Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower
Intergalactic (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
27.4%
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Intergalactic (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
27.4% 14.00g
Hybrid
$7.86/g
Accessories
ICA XXL Chamber w/ Ruby Insert & Spinner Cap - Pockety | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$110.00
—
Accessories
ICA XXL Chamber w/ Ruby Insert & Spinner Cap - Pockety | Atomizer
$110.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower
Intergalactic (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
27.4%
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Intergalactic (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
27.4% 14.00g
Hybrid
$7.86/g
Flower · Whole Flower
The Essence Modified Grapes (H) Flower 14.15g
(the) Essence
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
2.96%
LMCHBABLNC
Hybrid
$130.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Whole Flower
The Essence Modified Grapes (H) Flower 14.15g
$130.00
$110.00
(the) Essence · Ayr Wellness
26.4% 2.96% 14.15g
Hybrid
LMCHBABLNC
$7.77/g
Flower · Premium · Whole Flower
Nimbus Snacks 14.15g
Pure Ohio Wellness
Amplify
14.15g
25.3%
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Premium
Nimbus Snacks 14.15g
$110.00
Pure Ohio Wellness · Amplify
25.3% 14.15g
Hybrid
$7.77/g
Flower · Small Buds
Eden's Trees Sherb Pop (I) Popcorn Flower 14.15g
Eden's Trees
Ayr Wellness
14.15g
25.1%
1.98%
CLMHLABBNC
Indica
$130.00
$110.00
$110 Eden's Trees Small Flower 14g
$7.77/g
Flower · Small Buds
Eden's Trees Sherb Pop (I) Popcorn Flower 14.15g
$130.00
$110.00
Eden's Trees · Ayr Wellness
25.1% 1.98% 14.15g
Indica
CLMHLABBNC
$7.77/g
Flower
O'DANK - Sticky Pie Tier 2 Hybrid 14.15 g
O'Dank
Leaf Relief
14.15g
25.6%
2.14%
LCLBAHBMNC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
O'DANK - Sticky Pie Tier 2 Hybrid 14.15 g
$110.00
O'Dank · Leaf Relief
25.6% 2.14% 14.15g
Hybrid
LCLBAHBMNC
$7.77/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
25.1%
1.52%
MCLBHALBC
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
25.1% 1.52% 14.00g
Sativa
MCLBHALBC
$7.86/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
HillFire
Leaf Relief
14.15g
25.1%
1.68%
LMLCBAHBNC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
$110.00
HillFire · Leaf Relief
25.1% 1.68% 14.15g
Indica
LMLCBAHBNC
$7.77/g
Flower
The Botanist - Mint Sherbert - Indica - [14g]
Botanist
Main Street Medical Cannabis
14.00g
24.1%
1.76%
CLMHLBAB
Indica
$110.00
$7.86/g
Flower
The Botanist - Mint Sherbert - Indica - [14g]
$110.00
Botanist · Main Street Medical Cannabis
24.1% 1.76% 14.00g
Indica
CLMHLBAB
$7.86/g
Flower
O'DANK - Tres Leches Tier 1 Indica 14.15 g
O'Dank
Leaf Relief
14.15g
18.7%
3.25%
CLLHBNMABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
O'DANK - Tres Leches Tier 1 Indica 14.15 g
$110.00
O'Dank · Leaf Relief
18.7% 3.25% 14.15g
Indica
CLLHBNMABC
$7.77/g
Flower
Tamalez (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.4%
1.23%
LLMCHBNABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Tamalez (14.15g)
$110.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.4% 1.23% 14.15g
Indica
LLMCHBNABC
$7.77/g
Flower
KING CITY GARDENS - Truffle T Tier 1 Sativa 14.15 g
King City Gardens
Leaf Relief
14.15g
19.7%
2.05%
LLCABMHBNC
Sativa
$110.00
$7.77/g
Flower
KING CITY GARDENS - Truffle T Tier 1 Sativa 14.15 g
$110.00
King City Gardens · Leaf Relief
19.7% 2.05% 14.15g
Sativa
LLCABMHBNC
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 14.15 g
HillFire
Leaf Relief
14.15g
19.1%
1.32%
CLMBHABLC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 14.15 g
$110.00
HillFire · Leaf Relief
19.1% 1.32% 14.15g
Hybrid
CLMBHABLC
$7.77/g
Flower
Tamalez (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.4%
1.23%
LLMCHBNABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
Tamalez (14.15g)
$110.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
19.4% 1.23% 14.15g
Indica
LLMCHBNABC
$7.77/g
Flower · Premium · Whole Flower
Hell On Wheels 14.15g
Pure Ohio Wellness
Amplify
14.15g
27.7%
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Premium
Hell On Wheels 14.15g
$110.00
Pure Ohio Wellness · Amplify
27.7% 14.15g
Hybrid
$7.77/g
Flower
O'DANK - Tres Leches Tier 1 Indica 14.15 g
O'Dank
Leaf Relief
14.15g
18.7%
3.25%
CLLHBNMABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
O'DANK - Tres Leches Tier 1 Indica 14.15 g
$110.00
O'Dank · Leaf Relief
18.7% 3.25% 14.15g
Indica
CLLHBNMABC
$7.77/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.5%
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
23.5% 14.00g
Hybrid
$7.86/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
HillFire
Leaf Relief
14.15g
25.1%
1.68%
LMLCBAHBNC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
$110.00
HillFire · Leaf Relief
25.1% 1.68% 14.15g
Indica
LMLCBAHBNC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply White Mocha (H) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
24.9%
2.83%
CLMHLBBAC
Hybrid
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply White Mocha (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
24.9% 2.83% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$7.77/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.5%
1.17%
LLCMBHABNC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
$110.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
20.5% 1.17% 14.15g
Hybrid
LLCMBHABNC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Pirate Cookies (H) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
25.2%
1.71%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Pirate Cookies (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
25.2% 1.71% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.77/g
Flower
The Botanist - Velvet Ropes - [14g]
Botanist
Main Street Medical Cannabis
14.00g
22.9%
1.75%
MCLL
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
The Botanist - Velvet Ropes - [14g]
$110.00
Botanist · Main Street Medical Cannabis
22.9% 1.75% 14.00g
Hybrid
MCLL
$7.86/g
Flower · Small Buds
Supply Madd Fruit (I) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
21.6%
1.64%
CMLHBLBAC
Indica
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Madd Fruit (I) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
21.6% 1.64% 14.15g
Indica
CMLHBLBAC
$7.77/g
Accessories
ICA XXL Chamber w/ Ruby Insert & Spinner Cap - Pockety | Atomizer
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$110.00
—
Accessories
ICA XXL Chamber w/ Ruby Insert & Spinner Cap - Pockety | Atomizer
$110.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower · Whole Flower
The Essence Modified Grapes (H) Flower 14.15g
(the) Essence
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
2.96%
LMCHBABLNC
Hybrid
$130.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Whole Flower
The Essence Modified Grapes (H) Flower 14.15g
$130.00
$110.00
(the) Essence · Ayr Wellness
26.4% 2.96% 14.15g
Hybrid
LMCHBABLNC
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Thunder Sloth Tier 1 Indica 14.15 g
Standard Farms
Leaf Relief
14.15g
21.4%
2.15%
MLCLHBBANC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Thunder Sloth Tier 1 Indica 14.15 g
$110.00
Standard Farms · Leaf Relief
21.4% 2.15% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
HillFire
Leaf Relief
14.15g
25.1%
1.68%
LMLCBAHBNC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Syrup & Spice Tier 2 Indica 14.15 g
$110.00
HillFire · Leaf Relief
25.1% 1.68% 14.15g
Indica
LMLCBAHBNC
$7.77/g
Flower
The Botanist - Velvet Ropes - [14g]
Botanist
Main Street Medical Cannabis
14.00g
22.9%
1.75%
MCLL
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
The Botanist - Velvet Ropes - [14g]
$110.00
Botanist · Main Street Medical Cannabis
22.9% 1.75% 14.00g
Hybrid
MCLL
$7.86/g
Flower · Small Buds
Supply Grape Taughy Laughy (S) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
1.94%
CLMHLBBAC
Sativa
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Grape Taughy Laughy (S) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
26.4% 1.94% 14.15g
Sativa
CLMHLBBAC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply White Mocha (H) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
24.9%
2.83%
CLMHLBBAC
Hybrid
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply White Mocha (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
24.9% 2.83% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$7.77/g
Flower · Premium · Whole Flower
Hell On Wheels 14.15g
Pure Ohio Wellness
Amplify
14.15g
27.7%
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Premium
Hell On Wheels 14.15g
$110.00
Pure Ohio Wellness · Amplify
27.7% 14.15g
Hybrid
$7.77/g
Flower
O'DANK - Sticky Pie Tier 2 Hybrid 14.15 g
O'Dank
Leaf Relief
14.15g
25.6%
2.14%
LCLBAHBMNC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
O'DANK - Sticky Pie Tier 2 Hybrid 14.15 g
$110.00
O'Dank · Leaf Relief
25.6% 2.14% 14.15g
Hybrid
LCLBAHBMNC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Pirate Cookies (H) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
25.2%
1.71%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Pirate Cookies (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
25.2% 1.71% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$7.77/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.9%
1.54%
MLCLHBBANC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
$110.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
20.9% 1.54% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBANC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Eden's Trees Sherb Pop (I) Popcorn Flower 14.15g
Eden's Trees
Ayr Wellness
14.15g
25.1%
1.98%
CLMHLABBNC
Indica
$130.00
$110.00
$110 Eden's Trees Small Flower 14g
$7.77/g
Flower · Small Buds
Eden's Trees Sherb Pop (I) Popcorn Flower 14.15g
$130.00
$110.00
Eden's Trees · Ayr Wellness
25.1% 1.98% 14.15g
Indica
CLMHLABBNC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Platinum OG (I) Flower Smalls 14.15g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
14.15g
20.9%
1.60%
CLLHBMNABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Platinum OG (I) Flower Smalls 14.15g
$110.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
20.9% 1.60% 14.15g
Indica
CLLHBMNABC
$7.77/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
Buckeye
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.5%
1.17%
LLCMBHABNC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Rainbow X Smalls (14.15g)
$110.00
Buckeye · Greenlight (fka Verdant)
20.5% 1.17% 14.15g
Hybrid
LLCMBHABNC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Starbux (I) Flower Smalls 14.15g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
14.15g
24.6%
1.48%
MCHLBLBNAC
Indica
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Starbux (I) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
24.6% 1.48% 14.15g
Indica
MCHLBLBNAC
$7.77/g
Flower · Premium · Whole Flower
Nimbus Snacks 14.15g
Pure Ohio Wellness
Amplify
14.15g
25.3%
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower · Premium
Nimbus Snacks 14.15g
$110.00
Pure Ohio Wellness · Amplify
25.3% 14.15g
Hybrid
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Animal Mintz Tier 2 Hybrid Smalls 14.15 g
Standard Farms
Leaf Relief
14.15g
23.6%
2.23%
MLCLHAB
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Animal Mintz Tier 2 Hybrid Smalls 14.15 g
$110.00
Standard Farms · Leaf Relief
23.6% 2.23% 14.15g
Hybrid
MLCLHAB
$7.77/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
25.1%
1.52%
MCLBHALBC
Sativa
$110.00
$7.86/g
Flower
Lemon Strawberry OG (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
25.1% 1.52% 14.00g
Sativa
MCLBHALBC
$7.86/g
Flower
HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 14.15 g
HillFire
Leaf Relief
14.15g
19.1%
1.32%
CLMBHABLC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
HILLFIRE - Chocoholic Tier 1 Hybrid 14.15 g
$110.00
HillFire · Leaf Relief
19.1% 1.32% 14.15g
Hybrid
CLMBHABLC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Madd Fruit (I) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
21.6%
1.64%
CMLHBLBAC
Indica
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Madd Fruit (I) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
21.6% 1.64% 14.15g
Indica
CMLHBLBAC
$7.77/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
Northwoods Cannabis
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.9%
1.54%
MLCLHBBANC
Hybrid
$110.00
$7.77/g
Flower
Florda Punch (14.15g)
$110.00
Northwoods Cannabis · Greenlight (fka Verdant)
20.9% 1.54% 14.15g
Hybrid
MLCLHBBANC
$7.77/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
Find.
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.5%
Hybrid
$110.00
$7.86/g
Flower
Cantucci Cookies (14g)
$110.00
Find. · Greenlight (fka Verdant)
23.5% 14.00g
Hybrid
$7.86/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Starbux (I) Flower Smalls 14.15g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
14.15g
24.6%
1.48%
MCHLBLBNAC
Indica
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Starbux (I) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
24.6% 1.48% 14.15g
Indica
MCHLBLBNAC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Grape Taughy Laughy (S) Flower Smalls 14.15g
Supply
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
1.94%
CLMHLBBAC
Sativa
$120.00
$110.00
$110 Eden's Trees, Firelands, Neighborgoods, O'Dank, Supply, Essence Flower
$7.77/g
Flower · Small Buds
Supply Grape Taughy Laughy (S) Flower Smalls 14.15g
$120.00
$110.00
Supply · Ayr Wellness
26.4% 1.94% 14.15g
Sativa
CLMHLBBAC
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Thunder Sloth Tier 1 Indica 14.15 g
Standard Farms
Leaf Relief
14.15g
21.4%
2.15%
MLCLHBBANC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower
STANDARD FARMS - Thunder Sloth Tier 1 Indica 14.15 g
$110.00
Standard Farms · Leaf Relief
21.4% 2.15% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Platinum OG (I) Flower Smalls 14.15g
Firelands Scientific
Ayr Wellness
14.15g
20.9%
1.60%
CLLHBMNABC
Indica
$110.00
$7.77/g
Flower · Small Buds
Firelands Scientific Platinum OG (I) Flower Smalls 14.15g
$110.00
Firelands Scientific · Ayr Wellness
20.9% 1.60% 14.15g
Indica
CLLHBMNABC
$7.77/g