Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Tamalez (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.4%
1.23%
LLMCHBNABC
Indica
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Tamalez (14.15g)
$110.00
$88.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.4% 1.23% 14.15g
Indica
LLMCHBNABC
$6.22/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.9%
1.54%
MLCLHBBANC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
$110.00
$88.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
20.9% 1.54% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBANC
$6.22/g
Flower
Intergalactic (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
27.4%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Intergalactic (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
27.4% 14.00g
Hybrid
$6.29/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.5%
1.17%
LLCMBHABNC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
$110.00
$88.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
20.5% 1.17% 14.15g
Hybrid
LLCMBHABNC
$6.22/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
25.1%
1.52%
MCLBHALBC
Sativa
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
25.1% 1.52% 14.00g
Sativa
MCLBHALBC
$6.29/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
25.1%
1.52%
MCLBHALBC
Sativa
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
25.1% 1.52% 14.00g
Sativa
MCLBHALBC
$6.29/g
Flower
Intergalactic (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
27.4%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Intergalactic (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
27.4% 14.00g
Hybrid
$6.29/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.5%
1.17%
LLCMBHABNC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
$110.00
$88.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
20.5% 1.17% 14.15g
Hybrid
LLCMBHABNC
$6.22/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.5%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
23.5% 14.00g
Hybrid
$6.29/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.5%
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.29/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
$110.00
$88.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
23.5% 14.00g
Hybrid
$6.29/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.9%
1.54%
MLCLHBBANC
Hybrid
$110.00
$88.00
20% Off Entire* Purchase
$6.22/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
$110.00
$88.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
20.9% 1.54% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBANC
$6.22/g
Flower
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
Grassroots
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
1.58%
LMCLBHABC
Hybrid
$120.00
$88.80
26% Off Storewide!
$6.28/g
Flower
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
$120.00
$88.80
Grassroots · Locals Dispensary
21.1% 1.58% 14.15g
Hybrid
LMCLBHABC
$6.28/g
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
19.4%
1.56%
LCLHMBABNC
Sativa
$120.00
$88.80
26% Off Storewide!
$6.34/g
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$120.00
$88.80
Good Green · Locals Dispensary
19.4% 1.56% 14.00g
Sativa
LCLHMBABNC
$6.34/g
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
19.4%
1.56%
LCLHMBABNC
Sativa
$120.00
$88.80
26% Off Storewide!
$6.34/g
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$120.00
$88.80
Good Green · Locals Dispensary
19.4% 1.56% 14.00g
Sativa
LCLHMBABNC
$6.34/g
Flower
Gush Mints - 14.15g Whole Flower
Supply
The Botanist
14.15g
17.3%
2.09%
CLHLMBAB
Indica
$111.00
$88.80
20% Off Cresco, Supply & Good News
$6.28/g
Flower
Gush Mints - 14.15g Whole Flower
$111.00
$88.80
Supply · The Botanist
17.3% 2.09% 14.15g
Indica
CLHLMBAB
$6.28/g
Flower
GMO x Blueberry - 14.15g Smalls
Buckeye
The Botanist
14.00g
21.4%
1.20%
MLCLHBBNA
Indica
$99.00
$89.10
Medical Patients - 10% Off
$6.36/g
Flower
GMO x Blueberry - 14.15g Smalls
$99.00
$89.10
Buckeye · The Botanist
21.4% 1.20% 14.00g
Indica
MLCLHBBNA
$6.36/g
Flower
Blueberry Funk - 14.15g Smalls
Buckeye
The Botanist
14.00g
23.9%
1.30%
LMLCBAHBN
Indica
$99.00
$89.10
Medical Patients - 10% Off
$6.36/g
Flower
Blueberry Funk - 14.15g Smalls
$99.00
$89.10
Buckeye · The Botanist
23.9% 1.30% 14.00g
Indica
LMLCBAHBN
$6.36/g
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve Clintonville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Neon Green
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
Lookah
Trulieve Westerville
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Black
$89.99
Lookah · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Red
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
Lookah
Trulieve German Village
—
—
$89.99
—
Accessories · Devices
Unicorn Mini Electric Dab Rig | Orange
$89.99
Lookah · Trulieve German Village
Flower
Appalachian Pharm - Gelonade (S) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
Sativa
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Gelonade (S) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 14.15g
Sativa
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Stink (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
29.2%
2.50%
LMCBAHBNLC
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Stink (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
29.2% 2.50% 14.15g
Indica
LMCBAHBNLC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Blanco Diamonds (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.3%
2.57%
LMCABLHBN
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Blanco Diamonds (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.3% 2.57% 14.15g
Hybrid
LMCABLHBN
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Blanco Diamonds (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.3%
2.57%
LMCABLHBN
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Blanco Diamonds (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.3% 2.57% 14.15g
Hybrid
LMCABLHBN
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.1%
1.84%
LMCALBHBNC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.1% 1.84% 14.15g
Hybrid
LMCALBHBNC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Triple Burger (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.2%
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Triple Burger (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.2% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Grape Balls of Fire (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.5%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Grape Balls of Fire (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.5% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Strawberry Kushmints (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.1%
2.44%
LCLMHBABNC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Strawberry Kushmints (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.1% 2.44% 14.15g
Hybrid
LCLMHBABNC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
2.46%
CLHMBABL
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 2.46% 14.15g
Hybrid
CLHMBABL
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
2.46%
CLHMBABL
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 2.46% 14.15g
Hybrid
CLHMBABL
$6.36/g