Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
26.6%
2.61%
MCLHLBCBAE
Indica
$114.00
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
$114.00
The Standard · Trulieve Westerville
26.6% 2.61% 14.15g
Indica
MCLHLBCBAE
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
26.6%
2.61%
MCLHLBCBAE
Indica
$114.00
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
$114.00
The Standard · Trulieve Westerville
26.6% 2.61% 14.15g
Indica
MCLHLBCBAE
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
26.6%
2.61%
MCLHLBCBAE
Indica
$114.00
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
$114.00
The Standard · Trulieve Clintonville
26.6% 2.61% 14.15g
Indica
MCLHLBCBAE
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
26.6%
2.61%
MCLHLBCBAE
Indica
$114.00
$8.06/g
Flower · Small Buds
Glitter Bomb Mini Budz - 1088519
$114.00
The Standard · Trulieve Clintonville
26.6% 2.61% 14.15g
Indica
MCLHLBCBAE
$8.06/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
22.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
22.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
21.4%
1.06%
CMBLHALBC
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve Clintonville
21.4% 1.06% 14.15g
Sativa
CMBLHALBC
$8.13/g
Flower
Frosted Kush [14.15g]
Seed and Strain
RISE Whitehall
14.15g
23.5%
0.23%
LCHLMBBAC
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower
Frosted Kush [14.15g]
$115.00
Seed and Strain · RISE Whitehall
23.5% 0.23% 14.15g
Sativa
LCHLMBBAC
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Purple Cake 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
19.5%
1.59%
MLC
Indica
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Purple Cake 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
19.5% 1.59% 14.15g
Indica
MLC
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Purple Cake 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
19.5%
1.59%
MLC
Indica
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Purple Cake 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
19.5% 1.59% 14.15g
Indica
MLC
$8.13/g
Flower
Toro Rojo [14.15g]
Seed and Strain
RISE Whitehall
14.15g
24.8%
0.19%
CLLHMNBBAC
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower
Toro Rojo [14.15g]
$115.00
Seed and Strain · RISE Whitehall
24.8% 0.19% 14.15g
Hybrid
CLLHMNBBAC
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Wedding Pie 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
19.6%
1.34%
LLC
Indica
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Wedding Pie 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
19.6% 1.34% 14.15g
Indica
LLC
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Wedding Pie 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
19.6%
1.34%
LLC
Indica
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Wedding Pie 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
19.6% 1.34% 14.15g
Indica
LLC
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Tallymon 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
23.5%
1.08%
LM
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Tallymon 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
23.5% 1.08% 14.15g
Hybrid
LM
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
21.8%
0.74%
CMBLHALB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
21.8% 0.74% 14.15g
Sativa
CMBLHALB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve Clintonville
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Sour Illusion 14.15g
Ohio Processing Plant
Theory Wellness
14.15g
17.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Sour Illusion 14.15g
$115.00
Ohio Processing Plant · Theory Wellness
17.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Sour Illusion 14.15g
Ohio Processing Plant
Theory Wellness
14.15g
17.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Sour Illusion 14.15g
$115.00
Ohio Processing Plant · Theory Wellness
17.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Tallymon 14.15g
King City Gardens
Theory Wellness
14.15g
23.5%
1.08%
LM
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Whole Flower
Tallymon 14.15g
$115.00
King City Gardens · Theory Wellness
23.5% 1.08% 14.15g
Hybrid
LM
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
22.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
22.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower
KING CITY GARDENS - Pineapple Biscotti Tier 1 Hybrid 14.15 g
King City Gardens
Leaf Relief
14.15g
21.6%
2.18%
LCHLBMABNC
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower
KING CITY GARDENS - Pineapple Biscotti Tier 1 Hybrid 14.15 g
$115.00
King City Gardens · Leaf Relief
21.6% 2.18% 14.15g
Hybrid
LCHLBMABNC
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
21.8%
0.74%
CMBLHALB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
21.8% 0.74% 14.15g
Sativa
CMBLHALB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
22.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
22.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
21.8%
0.74%
CMBLHALB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
21.8% 0.74% 14.15g
Sativa
CMBLHALB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
21.4%
1.06%
CMBLHALBC
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve Clintonville
21.4% 1.06% 14.15g
Sativa
CMBLHALBC
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve Clintonville
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
21.4%
1.14%
CMLHLBAB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Bolinas Smalls - 1331604
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
21.4% 1.14% 14.15g
Sativa
CMLHLBAB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
21.8%
0.74%
CMBLHALB
Sativa
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Neon Smalls - 1333029
$115.00
The Standard · Trulieve German Village
21.8% 0.74% 14.15g
Sativa
CMBLHALB
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
The Standard
Trulieve Westerville
14.15g
22.4%
Hybrid
$115.00
$8.13/g
Flower · Small Buds
Double Cup Mini Budz - 1360029
$115.00
The Standard · Trulieve Westerville
22.4% 14.15g
Hybrid
$8.13/g
Flower
Divine Inferno 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.6%
1.18%
CMLHBBNAC
Indica
$145.00
$116.00
20% Off Almost Everything
$8.20/g
Flower
Divine Inferno 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$145.00
$116.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
19.6% 1.18% 14.15g
Indica
CMLHBBNAC
$8.20/g
Flower
Guwop Green [14.15g]
Common Citizen
Elevated Growth
14.15g
21.0%
0.13%
CLMHLBABNC
Hybrid
$116.00
$8.20/g
Flower
Guwop Green [14.15g]
$116.00
Common Citizen · Elevated Growth
21.0% 0.13% 14.15g
Hybrid
CLMHLBABNC
$8.20/g
Flower
Divine Inferno 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.6%
1.18%
CMLHBBNAC
Indica
$145.00
$116.00
20% Off Almost Everything
$8.20/g
Flower
Divine Inferno 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$145.00
$116.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
19.6% 1.18% 14.15g
Indica
CMLHBBNAC
$8.20/g
Flower
Gary P. [14.15g]
Common Citizen
Elevated Growth
14.15g
21.0%
0.20%
LCMLBHBNAC
Hybrid
$116.00
$8.20/g
Flower
Gary P. [14.15g]
$116.00
Common Citizen · Elevated Growth
21.0% 0.20% 14.15g
Hybrid
LCMLBHBNAC
$8.20/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
Citizen By Klutch
Leaf Relief
14.15g
17.6%
Indica
$116.50
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
$116.50
Citizen By Klutch · Leaf Relief
17.6% 14.15g
Indica
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Cherry RTZ Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
Citizen By Klutch
Leaf Relief
14.15g
17.6%
Indica
$116.50
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Cherry RTZ Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
$116.50
Citizen By Klutch · Leaf Relief
17.6% 14.15g
Indica
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Cherry RTZ Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
Citizen By Klutch
Leaf Relief
14.15g
17.6%
Indica
$116.50
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Cherry RTZ Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
$116.50
Citizen By Klutch · Leaf Relief
17.6% 14.15g
Indica
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
Citizen By Klutch
Leaf Relief
14.15g
17.6%
Indica
$116.50
$8.23/g
Flower
CITIZEN BY KLUTCH - Jealousy Tier 1 Indica Smalls 14.15 g
$116.50
Citizen By Klutch · Leaf Relief
17.6% 14.15g
Indica
$8.23/g
Flower · Premium · Whole Flower
Chilled Berry 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
20.7%
1.66%
CLLHMBNBCA
Indica
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Chilled Berry 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
20.7% 1.66% 14.15g
Indica
CLLHMBNBCA
$8.27/g
Flower · Premium · Whole Flower
Mango Mintality 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
24.6%
1.62%
MCBALBHL
Sativa
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Mango Mintality 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
24.6% 1.62% 14.15g
Sativa
MCBALBHL
$8.27/g
Flower · Premium · Whole Flower
Chilled Berry 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
20.7%
1.66%
CLLHMBNBCA
Indica
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Chilled Berry 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
20.7% 1.66% 14.15g
Indica
CLLHMBNBCA
$8.27/g
Flower · Premium · Whole Flower
Mango Mintality 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
24.6%
1.62%
MCBALBHL
Sativa
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Mango Mintality 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
24.6% 1.62% 14.15g
Sativa
MCBALBHL
$8.27/g
Flower · Premium · Whole Flower
Red Mintz 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
25.5%
1.20%
LCMHBALBC
Hybrid
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Red Mintz 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
25.5% 1.20% 14.15g
Hybrid
LCMHBALBC
$8.27/g
Flower · Premium · Whole Flower
Red Mintz 14.15g
Supply
Amplify
14.15g
25.5%
1.20%
LCMHBALBC
Hybrid
$130.00
$117.00
10% Off Select Brands
$8.27/g
Flower · Premium
Red Mintz 14.15g
$130.00
$117.00
Supply · Amplify
25.5% 1.20% 14.15g
Hybrid
LCMHBALBC
$8.27/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
0.5%
Sativa
$117.00
$8.36/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
0.5% 14.00g
Sativa
$8.36/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
0.5%
Sativa
$117.00
$8.36/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
0.5% 14.00g
Sativa
$8.36/g
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$117.00
$8.36/g
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$8.36/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
0.5%
Sativa
$117.00
$8.36/g
Flower
Black Jack Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
0.5% 14.00g
Sativa
$8.36/g
Flower
F1 Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.15g
19.7%
1.77%
CLHLBMBAC
Hybrid
$117.00
$8.27/g
Flower
F1 Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
19.7% 1.77% 14.15g
Hybrid
CLHLBMBAC
$8.27/g