Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
$92.50
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$6.54/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$6.54/g
Flower
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.34%
MLCLBHABNE
Sativa
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.34% 14.15g
Sativa
MLCLBHABNE
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
24.6%
1.94%
MLCLHBBANC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
24.6% 1.94% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$6.54/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$6.54/g
Flower
Citizen | Ice Cream Cake Smalls 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
24.6%
1.94%
MLCLHBBANC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower
Citizen | Ice Cream Cake Smalls 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
24.6% 1.94% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
24.6%
1.94%
MLCLHBBANC
Indica
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
24.6% 1.94% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.34%
MLCLBHABNE
Sativa
$125.00
$92.50
26% Off Storewide!
$6.54/g
Flower · Small Buds
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
$125.00
$92.50
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.34% 14.15g
Sativa
MLCLBHABNE
$6.54/g
Flower
Muul Fuel [14.15g]
Belushi's Farm
RISE Whitehall
14.15g
22.8%
0.19%
MLCHBBALNC
Indica
$94.00
$6.64/g
Flower
Muul Fuel [14.15g]
$94.00
Belushi's Farm · RISE Whitehall
22.8% 0.19% 14.15g
Indica
MLCHBBALNC
$6.64/g
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
Belushi's Farm
RISE Whitehall
14.15g
22.0%
0.16%
LCMLHBBAC
Hybrid
$94.00
$6.64/g
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
$94.00
Belushi's Farm · RISE Whitehall
22.0% 0.16% 14.15g
Hybrid
LCMLHBBAC
$6.64/g
Flower
Hashburger [14.15g]
Belushi's Farm
RISE Whitehall
14.15g
26.8%
0.14%
MACHLBBNC
Indica
$94.00
$6.64/g
Flower
Hashburger [14.15g]
$94.00
Belushi's Farm · RISE Whitehall
26.8% 0.14% 14.15g
Indica
MACHLBBNC
$6.64/g
Flower
Melonade #8 (Popcorn) | Sativa | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
16.9%
2.08%
CLBHBML
Sativa
$94.00
$6.64/g
Flower
Melonade #8 (Popcorn) | Sativa | [14.15g]
$94.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
16.9% 2.08% 14.15g
Sativa
CLBHBML
$6.64/g
Flower
Melonade #8 (Popcorn) | Sativa | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
16.9%
2.08%
CLBHBML
Sativa
$94.00
$6.64/g
Flower
Melonade #8 (Popcorn) | Sativa | [14.15g]
$94.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
16.9% 2.08% 14.15g
Sativa
CLBHBML
$6.64/g
Flower · Small Buds
Frosted Enigma Smalls 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
20.1%
1.05%
CML
Hybrid
$95.00
$6.71/g
Flower · Small Buds
Frosted Enigma Smalls 14.15g
$95.00
King City Gardens · Theory Wellness
20.1% 1.05% 14.15g
Hybrid
CML
$6.71/g
Flower · Whole Flower
Dried Fruit 14.15g
Firebrand Infusions
Theory Wellness
14.15g
21.8%
1.88%
LCL
Hybrid
$95.00
$6.71/g
Flower · Whole Flower
Dried Fruit 14.15g
$95.00
Firebrand Infusions · Theory Wellness
21.8% 1.88% 14.15g
Hybrid
LCL
$6.71/g
Flower · Whole Flower
Dried Fruit 14.15g
Firebrand Infusions
Theory Wellness
14.15g
21.8%
1.88%
LCL
Hybrid
$95.00
$6.71/g
Flower · Whole Flower
Dried Fruit 14.15g
$95.00
Firebrand Infusions · Theory Wellness
21.8% 1.88% 14.15g
Hybrid
LCL
$6.71/g
Flower · Small Buds
Frosted Enigma Smalls 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
20.1%
1.05%
CML
Hybrid
$95.00
$6.71/g
Flower · Small Buds
Frosted Enigma Smalls 14.15g
$95.00
King City Gardens · Theory Wellness
20.1% 1.05% 14.15g
Hybrid
CML
$6.71/g
Flower
Purple Cake - 14.15g Smalls
King City Gardens
The Botanist
14.00g
18.9%
1.81%
MLCLHBBNAC
Indica
$95.00
$6.79/g
Flower
Purple Cake - 14.15g Smalls
$95.00
King City Gardens · The Botanist
18.9% 1.81% 14.00g
Indica
MLCLHBBNAC
$6.79/g
Flower
GP-20 Smalls 14.15g (Hybrid) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.8%
1.69%
CLMLHBBAC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
GP-20 Smalls 14.15g (Hybrid) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
25.8% 1.69% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBAC
$6.78/g
Flower
GP-20 Smalls 14.15g (Hybrid) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.8%
1.69%
CLMLHBBAC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
GP-20 Smalls 14.15g (Hybrid) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
25.8% 1.69% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBAC
$6.78/g
Flower
RS-1000 14.15g (Sativa) | Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
2.53%
LLCMBHA
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
RS-1000 14.15g (Sativa) | Farkas Farms
$120.00
$96.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
22.5% 2.53% 14.15g
Sativa
LLCMBHA
$6.78/g
Flower
RS-1000 [14.15g]
Farkas Farms
NAR Reserve
14.15g
22.5%
0.26%
LLCMBHA
Sativa
$96.00
$6.78/g
Flower
RS-1000 [14.15g]
$96.00
Farkas Farms · NAR Reserve
22.5% 0.26% 14.15g
Sativa
LLCMBHA
$6.78/g
Flower
Rainbow Marker 14.15g (Hybrid) l Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Rainbow Marker 14.15g (Hybrid) l Farkas Farms
$120.00
$96.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$6.78/g
Flower
Rainbow Marker 14.15g (Hybrid) l Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Rainbow Marker 14.15g (Hybrid) l Farkas Farms
$120.00
$96.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$6.78/g
Flower
Baby Turtle [14.15g]
Khalifa Kush
RISE Whitehall
14.15g
24.5%
0.09%
MLLCHBNEBAC
Hybrid
$96.00
$6.78/g
Flower
Baby Turtle [14.15g]
$96.00
Khalifa Kush · RISE Whitehall
24.5% 0.09% 14.15g
Hybrid
MLLCHBNEBAC
$6.78/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Ultra Bouffant Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.4%
2.16%
LCAHBLMBNC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower · Smalls Popcorn
Ultra Bouffant Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
$120.00
$96.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
25.4% 2.16% 14.15g
Hybrid
LCAHBLMBNC
$6.78/g
Flower
Khalifa Kush [14.15g]
Khalifa Kush
RISE Whitehall
14.15g
18.2%
0.12%
MCLHLBBEAC
Hybrid
$96.00
$6.78/g
Flower
Khalifa Kush [14.15g]
$96.00
Khalifa Kush · RISE Whitehall
18.2% 0.12% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBEAC
$6.78/g
Flower
Zupa #7 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.0%
1.32%
LLCMBHNBAC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Zupa #7 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$120.00
$96.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
26.0% 1.32% 14.15g
Hybrid
LLCMBHNBAC
$6.78/g
Flower
Starbux Smalls 14.15g (Indica) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.7%
1.79%
MCBHLLBANC
Indica
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Starbux Smalls 14.15g (Indica) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
26.7% 1.79% 14.15g
Indica
MCBHLLBANC
$6.78/g
Flower
Salty Watermelon 14.15g (Sativa) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.63%
LCMLHBABNC
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Salty Watermelon 14.15g (Sativa) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.63% 14.15g
Sativa
LCMLHBABNC
$6.78/g
Flower
RS-1000 14.15g (Sativa) | Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
2.53%
LLCMBHA
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
RS-1000 14.15g (Sativa) | Farkas Farms
$120.00
$96.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
22.5% 2.53% 14.15g
Sativa
LLCMBHA
$6.78/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Ultra Bouffant Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
Buckeye
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.4%
2.16%
LCAHBLMBNC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower · Smalls Popcorn
Ultra Bouffant Smalls 14.15g (Hybrid) | Buckeye
$120.00
$96.00
Buckeye · Ohio Cannabis Company
25.4% 2.16% 14.15g
Hybrid
LCAHBLMBNC
$6.78/g
Flower
Salty Watermelon 14.15g (Sativa) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
23.4%
1.63%
LCMLHBABNC
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Salty Watermelon 14.15g (Sativa) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
23.4% 1.63% 14.15g
Sativa
LCMLHBABNC
$6.78/g
Flower
Zupa #7 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
Northwoods Cannabis
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.0%
1.32%
LLCMBHNBAC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Zupa #7 14.15g (Hybrid) | Northwoods Cannabis
$120.00
$96.00
Northwoods Cannabis · Ohio Cannabis Company
26.0% 1.32% 14.15g
Hybrid
LLCMBHNBAC
$6.78/g
Flower
Starbux Smalls 14.15g (Indica) | Firelands Scientific
Firelands Scientific
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.7%
1.79%
MCBHLLBANC
Indica
$120.00
$96.00
20% Off Almost Everything
$6.78/g
Flower
Starbux Smalls 14.15g (Indica) | Firelands Scientific
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Ohio Cannabis Company
26.7% 1.79% 14.15g
Indica
MCBHLLBANC
$6.78/g
Flower
Coco Pebblez Smalls (14.15g)
Firelands Scientific
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
17.3%
0.96%
LCMBHALBC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Entire* Purchase
$6.78/g
Flower
Coco Pebblez Smalls (14.15g)
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Greenlight (fka Verdant)
17.3% 0.96% 14.15g
Hybrid
LCMBHALBC
$6.78/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.2%
1.72%
LLMCBAHN
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Entire* Purchase
$6.78/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
$120.00
$96.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
23.2% 1.72% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHN
$6.78/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Citradelic Haze SMALLS 14g
Grassroots
Amplify
14.00g
26.6%
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn
Citradelic Haze SMALLS 14g
$120.00
$96.00
Grassroots · Amplify
26.6% 14.00g
Sativa
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Jayna's Sunshine SMALLS 14g
Grassroots
Amplify
14.00g
26.3%
1.48%
LCLMHBABC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn
Jayna's Sunshine SMALLS 14g
$120.00
$96.00
Grassroots · Amplify
26.3% 1.48% 14.00g
Hybrid
LCLMHBABC
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Jayna's Sunshine SMALLS 14g
Grassroots
Amplify
14.00g
26.3%
1.48%
LCLMHBABC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn
Jayna's Sunshine SMALLS 14g
$120.00
$96.00
Grassroots · Amplify
26.3% 1.48% 14.00g
Hybrid
LCLMHBABC
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Citradelic Haze SMALLS 14g
Grassroots
Amplify
14.00g
26.6%
Sativa
$120.00
$96.00
20% Off 14.15g Flower by Curaleaf
$6.86/g
Flower · Smalls Popcorn
Citradelic Haze SMALLS 14g
$120.00
$96.00
Grassroots · Amplify
26.6% 14.00g
Sativa
$6.86/g
Flower
Coco Pebblez Smalls (14.15g)
Firelands Scientific
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
17.3%
0.96%
LCMBHALBC
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Entire* Purchase
$6.78/g
Flower
Coco Pebblez Smalls (14.15g)
$120.00
$96.00
Firelands Scientific · Greenlight (fka Verdant)
17.3% 0.96% 14.15g
Hybrid
LCMBHALBC
$6.78/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.2%
1.72%
LLMCBAHN
Hybrid
$120.00
$96.00
20% Off Entire* Purchase
$6.78/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
$120.00
$96.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
23.2% 1.72% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHN
$6.78/g
Flower
Grow Ohio | Lemon G (Budlets) 14.15g | Sativa
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
18.6%
Sativa
$130.00
$96.20
26% Off Storewide!
$6.80/g
Flower
Grow Ohio | Lemon G (Budlets) 14.15g | Sativa
$130.00
$96.20
Grow Ohio · Locals Dispensary
18.6% 14.15g
Sativa
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.8%
1.55%
MCLBLHABNEC
Hybrid
$130.00
$96.20
26% Off Storewide!
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
$130.00
$96.20
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.8% 1.55% 14.15g
Hybrid
MCLBLHABNEC
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.61%
LCABHMLBC
Hybrid
$130.00
$96.20
26% Off Storewide!
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
$130.00
$96.20
Farkas Farms · Locals Dispensary
23.4% 1.61% 14.15g
Hybrid
LCABHMLBC
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.3%
1.74%
MCLLBHBNAC
Indica
$130.00
$96.20
26% Off Storewide!
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
$130.00
$96.20
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.3% 1.74% 14.15g
Indica
MCLLBHBNAC
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.3%
1.74%
MCLLBHBNAC
Indica
$130.00
$96.20
26% Off Storewide!
$6.80/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
$130.00
$96.20
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.3% 1.74% 14.15g
Indica
MCLLBHBNAC
$6.80/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sacred Cookies 14.15g
HillFire
Amplify
14.15g
19.2%
1.71%
CLHMBBALCN
Hybrid
$108.00
$97.20
10% Off Select Brands
$6.87/g
Flower · Premium
Sacred Cookies 14.15g
$108.00
$97.20
HillFire · Amplify
19.2% 1.71% 14.15g
Hybrid
CLHMBBALCN
$6.87/g