Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower · Premium · Whole Flower
Ice Cream Cake | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
22.9%
1.99%
LLMCBA
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Ice Cream Cake | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
22.9% 1.99% 14.15g
Indica
LLMCBA
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Orange 43 | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
20.8%
2.13%
TMCLLBHB
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Orange 43 | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
20.8% 2.13% 14.15g
Sativa
TMCLLBHB
$7.92/g
Flower
Afternoon Delight (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
26.3%
2.13%
LCMLHBBAC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$8.00/g
Flower
Afternoon Delight (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Grandview)
26.3% 2.13% 14.00g
Hybrid
LCMLHBBAC
$8.00/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
RYTHM
Terrasana (Livingston)
14.15g
26.4%
2.27%
MLCBHABNC
Indica
$140.00
$112.00
20% off the Whole Store!
$7.92/g
Flower
GMO | Indica | [14.15g]
$140.00
$112.00
RYTHM · Terrasana (Livingston)
26.4% 2.27% 14.15g
Indica
MLCBHABNC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Cherry RTZ | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
21.1%
1.65%
LCLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Cherry RTZ | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
21.1% 1.65% 14.15g
Indica
LCLH
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Lemon Slushee | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
21.7%
1.35%
MLOCLG
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Lemon Slushee | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
21.7% 1.35% 14.15g
Sativa
MLOCLG
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Pressure Pie | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
19.6%
1.62%
CMLLHO
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Pressure Pie | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
19.6% 1.62% 14.15g
Hybrid
CMLLHO
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
RS11 | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
24.6%
1.82%
LLMCB
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
RS11 | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
24.6% 1.82% 14.15g
Hybrid
LLMCB
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Muul Fuel | 14.15g Premium
Belushi's Farm
Certified Dispensary
14.15g
18.1%
2.14%
MLC
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Muul Fuel | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Belushi's Farm · Certified Dispensary
18.1% 2.14% 14.15g
Indica
MLC
$7.92/g
Flower
| Ztopia |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.3%
1.75%
MCLLHBBAENTCGC
Indica
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Ztopia |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.3% 1.75% 14.15g
Indica
MCLLHBBAENTCGC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Orange 43 | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
20.8%
2.13%
TMCLLBHB
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Orange 43 | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
20.8% 2.13% 14.15g
Sativa
TMCLLBHB
$7.92/g
Flower
| Tamalez |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
21.2%
1.24%
LLMCBHNACEGTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Tamalez |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
21.2% 1.24% 14.15g
Hybrid
LLMCBHNACEGTC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherb Cream Pie | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
18.4%
1.29%
LCLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Sherb Cream Pie | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
18.4% 1.29% 14.15g
Indica
LCLH
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
SherbHead | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
23.6%
1.47%
LLCM
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
SherbHead | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
23.6% 1.47% 14.15g
Hybrid
LLCM
$7.92/g
Flower
| Sherbz |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
18.5%
1.92%
CMLHLOBNAECBTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Sherbz |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
18.5% 1.92% 14.15g
Hybrid
CMLHLOBNAECBTC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherbz | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
19.2%
1.34%
CMLHL
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Sherbz | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
19.2% 1.34% 14.15g
Hybrid
CMLHL
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Blueberry Caviar | 14.15g Bigs
Cookies
Certified Dispensary
14.15g
18.0%
1.80%
LLMBC
Sativa
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Blueberry Caviar | 14.15g Bigs
$160.00
$112.00
Cookies · Certified Dispensary
18.0% 1.80% 14.15g
Sativa
LLMBC
$7.92/g
Flower
| SherbHead |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.7%
1.99%
LLMCBHACEBNOGTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| SherbHead |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.7% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBHACEBNOGTC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Pressure Pie | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
19.6%
1.62%
CMLLHO
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Pressure Pie | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
19.6% 1.62% 14.15g
Hybrid
CMLLHO
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Guava Gas | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
22.5%
1.02%
CLLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Guava Gas | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
22.5% 1.02% 14.15g
Indica
CLLH
$7.92/g
Flower
| Orange 43 |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
25.0%
5.71%
TTMLCLBHABONC
Sativa
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Orange 43 |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
25.0% 5.71% 14.15g
Sativa
TTMLCLBHABONC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
RS11 | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
24.6%
1.82%
LLMCB
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
RS11 | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
24.6% 1.82% 14.15g
Hybrid
LLMCB
$7.92/g
Flower
| Lemon Cherry Gelato |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.4%
1.99%
LLMCBAHNCETC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| Lemon Cherry Gelato |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.4% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHNCETC
$7.92/g
Flower
| SherbHead |
Klutch
Farkas Farms
14.15g
23.7%
1.99%
LLMCBHACEBNOGTC
Hybrid
$140.00
$112.00
20% Off Klutch/Josh D
$7.92/g
Flower
| SherbHead |
$140.00
$112.00
Klutch · Farkas Farms
23.7% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBHACEBNOGTC
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherb Cream Pie | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
18.4%
1.29%
LCLH
Indica
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Sherb Cream Pie | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
18.4% 1.29% 14.15g
Indica
LCLH
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
SherbHead | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
23.6%
1.47%
LLCM
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
SherbHead | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
23.6% 1.47% 14.15g
Hybrid
LLCM
$7.92/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherbz | 14.15g Premium
Klutch
Certified Dispensary
14.15g
19.2%
1.34%
CMLHL
Hybrid
$160.00
$112.00
30% Off Storewide
$7.92/g
Flower · Premium
Sherbz | 14.15g Premium
$160.00
$112.00
Klutch · Certified Dispensary
19.2% 1.34% 14.15g
Hybrid
CMLHL
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Permanent Marker Flower - 1332022
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
22.5%
2.53%
LLCABMHNBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Permanent Marker Flower - 1332022
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
22.5% 2.53% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.6%
1.76%
MLLCBAHBNE
Sativa
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.6% 1.76% 14.15g
Sativa
MLLCBAHBNE
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.8%
2.06%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.8% 2.06% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
23.8%
2.06%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
23.8% 2.06% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
23.5%
1.21%
MLCLBHBAN
Sativa
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
23.5% 1.21% 14.15g
Sativa
MLCLBHBAN
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.6%
1.76%
MLLCBAHBNE
Sativa
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Orange 43 Flower - 1322214
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.6% 1.76% 14.15g
Sativa
MLLCBAHBNE
$7.92/g
Flower · Whole Flower
SherbHead Flower - 1320483
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.6%
1.74%
LLCMBHANBC
Hybrid
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
SherbHead Flower - 1320483
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.6% 1.74% 14.15g
Hybrid
LLCMBHANBC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1354011
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
21.1%
1.94%
LCLHBMANBC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Cherry RTZ Flower - 1354011
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
21.1% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBMANBC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Rose Gold RTZ Flower - 1320573
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
22.8%
2.59%
MALCLBHBNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Rose Gold RTZ Flower - 1320573
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
22.8% 2.59% 14.15g
Indica
MALCLBHBNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Rose Gold RTZ Flower - 1320573
Klutch
Trulieve Clintonville
14.15g
22.8%
2.59%
MALCLBHBNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Rose Gold RTZ Flower - 1320573
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Clintonville
22.8% 2.59% 14.15g
Indica
MALCLBHBNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
SherbHead Flower - 1320483
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.6%
1.74%
LLCMBHANBC
Hybrid
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
SherbHead Flower - 1320483
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.6% 1.74% 14.15g
Hybrid
LLCMBHANBC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
Klutch
Trulieve Westerville
14.15g
23.8%
2.06%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
Ice Cream Cake Flower - 1329529
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve Westerville
23.8% 2.06% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$7.92/g
Flower · Whole Flower
RS11 Flower - 1237754
Klutch
Trulieve German Village
14.15g
23.2%
1.43%
LLMCBHANC
Hybrid
$160.00
$112.00
30% off Klutch, Cookies, Habitat, The Citizen
$7.92/g
Flower · Whole Flower
RS11 Flower - 1237754
$160.00
$112.00
Klutch · Trulieve German Village
23.2% 1.43% 14.15g
Hybrid
LLMCBHANC
$7.92/g
Flower
Banana Bandana [14.15g]
Hillfire
Elevated Growth
14.15g
23.2%
0.27%
CMHLLBNBAC
Hybrid
$113.00
$7.99/g
Flower
Banana Bandana [14.15g]
$113.00
Hillfire · Elevated Growth
23.2% 0.27% 14.15g
Hybrid
CMHLLBNBAC
$7.99/g
Flower
Motor Mendo [14.15g]
Hillfire
Elevated Growth
14.15g
23.3%
0.18%
CMLHLBBNAC
Hybrid
$113.00
$7.99/g
Flower
Motor Mendo [14.15g]
$113.00
Hillfire · Elevated Growth
23.3% 0.18% 14.15g
Hybrid
CMLHLBBNAC
$7.99/g
Flower
Aurora Borealis [14.15g]
Hillfire
Elevated Growth
14.15g
22.3%
0.11%
MALLBCHBNE
Indica
$113.00
$7.99/g
Flower
Aurora Borealis [14.15g]
$113.00
Hillfire · Elevated Growth
22.3% 0.11% 14.15g
Indica
MALLBCHBNE
$7.99/g
Flower
Gary's Game [14.15g]
Hillfire
Elevated Growth
14.15g
23.7%
0.16%
CLMHLBBAC
Hybrid
$113.00
$7.99/g
Flower
Gary's Game [14.15g]
$113.00
Hillfire · Elevated Growth
23.7% 0.16% 14.15g
Hybrid
CLMHLBBAC
$7.99/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
Riviera Creek
The Botanist
14.00g
27.3%
2.34%
LLCMBHAC
Indica
$162.00
$113.40
30% Off Riviera Creek
$8.10/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
$162.00
$113.40
Riviera Creek · The Botanist
27.3% 2.34% 14.00g
Indica
LLCMBHAC
$8.10/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
Riviera Creek
The Botanist
14.00g
27.3%
2.34%
LLCMBHAC
Indica
$162.00
$113.40
30% Off Riviera Creek
$8.10/g
Flower
Uptown F - 14g Whole Flower
$162.00
$113.40
Riviera Creek · The Botanist
27.3% 2.34% 14.00g
Indica
LLCMBHAC
$8.10/g
Flower
Dwarf OG (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
23.5%
2.93%
LLMCBHAC
Hybrid
$142.00
$113.60
20% off the Whole Store!
$8.11/g
Flower
Dwarf OG (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$142.00
$113.60
RYTHM · Terrasana (Grandview)
23.5% 2.93% 14.00g
Hybrid
LLMCBHAC
$8.11/g
Flower
Bananaconda (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
24.2%
2.20%
LLABCMHB
Hybrid
$142.00
$113.60
20% off the Whole Store!
$8.11/g
Flower
Bananaconda (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$142.00
$113.60
RYTHM · Terrasana (Grandview)
24.2% 2.20% 14.00g
Hybrid
LLABCMHB
$8.11/g
Flower
Bananaconda (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
24.2%
2.20%
LLABCMHB
Hybrid
$142.00
$113.60
20% off the Whole Store!
$8.11/g
Flower
Bananaconda (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$142.00
$113.60
RYTHM · Terrasana (Grandview)
24.2% 2.20% 14.00g
Hybrid
LLABCMHB
$8.11/g
Flower
Dwarf OG (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
RYTHM
Terrasana (Grandview)
14.00g
23.5%
2.93%
LLMCBHAC
Hybrid
$142.00
$113.60
20% off the Whole Store!
$8.11/g
Flower
Dwarf OG (Mixed Buds) | Hybrid | [14g]
$142.00
$113.60
RYTHM · Terrasana (Grandview)
23.5% 2.93% 14.00g
Hybrid
LLMCBHAC
$8.11/g