Columbus, OH
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Products21,109
Avg Price$40.42
Avg THC45.4%
Avg Terps3.36%
On Sale9,584
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.75
Stores21
Brands317
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21109 products
Flower
Grow Ohio | Triple Chocolate Chip (Buds) | 14.15g | Indica
Butterfly Effect by Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
21.5%
2.51%
CLHABLMBC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Triple Chocolate Chip (Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Butterfly Effect by Grow Ohio · Locals Dispensary
21.5% 2.51% 14.15g
Indica
CLHABLMBC
$7.32/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
2.58%
LMCLHBABC
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Smalls Popcorn
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
25.1% 2.58% 14.15g
Hybrid
LMCLHBABC
$7.32/g
Flower · Small Buds
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
RYTHM
Locals Dispensary
14.00g
23.7%
1.92%
LCLMHBBANC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.40/g
Flower · Small Buds
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 1.92% 14.00g
Indica
LCLMHBBANC
$7.40/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
21.0%
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Farkas Farms · Locals Dispensary
21.0% 14.15g
Indica
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$7.32/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
2.58%
LMCLHBABC
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
25.1% 2.58% 14.15g
Hybrid
LMCLHBABC
$7.32/g
Flower · Small Buds
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
RYTHM
Locals Dispensary
14.00g
23.7%
1.92%
LCLMHBBANC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.40/g
Flower · Small Buds
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 1.92% 14.00g
Indica
LCLMHBBANC
$7.40/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
21.8%
1.39%
CMHLBLBAC
Sativa
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Smalls Popcorn
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$140.00
$103.60
RYTHM · Locals Dispensary
21.8% 1.39% 14.15g
Sativa
CMHLBLBAC
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Permanent Marker (Buds) | 14.15g | Indica
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
18.7%
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Permanent Marker (Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Grow Ohio · Locals Dispensary
18.7% 14.15g
Indica
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Crushed Berries (Budlets) | 14.15g | Indica
Butterfly Effect by Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
21.8%
1.09%
MCAHLBLBC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Crushed Berries (Budlets) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Butterfly Effect by Grow Ohio · Locals Dispensary
21.8% 1.09% 14.15g
Indica
MCAHLBLBC
$7.32/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Grow Ohio | Royal Flyness (Budlets) | 14.15g | Indica
White Label
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.90%
MALCLBHBC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Smalls Popcorn
Grow Ohio | Royal Flyness (Budlets) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
White Label · Locals Dispensary
19.1% 0.90% 14.15g
Indica
MALCLBHBC
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Triple Chocolate Chip (Buds) | 14.15g | Indica
Butterfly Effect by Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
21.5%
2.51%
CLHABLMBC
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Triple Chocolate Chip (Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Butterfly Effect by Grow Ohio · Locals Dispensary
21.5% 2.51% 14.15g
Indica
CLHABLMBC
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Permanent Marker (Buds) | 14.15g | Indica
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
18.7%
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | Permanent Marker (Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Grow Ohio · Locals Dispensary
18.7% 14.15g
Indica
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
21.0%
Indica
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
$140.00
$103.60
Farkas Farms · Locals Dispensary
21.0% 14.15g
Indica
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Lavender Kush (Budlets) | 14.15g | Hybrid
Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
17.8%
1.42%
ABCLMBHLNEC
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower · Small Buds
Grow Ohio | Lavender Kush (Budlets) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
Grow Ohio · Locals Dispensary
17.8% 1.42% 14.15g
Hybrid
ABCLMBHLNEC
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | F1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
Butterfly Effect by Grow Ohio
Locals Dispensary
14.15g
17.4%
Hybrid
$140.00
$103.60
26% Off Storewide!
$7.32/g
Flower
Grow Ohio | F1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
$103.60
Butterfly Effect by Grow Ohio · Locals Dispensary
17.4% 14.15g
Hybrid
$7.32/g
Flower
Animal Mints 14.15g (Hybrid) | Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.2%
2.05%
LCABHLMBC
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Almost Everything
$7.35/g
Flower
Animal Mints 14.15g (Hybrid) | Farkas Farms
$130.00
$104.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
26.2% 2.05% 14.15g
Hybrid
LCABHLMBC
$7.35/g
Flower
Animal Mints [14.15g]
Farkas Farms
NAR Reserve
14.15g
26.2%
0.20%
LCABMHLBC
Hybrid
$104.00
$7.35/g
Flower
Animal Mints [14.15g]
$104.00
Farkas Farms · NAR Reserve
26.2% 0.20% 14.15g
Hybrid
LCABMHLBC
$7.35/g
Flower
Animal Mints 14.15g (Hybrid) | Farkas Farms
Farkas Farms
Ohio Cannabis Company
14.15g
26.2%
2.05%
LCABHLMBC
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Almost Everything
$7.35/g
Flower
Animal Mints 14.15g (Hybrid) | Farkas Farms
$130.00
$104.00
Farkas Farms · Ohio Cannabis Company
26.2% 2.05% 14.15g
Hybrid
LCABHLMBC
$7.35/g
Flower
Pacman [14.15g]
Cookies
NAR Reserve
14.15g
20.2%
Hybrid
$104.00
$7.35/g
Flower
Pacman [14.15g]
$104.00
Cookies · NAR Reserve
20.2% 14.15g
Hybrid
$7.35/g
Flower
Nitro Boost (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.9%
2.31%
LCLHBMABNC
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Nitro Boost (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
22.9% 2.31% 14.15g
Hybrid
LCLHBMABNC
$7.35/g
Flower
Klutch - Lemon Cherry Gelato (H) - 14.15g
Klutch
Herbal Wellness Center
14.15g
23.4%
1.95%
LLMCBAHNC
Hybrid
$160.00
$104.00
Everything Store-wide - 35% Off
$7.35/g
Flower
Klutch - Lemon Cherry Gelato (H) - 14.15g
$160.00
$104.00
Klutch · Herbal Wellness Center
23.4% 1.95% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHNC
$7.35/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.7%
1.83%
MCAHLBL
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.7% 1.83% 14.15g
Sativa
MCAHLBL
$7.35/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.2%
2.70%
CMHLLBBA
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.2% 2.70% 14.15g
Sativa
CMHLLBBA
$7.35/g
Flower
Klutch - Cherry RTZ (I) - 14.15g
Klutch
Herbal Wellness Center
14.15g
21.4%
1.42%
LCLMHBANBC
Indica
$160.00
$104.00
Everything Store-wide - 35% Off
$7.35/g
Flower
Klutch - Cherry RTZ (I) - 14.15g
$160.00
$104.00
Klutch · Herbal Wellness Center
21.4% 1.42% 14.15g
Indica
LCLMHBANBC
$7.35/g
Accessories
Puffco Pivot Onyx
Puffco
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Puffco Pivot Onyx
$130.00
$104.00
Puffco · Greenlight (fka Verdant)
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.2%
1.94%
LCLHBABMC
Indica
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBABMC
$7.35/g
Flower
Rtz Royale (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.4%
1.59%
LLMCBAHB
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Rtz Royale (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
24.4% 1.59% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHB
$7.35/g
Flower
Nitro Boost (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.9%
2.31%
LCLHBMABNC
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Nitro Boost (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
22.9% 2.31% 14.15g
Hybrid
LCLHBMABNC
$7.35/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.2%
1.94%
LCLHBABMC
Indica
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBABMC
$7.35/g
Flower
White 4516 (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.8%
3.30%
LCLHBAMBEC
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
White 4516 (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
19.8% 3.30% 14.15g
Sativa
LCLHBAMBEC
$7.35/g
Flower
White 4516 (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.8%
3.30%
LCLHBAMBEC
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
White 4516 (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
19.8% 3.30% 14.15g
Sativa
LCLHBAMBEC
$7.35/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.7%
1.83%
MCAHLBL
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.7% 1.83% 14.15g
Sativa
MCAHLBL
$7.35/g
Accessories
Puffco Pivot Onyx
Puffco
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
—
Accessories
Puffco Pivot Onyx
$130.00
$104.00
Puffco · Greenlight (fka Verdant)
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.2%
2.70%
CMHLLBBA
Sativa
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
$130.00
$104.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.2% 2.70% 14.15g
Sativa
CMHLLBBA
$7.35/g
Flower
Rtz Royale (14.15g)
Kynd
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.4%
1.59%
LLMCBAHB
Hybrid
$130.00
$104.00
20% Off Entire* Purchase
$7.35/g
Flower
Rtz Royale (14.15g)
$130.00
$104.00
Kynd · Greenlight (fka Verdant)
24.4% 1.59% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHB
$7.35/g
Flower
Sour Cheese Berry | Hybrid | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
18.9%
1.75%
CMLBHLBA
Hybrid
$105.00
$7.42/g
Flower
Sour Cheese Berry | Hybrid | [14.15g]
$105.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
18.9% 1.75% 14.15g
Hybrid
CMLBHLBA
$7.42/g
Flower · Whole Flower
Modern Flower Apples & Bananas (H) Flower 14.15g
Modern Flower
Ayr Wellness
14.15g
28.4%
4.56%
MCALHLBBC
Hybrid
$150.00
$105.00
30% Off Trulieve Products
$7.42/g
Flower · Whole Flower
Modern Flower Apples & Bananas (H) Flower 14.15g
$150.00
$105.00
Modern Flower · Ayr Wellness
28.4% 4.56% 14.15g
Hybrid
MCALHLBBC
$7.42/g
Flower
Spritz | Hybrid | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
20.7%
1.69%
CLLMHBBA
Hybrid
$105.00
$7.42/g
Flower
Spritz | Hybrid | [14.15g]
$105.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
20.7% 1.69% 14.15g
Hybrid
CLLMHBBA
$7.42/g
Flower · Whole Flower
Modern Flower Cloud 10 (H) Flower 14.15g
Modern Flower
Ayr Wellness
14.15g
27.1%
2.48%
MCLHLBBAC
Hybrid
$150.00
$105.00
30% Off Trulieve Products
$7.42/g
Flower · Whole Flower
Modern Flower Cloud 10 (H) Flower 14.15g
$150.00
$105.00
Modern Flower · Ayr Wellness
27.1% 2.48% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBAC
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Aloha Lion 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
23.1%
1.70%
CLMHLBABC
Hybrid
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Aloha Lion 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
23.1% 1.70% 14.15g
Hybrid
CLMHLBABC
$7.42/g
Flower
Trop Cherry | Sativa | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
20.2%
1.76%
LCLHBBMA
Sativa
$105.00
$7.42/g
Flower
Trop Cherry | Sativa | [14.15g]
$105.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
20.2% 1.76% 14.15g
Sativa
LCLHBBMA
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Purple Milk 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
24.9%
1.91%
MCLHLBBCEA
Indica
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Purple Milk 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
24.9% 1.91% 14.15g
Indica
MCLHLBBCEA
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Purple Cake 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
19.5%
1.88%
MLCLHBBNAC
Indica
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Purple Cake 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
19.5% 1.88% 14.15g
Indica
MLCLHBBNAC
$7.42/g
Flower
Black Ice | Indica | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Grandview)
14.15g
15.8%
1.17%
CLHMBLBAC
Indica
$105.00
$7.42/g
Flower
Black Ice | Indica | [14.15g]
$105.00
Neighborgoods · Terrasana (Grandview)
15.8% 1.17% 14.15g
Indica
CLHMBLBAC
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Motorbreath #15 - 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
23.8%
1.86%
LCALHBMBNC
Indica
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Motorbreath #15 - 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
23.8% 1.86% 14.15g
Indica
LCALHBMBNC
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Gush Mintz 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
21.9%
1.34%
LCLHMBABC
Indica
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Gush Mintz 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
21.9% 1.34% 14.15g
Indica
LCLHMBABC
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Limesicle 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
22.9%
1.99%
MLLCNHBABC
Sativa
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Limesicle 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
22.9% 1.99% 14.15g
Sativa
MLLCNHBABC
$7.42/g
Flower
Permanent Marker | Indica | [14.15g]
Neighborgoods
Terrasana (Livingston)
14.15g
19.5%
2.00%
LCLHABMBC
Indica
$105.00
$7.42/g
Flower
Permanent Marker | Indica | [14.15g]
$105.00
Neighborgoods · Terrasana (Livingston)
19.5% 2.00% 14.15g
Indica
LCLHABMBC
$7.42/g
Flower · Premium · Whole Flower
Astronaut Status 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
23.1%
1.99%
LCMHLBABC
Hybrid
$115.00
$105.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$7.42/g
Flower · Premium
Astronaut Status 14.15g
$115.00
$105.00
King City Gardens · Amplify
23.1% 1.99% 14.15g
Hybrid
LCMHLBABC
$7.42/g