
$6.01/g
Flower
Purple Cake - 14.15g Smalls
King City Gardens
The Botanist
14.00g
18.9%
1.81%
MLCLHBBNAC
Indica
$95.00
$85.50
Medical Patients - 10% Off
$6.11/g
Flower
Purple Cake - 14.15g Smalls
$95.00
$85.50
King City Gardens · The Botanist
18.9% 1.81% 14.00g
Indica
MLCLHBBNAC
$6.11/g
Flower
Blue Lobster - 14.15g Smalls
King City Gardens
The Botanist
14.00g
—
$95.00
$85.50
Medical Patients - 10% Off
$6.11/g
Flower
Blue Lobster - 14.15g Smalls
$95.00
$85.50
King City Gardens · The Botanist
14.00g
$6.11/g
Flower
Honeydew | Hybrid | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
24.5%
1.43%
MLCLBHBANC
Hybrid
$86.00
$12.29/g
Flower
Honeydew | Hybrid | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
24.5% 1.43% 7.00g
Hybrid
MLCLBHBANC
$12.29/g
Flower
Torrone | Hybrid | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
26.1%
1.29%
CMLHBLBANC
Hybrid
$86.00
$12.29/g
Flower
Torrone | Hybrid | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
26.1% 1.29% 7.00g
Hybrid
CMLHBLBANC
$12.29/g
Flower
Tropical Fusion | Indica | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
26.6%
1.85%
CLLHBBAMC
Indica
$86.00
$12.29/g
Flower
Tropical Fusion | Indica | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
26.6% 1.85% 7.00g
Indica
CLLHBBAMC
$12.29/g
Flower
Grandi Delight [14.15g]
The Standard
NAR Reserve
14.15g
22.2%
0.15%
LCLMHBABC
Hybrid
$86.00
$6.08/g
Flower
Grandi Delight [14.15g]
$86.00
The Standard · NAR Reserve
22.2% 0.15% 14.15g
Hybrid
LCLMHBABC
$6.08/g
Flower
Torrone | Hybrid | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
26.1%
1.29%
CMLHBLBANC
Hybrid
$86.00
$12.29/g
Flower
Torrone | Hybrid | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
26.1% 1.29% 7.00g
Hybrid
CMLHBLBANC
$12.29/g
Flower
Frosted Enigma [14.15g]
King City Gardens
NAR Reserve
14.15g
21.8%
0.09%
CMLHLBBAC
Hybrid
$86.00
$6.08/g
Flower
Frosted Enigma [14.15g]
$86.00
King City Gardens · NAR Reserve
21.8% 0.09% 14.15g
Hybrid
CMLHLBBAC
$6.08/g
Flower
Chiesel Pie [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
18.8%
0.11%
LLMBACHBNC
Hybrid
$86.00
$6.08/g
Flower
Chiesel Pie [14.15g]
$86.00
Wondergrove · RISE Whitehall
18.8% 0.11% 14.15g
Hybrid
LLMBACHBNC
$6.08/g
Flower
White Truffle [5.66g]
Anthos Organics
Elevated Growth
5.66g
26.2%
0.27%
LCHBAMLBC
Indica
$86.00
$15.19/g
Flower
White Truffle [5.66g]
$86.00
Anthos Organics · Elevated Growth
26.2% 0.27% 5.66g
Indica
LCHBAMLBC
$15.19/g
Flower
Toro Rojo [14.15g]
Seed and Strain
NAR Reserve
14.15g
23.7%
0.19%
LLCMHNBBAC
Hybrid
$86.00
$6.08/g
Flower
Toro Rojo [14.15g]
$86.00
Seed and Strain · NAR Reserve
23.7% 0.19% 14.15g
Hybrid
LLCMHNBBAC
$6.08/g
Flower
Honeydew | Hybrid | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
24.5%
1.43%
MLCLBHBANC
Hybrid
$86.00
$12.29/g
Flower
Honeydew | Hybrid | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
24.5% 1.43% 7.00g
Hybrid
MLCLBHBANC
$12.29/g
Flower
Tropical Fusion | Indica | [7g]
(the) Essence
Terrasana (Grandview)
7.00g
26.6%
1.85%
CLLHBBAMC
Indica
$86.00
$12.29/g
Flower
Tropical Fusion | Indica | [7g]
$86.00
(the) Essence · Terrasana (Grandview)
26.6% 1.85% 7.00g
Indica
CLLHBBAMC
$12.29/g
Flower
Neon [14.15g]
The Standard
NAR Reserve
14.15g
20.8%
Sativa
$86.00
$6.08/g
Flower
Neon [14.15g]
$86.00
The Standard · NAR Reserve
20.8% 14.15g
Sativa
$6.08/g
Flower
Melonade #8
(the) Essence
RISE Whitehall
—
24.1%
0.18%
LMCHLBBANC
Hybrid
$86.00
—
Flower
Melonade #8
$86.00
(the) Essence · RISE Whitehall
24.1% 0.18%
Hybrid
LMCHLBBANC
Flower
Kosher Kush [14.15g]
Wondergrove
RISE Whitehall
14.15g
18.0%
0.08%
MLLHNBACC
Indica
$86.00
$6.08/g
Flower
Kosher Kush [14.15g]
$86.00
Wondergrove · RISE Whitehall
18.0% 0.08% 14.15g
Indica
MLLHNBACC
$6.08/g
Flower
Modified Fruit 14.15g (Sativa) | Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.4%
1.96%
LCMHBALBNC
Sativa
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Modified Fruit 14.15g (Sativa) | Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
24.4% 1.96% 14.15g
Sativa
LCMHBALBNC
$6.10/g
Flower
Modified Fruit 14.15g (Sativa) | Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.4%
1.96%
LCMHBALBNC
Sativa
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Modified Fruit 14.15g (Sativa) | Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
24.4% 1.96% 14.15g
Sativa
LCMHBALBNC
$6.10/g
Flower
Strawnana 14.15g (Hybrid) | Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.2%
2.27%
MCLHLBBAC
Hybrid
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Strawnana 14.15g (Hybrid) | Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
24.2% 2.27% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBAC
$6.10/g
Flower
Pink Burst 14.15g (Indica) l Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.95%
CLMHLBABNC
Indica
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Pink Burst 14.15g (Indica) l Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.95% 14.15g
Indica
CLMHLBABNC
$6.10/g
Flower
Strawnana 14.15g (Hybrid) | Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.2%
2.27%
MCLHLBBAC
Hybrid
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Strawnana 14.15g (Hybrid) | Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
24.2% 2.27% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBAC
$6.10/g
Flower
Pink Burst 14.15g (Indica) l Triple Seven
Triple 7
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.95%
CLMHLBABNC
Indica
$115.00
$86.25
Seed & Strain / Triple 7 25% Off
$6.10/g
Flower
Pink Burst 14.15g (Indica) l Triple Seven
$115.00
$86.25
Triple 7 · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.95% 14.15g
Indica
CLMHLBABNC
$6.10/g
Flower
Super Silver HZ 14.15g (Sativa) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.8%
0.78%
MCLBLAHBNEC
Sativa
$108.00
$86.40
20% Off Almost Everything
$6.11/g
Flower
Super Silver HZ 14.15g (Sativa) | Hillfire
$108.00
$86.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
19.8% 0.78% 14.15g
Sativa
MCLBLAHBNEC
$6.11/g
Flower
Super Silver HZ 14.15g (Sativa) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.8%
0.78%
MCLBLAHBNEC
Sativa
$108.00
$86.40
20% Off Almost Everything
$6.11/g
Flower
Super Silver HZ 14.15g (Sativa) | Hillfire
$108.00
$86.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
19.8% 0.78% 14.15g
Sativa
MCLBLAHBNEC
$6.11/g
Flower
GMO Funk 14.15g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.5%
2.12%
CLHMBLBANC
Hybrid
$108.00
$86.40
20% Off Almost Everything
$6.11/g
Flower
GMO Funk 14.15g (Hybrid) | Hillfire
$108.00
$86.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
24.5% 2.12% 14.15g
Hybrid
CLHMBLBANC
$6.11/g
Flower
GMO Funk 14.15g (Hybrid) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.5%
2.12%
CLHMBLBANC
Hybrid
$108.00
$86.40
20% Off Almost Everything
$6.11/g
Flower
GMO Funk 14.15g (Hybrid) | Hillfire
$108.00
$86.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
24.5% 2.12% 14.15g
Hybrid
CLHMBLBANC
$6.11/g
Flower
Santa Cruz BD [14.15g]
Belushi's Farm
RISE Whitehall
14.15g
16.8%
0.08%
MCHLLBNBAC
Sativa
$88.00
$6.22/g
Flower
Santa Cruz BD [14.15g]
$88.00
Belushi's Farm · RISE Whitehall
16.8% 0.08% 14.15g
Sativa
MCHLLBNBAC
$6.22/g
Flower
Oh My God 14.15g (Hybrid) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.7%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Oh My God 14.15g (Hybrid) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
20.7% 14.15g
Hybrid
$6.22/g
Flower
Kaiju Kush 14.15g (Indica) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.8%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Kaiju Kush 14.15g (Indica) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
21.8% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Kaiju Kush 14.15g (Indica) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.8%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Kaiju Kush 14.15g (Indica) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
21.8% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Ice Cream Cake 14.15g (Indica) | The Solid
The Solid
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.1%
1.24%
CLLHBAMCN
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Ice Cream Cake 14.15g (Indica) | The Solid
$110.00
$88.00
The Solid · Ohio Cannabis Company
20.1% 1.24% 14.15g
Indica
CLLHBAMCN
$6.22/g
Flower
Green Galaxy 14.15g (Indica) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Green Galaxy 14.15g (Indica) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
21.3% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Ice Cream Cake 14.15g (Indica) | The Solid
The Solid
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.1%
1.24%
CLLHBAMCN
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Ice Cream Cake 14.15g (Indica) | The Solid
$110.00
$88.00
The Solid · Ohio Cannabis Company
20.1% 1.24% 14.15g
Indica
CLLHBAMCN
$6.22/g
Flower
Green Galaxy 14.15g (Indica) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Green Galaxy 14.15g (Indica) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
21.3% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Rainbow X Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.8%
1.33%
CLLMHBABNC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Rainbow X Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
23.8% 1.33% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABNC
$6.22/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Raspberry Radiance Smalls 14.15g (Sativa) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.2%
1.28%
MCBLBAHLNEC
Sativa
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower · Smalls Popcorn
Raspberry Radiance Smalls 14.15g (Sativa) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
22.2% 1.28% 14.15g
Sativa
MCBLBAHLNEC
$6.22/g
Flower
G Roll 14.15g (Indica) | Pure Ohio Wellness
Pure Ohio Wellness
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.9%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
G Roll 14.15g (Indica) | Pure Ohio Wellness
$110.00
$88.00
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
20.9% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Oh My God 14.15g (Hybrid) | Firebrand
FireBrand
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.7%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Oh My God 14.15g (Hybrid) | Firebrand
$110.00
$88.00
FireBrand · Ohio Cannabis Company
20.7% 14.15g
Hybrid
$6.22/g
Flower
GMO x Blueberry Smalls 14.15g (Indica) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
1.84%
MCLHLBBAEC
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
GMO x Blueberry Smalls 14.15g (Indica) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
21.3% 1.84% 14.15g
Indica
MCLHLBBAEC
$6.22/g
Flower
GMO x Blueberry Smalls 14.15g (Indica) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.3%
1.84%
MCLHLBBAEC
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
GMO x Blueberry Smalls 14.15g (Indica) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
21.3% 1.84% 14.15g
Indica
MCLHLBBAEC
$6.22/g
Flower
Galenas - JerryBob Artifact - Flower - 5.66g
Galenas
The Landing
5.66g
26.2%
1.86%
LMBLACHBC
Hybrid
$88.00
$15.55/g
Flower
Galenas - JerryBob Artifact - Flower - 5.66g
$88.00
Galenas · The Landing
26.2% 1.86% 5.66g
Hybrid
LMBLACHBC
$15.55/g
Tinctures
THC Rich Tincture (660mg)
Butterfly Effect
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$88.00
—
Tinctures
THC Rich Tincture (660mg)
$88.00
Butterfly Effect · Elevated Growth
Hybrid
Flower
Rainbow X Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.8%
1.33%
CLLMHBABNC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
Rainbow X Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
23.8% 1.33% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABNC
$6.22/g
Flower
Galenas - JerryBob Artifact - Flower - 5.66g
Galenas
The Landing
5.66g
26.2%
1.86%
LMBLACHBC
Hybrid
$88.00
$15.55/g
Flower
Galenas - JerryBob Artifact - Flower - 5.66g
$88.00
Galenas · The Landing
26.2% 1.86% 5.66g
Hybrid
LMBLACHBC
$15.55/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Raspberry Radiance Smalls 14.15g (Sativa) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.2%
1.28%
MCBLBAHLNEC
Sativa
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower · Smalls Popcorn
Raspberry Radiance Smalls 14.15g (Sativa) | Buckeye
$110.00
$88.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
22.2% 1.28% 14.15g
Sativa
MCBLBAHLNEC
$6.22/g
Flower
Galenas - Northern Frostberry Artifact - Flower - 5.66g
Galenas
The Landing
5.66g
25.1%
1.80%
LMLBACHNB
Hybrid
$88.00
$15.55/g
Flower
Galenas - Northern Frostberry Artifact - Flower - 5.66g
$88.00
Galenas · The Landing
25.1% 1.80% 5.66g
Hybrid
LMLBACHNB
$15.55/g
Flower
Galenas - Northern Frostberry Artifact - Flower - 5.66g
Galenas
The Landing
5.66g
25.1%
1.80%
LMLBACHNB
Hybrid
$88.00
$15.55/g
Flower
Galenas - Northern Frostberry Artifact - Flower - 5.66g
$88.00
Galenas · The Landing
25.1% 1.80% 5.66g
Hybrid
LMLBACHNB
$15.55/g
Flower
G Roll 14.15g (Indica) | Pure Ohio Wellness
Pure Ohio Wellness
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.9%
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Almost Everything
$6.22/g
Flower
G Roll 14.15g (Indica) | Pure Ohio Wellness
$110.00
$88.00
Pure Ohio Wellness · Ohio Cannabis Company
20.9% 14.15g
Indica
$6.22/g
Flower
Tamalez (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.4%
1.23%
LLMCHBNABC
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Tamalez (14.15g)
$110.00
$88.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.4% 1.23% 14.15g
Indica
LLMCHBNABC
$6.22/g