Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower
App Zoap [14.15g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
14.15g
21.6%
0.18%
CLHAMLBBNC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
App Zoap [14.15g]
$120.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
21.6% 0.18% 14.15g
Hybrid
CLHAMLBBNC
$8.48/g
Flower
Gelato Cookies - 14.15g Whole Flower
Eden's Trees
The Botanist
14.00g
26.8%
2.84%
MCLLBHBANC
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower
Gelato Cookies - 14.15g Whole Flower
$120.00
Eden's Trees · The Botanist
26.8% 2.84% 14.00g
Hybrid
MCLLBHBANC
$8.57/g
Flower
Super Silver Pupil [14.15g]
Firelands Scientific
Elevated Growth
14.15g
21.0%
0.07%
MLLBCHBNTAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Super Silver Pupil [14.15g]
$120.00
Firelands Scientific · Elevated Growth
21.0% 0.07% 14.15g
Sativa
MLLBCHBNTAC
$8.48/g
Flower
Disco Diesel 14.15g
Modern Flower
Theory Wellness
14.15g
26.1%
1.15%
LCL
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Disco Diesel 14.15g
$120.00
Modern Flower · Theory Wellness
26.1% 1.15% 14.15g
Sativa
LCL
$8.48/g
Flower
Sticky Pie - 14.15g Whole Flower
O'Dank
The Botanist
14.00g
24.9%
2.21%
LCLMBAHBNC
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower
Sticky Pie - 14.15g Whole Flower
$120.00
O'Dank · The Botanist
24.9% 2.21% 14.00g
Hybrid
LCLMBAHBNC
$8.57/g
Flower
Passport Dro
Grassroots
Elevated Growth
—
24.6%
Indica
$120.00
—
Flower
Passport Dro
$120.00
Grassroots · Elevated Growth
24.6%
Indica
Flower
Wild Garlic
Grassroots
Elevated Growth
—
20.6%
Indica
$120.00
—
Flower
Wild Garlic
$120.00
Grassroots · Elevated Growth
20.6%
Indica
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
Good Green
Locals Dispensary
14.00g
19.4%
1.56%
LCLHMBABNC
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower
Good Green | Chicken N Waffles (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$120.00
Good Green · Locals Dispensary
19.4% 1.56% 14.00g
Sativa
LCLHMBABNC
$8.57/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
Grassroots
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
1.58%
LMCLBHABC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Smalls Popcorn
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
$120.00
Grassroots · Locals Dispensary
21.1% 1.58% 14.15g
Hybrid
LMCLBHABC
$8.48/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
(10000 lpv) Dr. Dabber | Ghost 2- Black
Dr. Dabber
Locals Dispensary
—
—
$120.00
—
Accessories · Dab Tools
(10000 lpv) Dr. Dabber | Ghost 2- Black
$120.00
Dr. Dabber · Locals Dispensary
Flower · Whole Flower
Chem 'n Cookies
Good Green
Theory Wellness
14.00g
25.5%
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Chem 'n Cookies
$120.00
Good Green · Theory Wellness
25.5% 14.00g
Hybrid
$8.57/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
21.8%
0.89%
BCHMLLABC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve Clintonville
21.8% 0.89% 14.15g
Sativa
BCHMLLABC
$8.48/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
14.15g
21.0%
1.05%
TOM
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Super Lemon Haze [14.15g]
$120.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
21.0% 1.05% 14.15g
Sativa
TOM
$8.48/g
Flower
Frosted Kush [28.3g]
Seed and Strain
NAR Reserve
28.30g
20.6%
Sativa
$120.00
$4.24/g
Flower
Frosted Kush [28.3g]
$120.00
Seed and Strain · NAR Reserve
20.6% 28.30g
Sativa
$4.24/g
Flower
AP Zoap [14.15g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
14.15g
21.6%
0.18%
CLHAMLBBNC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
AP Zoap [14.15g]
$120.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
21.6% 0.18% 14.15g
Hybrid
CLHAMLBBNC
$8.48/g
Flower
LM Jack [14.15g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
14.15g
20.2%
0.07%
MCHBLLNTAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
LM Jack [14.15g]
$120.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
20.2% 0.07% 14.15g
Sativa
MCHBLLNTAC
$8.48/g
Flower
Super Silver Pupil [14.15g]
Firelands Scientific
RISE Whitehall
14.15g
21.0%
0.07%
MLLBCHBNTAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower
Super Silver Pupil [14.15g]
$120.00
Firelands Scientific · RISE Whitehall
21.0% 0.07% 14.15g
Sativa
MLLBCHBNTAC
$8.48/g
Flower
Strawberry Lemonade 14.15g (Sativa) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
Sativa
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Strawberry Lemonade 14.15g (Sativa) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
22.5% 14.15g
Sativa
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Hash Queen
Good Green
Theory Wellness
14.00g
23.9%
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Hash Queen
$120.00
Good Green · Theory Wellness
23.9% 14.00g
Hybrid
$8.57/g
Flower
Super Sweet 14.15g (Hybrid) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.7%
1.61%
LLMCBNAHBC
Hybrid
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Super Sweet 14.15g (Hybrid) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
19.7% 1.61% 14.15g
Hybrid
LLMCBNAHBC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Gastro Glaze Popcorn - 1212705
Supply
Trulieve German Village
14.15g
24.3%
1.99%
MCLHLBBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Gastro Glaze Popcorn - 1212705
$120.00
Supply · Trulieve German Village
24.3% 1.99% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$8.48/g
Flower
Super Sweet 14.15g (Hybrid) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
19.7%
1.61%
LLMCBNAHBC
Hybrid
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Super Sweet 14.15g (Hybrid) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
19.7% 1.61% 14.15g
Hybrid
LLMCBNAHBC
$8.48/g
Flower
Glitter Bomb [14.15g]
The Standard
Elevated Growth
14.15g
27.7%
0.22%
CMCLLCA
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
Glitter Bomb [14.15g]
$120.00
The Standard · Elevated Growth
27.7% 0.22% 14.15g
Indica
CMCLLCA
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve German Village
14.15g
21.9%
1.89%
MCHLBLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve German Village
21.9% 1.89% 14.15g
Sativa
MCHLBLABEC
$8.48/g
Flower
Strawberry Lemonade 14.15g (Sativa) | Certified Cultivators
CERTIFIED
Ohio Cannabis Company
14.15g
22.5%
Sativa
$150.00
$120.00
20% Off Almost Everything
$8.48/g
Flower
Strawberry Lemonade 14.15g (Sativa) | Certified Cultivators
$150.00
$120.00
CERTIFIED · Ohio Cannabis Company
22.5% 14.15g
Sativa
$8.48/g
Flower
Fatso [14.15g]
The Standard
Elevated Growth
14.15g
26.2%
0.15%
LCLMHBABNC
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
Fatso [14.15g]
$120.00
The Standard · Elevated Growth
26.2% 0.15% 14.15g
Indica
LCLMHBABNC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Gastro Glaze Popcorn - 1212705
Supply
Trulieve German Village
14.15g
24.3%
1.99%
MCLHLBBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Gastro Glaze Popcorn - 1212705
$120.00
Supply · Trulieve German Village
24.3% 1.99% 14.15g
Sativa
MCLHLBBAC
$8.48/g
Flower
C.R.B. [14.15g]
The Standard
Elevated Growth
14.15g
24.2%
0.19%
MCLHLBAC
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
C.R.B. [14.15g]
$120.00
The Standard · Elevated Growth
24.2% 0.19% 14.15g
Indica
MCLHLBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve German Village
14.15g
22.9%
0.82%
CLMBHLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
Supply · Trulieve German Village
22.9% 0.82% 14.15g
Sativa
CLMBHLABEC
$8.48/g
Flower
Cantucci Cookies [14.15g]
matter.
Elevated Growth
14.15g
23.9%
0.23%
LCHLMBBAC
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower
Cantucci Cookies [14.15g]
$120.00
matter. · Elevated Growth
23.9% 0.23% 14.15g
Indica
LCHLMBBAC
$8.48/g
Flower
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
Grassroots
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
1.58%
LMCLBHABC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Grassroots | Mosa Kush Mints (Smalls) | 14.15g | Hybrid
$120.00
Grassroots · Locals Dispensary
21.1% 1.58% 14.15g
Hybrid
LMCLBHABC
$8.48/g
Flower
Caribbean Queen [14.15g]
Supply™
Elevated Growth
14.15g
17.6%
0.14%
MCHLLBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Caribbean Queen [14.15g]
$120.00
Supply™ · Elevated Growth
17.6% 0.14% 14.15g
Hybrid
MCHLLBAC
$8.48/g
Flower
Sticky Pie - 14.15g Whole Flower
O'Dank
The Botanist
14.00g
24.9%
2.21%
LCLMBAHBNC
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower
Sticky Pie - 14.15g Whole Flower
$120.00
O'Dank · The Botanist
24.9% 2.21% 14.00g
Hybrid
LCLMBAHBNC
$8.57/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn -1380157
Supply
Trulieve German Village
14.15g
26.7%
2.13%
CLHMLBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn -1380157
$120.00
Supply · Trulieve German Village
26.7% 2.13% 14.15g
Hybrid
CLHMLBBAC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
Farkas Farms
Trulieve Westerville
14.00g
23.6%
2.92%
LCMLHAB
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Westerville
23.6% 2.92% 14.00g
Hybrid
LCMLHAB
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Pink Burst Flower - 1273663
Triple 7
Trulieve Clintonville
14.15g
23.5%
2.01%
CLMHLBABNC
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Pink Burst Flower - 1273663
$120.00
Triple 7 · Trulieve Clintonville
23.5% 2.01% 14.15g
Indica
CLMHLBABNC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve German Village
14.15g
21.9%
1.89%
MCHLBLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve German Village
21.9% 1.89% 14.15g
Sativa
MCHLBLABEC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
22.9%
0.82%
CLMBHLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
22.9% 0.82% 14.15g
Sativa
CLMBHLABEC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
RYTHM
Trulieve German Village
14.15g
22.0%
2.01%
CLMLHBBAC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Screamin OG Mixed Buds- 1300110
$120.00
RYTHM · Trulieve German Village
22.0% 2.01% 14.15g
Sativa
CLMLHBBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
21.8%
0.89%
BCHMLLABC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
21.8% 0.89% 14.15g
Sativa
BCHMLLABC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
21.8%
0.89%
BCHMLLABC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
21.8% 0.89% 14.15g
Sativa
BCHMLLABC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Purple Churro Minis - 1140205
Supply
Trulieve German Village
14.15g
22.4%
2.70%
LLCMHBBA
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Purple Churro Minis - 1140205
$120.00
Supply · Trulieve German Village
22.4% 2.70% 14.15g
Sativa
LLCMHBBA
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
21.3%
2.19%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
21.3% 2.19% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
21.3%
2.19%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
21.3% 2.19% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
The Standard
Trulieve German Village
14.15g
24.8%
2.18%
LMCBALH
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
$120.00
The Standard · Trulieve German Village
24.8% 2.18% 14.15g
Indica
LMCBALH
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
24.8%
2.18%
LMCBALH
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
$120.00
The Standard · Trulieve Clintonville
24.8% 2.18% 14.15g
Indica
LMCBALH
$8.48/g
Flower · Small Buds
Red Mintz Minis - 1264501
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
25.1%
0.95%
LMHBALBC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Red Mintz Minis - 1264501
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
25.1% 0.95% 14.15g
Hybrid
LMHBALBC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
Farkas Farms
Trulieve Clintonville
14.00g
23.6%
2.92%
LCMLHAB
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Clintonville
23.6% 2.92% 14.00g
Hybrid
LCMLHAB
$8.57/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
22.9%
0.82%
CLMBHLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
22.9% 0.82% 14.15g
Sativa
CLMBHLABEC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
Farkas Farms
Trulieve Westerville
14.00g
22.2%
0.55%
LCMLB
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Westerville
22.2% 0.55% 14.00g
Sativa
LCMLB
$8.57/g