Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower · Premium · Whole Flower
Sacred Cookies 14.15g
HillFire
Amplify
14.15g
19.2%
1.71%
CLHMBBALCN
Hybrid
$108.00
$97.20
10% Off Select Brands
$6.87/g
Flower · Premium
Sacred Cookies 14.15g
$108.00
$97.20
HillFire · Amplify
19.2% 1.71% 14.15g
Hybrid
CLHMBBALCN
$6.87/g
Flower
Butterfly Effect - 91 Royale (S) - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Herbal Wellness Center
14.15g
25.4%
Sativa
$150.00
$97.50
Everything Store-wide - 35% Off
$6.89/g
Flower
Butterfly Effect - 91 Royale (S) - 14.15g
$150.00
$97.50
Butterfly Effect by Grow Ohio · Herbal Wellness Center
25.4% 14.15g
Sativa
$6.89/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Afternoon Delight | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
26.3%
1.98%
LCMLHB
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Afternoon Delight | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
26.3% 1.98% 14.15g
Hybrid
LCMLHB
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Animal Scout | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
25.9%
1.44%
LMC
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Animal Scout | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
25.9% 1.44% 14.15g
Indica
LMC
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Permanent Cherries | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.23%
LCML
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Permanent Cherries | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
19.7% 1.23% 14.15g
Indica
LCML
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Afternoon Delight | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
26.3%
1.98%
LCMLHB
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Afternoon Delight | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
26.3% 1.98% 14.15g
Hybrid
LCMLHB
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Sherbtang #8 | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
20.6%
0.93%
CLLH
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Sherbtang #8 | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
20.6% 0.93% 14.15g
Hybrid
CLLH
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lavender Kush | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
17.9%
0.96%
ABC
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Lavender Kush | 14.15g Smalls
$140.00
$98.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
17.9% 0.96% 14.15g
Hybrid
ABC
$6.93/g
Flower
Gush Mints (Popcorn) | Indica | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
27.3%
3.36%
CLHLBBMCA
Indica
$98.00
$6.93/g
Flower
Gush Mints (Popcorn) | Indica | [14.15g]
$98.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
27.3% 3.36% 14.15g
Indica
CLHLBBMCA
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Jacks Delight | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
21.8%
1.03%
CMH
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Jacks Delight | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
21.8% 1.03% 14.15g
Sativa
CMH
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Lavender Kush | 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
Certified Dispensary
14.15g
17.9%
0.96%
ABC
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Lavender Kush | 14.15g Smalls
$140.00
$98.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Certified Dispensary
17.9% 0.96% 14.15g
Hybrid
ABC
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Trop Cherry | 14.15g Bigs
Neighborgoods
Certified Dispensary
14.15g
18.6%
1.25%
CLL
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Trop Cherry | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
Neighborgoods · Certified Dispensary
18.6% 1.25% 14.15g
Sativa
CLL
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Sherbtang #8 | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
20.6%
0.93%
CLLH
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Sherbtang #8 | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
20.6% 0.93% 14.15g
Hybrid
CLLH
$6.93/g
Flower · Premium · Whole Flower
Wedding Cake | 14.15g Premium
Wondergrove
Certified Dispensary
14.15g
23.4%
1.81%
TMLN
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Premium
Wedding Cake | 14.15g Premium
$140.00
$98.00
Wondergrove · Certified Dispensary
23.4% 1.81% 14.15g
Hybrid
TMLN
$6.93/g
Flower · Premium · Whole Flower
Wedding Cake | 14.15g Premium
Wondergrove
Certified Dispensary
14.15g
23.4%
1.81%
TMLN
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Premium
Wedding Cake | 14.15g Premium
$140.00
$98.00
Wondergrove · Certified Dispensary
23.4% 1.81% 14.15g
Hybrid
TMLN
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Cherry Maui Wowie | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
23.8%
1.91%
MLC
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Cherry Maui Wowie | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
23.8% 1.91% 14.15g
Sativa
MLC
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Chiesel Pie | 14.15g Premium
Wondergrove
Certified Dispensary
14.15g
18.5%
0.43%
LLC
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Chiesel Pie | 14.15g Premium
$140.00
$98.00
Wondergrove · Certified Dispensary
18.5% 0.43% 14.15g
Hybrid
LLC
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Chiesel Pie | 14.15g Premium
Wondergrove
Certified Dispensary
14.15g
18.5%
0.43%
LLC
Hybrid
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Chiesel Pie | 14.15g Premium
$140.00
$98.00
Wondergrove · Certified Dispensary
18.5% 0.43% 14.15g
Hybrid
LLC
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Carolina Honey | 14g Smalls
Good Green
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.09%
LLC
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Carolina Honey | 14g Smalls
$140.00
$98.00
Good Green · Certified Dispensary
17.5% 1.09% 14.15g
Indica
LLC
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Cherry Maui Wowie | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
23.8%
1.91%
MLC
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Cherry Maui Wowie | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
23.8% 1.91% 14.15g
Sativa
MLC
$6.93/g
Flower
Gush Mints (Popcorn) | Indica | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
27.3%
3.36%
CLHLBBMCA
Indica
$98.00
$6.93/g
Flower
Gush Mints (Popcorn) | Indica | [14.15g]
$98.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
27.3% 3.36% 14.15g
Indica
CLHLBBMCA
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Carolina Honey | 14g Smalls
Good Green
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.09%
LLC
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Carolina Honey | 14g Smalls
$140.00
$98.00
Good Green · Certified Dispensary
17.5% 1.09% 14.15g
Indica
LLC
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Jacks Delight | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
21.8%
1.03%
CMH
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Jacks Delight | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
21.8% 1.03% 14.15g
Sativa
CMH
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Brownie Scout | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
28.8%
1.54%
LCM
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Brownie Scout | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
28.8% 1.54% 14.15g
Indica
LCM
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Brownie Scout | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
28.8%
1.54%
LCM
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Brownie Scout | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
28.8% 1.54% 14.15g
Indica
LCM
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Permanent Cherries | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
19.7%
1.23%
LCML
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Permanent Cherries | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
CERTIFIED · Certified Dispensary
19.7% 1.23% 14.15g
Indica
LCML
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Trop Cherry | 14.15g Bigs
Neighborgoods
Certified Dispensary
14.15g
18.6%
1.25%
CLL
Sativa
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Whole Flower
Trop Cherry | 14.15g Bigs
$140.00
$98.00
Neighborgoods · Certified Dispensary
18.6% 1.25% 14.15g
Sativa
CLL
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Animal Scout | 14g Smalls
RYTHM
Certified Dispensary
14.15g
25.9%
1.44%
LMC
Indica
$140.00
$98.00
30% Off Storewide
$6.93/g
Flower · Smalls Popcorn
Animal Scout | 14g Smalls
$140.00
$98.00
RYTHM · Certified Dispensary
25.9% 1.44% 14.15g
Indica
LMC
$6.93/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
29.3%
1.92%
LMCBHABLN
Indica
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
29.3% 1.92% 14.00g
Indica
LMCBHABLN
$7.00/g
Flower · Whole Flower
Cherry Maui Wowie Flower - 1370500
RYTHM
Trulieve German Village
14.00g
23.8%
2.22%
MLCLHBBAC
Sativa
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Whole Flower
Cherry Maui Wowie Flower - 1370500
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve German Village
23.8% 2.22% 14.00g
Sativa
MLCLHBBAC
$7.00/g
Flower · Whole Flower
Cherry Maui Wowie Flower - 1370500
RYTHM
Trulieve German Village
14.00g
23.8%
2.22%
MLCLHBBAC
Sativa
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Whole Flower
Cherry Maui Wowie Flower - 1370500
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve German Village
23.8% 2.22% 14.00g
Sativa
MLCLHBBAC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
RYTHM
Trulieve German Village
14.00g
28.8%
1.99%
LCMBHABLN
Indica
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve German Village
28.8% 1.99% 14.00g
Indica
LCMBHABLN
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
26.0%
1.84%
LCLHMBABNC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
26.0% 1.84% 14.00g
Hybrid
LCLHMBABNC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
27.9%
2.15%
LLBACMHBC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
27.9% 2.15% 14.00g
Hybrid
LLBACMHBC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
27.9%
2.15%
LLBACMHBC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
27.9% 2.15% 14.00g
Hybrid
LLBACMHBC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
26.0%
1.84%
LCLHMBABNC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
26.0% 1.84% 14.00g
Hybrid
LCLHMBABNC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
RYTHM
Trulieve German Village
14.00g
28.8%
1.99%
LCMBHABLN
Indica
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve German Village
28.8% 1.99% 14.00g
Indica
LCMBHABLN
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
RYTHM
Trulieve Westerville
14.00g
29.3%
1.92%
LMCBHABLN
Indica
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Brownie Scout Mixed Buds - 1370554
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Westerville
29.3% 1.92% 14.00g
Indica
LMCBHABLN
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
RYTHM
Trulieve Clintonville
14.00g
26.0%
1.84%
LCLHMBABNC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Clintonville
26.0% 1.84% 14.00g
Hybrid
LCLHMBABNC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
RYTHM
Trulieve Clintonville
14.00g
27.9%
2.15%
LLBACMHBC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Clintonville
27.9% 2.15% 14.00g
Hybrid
LLBACMHBC
$7.00/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
Butterfly Effect
NAR Reserve
14.15g
21.4%
Sativa
$98.00
$6.93/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
$98.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
21.4% 14.15g
Sativa
$6.93/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
RYTHM
Trulieve Clintonville
14.00g
26.0%
1.84%
LCLHMBABNC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Scout Dawg OG Flower Mixed Buds - 1390132
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Clintonville
26.0% 1.84% 14.00g
Hybrid
LCLHMBABNC
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
RYTHM
Trulieve Clintonville
14.00g
27.9%
2.15%
LLBACMHBC
Hybrid
$140.00
$98.00
25% off Rythm
$7.00/g
Flower · Small Buds
Bananaconda Mixed Buds - 1370608
$140.00
$98.00
RYTHM · Trulieve Clintonville
27.9% 2.15% 14.00g
Hybrid
LLBACMHBC
$7.00/g
Flower · Premium · Whole Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
Meigs County
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.78%
LBCMALHNEC
Indica
$133.00
$98.42
26% Off Storewide!
$6.96/g
Flower · Premium
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
$133.00
$98.42
Meigs County · Locals Dispensary
19.1% 0.78% 14.15g
Indica
LBCMALHNEC
$6.96/g
Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
Meigs County
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.78%
LBCMALHNEC
Indica
$133.00
$98.42
26% Off Storewide!
$6.96/g
Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
$133.00
$98.42
Meigs County · Locals Dispensary
19.1% 0.78% 14.15g
Indica
LBCMALHNEC
$6.96/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
16.7%
1.30%
CLMHLBABNC
Hybrid
$110.00
$99.00
Medical Patients - 10% Off
$7.07/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
$110.00
$99.00
Botanist · The Botanist
16.7% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMHLBABNC
$7.07/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
20.5%
1.31%
MCBLHBLANC
Sativa
$110.00
$99.00
Medical Patients - 10% Off
$7.07/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
$110.00
$99.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.31% 14.00g
Sativa
MCBLHBLANC
$7.07/g
Flower
Blueberry Funk - 14.15g Smalls
Buckeye
The Botanist
14.00g
23.9%
1.30%
LMLCBAHBN
Indica
$99.00
$7.07/g
Flower
Blueberry Funk - 14.15g Smalls
$99.00
Buckeye · The Botanist
23.9% 1.30% 14.00g
Indica
LMLCBAHBN
$7.07/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
17.4%
1.13%
MCABLHBL
Sativa
$110.00
$99.00
Medical Patients - 10% Off
$7.07/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
$110.00
$99.00
Botanist · The Botanist
17.4% 1.13% 14.00g
Sativa
MCABLHBL
$7.07/g
Flower
Ice Cream Cake [14.15g]
The Solid
Elevated Growth
14.15g
19.0%
0.20%
LCLHMBAC
Indica
$99.00
$7.00/g
Flower
Ice Cream Cake [14.15g]
$99.00
The Solid · Elevated Growth
19.0% 0.20% 14.15g
Indica
LCLHMBAC
$7.00/g