Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
21.2%
0.77%
MCLHBALB
Hybrid
$111.00
$7.93/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
$111.00
(the) Essence · The Botanist
21.2% 0.77% 14.00g
Hybrid
MCLHBALB
$7.93/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
—
Indica
$111.00
$7.93/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
$111.00
(the) Essence · The Botanist
14.00g
Indica
$7.93/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
21.2%
0.77%
MCLHBALB
Hybrid
$111.00
$7.93/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
$111.00
(the) Essence · The Botanist
21.2% 0.77% 14.00g
Hybrid
MCLHBALB
$7.93/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
—
Indica
$111.00
$7.93/g
Flower
Blueberry Muffins - 14g Whole Flower
$111.00
(the) Essence · The Botanist
14.00g
Indica
$7.93/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
(the) Essence
The Botanist
14.00g
21.2%
0.77%
MCLHBALB
Hybrid
$111.00
$7.93/g
Flower
White Tangie - 14g Whole Flower
$111.00
(the) Essence · The Botanist
21.2% 0.77% 14.00g
Hybrid
MCLHBALB
$7.93/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Buds) | 7g | Sativa
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
31.7%
1.95%
LLCMBHBAC
Sativa
$112.00
$16.00/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Buds) | 7g | Sativa
$112.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
31.7% 1.95% 7.00g
Sativa
LLCMBHBAC
$16.00/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1267583
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
19.9%
1.97%
LCLHMBANBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1267583
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
19.9% 1.97% 14.15g
Indica
LCLHMBANBC
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - SLH - Flower - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Landing
14.15g
21.2%
Sativa
$140.00
$112.00
20% OFF FEATURED BRANDS
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - SLH - Flower - 14.15g
$140.00
$112.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Landing
21.2% 14.15g
Sativa
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - Triple Chocolate Chip - Flower - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Landing
14.15g
21.2%
Indica
$140.00
$112.00
20% OFF FEATURED BRANDS
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - Triple Chocolate Chip - Flower - 14.15g
$140.00
$112.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Landing
21.2% 14.15g
Indica
$7.92/g
Flower
Cherry RTZ [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
22.9%
0.22%
LCLHMNBABC
Indica
$112.00
$7.92/g
Flower
Cherry RTZ [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
22.9% 0.22% 14.15g
Indica
LCLHMNBABC
$7.92/g
Flower
Heatlocker [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
25.7%
0.15%
LLCMHBANC
Sativa
$112.00
$7.92/g
Flower
Heatlocker [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
25.7% 0.15% 14.15g
Sativa
LLCMHBANC
$7.92/g
Flower
Jealousy [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
25.2%
0.21%
CLHLBMBNAC
Indica
$112.00
$7.92/g
Flower
Jealousy [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
25.2% 0.21% 14.15g
Indica
CLHLBMBNAC
$7.92/g
Flower
Afternoon Delight (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
26.3%
2.13%
LCMLHBBAC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$8.00/g
Flower
Afternoon Delight (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
26.3% 2.13% 14.00g
Hybrid
LCMLHBBAC
$8.00/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.15g
26.4%
2.27%
MLCBHABNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
26.4% 2.27% 14.15g
Indica
MLCBHABNC
$7.92/g
Flower
Bubba Kush [14.15g]
PTS Farms
RISE Whitehall
14.15g
19.2%
0.18%
LLCMHNBABC
Hybrid
$112.00
$7.92/g
Flower
Bubba Kush [14.15g]
$112.00
PTS Farms · RISE Whitehall
19.2% 0.18% 14.15g
Hybrid
LLCMHNBABC
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - Triple Chocolate Chip - Flower - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Landing
14.15g
21.2%
Indica
$140.00
$112.00
20% OFF FEATURED BRANDS
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - Triple Chocolate Chip - Flower - 14.15g
$140.00
$112.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Landing
21.2% 14.15g
Indica
$7.92/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
33.0%
2.02%
MLCHBLBA
Indica
$112.00
$16.00/g
Flower
Riviera Creek | Garlic Cookies (Smalls) | 7g | Indica
$112.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
33.0% 2.02% 7.00g
Indica
MLCHBLBA
$16.00/g
Flower
Disco Diesel [14.15g]
Modern Flower
NAR Reserve
14.15g
26.0%
0.19%
LCLMHBBAC
Sativa
$112.00
$7.92/g
Flower
Disco Diesel [14.15g]
$112.00
Modern Flower · NAR Reserve
26.0% 0.19% 14.15g
Sativa
LCLMHBBAC
$7.92/g
Flower
Cold Creek Kush [14.15g]
Modern Flower
NAR Reserve
14.15g
25.3%
Hybrid
$112.00
$7.92/g
Flower
Cold Creek Kush [14.15g]
$112.00
Modern Flower · NAR Reserve
25.3% 14.15g
Hybrid
$7.92/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Small Buds) | 7g | Sativa
Riviera Creek
Locals Dispensary
7.00g
31.7%
1.95%
LLCMBHBAC
Sativa
$112.00
$16.00/g
Flower · Small Buds
Riviera Creek | YO Rocks (Small Buds) | 7g | Sativa
$112.00
Riviera Creek · Locals Dispensary
31.7% 1.95% 7.00g
Sativa
LLCMBHBAC
$16.00/g
Flower
Orange 43 [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
26.0%
0.17%
MLLCHBBANTE
Sativa
$112.00
$7.92/g
Flower
Orange 43 [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
26.0% 0.17% 14.15g
Sativa
MLLCHBBANTE
$7.92/g
Flower
OG Kiss [14.15g]
Josh D Farms
NAR Reserve
14.15g
23.2%
0.26%
LMLCBHABC
Indica
$112.00
$7.92/g
Flower
OG Kiss [14.15g]
$112.00
Josh D Farms · NAR Reserve
23.2% 0.26% 14.15g
Indica
LMLCBHABC
$7.92/g
Flower
RS11 [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
24.6%
0.22%
LLMCHNBAC
Hybrid
$112.00
$7.92/g
Flower
RS11 [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
24.6% 0.22% 14.15g
Hybrid
LLMCHNBAC
$7.92/g
Flower
Brownie Scout (Mixed Buds) | Indica | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.15g
27.8%
2.31%
LMCBHABLNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
Brownie Scout (Mixed Buds) | Indica | [14g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
27.8% 2.31% 14.15g
Indica
LMCBHABLNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
23.5%
1.21%
MLCLBHBAN
Sativa
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
23.5% 1.21% 14.15g
Sativa
MLCLBHBAN
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.15g
26.4%
2.27%
MLCBHABNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
26.4% 2.27% 14.15g
Indica
MLCBHABNC
$7.92/g
Flower
Sherbhead [14.15g]
Klutch Cannabis
NAR Reserve
14.15g
25.2%
0.18%
LLMCHBABNC
Hybrid
$112.00
$7.92/g
Flower
Sherbhead [14.15g]
$112.00
Klutch Cannabis · NAR Reserve
25.2% 0.18% 14.15g
Hybrid
LLMCHBABNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1267583
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
19.9%
1.97%
LCLHMBANBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1267583
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
19.9% 1.97% 14.15g
Indica
LCLHMBANBC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
23.8%
2.06%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
23.8% 2.06% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
RS11 Flower - 1237754
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
23.2%
1.43%
LLMCBHANC
Hybrid
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
RS11 Flower - 1237754
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
23.2% 1.43% 14.15g
Hybrid
LLMCBHANC
$7.92/g
Flower
Strawberry Lemonade | Sativa | [14.15g]
CERTIFIED
Terrasana (Grandview)
14.15g
21.3%
1.33%
MLCLBHBANC
Sativa
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
Strawberry Lemonade | Sativa | [14.15g]
$140.00
$112.00
CERTIFIED · Terrasana (Grandview)
21.3% 1.33% 14.15g
Sativa
MLCLBHBANC
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - SLH - Flower - 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Landing
14.15g
21.2%
Sativa
$140.00
$112.00
20% OFF FEATURED BRANDS
$7.92/g
Flower
Butterfly Effect - SLH - Flower - 14.15g
$140.00
$112.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Landing
21.2% 14.15g
Sativa
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1354011
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
21.1%
1.94%
LCLHBMANBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1354011
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
21.1% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBMANBC
$7.92/g
Flower
Strawberry Lemonade | Sativa | [14.15g]
CERTIFIED
Terrasana (Grandview)
14.15g
21.3%
1.33%
MLCLBHBANC
Sativa
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
Strawberry Lemonade | Sativa | [14.15g]
$140.00
$112.00
CERTIFIED · Terrasana (Grandview)
21.3% 1.33% 14.15g
Sativa
MLCLBHBANC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Permanent Marker Flower - 1332022
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
22.5%
2.53%
LLCABMHNBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Permanent Marker Flower - 1332022
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
22.5% 2.53% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$7.92/g
Flower
| Lemon Cherry Gelato |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.4%
1.99%
LLMCBAHNCETC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Lemon Cherry Gelato |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.4% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHNCETC
$7.92/g
Flower
| Guava Gas |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.5%
0.91%
CLLHBMB
Indica
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Guava Gas |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
20.5% 0.91% 14.15g
Indica
CLLHBMB
$7.92/g
Flower
| Sherbz |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
18.5%
1.92%
CMLHLOBNAECBTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Sherbz |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
18.5% 1.92% 14.15g
Hybrid
CMLHLOBNAECBTC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Blueberry Caviar | 14.15g Bigs
Cookies
Certified Dispensary
14.15g
18.0%
1.80%
LLMBC
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Blueberry Caviar | 14.15g Bigs
$160.00
$112.00
Cookies · Certified Dispensary
18.0% 1.80% 14.15g
Sativa
LLMBC
$7.92/g
Flower
| Tamalez |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
21.2%
1.24%
LLMCBHNACEGTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Tamalez |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
21.2% 1.24% 14.15g
Hybrid
LLMCBHNACEGTC
$7.92/g
Flower
| Orange 43 |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
25.0%
5.71%
TTMLCLBHABONC
Sativa
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Orange 43 |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
25.0% 5.71% 14.15g
Sativa
TTMLCLBHABONC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Ice Cream Cake | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
22.9%
1.99%
LLMCBA
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Ice Cream Cake | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
22.9% 1.99% 14.15g
Indica
LLMCBA
$7.92/g
Flower
| Ztopia |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.3%
1.75%
MCLLHBBAENTCGC
Indica
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Ztopia |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.3% 1.75% 14.15g
Indica
MCLLHBBAENTCGC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Cherry RTZ | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
21.1%
1.65%
LCLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Cherry RTZ | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
21.1% 1.65% 14.15g
Indica
LCLH
$7.92/g
Flower
Brownie Scout (Mixed Buds) | Indica | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.15g
27.8%
2.31%
LMCBHABLNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
Brownie Scout (Mixed Buds) | Indica | [14g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
27.8% 2.31% 14.15g
Indica
LMCBHABLNC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Lemon Slushee | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
21.7%
1.35%
MLOCLG
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Lemon Slushee | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
21.7% 1.35% 14.15g
Sativa
MLOCLG
$7.92/g
Flower
| Guava Gas |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
20.5%
0.91%
CLLHBMB
Indica
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Guava Gas |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
20.5% 0.91% 14.15g
Indica
CLLHBMB
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
14.15g
26.4%
2.27%
MLCBHABNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
26.4% 2.27% 14.15g
Indica
MLCBHABNC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Guava Gas | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
22.5%
1.02%
CLLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Guava Gas | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
22.5% 1.02% 14.15g
Indica
CLLH
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Muul Fuel | 14.15g Premium
Belushi's Farm
Certified Dispensary
14.15g
18.1%
2.14%
MLC
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Muul Fuel | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Belushi's Farm · Certified Dispensary
18.1% 2.14% 14.15g
Indica
MLC
$7.92/g