Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Aurora Borealis 14.15g (Indica) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.3%
1.15%
MALLCBHBNE
Indica
$113.00
$90.40
20% Off Almost Everything
$6.39/g
Flower
Aurora Borealis 14.15g (Indica) | Hillfire
$113.00
$90.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
22.3% 1.15% 14.15g
Indica
MALLCBHBNE
$6.39/g
Flower
Aurora Borealis 14.15g (Indica) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.3%
1.15%
MALLCBHBNE
Indica
$113.00
$90.40
20% Off Almost Everything
$6.39/g
Flower
Aurora Borealis 14.15g (Indica) | Hillfire
$113.00
$90.40
HillFire · Ohio Cannabis Company
22.3% 1.15% 14.15g
Indica
MALLCBHBNE
$6.39/g
Flower
Super Buff Cherry #26 [14.15g]
Butterfly Effect
NAR Reserve
14.15g
17.3%
Hybrid
$91.00
$6.43/g
Flower
Super Buff Cherry #26 [14.15g]
$91.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
17.3% 14.15g
Hybrid
$6.43/g
Flower
Madd Fruit [14.15g]
Supply™
RISE Whitehall
14.15g
22.7%
0.18%
CHLMLBBAC
Indica
$91.00
$6.43/g
Flower
Madd Fruit [14.15g]
$91.00
Supply™ · RISE Whitehall
22.7% 0.18% 14.15g
Indica
CHLMLBBAC
$6.43/g
Flower
Triple Chocolate Chip [14.15g]
Butterfly Effect
NAR Reserve
14.15g
20.1%
Indica
$91.00
$6.43/g
Flower
Triple Chocolate Chip [14.15g]
$91.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
20.1% 14.15g
Indica
$6.43/g
Flower
Clout King - Zlushee (H) - 14.15g
Clout King
Herbal Wellness Center
14.15g
24.8%
1.62%
LLCMHBANC
Hybrid
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Clout King - Zlushee (H) - 14.15g
$140.00
$91.00
Clout King · Herbal Wellness Center
24.8% 1.62% 14.15g
Hybrid
LLCMHBANC
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
RYTHM
Herbal Wellness Center
14.15g
27.0%
1.67%
LMCBHALB
Indica
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
$140.00
$91.00
RYTHM · Herbal Wellness Center
27.0% 1.67% 14.15g
Indica
LMCBHALB
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Triple Chocolate Chip | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.6%
2.16%
CHL
Indica
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Triple Chocolate Chip | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.6% 2.16% 14.15g
Indica
CHL
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
RYTHM
Herbal Wellness Center
14.15g
27.0%
1.67%
LMCBHALB
Indica
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
$140.00
$91.00
RYTHM · Herbal Wellness Center
27.0% 1.67% 14.15g
Indica
LMCBHALB
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lemon G | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
19.8%
0.80%
AML
Sativa
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Lemon G | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
19.8% 0.80% 14.15g
Sativa
AML
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Triple Chocolate Chip | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.6%
2.16%
CHL
Indica
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Triple Chocolate Chip | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.6% 2.16% 14.15g
Indica
CHL
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
F1 | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.18%
CLH
Hybrid
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
F1 | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
19.7% 1.18% 14.15g
Hybrid
CLH
$6.43/g
Flower
Clout King - Zlushee (H) - 14.15g
Clout King
Herbal Wellness Center
14.15g
24.8%
1.62%
LLCMHBANC
Hybrid
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Clout King - Zlushee (H) - 14.15g
$140.00
$91.00
Clout King · Herbal Wellness Center
24.8% 1.62% 14.15g
Hybrid
LLCMHBANC
$6.43/g
Flower
Rythm - Jacks Delight (S) - 14.15g
RYTHM
Herbal Wellness Center
14.15g
22.3%
1.59%
CMHLBALBC
Sativa
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Rythm - Jacks Delight (S) - 14.15g
$140.00
$91.00
RYTHM · Herbal Wellness Center
22.3% 1.59% 14.15g
Sativa
CMHLBALBC
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Future #1 | 14.15g Bigs
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.1%
0.99%
CML
Hybrid
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Future #1 | 14.15g Bigs
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.1% 0.99% 14.15g
Hybrid
CML
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Black Jack | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.5%
0.65%
TCM
Sativa
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Black Jack | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.5% 0.65% 14.15g
Sativa
TCM
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Peach Dosi | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
18.4%
0.64%
MCL
Indica
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Peach Dosi | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
18.4% 0.64% 14.15g
Indica
MCL
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Peach Dosi | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
18.4%
0.64%
MCL
Indica
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Peach Dosi | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
18.4% 0.64% 14.15g
Indica
MCL
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lemon G | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
19.8%
0.80%
AML
Sativa
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Lemon G | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
19.8% 0.80% 14.15g
Sativa
AML
$6.43/g
Flower
Certified - Strawberry Lemonade (S) 14.15g
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
14.15g
20.5%
1.31%
MCLBLHBANC
Sativa
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Certified - Strawberry Lemonade (S) 14.15g
$140.00
$91.00
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
20.5% 1.31% 14.15g
Sativa
MCLBLHBANC
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
F1 | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.18%
CLH
Hybrid
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
F1 | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
19.7% 1.18% 14.15g
Hybrid
CLH
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Black Jack | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.5%
0.65%
TCM
Sativa
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Smalls Popcorn
Black Jack | 14.15g Smalls
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.5% 0.65% 14.15g
Sativa
TCM
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Future #1 | 14.15g Bigs
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
20.1%
0.99%
CML
Hybrid
$130.00
$91.00
30% Off Storewide
$6.43/g
Flower · Whole Flower
Future #1 | 14.15g Bigs
$130.00
$91.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
20.1% 0.99% 14.15g
Hybrid
CML
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
RYTHM
Herbal Wellness Center
14.15g
27.0%
1.67%
LMCBHALB
Indica
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Rythm - Brownie Scout (I) - 14.15g
$140.00
$91.00
RYTHM · Herbal Wellness Center
27.0% 1.67% 14.15g
Indica
LMCBHALB
$6.43/g
Flower
Certified - Strawberry Lemonade (S) 14.15g
CERTIFIED
Herbal Wellness Center
14.15g
20.5%
1.31%
MCLBLHBANC
Sativa
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower
Certified - Strawberry Lemonade (S) 14.15g
$140.00
$91.00
CERTIFIED · Herbal Wellness Center
20.5% 1.31% 14.15g
Sativa
MCLBLHBANC
$6.43/g
Flower · Pre Ground · Ground Flower
Supply - Pre Ground - Animal Mints x Kush Mints (H) - 14.15g
Supply
Herbal Wellness Center
14.15g
18.9%
0.89%
CLLHBBMAC
Hybrid
$140.00
$91.00
Everything Store-wide - 35% Off
$6.43/g
Flower · Pre Ground
Supply - Pre Ground - Animal Mints x Kush Mints (H) - 14.15g
$140.00
$91.00
Supply · Herbal Wellness Center
18.9% 0.89% 14.15g
Hybrid
CLLHBBMAC
$6.43/g
Flower
Fiji Sunset - 14g Smalls
Savvy
The Botanist
14.00g
23.4%
2.08%
LCLMHBABC
Indica
$102.00
$91.80
Medical Patients - 10% Off
$6.56/g
Flower
Fiji Sunset - 14g Smalls
$102.00
$91.80
Savvy · The Botanist
23.4% 2.08% 14.00g
Indica
LCLMHBABC
$6.56/g
Flower
Strawberry Guava - 14g Smalls
Savvy
The Botanist
2.83g
—
Indica
$102.00
$91.80
Medical Patients - 10% Off
$32.44/g
Flower
Strawberry Guava - 14g Smalls
$102.00
$91.80
Savvy · The Botanist
2.83g
Indica
$32.44/g
Flower
Cake Pops 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.6%
1.10%
LLMC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Cake Pops 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$115.00
$92.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
22.6% 1.10% 14.15g
Hybrid
LLMC
$6.50/g
Flower
Momochi 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.0%
2.59%
LMLCBHANBC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Momochi 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$115.00
$92.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
24.0% 2.59% 14.15g
Hybrid
LMLCBHANBC
$6.50/g
Flower
Zesty Parm 14.15g (Sativa) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.5%
2.22%
MCLHLBNAC
Sativa
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Zesty Parm 14.15g (Sativa) | Hillfire
$115.00
$92.00
HillFire · Ohio Cannabis Company
25.5% 2.22% 14.15g
Sativa
MCLHLBNAC
$6.50/g
Flower
Street Jam 14.15g (Indica) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.8%
2.30%
MCAHBLLBNC
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Street Jam 14.15g (Indica) | Hillfire
$115.00
$92.00
HillFire · Ohio Cannabis Company
25.8% 2.30% 14.15g
Indica
MCAHBLLBNC
$6.50/g
Flower
Cherry Acai 14.15g (Sativa) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
1.45%
LCMHBLA
Sativa
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Cherry Acai 14.15g (Sativa) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
22.5% 1.45% 14.15g
Sativa
LCMHBLA
$6.50/g
Flower
Gem Z 14.15g (Hybrid) | The Essentials
The Essentials
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.4%
1.51%
MCLHBNABLC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Gem Z 14.15g (Hybrid) | The Essentials
$115.00
$92.00
The Essentials · Ohio Cannabis Company
22.4% 1.51% 14.15g
Hybrid
MCLHBNABLC
$6.50/g
Flower
Why U Gelly x RTZ 14.15g (Indica) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.0%
1.04%
CLLHMBAC
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Why U Gelly x RTZ 14.15g (Indica) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
21.0% 1.04% 14.15g
Indica
CLLHMBAC
$6.50/g
Flower
Zesty Parm 14.15g (Sativa) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.5%
2.22%
MCLHLBNAC
Sativa
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Zesty Parm 14.15g (Sativa) | Hillfire
$115.00
$92.00
HillFire · Ohio Cannabis Company
25.5% 2.22% 14.15g
Sativa
MCLHLBNAC
$6.50/g
Flower
Momochi 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
24.0%
2.59%
LMLCBHANBC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Momochi 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$115.00
$92.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
24.0% 2.59% 14.15g
Hybrid
LMLCBHANBC
$6.50/g
Flower
GG4 Smalls 14.15g (Hybrid) King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.4%
1.76%
CLMHBLBANC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
GG4 Smalls 14.15g (Hybrid) King City Gardens
$115.00
$92.00
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
20.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLMHBLBANC
$6.50/g
Flower
BrrBerry 14.15g (Hybrid) | The Essentials
The Essentials
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.60%
LMLCHBNABC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
BrrBerry 14.15g (Hybrid) | The Essentials
$115.00
$92.00
The Essentials · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.60% 14.15g
Hybrid
LMLCHBNABC
$6.50/g
Flower
Why U Gelly x RTZ 14.15g (Indica) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.0%
1.04%
CLLHMBAC
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Why U Gelly x RTZ 14.15g (Indica) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
21.0% 1.04% 14.15g
Indica
CLLHMBAC
$6.50/g
Flower
GG4 Smalls 14.15g (Hybrid) King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
14.15g
20.4%
1.76%
CLMHBLBANC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
GG4 Smalls 14.15g (Hybrid) King City Gardens
$115.00
$92.00
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
20.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLMHBLBANC
$6.50/g
Flower
Cake Pops 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.6%
1.10%
LLMC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Cake Pops 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$115.00
$92.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
22.6% 1.10% 14.15g
Hybrid
LLMC
$6.50/g
Flower
Street Jam 14.15g (Indica) | Hillfire
HillFire
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.8%
2.30%
MCAHBLLBNC
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Street Jam 14.15g (Indica) | Hillfire
$115.00
$92.00
HillFire · Ohio Cannabis Company
25.8% 2.30% 14.15g
Indica
MCAHBLLBNC
$6.50/g
Flower
Cherry Acai 14.15g (Sativa) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
1.45%
LCMHBLA
Sativa
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Cherry Acai 14.15g (Sativa) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
22.5% 1.45% 14.15g
Sativa
LCMHBLA
$6.50/g
Flower
Fatso 14.15g (Indica) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.4%
1.66%
LCMBLAH
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Fatso 14.15g (Indica) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
22.4% 1.66% 14.15g
Indica
LCMBLAH
$6.50/g
Flower
Fatso 14.15g (Indica) | The Standard
The Standard
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.4%
1.66%
LCMBLAH
Indica
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Fatso 14.15g (Indica) | The Standard
$115.00
$92.00
The Standard · Ohio Cannabis Company
22.4% 1.66% 14.15g
Indica
LCMBLAH
$6.50/g
Flower
Gem Z 14.15g (Hybrid) | The Essentials
The Essentials
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.4%
1.51%
MCLHBNABLC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
Gem Z 14.15g (Hybrid) | The Essentials
$115.00
$92.00
The Essentials · Ohio Cannabis Company
22.4% 1.51% 14.15g
Hybrid
MCLHBNABLC
$6.50/g
Flower
BrrBerry 14.15g (Hybrid) | The Essentials
The Essentials
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.60%
LMLCHBNABC
Hybrid
$115.00
$92.00
20% Off Almost Everything
$6.50/g
Flower
BrrBerry 14.15g (Hybrid) | The Essentials
$115.00
$92.00
The Essentials · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.60% 14.15g
Hybrid
LMLCHBNABC
$6.50/g
Flower · Whole Flower
Loud | 14.15g Bigs
Buckeye
Certified Dispensary
14.15g
22.0%
1.72%
LMCL
Sativa
$132.00
$92.40
30% Off Storewide
$6.53/g
Flower · Whole Flower
Loud | 14.15g Bigs
$132.00
$92.40
Buckeye · Certified Dispensary
22.0% 1.72% 14.15g
Sativa
LMCL
$6.53/g
Flower · Whole Flower
Loud | 14.15g Bigs
Buckeye
Certified Dispensary
14.15g
22.0%
1.72%
LMCL
Sativa
$132.00
$92.40
30% Off Storewide
$6.53/g
Flower · Whole Flower
Loud | 14.15g Bigs
$132.00
$92.40
Buckeye · Certified Dispensary
22.0% 1.72% 14.15g
Sativa
LMCL
$6.53/g