Columbus, OH
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Products21,165
Avg Price$41.09
Avg THC45.2%
Avg Terps3.35%
On Sale8,509
Lowest$0.50
Avg $/gram$26.76
Stores21
Brands321
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21165 products
Flower · Small Buds
Red Mintz Minis - 1264501
Supply
Trulieve Westerville
14.15g
25.1%
0.95%
LMHBALBC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Red Mintz Minis - 1264501
$120.00
Supply · Trulieve Westerville
25.1% 0.95% 14.15g
Hybrid
LMHBALBC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
Farkas Farms
Trulieve Clintonville
14.00g
22.2%
0.55%
LCMLB
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Clintonville
22.2% 0.55% 14.00g
Sativa
LCMLB
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
Farkas Farms
Trulieve Westerville
14.00g
22.2%
0.55%
LCMLB
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Westerville
22.2% 0.55% 14.00g
Sativa
LCMLB
$8.57/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
The Standard
Trulieve Clintonville
14.15g
24.8%
2.18%
LMCBALH
Indica
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Race Gas Smalls - 1301953
$120.00
The Standard · Trulieve Clintonville
24.8% 2.18% 14.15g
Indica
LMCBALH
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
Farkas Farms
Trulieve Westerville
14.00g
23.6%
2.92%
LCMLHAB
Hybrid
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Kings Fire Flower - 1391528
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Westerville
23.6% 2.92% 14.00g
Hybrid
LCMLHAB
$8.57/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
21.3%
2.19%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
$120.00
Supply · Trulieve Clintonville
21.3% 2.19% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
21.8%
0.89%
BCHMLLABC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Bananas Foster Popcorn - 1031104
$120.00
Supply · Trulieve Clintonville
21.8% 0.89% 14.15g
Sativa
BCHMLLABC
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
Supply
Trulieve German Village
14.15g
22.9%
0.82%
CLMBHLABEC
Sativa
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Rollins Popcorn - 377606
$120.00
Supply · Trulieve German Village
22.9% 0.82% 14.15g
Sativa
CLMBHLABEC
$8.48/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
Farkas Farms
Trulieve Clintonville
14.00g
22.2%
0.55%
LCMLB
Sativa
$120.00
$8.57/g
Flower · Whole Flower
Truffle Monkey Flower - 1391537
$120.00
Farkas Farms · Trulieve Clintonville
22.2% 0.55% 14.00g
Sativa
LCMLB
$8.57/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
Supply
Trulieve Clintonville
14.15g
21.3%
2.19%
CLHLMBBAC
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Pirate Cookies Popcorn - 1258757
$120.00
Supply · Trulieve Clintonville
21.3% 2.19% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBAC
$8.48/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.2%
1.72%
LLMCBAHN
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
$120.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
23.2% 1.72% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHN
$8.48/g
Flower · Small Buds
Savvy Purpentine (H) Flower Smalls 14.15g
Savvy
Ayr Wellness
14.15g
22.5%
1.56%
TCMHBLBAL
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Savvy Purpentine (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
Savvy · Ayr Wellness
22.5% 1.56% 14.15g
Hybrid
TCMHBLBAL
$8.48/g
Accessories
RBA Chamber - Ruby Insert & Spinner Cap - Peak Pro (w/ App) | JCVAP
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$120.00
—
Accessories
RBA Chamber - Ruby Insert & Spinner Cap - Peak Pro (w/ App) | JCVAP
$120.00
JCVAP · Certified Dispensary
Accessories
RBA Chamber - Ruby Insert & Spinner Cap - Peak Pro (w/ App) | JCVAP
JCVAP
Certified Dispensary
—
—
$120.00
—
Accessories
RBA Chamber - Ruby Insert & Spinner Cap - Peak Pro (w/ App) | JCVAP
$120.00
JCVAP · Certified Dispensary
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.2%
1.72%
LLMCBAHN
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower
Ridgeline Lantz Smalls (14.15g)
$120.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
23.2% 1.72% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHN
$8.48/g
Flower · Small Buds
Savvy Purpentine (H) Flower Smalls 14.15g
Savvy
Ayr Wellness
14.15g
22.5%
1.56%
TCMHBLBAL
Hybrid
$120.00
$8.48/g
Flower · Small Buds
Savvy Purpentine (H) Flower Smalls 14.15g
$120.00
Savvy · Ayr Wellness
22.5% 1.56% 14.15g
Hybrid
TCMHBLBAL
$8.48/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Sweet Canal Street SMALLS 14.15g
Firelands Scientific
Amplify
14.15g
26.4%
2.43%
CMHLLNBACB
Hybrid
$135.00
$121.50
10% Off Select Brands
$8.59/g
Flower · Smalls Popcorn
Sweet Canal Street SMALLS 14.15g
$135.00
$121.50
Firelands Scientific · Amplify
26.4% 2.43% 14.15g
Hybrid
CMHLLNBACB
$8.59/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Sweet Canal Street SMALLS 14.15g
Firelands Scientific
Amplify
14.15g
26.4%
2.43%
CMHLLNBACB
Hybrid
$135.00
$121.50
10% Off Select Brands
$8.59/g
Flower · Smalls Popcorn
Sweet Canal Street SMALLS 14.15g
$135.00
$121.50
Firelands Scientific · Amplify
26.4% 2.43% 14.15g
Hybrid
CMHLLNBACB
$8.59/g
Accessories · Devices · Accessories
PAX Plus | Onyx
PAX
Theory Wellness
—
—
$243.00
$121.50
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Devices
PAX Plus | Onyx
$243.00
$121.50
PAX · Theory Wellness
Accessories · Devices · Accessories
PAX Plus | Onyx
PAX
Theory Wellness
—
—
$243.00
$121.50
Select Products - 50% OFF
—
Accessories · Devices
PAX Plus | Onyx
$243.00
$121.50
PAX · Theory Wellness
Flower
Purple Milk 14.15g (Hybrid) | King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.7%
1.80%
MCLHLBBECA
Hybrid
$154.00
$123.20
20% Off Almost Everything
$8.71/g
Flower
Purple Milk 14.15g (Hybrid) | King City Gardens
$154.00
$123.20
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
25.7% 1.80% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBECA
$8.71/g
Flower
Purple Milk 14.15g (Hybrid) | King City Gardens
King City Gardens
Ohio Cannabis Company
14.15g
25.7%
1.80%
MCLHLBBECA
Hybrid
$154.00
$123.20
20% Off Almost Everything
$8.71/g
Flower
Purple Milk 14.15g (Hybrid) | King City Gardens
$154.00
$123.20
King City Gardens · Ohio Cannabis Company
25.7% 1.80% 14.15g
Hybrid
MCLHLBBECA
$8.71/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
Modern Flower
The Botanist
14.00g
26.3%
1.86%
LCLMHBBAC
Sativa
$150.00
$123.75
17.5% Off R.O. & Modern Flower
$8.84/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
$150.00
$123.75
Modern Flower · The Botanist
26.3% 1.86% 14.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$8.84/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
Modern Flower
The Botanist
14.00g
26.3%
1.86%
LCLMHBBAC
Sativa
$150.00
$123.75
17.5% Off R.O. & Modern Flower
$8.84/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
$150.00
$123.75
Modern Flower · The Botanist
26.3% 1.86% 14.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$8.84/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
Modern Flower
The Botanist
14.00g
26.3%
1.86%
LCLMHBBAC
Sativa
$150.00
$123.75
17.5% Off R.O. & Modern Flower
$8.84/g
Flower
Disco Diesel - 14.15g Whole Flower
$150.00
$123.75
Modern Flower · The Botanist
26.3% 1.86% 14.00g
Sativa
LCLMHBBAC
$8.84/g
Flower · Premium · Whole Flower
Willy Ocean 14.15g
Galenas
Amplify
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$177.00
$123.90
30% Off by Galenas
$8.76/g
Flower · Premium
Willy Ocean 14.15g
$177.00
$123.90
Galenas · Amplify
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$8.76/g
Flower · Premium · Whole Flower
Willy Ocean 14.15g
Galenas
Amplify
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$177.00
$123.90
30% Off by Galenas
$8.76/g
Flower · Premium
Willy Ocean 14.15g
$177.00
$123.90
Galenas · Amplify
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$8.76/g
Accessories · Glassware · Accessories
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Shadow Black
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$125.00
—
Accessories · Glassware
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Shadow Black
$125.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower
Forbidden Fruitcake [14.15g]
Standard Farms
Elevated Growth
14.15g
20.8%
0.14%
LLCMHBBNAC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower
Forbidden Fruitcake [14.15g]
$125.00
Standard Farms · Elevated Growth
20.8% 0.14% 14.15g
Indica
LLCMHBBNAC
$8.83/g
Flower
Lemon Cherry Diesel [14.15g]
Standard Farms
Elevated Growth
14.15g
21.7%
0.20%
LCMHBLBATC
Sativa
$125.00
$8.83/g
Flower
Lemon Cherry Diesel [14.15g]
$125.00
Standard Farms · Elevated Growth
21.7% 0.20% 14.15g
Sativa
LCMHBLBATC
$8.83/g
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro | 3DXL Chamber
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$125.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro | 3DXL Chamber
$125.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Accessories · Glassware · Accessories
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Clear
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$125.00
—
Accessories · Glassware
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Clear
$125.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$8.83/g
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro | 3DXL Chamber
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$125.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro | 3DXL Chamber
$125.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories
MIQRO C - Assorted Colors
DaVinci
Elevated Growth
—
—
$125.00
—
Accessories
MIQRO C - Assorted Colors
$125.00
DaVinci · Elevated Growth
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$8.83/g
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro | 3DXL Chamber
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$125.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro | 3DXL Chamber
$125.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
Peak Pro | 3DXL Chamber
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$125.00
—
Accessories · Devices
Peak Pro | 3DXL Chamber
$125.00
Puffco · Trulieve German Village
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Baby Turtle | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
25.7%
1.90%
MLC
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Baby Turtle | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
25.7% 1.90% 14.15g
Hybrid
MLC
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
19.0%
1.52%
MCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
19.0% 1.52% 14.15g
Hybrid
MCL
$8.90/g
Flower · Premium · Whole Flower
Farkalicious 14g
Farkas Farms
Amplify
14.00g
24.8%
2.55%
CMLLHA
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower · Premium
Farkalicious 14g
$126.00
Farkas Farms · Amplify
24.8% 2.55% 14.00g
Hybrid
CMLLHA
$9.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Baby Turtle | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
25.7%
1.90%
MLC
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Baby Turtle | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
25.7% 1.90% 14.15g
Hybrid
MLC
$8.90/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
R.O.
Ayr Wellness
28.30g
24.4%
1.55%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Trulieve Products
$4.45/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
$180.00
$126.00
R.O. · Ayr Wellness
24.4% 1.55% 28.30g
Indica
CLMLHBBAC
$4.45/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Violet Sky | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.24%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Violet Sky | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.5% 1.24% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.4%
1.28%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.4% 1.28% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Violet Sky | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.24%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Violet Sky | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.5% 1.24% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Premium · Whole Flower
Farkalicious 14g
Farkas Farms
Amplify
14.00g
24.8%
2.55%
CMLLHA
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower · Premium
Farkalicious 14g
$126.00
Farkas Farms · Amplify
24.8% 2.55% 14.00g
Hybrid
CMLLHA
$9.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Point Breeze | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
18.2%
0.99%
LCL
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Point Breeze | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
18.2% 0.99% 14.15g
Indica
LCL
$8.90/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
R.O.
Ayr Wellness
28.30g
24.4%
1.55%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Trulieve Products
$4.45/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
$180.00
$126.00
R.O. · Ayr Wellness
24.4% 1.55% 28.30g
Indica
CLMLHBBAC
$4.45/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
19.0%
1.52%
MCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
19.0% 1.52% 14.15g
Hybrid
MCL
$8.90/g