Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Pirate Cookies SMALLS 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
25.2%
2.01%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$108.00
10% Off Select Brands
$7.63/g
Flower · Smalls Popcorn
Pirate Cookies SMALLS 14.15g
$120.00
$108.00
Supply · Amplify
25.2% 2.01% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.63/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
0.27%
CAM
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.1% 0.27% 14.15g
Indica
CAM
$7.69/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
1.00g
22.1%
0.77%
CMA
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$108.75/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
22.1% 0.77% 1.00g
Indica
CMA
$108.75/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.97%
CMABC
Hybrid
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.1% 0.97% 14.15g
Hybrid
CMABC
$7.69/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.6%
1.37%
CMBCA
Hybrid
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.6% 1.37% 14.15g
Hybrid
CMBCA
$7.69/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
1.00g
22.1%
0.77%
CMA
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$108.75/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
22.1% 0.77% 1.00g
Indica
CMA
$108.75/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
0.27%
CAM
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.1% 0.27% 14.15g
Indica
CAM
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
0.27%
CAM
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.1% 0.27% 14.15g
Indica
CAM
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.97%
CMABC
Hybrid
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.1% 0.97% 14.15g
Hybrid
CMABC
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.8%
0.51%
CMNBHABC
Hybrid
$145.00
$108.75
25% Off Certified
$7.69/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
$108.75
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.8% 0.51% 14.15g
Hybrid
CMNBHABC
$7.69/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.7%
2.46%
MCLHLBBAC
Sativa
$110.00
$7.77/g
Flower · Smalls Popcorn
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 2.46% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$7.77/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
0.11g
27.1%
2.08%
LMLCBHABNC
Hybrid
$110.00
$1000.00/g
Flower · Small Buds
Good Green | Fat Billy (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
27.1% 2.08% 0.11g
Hybrid
LMLCBHABNC
$1000.00/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 14.15g
Indica
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
22.7%
2.56%
LMCABHBLNC
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower · Small Buds
Good Green | Soul Mate (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
22.7% 2.56% 14.00g
Hybrid
LMCABHBLNC
$7.86/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.7%
2.46%
MCLHLBBAC
Sativa
$110.00
$7.77/g
Flower · Smalls Popcorn
Good Green | Hash Queen (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 2.46% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$7.77/g
Flower
Grapple Pie
Botanist
RISE Whitehall
—
20.0%
0.36%
CLHMABLNC
Hybrid
$110.00
—
Flower
Grapple Pie
$110.00
Botanist · RISE Whitehall
20.0% 0.36%
Hybrid
CLHMABLNC
Flower
Millionaire
Botanist
Elevated Growth
—
21.5%
0.17%
MCHLLBBANTEC
Sativa
$110.00
—
Flower
Millionaire
$110.00
Botanist · Elevated Growth
21.5% 0.17%
Sativa
MCHLLBBANTEC
Flower
Velvet Ropes
Botanist
RISE Whitehall
—
20.5%
0.20%
MCLHLBBNAC
Hybrid
$110.00
—
Flower
Velvet Ropes
$110.00
Botanist · RISE Whitehall
20.5% 0.20%
Hybrid
MCLHLBBNAC
Flower
Banana Cream [14.15g]
Good Green
Elevated Growth
14.15g
21.8%
0.17%
LMLCHBABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Banana Cream [14.15g]
$110.00
Good Green · Elevated Growth
21.8% 0.17% 14.15g
Indica
LMLCHBABC
$7.77/g
Flower
Billionaire
Botanist
Elevated Growth
—
23.0%
0.21%
CHLLMBBNAC
Indica
$110.00
—
Flower
Billionaire
$110.00
Botanist · Elevated Growth
23.0% 0.21%
Indica
CHLLMBBNAC
Flower
Blue Lobster [14.15g]
Grassroots
Elevated Growth
14.15g
18.1%
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Blue Lobster [14.15g]
$110.00
Grassroots · Elevated Growth
18.1% 14.15g
Hybrid
$7.77/g
Flower
Garlic Cookies [14.15g]
Grassroots
Elevated Growth
14.15g
20.2%
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Garlic Cookies [14.15g]
$110.00
Grassroots · Elevated Growth
20.2% 14.15g
Indica
$7.77/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
16.7%
1.30%
CLMHLBABNC
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
16.7% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMHLBABNC
$7.86/g
Flower
Titan Express
Grassroots
Elevated Growth
—
23.7%
Sativa
$110.00
—
Flower
Titan Express
$110.00
Grassroots · Elevated Growth
23.7%
Sativa
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
17.4%
1.13%
MCABLHBL
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
17.4% 1.13% 14.00g
Sativa
MCABLHBL
$7.86/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.3%
1.80%
LMCHLBABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
22.3% 1.80% 14.15g
Indica
LMCHLBABC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$7.77/g
Flower
Passport Dro
Grassroots
RISE Whitehall
—
17.9%
Indica
$110.00
—
Flower
Passport Dro
$110.00
Grassroots · RISE Whitehall
17.9%
Indica
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
20.5%
1.31%
MCBLHBLANC
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.31% 14.00g
Sativa
MCBLHBLANC
$7.86/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$7.77/g
Flower
Miracle Mints
Grassroots
RISE Whitehall
—
25.3%
Indica
$110.00
—
Flower
Miracle Mints
$110.00
Grassroots · RISE Whitehall
25.3%
Indica
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
Tom & Berry
Locals Dispensary
14.00g
23.6%
1.30%
CLMLHBA
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Tom & Berry · Locals Dispensary
23.6% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMLHBA
$7.86/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.76%
CLLHMBABC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
23.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHMBABC
$7.77/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
Tom & Berry
Locals Dispensary
14.00g
23.6%
1.30%
CLMLHBA
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Tom & Berry · Locals Dispensary
23.6% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMLHBA
$7.86/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.76%
CLLHMBABC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Rose Gold (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
23.4% 1.76% 14.15g
Hybrid
CLLHMBABC
$7.77/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
16.7%
1.30%
CLMHLBABNC
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
16.7% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMHLBABNC
$7.86/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
Tom & Berry
Locals Dispensary
14.00g
23.6%
1.30%
CLMLHBA
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Tom & Berry | Tangie D (Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Tom & Berry · Locals Dispensary
23.6% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMLHBA
$7.86/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
23.8%
1.92%
LMCLBHAB
Sativa
$110.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | L'Orange (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
23.8% 1.92% 14.15g
Sativa
LMCLBHAB
$7.77/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
17.4%
1.13%
MCABLHBL
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
17.4% 1.13% 14.00g
Sativa
MCABLHBL
$7.86/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Black Afghan (Popcorn Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 14.15g
Indica
$7.77/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
20.5%
1.31%
MCBLHBLANC
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Millionaire - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
20.5% 1.31% 14.00g
Sativa
MCBLHBLANC
$7.86/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.4%
1.72%
CLLMHBABC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Good Green | Sunset Sherbet (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
22.4% 1.72% 14.15g
Hybrid
CLLMHBABC
$7.77/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
22.3%
1.80%
LMCHLBABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Velvet Glove (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
22.3% 1.80% 14.15g
Indica
LMCHLBABC
$7.77/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
Good Green
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.69%
LLMCBAHBC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Good Green | Carolina Honey (Buds) | 14.15g | Indica
$110.00
Good Green · Locals Dispensary
17.0% 1.69% 14.15g
Indica
LLMCBAHBC
$7.77/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
16.7%
1.30%
CLMHLBABNC
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Strawberry Bubbles - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
16.7% 1.30% 14.00g
Hybrid
CLMHLBABNC
$7.86/g
Flower
Wild Garlic
Grassroots
RISE Whitehall
—
22.1%
Indica
$110.00
—
Flower
Wild Garlic
$110.00
Grassroots · RISE Whitehall
22.1%
Indica
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
Botanist
The Botanist
14.00g
17.4%
1.13%
MCABLHBL
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Highway Lights - 14g Whole Flower
$110.00
Botanist · The Botanist
17.4% 1.13% 14.00g
Sativa
MCABLHBL
$7.86/g