Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Accessories · Batteries
Sapphire Grip+ Concentrate Vaporizer
Randy's
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Sapphire Grip+ Concentrate Vaporizer
$100.00
Randy's · Amplify
Flower · Small Buds
Sohio Small Buds
Riviera Creek
Farkas Farms
7.00g
26.1%
2.04%
LCH
Sativa
$100.00
$14.29/g
Flower · Small Buds
Sohio Small Buds
$100.00
Riviera Creek · Farkas Farms
26.1% 2.04% 7.00g
Sativa
LCH
$14.29/g
Concentrates · RSO · Concentrates Oil
Certified Cultivators BBM (I) RSO 1g 3pk
CERTIFIED
Ayr Wellness
1.00g
78.0%
3.10%
CLHLMBCBEA
Indica
$100.00
$100.00/g
Concentrates · RSO
Certified Cultivators BBM (I) RSO 1g 3pk
$100.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
78.0% 3.10% 1.00g
Indica
CLHLMBCBEA
$100.00/g
Accessories
ICA v2 Chamber - Ruby Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | JCVAP
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$100.00
—
Accessories
ICA v2 Chamber - Ruby Insert & Ball Cap - Pockety & Peak Pro | JCVAP
$100.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower · Small Buds
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
31.8%
1.85%
LCLMHBBAC
Sativa
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
31.8% 1.85% 7.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$14.29/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Donut Trip MIXED BUD 14g
Good Green
Amplify
14.00g
23.6%
1.40%
LLCMBHABC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower · Smalls Popcorn
Donut Trip MIXED BUD 14g
$100.00
Good Green · Amplify
23.6% 1.40% 14.00g
Hybrid
LLCMBHABC
$7.14/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
30.8%
0.65%
CHABLC
Indica
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.8% 0.65% 7.00g
Indica
CHABLC
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
31.8%
1.85%
LCLMHBBAC
Sativa
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek YO Rocks (S) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
31.8% 1.85% 7.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$14.29/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
CERTIFIED
Main Street Medical Cannabis
3.00g
—
2.61%
CLH
Indica
$100.00
$33.33/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
$100.00
CERTIFIED · Main Street Medical Cannabis
2.61% 3.00g
Indica
CLH
$33.33/g
Flower
Eden's Trees - Gelato Cookies - Popcorn - [14.15g]
Eden's Trees
Main Street Medical Cannabis
14.15g
28.9%
1.36%
CLL
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Eden's Trees - Gelato Cookies - Popcorn - [14.15g]
$100.00
Eden's Trees · Main Street Medical Cannabis
28.9% 1.36% 14.15g
Hybrid
CLL
$7.07/g
Flower · Premium · Whole Flower
Earthquake 14g
R.O.
Amplify
14.15g
19.9%
1.88%
MCLHLBBAC
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower · Premium
Earthquake 14g
$100.00
R.O. · Amplify
19.9% 1.88% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$7.07/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Uptown F (I) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
30.5%
2.35%
LLCMBHA
Indica
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Uptown F (I) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.5% 2.35% 7.00g
Indica
LLCMBHA
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower Smalls 7g
Riviera Creek
Ayr Wellness
7.00g
30.8%
0.65%
CHABLC
Indica
$112.00
$100.00
$100 Riviera Creek Small Flower 7g
$14.29/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek Stambaugh GC (I) Flower Smalls 7g
$112.00
$100.00
Riviera Creek · Ayr Wellness
30.8% 0.65% 7.00g
Indica
CHABLC
$14.29/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Donut Trip MIXED BUD 14g
Good Green
Amplify
14.00g
23.6%
1.40%
LLCMBHABC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower · Smalls Popcorn
Donut Trip MIXED BUD 14g
$100.00
Good Green · Amplify
23.6% 1.40% 14.00g
Hybrid
LLCMBHABC
$7.14/g
Flower · Premium · Whole Flower
Dark Rainbow 14g
R.O.
Amplify
14.00g
23.8%
2.01%
LCMHLBBAC
Indica
$100.00
$7.14/g
Flower · Premium
Dark Rainbow 14g
$100.00
R.O. · Amplify
23.8% 2.01% 14.00g
Indica
LCMHLBBAC
$7.14/g
Flower
Apricot Chem (Fine Grind) | Hybrid | [14g]
SeCHe
Terrasana (Grandview)
14.00g
16.9%
1.17%
MACLBLHBC
Hybrid
$100.00
$7.14/g
Flower
Apricot Chem (Fine Grind) | Hybrid | [14g]
$100.00
SeCHe · Terrasana (Grandview)
16.9% 1.17% 14.00g
Hybrid
MACLBLHBC
$7.14/g
Flower · Premium · Whole Flower
Earthquake 14g
R.O.
Amplify
14.15g
19.9%
1.88%
MCLHLBBAC
Sativa
$100.00
$7.07/g
Flower · Premium
Earthquake 14g
$100.00
R.O. · Amplify
19.9% 1.88% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$7.07/g
Flower
Eden's Trees - Gelato Cookies - Popcorn - [14.15g]
Eden's Trees
Main Street Medical Cannabis
14.15g
28.9%
1.36%
CLL
Hybrid
$100.00
$7.07/g
Flower
Eden's Trees - Gelato Cookies - Popcorn - [14.15g]
$100.00
Eden's Trees · Main Street Medical Cannabis
28.9% 1.36% 14.15g
Hybrid
CLL
$7.07/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
CERTIFIED
Main Street Medical Cannabis
3.00g
—
2.61%
CLH
Indica
$100.00
$33.33/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
$100.00
CERTIFIED · Main Street Medical Cannabis
2.61% 3.00g
Indica
CLH
$33.33/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
CERTIFIED
Main Street Medical Cannabis
3.00g
—
2.61%
CLH
Indica
$100.00
$33.33/g
Concentrates · RSO
Certified - Blueberry Muffin RSO - 3pk - [3g]
$100.00
CERTIFIED · Main Street Medical Cannabis
2.61% 3.00g
Indica
CLH
$33.33/g
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber
Puffco
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber
$100.00
Puffco · Amplify
Flower · Premium · Whole Flower
Dark Rainbow 14g
R.O.
Amplify
14.00g
23.8%
2.01%
LCMHLBBAC
Indica
$100.00
$7.14/g
Flower · Premium
Dark Rainbow 14g
$100.00
R.O. · Amplify
23.8% 2.01% 14.00g
Indica
LCMHLBBAC
$7.14/g
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber - Plasma
Puffco
Amplify
—
—
$100.00
—
Accessories
3DXL Peak Pro Chamber - Plasma
$100.00
Puffco · Amplify
Accessories · Devices · Accessories
Miqro Vaporizer (Black)
DaVinci
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Miqro Vaporizer (Black)
$100.00
DaVinci · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
Vuber
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
$100.00
Vuber · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Miqro Vaporizer (Black)
DaVinci
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Miqro Vaporizer (Black)
$100.00
DaVinci · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
Vuber
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
$100.00
Vuber · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Miqro Vaporizer (Black)
DaVinci
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Miqro Vaporizer (Black)
$100.00
DaVinci · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
Miqro Vaporizer (Black)
DaVinci
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Miqro Vaporizer (Black)
$100.00
DaVinci · Trulieve Westerville
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
Vuber
Trulieve Westerville
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
$100.00
Vuber · Trulieve Westerville
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
Vuber
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Batteries
Pulse 510 Battery
$100.00
Vuber · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
Proxy Bub | Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$100.00
—
Accessories · Devices
Proxy Bub | Onyx
$100.00
Puffco · Trulieve German Village
Flower · Whole Flower
Zack's Cake | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
20.4%
0.79%
LCLH
Hybrid
$145.00
$101.50
30% Off Storewide
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Zack's Cake | 14.15g Bigs
$145.00
$101.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
20.4% 0.79% 14.15g
Hybrid
LCLH
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Zack's Cake | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
20.4%
0.79%
LCLH
Hybrid
$145.00
$101.50
30% Off Storewide
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Zack's Cake | 14.15g Bigs
$145.00
$101.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
20.4% 0.79% 14.15g
Hybrid
LCLH
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Modified Cookies | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
21.2%
1.45%
CMHL
Indica
$145.00
$101.50
30% Off Storewide
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Modified Cookies | 14.15g Bigs
$145.00
$101.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
21.2% 1.45% 14.15g
Indica
CMHL
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Modified Cookies | 14.15g Bigs
CERTIFIED
Certified Dispensary
14.15g
21.2%
1.45%
CMHL
Indica
$145.00
$101.50
30% Off Storewide
$7.17/g
Flower · Whole Flower
Modified Cookies | 14.15g Bigs
$145.00
$101.50
CERTIFIED · Certified Dispensary
21.2% 1.45% 14.15g
Indica
CMHL
$7.17/g
Flower · Premium · Whole Flower
Gary's Game 14.15g
HillFire
Amplify
14.15g
24.2%
1.70%
CLMHLBBAC
Hybrid
$113.00
$101.70
10% Off Select Brands
$7.19/g
Flower · Premium
Gary's Game 14.15g
$113.00
$101.70
HillFire · Amplify
24.2% 1.70% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$7.19/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Black Maple SMALLS 14.15g
Firelands Scientific
Amplify
14.15g
23.3%
1.61%
LMLCABHBN
Indica
$113.00
$101.70
10% Off Select Brands
$7.19/g
Flower · Smalls Popcorn
Black Maple SMALLS 14.15g
$113.00
$101.70
Firelands Scientific · Amplify
23.3% 1.61% 14.15g
Indica
LMLCABHBN
$7.19/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Black Maple SMALLS 14.15g
Firelands Scientific
Amplify
14.15g
23.3%
1.61%
LMLCABHBN
Indica
$113.00
$101.70
10% Off Select Brands
$7.19/g
Flower · Smalls Popcorn
Black Maple SMALLS 14.15g
$113.00
$101.70
Firelands Scientific · Amplify
23.3% 1.61% 14.15g
Indica
LMLCABHBN
$7.19/g
Flower · Premium · Whole Flower
Gary's Game 14.15g
HillFire
Amplify
14.15g
24.2%
1.70%
CLMHLBBAC
Hybrid
$113.00
$101.70
10% Off Select Brands
$7.19/g
Flower · Premium
Gary's Game 14.15g
$113.00
$101.70
HillFire · Amplify
24.2% 1.70% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$7.19/g
Flower
Fiji Sunset - 14g Smalls
Savvy
The Botanist
14.00g
23.4%
2.08%
LCLMHBABC
Indica
$102.00
$7.29/g
Flower
Fiji Sunset - 14g Smalls
$102.00
Savvy · The Botanist
23.4% 2.08% 14.00g
Indica
LCLMHBABC
$7.29/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
Riviera Creek
The Botanist
14.00g
27.3%
2.34%
LLCMBHAC
Indica
$162.00
$102.06
30% Off Riviera Creek
$7.29/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
$162.00
$102.06
Riviera Creek · The Botanist
27.3% 2.34% 14.00g
Indica
LLCMBHAC
$7.29/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.16%
CLLHBMB
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.16% 14.15g
Hybrid
CLLHBMB
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Peach Dosi (Budlets) | 14.15g | Indica
Butterfly Effect by Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Peach Dosi (Budlets) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Butterfly Effect by Grow Ohio · Locals Dispensary
17.0% 14.15g
Indica
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Lavender Kush (Budlets) | 14.15g | Hybrid
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
17.8%
1.42%
ABCLMBHLNEC
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Lavender Kush (Budlets) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
Grow Ohio · Locals Dispensary
17.8% 1.42% 14.15g
Hybrid
ABCLMBHLNEC
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Black Jack (Budlets) 14.15g | Sativa
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
20.9%
Sativa
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Black Jack (Budlets) 14.15g | Sativa
$140.00
$103.60
Grow Ohio · Locals Dispensary
20.9% 14.15g
Sativa
$7.32/g
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.9%
1.93%
MLCLHBBANC
Sativa
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
23.9% 1.93% 14.15g
Sativa
MLCLHBBANC
$7.32/g