Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Lemonade (S) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Lemonade (S) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
Mountain Mint Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Chocolates
Mountain Mint Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Watermelon Seed +CBD (H) Gummies 10mg 10pk
Aura
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off 100% Labs and Aura Edibles Topicals
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Watermelon Seed +CBD (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Aura · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Strawberry Crunch +CBC (H) Gummies 11mg 9pk
Aura
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off 100% Labs and Aura Edibles Topicals
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Strawberry Crunch +CBC (H) Gummies 11mg 9pk
$20.00
$14.00
Aura · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles
THC Cherry Limeade Mega Pearl [2pk, 10 Servings] (100mg)
Grön
NAR Reserve
—
—
Indica
$20.00
$14.00
—
Edibles
THC Cherry Limeade Mega Pearl [2pk, 10 Servings] (100mg)
$20.00
$14.00
Grön · NAR Reserve
Indica
Edibles · Gummies
Razzzberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBN Gummies
UB Good
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Razzzberry | 10pk 100mg 1:1 THC:CBN Gummies
$20.00
$14.00
UB Good · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Grape Crunch +CBG (H) Gummies 9mg 11pk
Aura
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off 100% Labs and Aura Edibles Topicals
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Aura Grape Crunch +CBG (H) Gummies 9mg 11pk
$20.00
$14.00
Aura · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Grön Tropical Twist (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Mango | 10pk 105mg Sour Gummies
Wana
Certified Dispensary
0.11g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Mango | 10pk 105mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Wana · Certified Dispensary
0.11g
Sativa
$0.13/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
22.9%
1.08%
CLLHABBMC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Black Maple (SSU) Pre-roll | 0.75g | Indica
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
22.9% 1.08% 0.75g
Indica
CLLHABBMC
$18.67/g
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - SLH - Uninfused Pre-Roll - 1g
Young Buck
The Landing
1.00g
16.5%
0.16%
CHLMLNBAC
Sativa
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - SLH - Uninfused Pre-Roll - 1g
$14.00
Young Buck · The Landing
16.5% 0.16% 1.00g
Sativa
CHLMLNBAC
$14.00/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Super Buff Cherry #26 - Uninfused Pre Roll - 1g
Young Buck
The Landing
1.00g
12.9%
0.21%
CLBHMLBAC
Hybrid
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls · Singles
Young Buck - Super Buff Cherry #26 - Uninfused Pre Roll - 1g
$14.00
Young Buck · The Landing
12.9% 0.21% 1.00g
Hybrid
CLBHMLBAC
$14.00/g
Pre-Rolls · Single Infused Pre Roll
Hundred Percent Labs Miracle Mints X Wildcard (H) Crumble Infused Pre-Roll 1g
Hundred Percent Labs
Ayr Wellness
1.00g
26.4%
0.95%
CLHBLCMBA
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Store Specific
$14.00/g
Pre-Rolls · Single Infused Pre Roll
Hundred Percent Labs Miracle Mints X Wildcard (H) Crumble Infused Pre-Roll 1g
$20.00
$14.00
Hundred Percent Labs · Ayr Wellness
26.4% 0.95% 1.00g
Hybrid
CLHBLCMBA
$14.00/g
Edibles
*Wonder | Sleep 1:1:1 Plum Gummies [20pk] (100mg CBD/100mg THC/100mgCBN)
* Wonder Wellness Co.™
RISE Whitehall
—
—
Indica
$21.00
$14.00
—
Edibles
*Wonder | Sleep 1:1:1 Plum Gummies [20pk] (100mg CBD/100mg THC/100mgCBN)
$21.00
$14.00
* Wonder Wellness Co.™ · RISE Whitehall
Indica
Edibles
*Wonder | Focus 1:1 Prickly Pear Gummies [20pk] (100mg CBG/100mg THC)
* Wonder Wellness Co.™
RISE Whitehall
—
—
Hybrid
$21.00
$14.00
—
Edibles
*Wonder | Focus 1:1 Prickly Pear Gummies [20pk] (100mg CBG/100mg THC)
$21.00
$14.00
* Wonder Wellness Co.™ · RISE Whitehall
Hybrid
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Scout Dawg OG (SSU) Pre-roll | .75g | Hybrid
Dogwalkers
Locals Dispensary
0.75g
20.5%
0.92%
CLHLMBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers | Scout Dawg OG (SSU) Pre-roll | .75g | Hybrid
$14.00
Dogwalkers · Locals Dispensary
20.5% 0.92% 0.75g
Hybrid
CLHLMBBAC
$18.67/g
Edibles
*Wonder | Tangerine Gummies [20pk] (100mg)
* Wonder Wellness Co.™
RISE Whitehall
—
—
Sativa
$21.00
$14.00
—
Edibles
*Wonder | Tangerine Gummies [20pk] (100mg)
$21.00
$14.00
* Wonder Wellness Co.™ · RISE Whitehall
Sativa
Edibles · Gummies
Sour Tropical Fruit | 10pk 100mg Sour Gummies
Smokiez Edibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Sour Tropical Fruit | 10pk 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Smokiez Edibles · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Blackberry (I) 1:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Grön Blackberry (I) 1:1 THC:CBN Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.15/mg
Edibles
Sour Grape Mega Pearl [2pk, 10 Servings] (100mg)
Grön
NAR Reserve
—
—
Indica
$20.00
$14.00
—
Edibles
Sour Grape Mega Pearl [2pk, 10 Servings] (100mg)
$20.00
$14.00
Grön · NAR Reserve
Indica
Edibles · Gummies
Grön Blue Razzleberry (S) 1:1 CBG:THC Gummies 10mg 10pk
Grön
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Grön Blue Razzleberry (S) 1:1 CBG:THC Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Grön · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Dwarf OG | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
26.8%
1.36%
LCLHMBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dwarf OG | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
26.8% 1.36% 0.75g
Hybrid
LCLHMBABC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Wyld Sour Tangerine (H) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Sour Tangerine (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
Dogwalkers
Trulieve Clintonville
0.75g
21.6%
0.74%
LMLBCAH
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Cheddar Cheeze Big Dog Pre-Roll - 1368244
$14.00
Dogwalkers · Trulieve Clintonville
21.6% 0.74% 0.75g
Indica
LMLBCAH
$18.67/g
Edibles · Gummies
Wyld Sour Cherry (I) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Sour Cherry (I) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Indica
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Raspberry (S) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Raspberry (S) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Sativa
$0.14/mg
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Indica
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
Wyld
Ayr Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Gron or Wyld Gummies
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Wyld Huckleberry (H) Gummies 10mg 10pk
$20.00
$14.00
Wyld · Ayr Wellness
0.10g
Hybrid
$0.14/mg
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blue Razzleberry MEGA - CBG/THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir Drink - 1095614
Dr. Feel Better's
Trulieve Clintonville
0.06g
—
$14.00
$0.25/mg
Edibles · Drinks
Lemonade Elixir Drink - 1095614
$14.00
Dr. Feel Better's · Trulieve Clintonville
0.06g
$0.25/mg
Pre-Rolls
Peach Dosi [1g]
Young Buck
Elevated Growth
1.00g
19.6%
Indica
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls
Peach Dosi [1g]
$14.00
Young Buck · Elevated Growth
19.6% 1.00g
Indica
$14.00/g
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Blackberry MEGA - CBN/THC - Indica
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Indica
Edibles · Gummies
Blood Orange Gummies
Tasteolgy
Theory Wellness
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
Select Products - 20% OFF
$0.13/mg
Edibles · Gummies
Blood Orange Gummies
$20.00
$14.00
Tasteolgy · Theory Wellness
0.10g
Hybrid
$0.13/mg
Pre-Rolls
Brownie Scout [.75g]
Dogwalkers
Elevated Growth
0.75g
22.6%
0.13%
LCMHLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls
Brownie Scout [.75g]
$14.00
Dogwalkers · Elevated Growth
22.6% 0.13% 0.75g
Indica
LCMHLBBAC
$18.67/g
Edibles · Gummies
Cherry Gummy Bar - 105mg 10pk Gummies
Buckeye
The Botanist
0.10g
0.3%
Hybrid
$14.00
—
Edibles · Gummies
Cherry Gummy Bar - 105mg 10pk Gummies
$14.00
Buckeye · The Botanist
0.3% 0.10g
Hybrid
Pre-Rolls
Layer Cake [1g]
Young Buck
Elevated Growth
1.00g
17.2%
0.06%
CMHLLBNBAC
Indica
$14.00
$14.00/g
Pre-Rolls
Layer Cake [1g]
$14.00
Young Buck · Elevated Growth
17.2% 0.06% 1.00g
Indica
CMHLLBNBAC
$14.00/g
Edibles · Gummies
Sour Peach | 10pk 100mg Sour Gummies
BeneLeaves
Certified Dispensary
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Gummies
Sour Peach | 10pk 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
BeneLeaves · Certified Dispensary
0.10g
Sativa
$0.15/mg
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
24.0%
1.36%
LLCMHBABC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Fat Billy | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
24.0% 1.36% 0.75g
Hybrid
LLCMHBABC
$18.67/g
Edibles · Gummies
1:1 Strawberry Lemonade MEGA - CBC/THC - Sativa
Grön
Ohio Cannabis Company
0.10g
—
Sativa
$20.00
$14.00
Gron 30% Off
—
Edibles · Gummies
1:1 Strawberry Lemonade MEGA - CBC/THC - Sativa
$20.00
$14.00
Grön · Ohio Cannabis Company
0.10g
Sativa
Edibles · Gummies
Sour Grape - Mega | 10pc 100mg Sour Gummies
Grön
Certified Dispensary
0.10g
—
Indica
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.14/mg
Edibles · Gummies
Sour Grape - Mega | 10pc 100mg Sour Gummies
$20.00
$14.00
Grön · Certified Dispensary
0.10g
Indica
$0.14/mg
Pre-Rolls · Singles
Brownie Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
19.7%
1.28%
LCMHBLABC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Brownie Scout | Indica | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
19.7% 1.28% 0.75g
Indica
LCMHBLABC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Chem 'n Cookies | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
Dogwalkers
Terrasana (Livingston)
0.75g
27.5%
1.91%
CLLMHBBAC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Chem 'n Cookies | Hybrid | Pre-Roll | [0.75g]
$14.00
Dogwalkers · Terrasana (Livingston)
27.5% 1.91% 0.75g
Hybrid
CLLMHBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Hash Queen Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.1%
1.73%
CMLHLBBAC
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Hash Queen Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.1% 1.73% 0.75g
Sativa
CMLHLBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Jack's Delight Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
23.8%
0.83%
CHLBMCLB
Sativa
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Jack's Delight Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
23.8% 0.83% 0.75g
Sativa
CHLBMCLB
$18.67/g
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
Incredibles
Certified Dispensary
0.10g
—
Hybrid
$20.00
$14.00
30% Off Storewide
$0.15/mg
Edibles · Chocolates
Peanut Budda Buddha Bar | 10pc 100mg Chocolate
$20.00
$14.00
Incredibles · Certified Dispensary
0.10g
Hybrid
$0.15/mg
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.7%
1.34%
CLHMLBBAC
Indica
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Animal Scout Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.7% 1.34% 0.75g
Indica
CLHMLBBAC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Bananaconda Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
21.4%
0.97%
LLCABHMBC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Bananaconda Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
21.4% 0.97% 0.75g
Hybrid
LLCABHMBC
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Soul Mate Big Dog - Pre-Roll - .75g
Dogwalkers
The Landing
0.75g
26.5%
1.05%
CLHBBMALC
Hybrid
$14.00
$18.67/g
Pre-Rolls · Singles
Dogwalkers - Soul Mate Big Dog - Pre-Roll - .75g
$14.00
Dogwalkers · The Landing
26.5% 1.05% 0.75g
Hybrid
CLHBBMALC
$18.67/g