Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$117.00
$8.36/g
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$8.36/g
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$117.00
$8.36/g
Flower
Future #1 Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$8.36/g
Flower
F1 Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.15g
19.7%
1.77%
CLHLBMBAC
Hybrid
$117.00
$8.27/g
Flower
F1 Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
19.7% 1.77% 14.15g
Hybrid
CLHLBMBAC
$8.27/g
Flower
Peach Dosi Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
0.3%
Indica
$117.00
$8.36/g
Flower
Peach Dosi Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
0.3% 14.00g
Indica
$8.36/g
Flower
Peach Dosi Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
0.3%
Indica
$117.00
$8.36/g
Flower
Peach Dosi Budlet - 14.15g Smalls
$117.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
0.3% 14.00g
Indica
$8.36/g
Flower · Premium · Whole Flower
Super Oof | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
2.35%
MACBLLH
Hybrid
$168.50
$117.95
30% Off Storewide
$8.34/g
Flower · Premium
Super Oof | 14.15g Premium
$168.50
$117.95
Galenas · Certified Dispensary
21.9% 2.35% 14.15g
Hybrid
MACBLLH
$8.34/g
Flower · Premium · Whole Flower
Super Oof | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
2.35%
MACBLLH
Hybrid
$168.50
$117.95
30% Off Storewide
$8.34/g
Flower · Premium
Super Oof | 14.15g Premium
$168.50
$117.95
Galenas · Certified Dispensary
21.9% 2.35% 14.15g
Hybrid
MACBLLH
$8.34/g
Flower
Electric Peanut Butter Cookies [14.15g]
Galenas
NAR Reserve
14.15g
16.3%
0.11%
LCLHBAMNC
Hybrid
$118.00
$8.34/g
Flower
Electric Peanut Butter Cookies [14.15g]
$118.00
Galenas · NAR Reserve
16.3% 0.11% 14.15g
Hybrid
LCLHBAMNC
$8.34/g
Flower · Premium · Whole Flower
Garlic Ice Mintz | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
2.27%
BCLHL
Hybrid
$169.00
$118.30
30% Off Storewide
$8.36/g
Flower · Premium
Garlic Ice Mintz | 14.15g Premium
$169.00
$118.30
Galenas · Certified Dispensary
21.9% 2.27% 14.15g
Hybrid
BCLHL
$8.36/g
Flower · Premium · Whole Flower
Garlic Ice Mintz | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
21.9%
2.27%
BCLHL
Hybrid
$169.00
$118.30
30% Off Storewide
$8.36/g
Flower · Premium
Garlic Ice Mintz | 14.15g Premium
$169.00
$118.30
Galenas · Certified Dispensary
21.9% 2.27% 14.15g
Hybrid
BCLHL
$8.36/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
21.2%
1.26%
LLCBHMABNC
Sativa
$119.00
$8.50/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
21.2% 1.26% 14.00g
Sativa
LLCBHMABNC
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
23.5%
2.93%
LLMCBHAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
23.5% 2.93% 14.00g
Hybrid
LLMCBHAC
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
26.6%
2.26%
LCMLHBBAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
26.6% 2.26% 14.00g
Hybrid
LCMLHBBAC
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
23.5%
2.93%
LLMCBHAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
23.5% 2.93% 14.00g
Hybrid
LLMCBHAC
$8.50/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
21.2%
1.26%
LLCBHMABNC
Sativa
$119.00
$8.50/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
21.2% 1.26% 14.00g
Sativa
LLCBHMABNC
$8.50/g
Flower
Notorious [14.15g]
Butterfly Effect
NAR Reserve
14.15g
28.6%
0.15%
MLCHBBNAC
Indica
$119.00
$8.41/g
Flower
Notorious [14.15g]
$119.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
28.6% 0.15% 14.15g
Indica
MLCHBBNAC
$8.41/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
21.2%
1.26%
LLCBHMABNC
Sativa
$119.00
$8.50/g
Flower
Granny Candy Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
21.2% 1.26% 14.00g
Sativa
LLCBHMABNC
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
26.6%
2.26%
LCMLHBBAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
26.6% 2.26% 14.00g
Hybrid
LCMLHBBAC
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
23.5%
2.93%
LLMCBHAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Dwarf OG Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
23.5% 2.93% 14.00g
Hybrid
LLMCBHAC
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
RYTHM
The Botanist
14.00g
26.6%
2.26%
LCMLHBBAC
Hybrid
$119.00
$8.50/g
Flower
Afternoon Delight Popcorn - 14g Smalls
$119.00
RYTHM · The Botanist
26.6% 2.26% 14.00g
Hybrid
LCMLHBBAC
$8.50/g
Flower
Gelato Cookies - 14.15g Whole Flower
Eden's Trees
The Botanist
14.00g
26.8%
2.84%
MCLLBHBANC
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower
Gelato Cookies - 14.15g Whole Flower
$120.00
Eden's Trees · The Botanist
26.8% 2.84% 14.00g
Hybrid
MCLLBHBANC
$8.57/g
Flower · Small Buds
Citrus Cookies Kush Mini Budz - 1391845
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
24.4%
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Citrus Cookies Kush Mini Budz - 1391845
$120.00
The Standard · Trulieve German Village
24.4% 14.15g
Indica
$8.48/g
Flower
Modified Cookies 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.6%
2.30%
CMLHLBBCA
Indica
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Modified Cookies 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
21.6% 2.30% 14.15g
Indica
CMLHLBBCA
$8.48/g
Flower
Moonbow 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.1%
1.83%
LCLHBBAMC
Indica
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Moonbow 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
22.1% 1.83% 14.15g
Indica
LCLHBBAMC
$8.48/g
Flower
Grassroots - Zesty Garlic Cookies - Indica Flower - 14.15g
Grassroots
The Landing
14.15g
21.8%
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
Grassroots - Zesty Garlic Cookies - Indica Flower - 14.15g
$120.00
Grassroots · The Landing
21.8% 14.15g
Indica
$8.48/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
(10000 lpv) Puffco | Peak Pro Link - Onyx
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$120.00
—
Accessories · Dab Tools
(10000 lpv) Puffco | Peak Pro Link - Onyx
$120.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories · Dab Tools · Accessories
(10000 lpv) Dr. Dabber | Ghost 2- Black
Dr. Dabber
Locals Dispensary
—
—
$120.00
—
Accessories · Dab Tools
(10000 lpv) Dr. Dabber | Ghost 2- Black
$120.00
Dr. Dabber · Locals Dispensary
Flower
Rythm - Jack's Delight Mixed Buds - Flower - 14.15g
RYTHM
The Landing
14.15g
21.4%
1.51%
CMHLBALBC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Rythm - Jack's Delight Mixed Buds - Flower - 14.15g
$120.00
RYTHM · The Landing
21.4% 1.51% 14.15g
Sativa
CMHLBALBC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
24.8%
2.18%
LMCBALH
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
$120.00
The Standard · Trulieve German Village
24.8% 2.18% 14.15g
Indica
LMCBALH
$8.48/g
Flower
Kynd - Belly Laugh - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
28.5%
2.08%
LMCLBAHBC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Kynd - Belly Laugh - Flower - 14.15g
$120.00
Kynd · The Landing
28.5% 2.08% 14.15g
Hybrid
LMCLBAHBC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Hash Queen
Good Green
Theory Wellness
14.00g
23.9%
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Hash Queen
$120.00
Good Green · Theory Wellness
23.9% 14.00g
Hybrid
$8.57/g
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
Belushi's Farm
NAR Reserve
14.15g
20.1%
0.11%
MCLHLBNBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
$120.00
Belushi's Farm · NAR Reserve
20.1% 0.11% 14.15g
Hybrid
MCLHLBNBAC
$8.48/g
Flower
Kynd - Jet Fuel - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
23.6%
1.48%
CMLBLHBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Kynd - Jet Fuel - Flower - 14.15g
$120.00
Kynd · The Landing
23.6% 1.48% 14.15g
Sativa
CMLBLHBAC
$8.48/g
Flower
Modified Cookies 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
21.6%
2.30%
CMLHLBBCA
Indica
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Modified Cookies 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
21.6% 2.30% 14.15g
Indica
CMLHLBBCA
$8.48/g
Flower
Moonbow 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.1%
1.83%
LCLHBBAMC
Indica
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Moonbow 14.15g (Indica) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
22.1% 1.83% 14.15g
Indica
LCLHBBAMC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
RYTHM
Trulieve German Village
14.15g
22.0%
2.01%
CLMLHBBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
$120.00
RYTHM · Trulieve German Village
22.0% 2.01% 14.15g
Sativa
CLMLHBBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Purple Churro Minis - 1140205
Supply
Trulieve German Village
14.15g
22.4%
2.70%
LLCMHBBA
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Purple Churro Minis - 1140205
$120.00
Supply · Trulieve German Village
22.4% 2.70% 14.15g
Sativa
LLCMHBBA
$8.48/g
Flower
Cereal Milk
Ancient Roots
Elevated Growth
—
19.7%
Hybrid
$120.00
—
Flower
Cereal Milk
$120.00
Ancient Roots · Elevated Growth
19.7%
Hybrid
Flower
Rythm - Jack's Delight Mixed Buds - Flower - 14.15g
RYTHM
The Landing
14.15g
21.4%
1.51%
CMHLBALBC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Rythm - Jack's Delight Mixed Buds - Flower - 14.15g
$120.00
RYTHM · The Landing
21.4% 1.51% 14.15g
Sativa
CMHLBALBC
$8.48/g
Flower
Kynd - Jet Fuel - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
23.6%
1.48%
CMLBLHBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Kynd - Jet Fuel - Flower - 14.15g
$120.00
Kynd · The Landing
23.6% 1.48% 14.15g
Sativa
CMLBLHBAC
$8.48/g
Flower
Kynd - Belly Laugh - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
28.5%
2.08%
LMCLBAHBC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Kynd - Belly Laugh - Flower - 14.15g
$120.00
Kynd · The Landing
28.5% 2.08% 14.15g
Hybrid
LMCLBAHBC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn -1380157
Supply
Trulieve German Village
14.15g
26.7%
2.13%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn -1380157
$120.00
Supply · Trulieve German Village
26.7% 2.13% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
Farkas Farms
Trulieve Clintonville
14.00g
23.6%
2.92%
LCMLHAB
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Clintonville
23.6% 2.92% 14.00g
Hybrid
LCMLHAB
$8.57/g
Flower
Grassroots - Zesty Garlic Cookies - Indica Flower - 14.15g
Grassroots
The Landing
14.15g
21.8%
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
Grassroots - Zesty Garlic Cookies - Indica Flower - 14.15g
$120.00
Grassroots · The Landing
21.8% 14.15g
Indica
$8.48/g
Flower · Small Buds
Citrus Cookies Kush Mini Budz - 1391845
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
24.4%
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Citrus Cookies Kush Mini Budz - 1391845
$120.00
The Standard · Trulieve German Village
24.4% 14.15g
Indica
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Chem 'n Cookies
Good Green
Theory Wellness
14.00g
25.5%
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Chem 'n Cookies
$120.00
Good Green · Theory Wellness
25.5% 14.00g
Hybrid
$8.57/g
Flower
Disco Diesel 14.15g
Modern Flower
Theory Wellness
14.15g
26.1%
1.15%
LCL
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Disco Diesel 14.15g
$120.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.1% 1.15% 14.15g
Sativa
LCL
$8.48/g
Flower · Small Buds
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
19.4%
1.56%
LCLHMBABNC
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower · Small Buds
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$120.00
Good Green · Locals Dispensary
19.4% 1.56% 14.00g
Sativa
LCLHMBABNC
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Pink Burst Flower - 1273663
Triple 7
Trulieve Clintonville
14.15g
23.5%
2.01%
CLMHLBABNC
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Pink Burst Flower - 1273663
$120.00
Triple 7 · Trulieve Clintonville
23.5% 2.01% 14.15g
Indica
CLMHLBABNC
$8.48/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
14.15g
21.0%
1.05%
TOM
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
$120.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
21.0% 1.05% 14.15g
Sativa
TOM
$8.48/g