Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.62%
LMCLBHABC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
17.0% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLBHABC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.34%
MLCLBHABNE
Sativa
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.34% 14.15g
Sativa
MLCLBHABNE
$8.83/g
Flower
Lemon Cherry Diesel [14.15g]
Standard Farms
Elevated Growth
14.15g
21.7%
0.20%
LCMHBLBATC
Sativa
$125.00
$8.83/g
Flower
Lemon Cherry Diesel [14.15g]
$125.00
Standard Farms · Elevated Growth
21.7% 0.20% 14.15g
Sativa
LCMHBLBATC
$8.83/g
Flower
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.34%
MLCLBHABNE
Sativa
$125.00
$8.83/g
Flower
Citizen | Orange 43 (Smalls) | 14.15g | Sativa
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.34% 14.15g
Sativa
MLCLBHABNE
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
Wondergrove
Locals Dispensary
14.15g
16.6%
1.06%
MCLLHBANC
Hybrid
$125.00
$8.83/g
Flower
Wondergrove | Dosi (Buds) | 14.15g | Hybrid
$125.00
Wondergrove · Locals Dispensary
16.6% 1.06% 14.15g
Hybrid
MCLLHBANC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
24.6%
1.94%
MLCLHBBANC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
24.6% 1.94% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$8.83/g
Accessories · Glassware · Accessories
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Shadow Black
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$125.00
—
Accessories · Glassware
(5000 LPV) Puffco Peak Pro Travel Glass- Shadow Black
$125.00
Puffco · Locals Dispensary
Accessories
MIQRO C - Assorted Colors
DaVinci
Elevated Growth
—
—
$125.00
—
Accessories
MIQRO C - Assorted Colors
$125.00
DaVinci · Elevated Growth
Flower
Forbidden Fruitcake [14.15g]
Standard Farms
Elevated Growth
14.15g
20.8%
0.14%
LLCMHBBNAC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower
Forbidden Fruitcake [14.15g]
$125.00
Standard Farms · Elevated Growth
20.8% 0.14% 14.15g
Indica
LLCMHBBNAC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
24.6%
1.94%
MLCLHBBANC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Ice Cream Cake (Small Buds) 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
24.6% 1.94% 14.15g
Indica
MLCLHBBANC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.62%
LMCLBHABC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
17.0% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLBHABC
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
17.0%
1.62%
LMCLBHABC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower · Small Buds
Citizen | OG Kiss (Small Buds) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
17.0% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLBHABC
$8.83/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
Citizen by Klutch
Locals Dispensary
14.15g
21.3%
1.80%
LLCABMHNBC
Indica
$125.00
$8.83/g
Flower
Citizen | Permanent Marker (Smalls) | 14.15g | Indica
$125.00
Citizen by Klutch · Locals Dispensary
21.3% 1.80% 14.15g
Indica
LLCABMHNBC
$8.83/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Sativa
$126.00
$9.00/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Sativa
$9.00/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
Riviera Creek
Trulieve Clintonville
14.15g
24.6%
2.93%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve Clintonville
24.6% 2.93% 14.15g
Indica
CLMLHBBAC
$8.90/g
Flower
Phantom 14.15g
Riviera Creek
Theory Wellness
14.15g
25.6%
1.93%
CLH
Indica
$180.00
$126.00
Select Products - 30% OFF
$8.90/g
Flower
Phantom 14.15g
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Theory Wellness
25.6% 1.93% 14.15g
Indica
CLH
$8.90/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Sativa
$126.00
$9.00/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Sativa
$9.00/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Sativa
$126.00
$9.00/g
Flower
Blumosa Budlet - 14.15g Smalls
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Sativa
$9.00/g
Flower
Phantom 14.15g
Riviera Creek
Theory Wellness
14.15g
25.6%
1.93%
CLH
Indica
$180.00
$126.00
Select Products - 30% OFF
$8.90/g
Flower
Phantom 14.15g
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Theory Wellness
25.6% 1.93% 14.15g
Indica
CLH
$8.90/g
Flower
Lavender Kush Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
17.8%
1.42%
ABCLMBHLNEC
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower
Lavender Kush Budlet - 14.15g Smalls
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
17.8% 1.42% 14.00g
Hybrid
ABCLMBHLNEC
$9.00/g
Flower
Lavender Kush Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
17.8%
1.42%
ABCLMBHLNEC
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower
Lavender Kush Budlet - 14.15g Smalls
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
17.8% 1.42% 14.00g
Hybrid
ABCLMBHLNEC
$9.00/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
Riviera Creek
Trulieve Clintonville
14.15g
24.6%
2.93%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve Clintonville
24.6% 2.93% 14.15g
Indica
CLMLHBBAC
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
25.7%
2.96%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
25.7% 2.96% 14.15g
Indica
CLMLHBBAC
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Skyscraper Flower - 1209906
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
25.7%
2.42%
LCMHLBANCB
Sativa
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Skyscraper Flower - 1209906
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
25.7% 2.42% 14.15g
Sativa
LCMHLBANCB
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Layer Cake Flower - 1231509
Butterfly Effect by Grow Ohio
Trulieve German Village
14.15g
25.6%
Indica
$180.00
$126.00
25% Off Featured Products
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Layer Cake Flower - 1231509
$180.00
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Trulieve German Village
25.6% 14.15g
Indica
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Layer Cake Flower - 1231509
Butterfly Effect by Grow Ohio
Trulieve German Village
14.15g
25.6%
Indica
$180.00
$126.00
25% Off Featured Products
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Layer Cake Flower - 1231509
$180.00
$126.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Trulieve German Village
25.6% 14.15g
Indica
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Skyscraper Flower - 1209906
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
25.7%
2.42%
LCMHLBANCB
Sativa
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Skyscraper Flower - 1209906
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
25.7% 2.42% 14.15g
Sativa
LCMHLBANCB
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
25.7%
2.96%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$8.90/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1210010
$180.00
$126.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
25.7% 2.96% 14.15g
Indica
CLMLHBBAC
$8.90/g
Flower · Premium · Whole Flower
Farkalicious 14g
Farkas Farms
Amplify
14.00g
24.8%
2.55%
CMLLHA
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower · Premium
Farkalicious 14g
$126.00
Farkas Farms · Amplify
24.8% 2.55% 14.00g
Hybrid
CMLLHA
$9.00/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
R.O.
Ayr Wellness
28.30g
24.4%
1.55%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Trulieve Products
$4.45/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
$180.00
$126.00
R.O. · Ayr Wellness
24.4% 1.55% 28.30g
Indica
CLMLHBBAC
$4.45/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
19.0%
1.52%
MCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
19.0% 1.52% 14.15g
Hybrid
MCL
$8.90/g
Flower · Premium · Whole Flower
Farkalicious 14g
Farkas Farms
Amplify
14.00g
24.8%
2.55%
CMLLHA
Hybrid
$126.00
$9.00/g
Flower · Premium
Farkalicious 14g
$126.00
Farkas Farms · Amplify
24.8% 2.55% 14.00g
Hybrid
CMLLHA
$9.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
19.0%
1.52%
MCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Kush | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
19.0% 1.52% 14.15g
Hybrid
MCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.4%
1.28%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.4% 1.28% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Baby Turtle | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
25.7%
1.90%
MLC
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Baby Turtle | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
25.7% 1.90% 14.15g
Hybrid
MLC
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Violet Sky | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.24%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Violet Sky | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.5% 1.24% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Violet Sky | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.5%
1.24%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Violet Sky | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.5% 1.24% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Baby Turtle | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
25.7%
1.90%
MLC
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Baby Turtle | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
25.7% 1.90% 14.15g
Hybrid
MLC
$8.90/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
R.O.
Ayr Wellness
28.30g
24.4%
1.55%
CLMLHBBAC
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Trulieve Products
$4.45/g
Flower · Whole Flower
R.O. Red Bird (I) Flower 28.3g
$180.00
$126.00
R.O. · Ayr Wellness
24.4% 1.55% 28.30g
Indica
CLMLHBBAC
$4.45/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Point Breeze | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
18.2%
0.99%
LCL
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Point Breeze | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
18.2% 0.99% 14.15g
Indica
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
17.4%
1.28%
LCL
Hybrid
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Khalifa Mints | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
17.4% 1.28% 14.15g
Hybrid
LCL
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Point Breeze | 14.15g Smalls
Khalifa Kush
Certified Dispensary
14.15g
18.2%
0.99%
LCL
Indica
$180.00
$126.00
30% Off Storewide
$8.90/g
Flower · Smalls Popcorn
Point Breeze | 14.15g Smalls
$180.00
$126.00
Khalifa Kush · Certified Dispensary
18.2% 0.99% 14.15g
Indica
LCL
$8.90/g
Flower
Sherbtang #1 - 14.15g Whole Flower
CERTIFIED
The Botanist
14.00g
18.6%
1.73%
CLLHBMBAC
Hybrid
$127.00
$9.07/g
Flower
Sherbtang #1 - 14.15g Whole Flower
$127.00
CERTIFIED · The Botanist
18.6% 1.73% 14.00g
Hybrid
CLLHBMBAC
$9.07/g
Flower
Momochi [28.3g]
The Essentials
NAR Reserve
28.30g
23.3%
0.27%
LMLCHNBABC
Hybrid
$127.00
$4.49/g
Flower
Momochi [28.3g]
$127.00
The Essentials · NAR Reserve
23.3% 0.27% 28.30g
Hybrid
LMLCHNBABC
$4.49/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
CERTIFIED
The Botanist
14.00g
19.7%
2.02%
CMLHBLBC
Indica
$127.00
$9.07/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
$127.00
CERTIFIED · The Botanist
19.7% 2.02% 14.00g
Indica
CMLHBLBC
$9.07/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
CERTIFIED
The Botanist
14.00g
19.7%
2.02%
CMLHBLBC
Indica
$127.00
$9.07/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
$127.00
CERTIFIED · The Botanist
19.7% 2.02% 14.00g
Indica
CMLHBLBC
$9.07/g