Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
20.5%
1.31%
MCBLHBLANC
Sativa
$110.00
$99.00
Medical Patients - 10% Off
$7.07/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
$110.00
$99.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.31% 14.00g
Sativa
MCBLHBLANC
$7.07/g
Flower
GMO x Blueberry - 14.15g Smalls
Buckeye
The Botanist
14.00g
21.4%
1.20%
MLCLHBBNA
Indica
$99.00
$7.07/g
Flower
GMO x Blueberry - 14.15g Smalls
$99.00
Buckeye · The Botanist
21.4% 1.20% 14.00g
Indica
MLCLHBBNA
$7.07/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
—
Indica
$111.00
$99.90
Medical Patients - 10% Off
$7.14/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
$111.00
$99.90
(the) Essence · The Botanist
14.00g
Indica
$7.14/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
21.2%
0.77%
MCLHBALB
Hybrid
$111.00
$99.90
Medical Patients - 10% Off
$7.14/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
$111.00
$99.90
(the) Essence · The Botanist
21.2% 0.77% 14.00g
Hybrid
MCLHBALB
$7.14/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
21.2%
0.77%
MCLHBALB
Hybrid
$111.00
$99.90
Medical Patients - 10% Off
$7.14/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
$111.00
$99.90
(the) Essence · The Botanist
21.2% 0.77% 14.00g
Hybrid
MCLHBALB
$7.14/g
Flower
Melo Kush
FIND
RISE Whitehall
—
21.6%
0.17%
LCMHLBBAC
Sativa
$100.00
—
Flower
Melo Kush
$100.00
FIND · RISE Whitehall
21.6% 0.17%
Sativa
LCMHLBBAC
Flower
Intergalactic
FIND
RISE Whitehall
—
26.5%
Indica
$100.00
—
Flower
Intergalactic
$100.00
FIND · RISE Whitehall
26.5%
Indica
Flower
Cantucci Cookies
FIND
RISE Whitehall
—
23.7%
0.24%
LCHLMBBAC
Indica
$100.00
—
Flower
Cantucci Cookies
$100.00
FIND · RISE Whitehall
23.7% 0.24%
Indica
LCHLMBBAC
Flower
Sacred Cookies 14.15
HillFire
Theory Wellness
14.15g
19.2%
1.25%
CLH
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower
Sacred Cookies 14.15
$100.00
HillFire · Theory Wellness
19.2% 1.25% 14.15g
Sativa
CLH
$7.07/g
Flower
Purple Octane
R.O.
RISE Whitehall
—
20.0%
0.29%
MLCLHBBAC
Sativa
$100.00
—
Flower
Purple Octane
$100.00
R.O. · RISE Whitehall
20.0% 0.29%
Sativa
MLCLHBBAC
Flower
Later Days - Marquise - Flower - 14.15g
Later Days
The Landing
14.15g
21.4%
1.68%
LLCMHBBAC
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Later Days - Marquise - Flower - 14.15g
$100.00
Later Days · The Landing
21.4% 1.68% 14.15g
Hybrid
LLCMHBBAC
$7.07/g
Flower
Later Days - LGMO - Flower - 14.15g
Later Days
The Landing
14.15g
23.0%
1.77%
CLLMHBBAC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Later Days - LGMO - Flower - 14.15g
$100.00
Later Days · The Landing
23.0% 1.77% 14.15g
Indica
CLLMHBBAC
$7.07/g
Flower
Rose Gold | Hybrid | [14g]
Good Green
Terrasana (Grandview)
14.00g
22.6%
1.84%
CLLMHBABC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower
Rose Gold | Hybrid | [14g]
$100.00
Good Green · Terrasana (Grandview)
22.6% 1.84% 14.00g
Hybrid
CLLMHBABC
$7.14/g
Flower
Citizen by Klutch - Cherry RTZ Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
18.3%
1.79%
LCLHBMANBC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Cherry RTZ Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
18.3% 1.79% 14.15g
Indica
LCLHBMANBC
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Permanent Marker Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
21.3%
1.68%
LCLABHMBC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Permanent Marker Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
21.3% 1.68% 14.15g
Indica
LCLABHMBC
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - RS11 Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
21.7%
1.97%
LMLCBHNAC
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - RS11 Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
21.7% 1.97% 14.15g
Hybrid
LMLCBHNAC
$7.07/g
Flower
Josh D - Kockeyed Smalls - Flower - 14.15g
Josh D
The Landing
14.15g
18.8%
1.95%
LMLCBHNA
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Josh D - Kockeyed Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Josh D · The Landing
18.8% 1.95% 14.15g
Indica
LMLCBHNA
$7.07/g
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Flower
Josh D - Kockeyed Smalls - Flower - 14.15g
Josh D
The Landing
14.15g
18.8%
1.95%
LMLCBHNA
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Josh D - Kockeyed Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Josh D · The Landing
18.8% 1.95% 14.15g
Indica
LMLCBHNA
$7.07/g
Flower
Gem Z [14.15g]
Northwoods Cannabis
Elevated Growth
14.15g
19.5%
0.12%
MLCHBLBNAC
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Gem Z [14.15g]
$100.00
Northwoods Cannabis · Elevated Growth
19.5% 0.12% 14.15g
Hybrid
MLCHBLBNAC
$7.07/g
Flower
Florda Punch [14.15g]
Northwoods Cannabis
Elevated Growth
14.15g
19.2%
0.12%
MLLCHBBNAC
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower
Florda Punch [14.15g]
$100.00
Northwoods Cannabis · Elevated Growth
19.2% 0.12% 14.15g
Sativa
MLLCHBBNAC
$7.07/g
Flower
Later Days - LGMO - Flower - 14.15g
Later Days
The Landing
14.15g
23.0%
1.77%
CLLMHBBAC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Later Days - LGMO - Flower - 14.15g
$100.00
Later Days · The Landing
23.0% 1.77% 14.15g
Indica
CLLMHBBAC
$7.07/g
Flower
Later Days - Marquise - Flower - 14.15g
Later Days
The Landing
14.15g
21.4%
1.68%
LLCMHBBAC
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Later Days - Marquise - Flower - 14.15g
$100.00
Later Days · The Landing
21.4% 1.68% 14.15g
Hybrid
LLCMHBBAC
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - RS11 Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
21.7%
1.97%
LMLCBHNAC
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - RS11 Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
21.7% 1.97% 14.15g
Hybrid
LMLCBHNAC
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Permanent Marker Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
21.3%
1.68%
LCLABHMBC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Permanent Marker Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
21.3% 1.68% 14.15g
Indica
LCLABHMBC
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Cherry RTZ Smalls - Flower - 14.15g
Citizen by Klutch
The Landing
14.15g
18.3%
1.79%
LCLHBMANBC
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Citizen by Klutch - Cherry RTZ Smalls - Flower - 14.15g
$100.00
Citizen by Klutch · The Landing
18.3% 1.79% 14.15g
Indica
LCLHBMANBC
$7.07/g
Flower
Apricot Chem (Fine Grind) | Hybrid | [14g]
SeCHe
Terrasana (Grandview)
14.00g
16.9%
1.17%
MACLBLHBC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower
Apricot Chem (Fine Grind) | Hybrid | [14g]
$100.00
SeCHe · Terrasana (Grandview)
16.9% 1.17% 14.00g
Hybrid
MACLBLHBC
$7.14/g
Flower
Motorbreath [14.15g]
Josh D Farms
Elevated Growth
14.15g
18.9%
0.14%
MLCHLBBNA
Indica
$100.00
$7.07/g
Flower
Motorbreath [14.15g]
$100.00
Josh D Farms · Elevated Growth
18.9% 0.14% 14.15g
Indica
MLCHLBBNA
$7.07/g
Concentrates
Sunday Driver Crumble [2g]
Hundred Percent Labs
Elevated Growth
2.00g
—
1.39%
CLBCHBLMATE
Hybrid
$100.00
$50.00/g
Concentrates
Sunday Driver Crumble [2g]
$100.00
Hundred Percent Labs · Elevated Growth
1.39% 2.00g
Hybrid
CLBCHBLMATE
$50.00/g
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Flower
Sweet Cheeseberry
FIND
Elevated Growth
—
19.8%
Sativa
$100.00
—
Flower
Sweet Cheeseberry
$100.00
FIND · Elevated Growth
19.8%
Sativa
Flower
Super Boof
FIND
Elevated Growth
—
27.5%
0.13%
LCMHLBBAC
Sativa
$100.00
—
Flower
Super Boof
$100.00
FIND · Elevated Growth
27.5% 0.13%
Sativa
LCMHLBBAC
Flower
Sour Juice
FIND
Elevated Growth
—
30.4%
0.29%
MABLHLCB
Sativa
$100.00
—
Flower
Sour Juice
$100.00
FIND · Elevated Growth
30.4% 0.29%
Sativa
MABLHLCB
Flower
Slurricane
FIND
Elevated Growth
—
28.5%
0.20%
CLMHLBBAC
Indica
$100.00
—
Flower
Slurricane
$100.00
FIND · Elevated Growth
28.5% 0.20%
Indica
CLMHLBBAC
Flower
High Octane
FIND
Elevated Growth
—
25.7%
0.33%
MLCLHBBAC
Indica
$100.00
—
Flower
High Octane
$100.00
FIND · Elevated Growth
25.7% 0.33%
Indica
MLCLHBBAC
Flower
Headband Harmony
FIND
Elevated Growth
—
23.7%
Sativa
$100.00
—
Flower
Headband Harmony
$100.00
FIND · Elevated Growth
23.7%
Sativa
Flower
B. Conda
FIND
Elevated Growth
—
28.6%
Indica
$100.00
—
Flower
B. Conda
$100.00
FIND · Elevated Growth
28.6%
Indica
Flower
Rose Gold | Hybrid | [14g]
Good Green
Terrasana (Grandview)
14.00g
22.6%
1.84%
CLLMHBABC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower
Rose Gold | Hybrid | [14g]
$100.00
Good Green · Terrasana (Grandview)
22.6% 1.84% 14.00g
Hybrid
CLLMHBABC
$7.14/g
Flower
Sacred Cookies 14.15
HillFire
Theory Wellness
14.15g
19.2%
1.25%
CLH
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower
Sacred Cookies 14.15
$100.00
HillFire · Theory Wellness
19.2% 1.25% 14.15g
Sativa
CLH
$7.07/g
Edibles
Capsules [20pk] (880mg)
Butterfly Effect
Elevated Growth
—
—
Hybrid
$100.00
—
Edibles
Capsules [20pk] (880mg)
$100.00
Butterfly Effect · Elevated Growth
Hybrid
Flower
Orange Z [14.15g]
FIND
RISE Whitehall
14.15g
21.8%
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower
Orange Z [14.15g]
$100.00
FIND · RISE Whitehall
21.8% 14.15g
Sativa
$7.07/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Uptown F (I) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
30.5%
2.35%
LLCMBHA
Indica
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Uptown F (I) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.5% 2.35% 7.00g
Indica
LLCMBHA
$14.29/g
Concentrates · RSO · Concentrates Oil
Certified Cultivators BBM (I) RSO 1g 3pk
CERTIFIED
Ayr Wellness
1.00g
78.0%
3.10%
CLHLMBCBEA
Indica
$100.00
$100.00/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators BBM (I) RSO 1g 3pk
$100.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
78.0% 3.10% 1.00g
Indica
CLHLMBCBEA
$100.00/g
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber - Plasma
Puffco
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber - Plasma
$100.00
Puffco · Amplify
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber
Puffco
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber
$100.00
Puffco · Amplify
Vaporizers · Cartridge
Certified Cultivators The Sauce (S) Cartridge 1g 3pk
CERTIFIED
Ayr Wellness
3.00g
74.8%
5.80%
LCMBLAHCB
Sativa
$100.00
$33.33/g
Vaporizers
Certified Cultivators The Sauce (S) Cartridge 1g 3pk
$100.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
74.8% 5.80% 3.00g
Sativa
LCMBLAHCB
$33.33/g
Flower · Small Buds
Sohio Small Buds
Riviera Creek
Farkas Farms
7.00g
26.1%
2.04%
LCH
Sativa
$100.00
$14.29/g
Flower · Small Buds
Sohio Small Buds
$100.00
Riviera Creek · Farkas Farms
26.1% 2.04% 7.00g
Sativa
LCH
$14.29/g
Accessories
ICA v2 Chamber - Ruby Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | JCVAP
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$100.00
—
Accessories
ICA v2 Chamber - Ruby Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | JCVAP
$100.00
JCVAP · Certified Dispensary
Vaporizers · Cartridge
Certified Cultivators The Sauce (S) Cartridge 1g 3pk
CERTIFIED
Ayr Wellness
3.00g
74.8%
5.80%
LCMBLAHCB
Sativa
$100.00
$33.33/g
Vaporizers
Certified Cultivators The Sauce (S) Cartridge 1g 3pk
$100.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
74.8% 5.80% 3.00g
Sativa
LCMBLAHCB
$33.33/g
Accessories · Batteries
Sapphire Grip+ Concentrate Vaporizer
Randy's
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Sapphire Grip+ Concentrate Vaporizer
$100.00
Randy's · Amplify