Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Appalachian Pharm - Triple Burger (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.2%
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Triple Burger (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.2% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
2.46%
CLHMBABL
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 2.46% 14.15g
Hybrid
CLHMBABL
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Stink (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
29.2%
2.50%
LMCBAHBNLC
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Stink (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
29.2% 2.50% 14.15g
Indica
LMCBAHBNLC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Grape Balls of Fire (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.5%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Grape Balls of Fire (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.5% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
2.46%
CLHMBABL
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - GMO Pie (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 2.46% 14.15g
Hybrid
CLHMBABL
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.3%
1.71%
LLMCBHANC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.3% 1.71% 14.15g
Hybrid
LLMCBHANC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Gelonade (S) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
Sativa
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Gelonade (S) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 14.15g
Sativa
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.1%
1.84%
LMCALBHBNC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.1% 1.84% 14.15g
Hybrid
LMCALBHBNC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.3%
1.71%
LLMCBHANC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.3% 1.71% 14.15g
Hybrid
LLMCBHANC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.6%
Indica
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Def D (I) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.6% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Velvet Torque (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.1%
2.08%
CLLHMBBNA
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Velvet Torque (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.1% 2.08% 14.15g
Hybrid
CLLHMBBNA
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Strawberry Kushmints (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.1%
2.44%
LCLMHBABNC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Strawberry Kushmints (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.1% 2.44% 14.15g
Hybrid
LCLMHBABNC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.1%
1.84%
LMCALBHBNC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Holler Hustle (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.1% 1.84% 14.15g
Hybrid
LMCALBHBNC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Astro Fizz (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.4%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Astro Fizz (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.4% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Zeld J (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.7%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Zeld J (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.7% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.3%
1.71%
LLMCBHANC
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Runtz Berries (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.3% 1.71% 14.15g
Hybrid
LLMCBHANC
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Zeld J (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
26.7%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Zeld J (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
26.7% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Banana Cream Cake x Jealousy (H) - 14.15g
Appalachian Pharm
Herbal Wellness Center
14.15g
25.1%
Hybrid
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm Half Flower - $90
$6.36/g
Flower
Appalachian Pharm - Banana Cream Cake x Jealousy (H) - 14.15g
$140.00
$90.00
Appalachian Pharm · Herbal Wellness Center
25.1% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Jungle Fuel Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.4%
2.54%
CLLHMBBACN
Hybrid
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Jungle Fuel Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
24.4% 2.54% 14.15g
Hybrid
CLLHMBBACN
$6.36/g
Flower
Why U Gelly x RTZ [14.15g]
The Standard
NAR Reserve
14.15g
24.4%
0.16%
LLMCHBNAC
Indica
$90.00
$6.36/g
Flower
Why U Gelly x RTZ [14.15g]
$90.00
The Standard · NAR Reserve
24.4% 0.16% 14.15g
Indica
LLMCHBNAC
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Runic Jealousy
Find.
Theory Wellness
14.00g
21.9%
Hybrid
$90.00
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Runic Jealousy
$90.00
Find. · Theory Wellness
21.9% 14.00g
Hybrid
$6.43/g
Flower
Don Mega
SeCHe
RISE Whitehall
—
21.5%
0.20%
LCMLHBANC
Hybrid
$90.00
—
Flower
Don Mega
$90.00
SeCHe · RISE Whitehall
21.5% 0.20%
Hybrid
LCMLHBANC
Flower
G-Roll [14.15g]
Pure Ohio Wellness
NAR Reserve
14.15g
24.4%
Indica
$90.00
$6.36/g
Flower
G-Roll [14.15g]
$90.00
Pure Ohio Wellness · NAR Reserve
24.4% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Double Cup [14.15g]
The Standard
NAR Reserve
14.15g
24.8%
0.17%
LLMCHBANC
Hybrid
$90.00
$6.36/g
Flower
Double Cup [14.15g]
$90.00
The Standard · NAR Reserve
24.8% 0.17% 14.15g
Hybrid
LLMCHBANC
$6.36/g
Flower
Sherb Pop Popcorn 14.15g (Indica) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.5%
1.58%
CLMHLABBNC
Indica
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Sherb Pop Popcorn 14.15g (Indica) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
26.5% 1.58% 14.15g
Indica
CLMHLABBNC
$6.36/g
Flower
Grapes And Cream
Ancient Roots
NAR Reserve
—
15.4%
Hybrid
$90.00
—
Flower
Grapes And Cream
$90.00
Ancient Roots · NAR Reserve
15.4%
Hybrid
Flower
Strawberry Guava
Savvy
NAR Reserve
—
21.3%
0.22%
MCLHBBNAC
Indica
$90.00
—
Flower
Strawberry Guava
$90.00
Savvy · NAR Reserve
21.3% 0.22%
Indica
MCLHBBNAC
Flower · Whole Flower
Runic Jealousy
Find.
Theory Wellness
14.00g
21.9%
Hybrid
$90.00
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Runic Jealousy
$90.00
Find. · Theory Wellness
21.9% 14.00g
Hybrid
$6.43/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
23.8%
0.45%
CHB
Sativa
$120.00
$90.00
25% Off Featured Products
$6.36/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
$90.00
Supply · Trulieve Clintonville
23.8% 0.45% 14.15g
Sativa
CHB
$6.36/g
Flower
King City Gardens - Pineapple Jrank - Flower - 14.15g
King City Gardens
The Landing
14.15g
17.6%
0.69%
LCABLMHBN
Sativa
$90.00
$6.36/g
Flower
King City Gardens - Pineapple Jrank - Flower - 14.15g
$90.00
King City Gardens · The Landing
17.6% 0.69% 14.15g
Sativa
LCABLMHBN
$6.36/g
Flower
Alba Berri 14.15g
Later Days
Theory Wellness
14.15g
19.7%
1.95%
LMCAL
Indica
$90.00
$6.36/g
Flower
Alba Berri 14.15g
$90.00
Later Days · Theory Wellness
19.7% 1.95% 14.15g
Indica
LMCAL
$6.36/g
Flower
King City Gardens - Pineapple Jrank - Flower - 14.15g
King City Gardens
The Landing
14.15g
17.6%
0.69%
LCABLMHBN
Sativa
$90.00
$6.36/g
Flower
King City Gardens - Pineapple Jrank - Flower - 14.15g
$90.00
King City Gardens · The Landing
17.6% 0.69% 14.15g
Sativa
LCABLMHBN
$6.36/g
Flower
Alien Mintz Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
27.1%
1.84%
LCLHMBBANC
Hybrid
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Alien Mintz Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
27.1% 1.84% 14.15g
Hybrid
LCLHMBBANC
$6.36/g
Concentrates · Live Rosin
CHRY STAR
Hundred Percent Labs
Elevated Growth
1.00g
—
4.72%
CHLMLBBAC
Hybrid
$90.00
$90.00/g
Concentrates · Live Rosin
CHRY STAR
$90.00
Hundred Percent Labs · Elevated Growth
4.72% 1.00g
Hybrid
CHLMLBBAC
$90.00/g
Flower · Whole Flower
Trop Sherb Pie
Find.
Theory Wellness
14.00g
18.0%
Indica
$90.00
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Trop Sherb Pie
$90.00
Find. · Theory Wellness
18.0% 14.00g
Indica
$6.43/g
Flower
Sticky Pie Popcorn - 14.15g Smalls
O'Dank
The Botanist
14.00g
23.8%
1.83%
LCLBMHABNC
Hybrid
$100.00
$90.00
Medical Patients - 10% Off
$6.43/g
Flower
Sticky Pie Popcorn - 14.15g Smalls
$100.00
$90.00
O'Dank · The Botanist
23.8% 1.83% 14.00g
Hybrid
LCLBMHABNC
$6.43/g
Flower
Square Dance 14.15g
Later Days
Theory Wellness
14.15g
19.3%
1.68%
LCLMH
Hybrid
$90.00
$6.36/g
Flower
Square Dance 14.15g
$90.00
Later Days · Theory Wellness
19.3% 1.68% 14.15g
Hybrid
LCLMH
$6.36/g
Flower
Blue Lobster [14.15g]
Grassroots
NAR Reserve
14.15g
20.5%
Hybrid
$90.00
$6.36/g
Flower
Blue Lobster [14.15g]
$90.00
Grassroots · NAR Reserve
20.5% 14.15g
Hybrid
$6.36/g
Flower
Bomboloni [14.15g]
Grassroots
NAR Reserve
14.15g
21.0%
Indica
$90.00
$6.36/g
Flower
Bomboloni [14.15g]
$90.00
Grassroots · NAR Reserve
21.0% 14.15g
Indica
$6.36/g
Flower
Jungle Fuel Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.4%
2.54%
CLLHMBBACN
Hybrid
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Jungle Fuel Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
24.4% 2.54% 14.15g
Hybrid
CLLHMBBACN
$6.36/g
Flower
Alba Berri 14.15g
Later Days
Theory Wellness
14.15g
19.7%
1.95%
LMCAL
Indica
$90.00
$6.36/g
Flower
Alba Berri 14.15g
$90.00
Later Days · Theory Wellness
19.7% 1.95% 14.15g
Indica
LMCAL
$6.36/g
Flower
Alien Mintz Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
27.1%
1.84%
LCLHMBBANC
Hybrid
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Alien Mintz Popcorn 14.15g (Hybrid) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
27.1% 1.84% 14.15g
Hybrid
LCLHMBBANC
$6.36/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
23.8%
0.45%
CHB
Sativa
$120.00
$90.00
25% Off Featured Products
$6.36/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
$90.00
Supply · Trulieve Clintonville
23.8% 0.45% 14.15g
Sativa
CHB
$6.36/g
Flower
Sticky Pie Popcorn - 14.15g Smalls
O'Dank
The Botanist
14.00g
23.8%
1.83%
LCLBMHABNC
Hybrid
$100.00
$90.00
Medical Patients - 10% Off
$6.43/g
Flower
Sticky Pie Popcorn - 14.15g Smalls
$100.00
$90.00
O'Dank · The Botanist
23.8% 1.83% 14.00g
Hybrid
LCLBMHABNC
$6.43/g
Flower
Square Dance 14.15g
Later Days
Theory Wellness
14.15g
19.3%
1.68%
LCLMH
Hybrid
$90.00
$6.36/g
Flower
Square Dance 14.15g
$90.00
Later Days · Theory Wellness
19.3% 1.68% 14.15g
Hybrid
LCLMH
$6.36/g
Flower
Orange Pound Cake
Savvy
NAR Reserve
—
21.7%
0.37%
MLCLABHBC
Sativa
$90.00
—
Flower
Orange Pound Cake
$90.00
Savvy · NAR Reserve
21.7% 0.37%
Sativa
MLCLABHBC
Flower
Mega Squirt
Savvy
NAR Reserve
—
24.7%
0.24%
LCMHBLBANC
Hybrid
$90.00
—
Flower
Mega Squirt
$90.00
Savvy · NAR Reserve
24.7% 0.24%
Hybrid
LCMHBLBANC
Flower
Sherb Pop Popcorn 14.15g (Indica) | Eden's Trees
Eden's Trees
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.5%
1.58%
CLMHLABBNC
Indica
$120.00
$90.00
Edens Trees & Moxie 25% Off
$6.36/g
Flower
Sherb Pop Popcorn 14.15g (Indica) | Eden's Trees
$120.00
$90.00
Eden's Trees · Ohio Cannabis Company
26.5% 1.58% 14.15g
Indica
CLMHLABBNC
$6.36/g
Flower · Whole Flower
Trop Sherb Pie
Find.
Theory Wellness
14.00g
18.0%
Indica
$90.00
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Trop Sherb Pie
$90.00
Find. · Theory Wellness
18.0% 14.00g
Indica
$6.43/g