Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower
Sherbtang #1 - 14.15g Whole Flower
CERTIFIED
The Botanist
14.00g
18.6%
1.73%
CLLHBMBAC
Hybrid
$127.00
$9.07/g
Flower
Sherbtang #1 - 14.15g Whole Flower
$127.00
CERTIFIED · The Botanist
18.6% 1.73% 14.00g
Hybrid
CLLHBMBAC
$9.07/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
CERTIFIED
The Botanist
14.00g
19.7%
2.02%
CMLHBLBC
Indica
$127.00
$9.07/g
Flower
Modified Cookies - 14.15g Whole Flower
$127.00
CERTIFIED · The Botanist
19.7% 2.02% 14.00g
Indica
CMLHBLBC
$9.07/g
Flower
Anniversary Cake
Farkas Farms
Elevated Growth
—
21.1%
0.15%
MLCHBA
Indica
$130.00
—
Flower
Anniversary Cake
$130.00
Farkas Farms · Elevated Growth
21.1% 0.15%
Indica
MLCHBA
Flower
Certified Cultivators - Dark Rainbow - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
22.1%
1.87%
CLLHMBBA
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Certified Cultivators - Dark Rainbow - Flower - 14.15g
$130.00
CERTIFIED · The Landing
22.1% 1.87% 14.15g
Indica
CLLHMBBA
$9.19/g
Flower
Kynd - Caesar - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
30.5%
2.91%
LMLCBHABC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Caesar - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
30.5% 2.91% 14.15g
Indica
LMLCBHABC
$9.19/g
Flower
Kynd - Rtz Royale - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
28.5%
1.57%
LLMCBAHBC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Rtz Royale - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
28.5% 1.57% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHBC
$9.19/g
Flower
Kynd - Valley of Fire - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
27.8%
1.58%
LCLMHBBAC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Valley of Fire - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
27.8% 1.58% 14.15g
Hybrid
LCLMHBBAC
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.61%
LCABHMLBC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
23.4% 1.61% 14.15g
Hybrid
LCABHMLBC
$9.19/g
Flower
Lemon G [14.15g]
Butterfly Effect
Elevated Growth
14.15g
19.8%
0.10%
MALLBCHBNC
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Lemon G [14.15g]
$130.00
Butterfly Effect · Elevated Growth
19.8% 0.10% 14.15g
Sativa
MALLBCHBNC
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.8%
1.55%
MCLBLHABNEC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.8% 1.55% 14.15g
Hybrid
MCLBLHABNEC
$9.19/g
Accessories · Devices · Accessories
(7500 LPV) Puffco | Pivot- Sapphire
Puffco
Locals Dispensary
—
—
$130.00
—
Accessories · Devices
(7500 LPV) Puffco | Pivot- Sapphire
$130.00
Puffco · Locals Dispensary
Flower
Supply - Mango Mintality - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
20.1%
1.87%
MCAHBLL
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Mango Mintality - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
20.1% 1.87% 14.15g
Sativa
MCAHBLL
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.3%
1.74%
MCLLBHBNAC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.3% 1.74% 14.15g
Indica
MCLLBHBNAC
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.3%
1.74%
MCLLBHBNAC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Blackberry Moon | 14.15g | Indica
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.3% 1.74% 14.15g
Indica
MCLLBHBNAC
$9.19/g
Flower
Supply - Mango Mintality - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
20.1%
1.87%
MCAHBLL
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Mango Mintality - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
20.1% 1.87% 14.15g
Sativa
MCAHBLL
$9.19/g
Flower
Supply - Purple Churro - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
21.5%
2.89%
LLCMHBBA
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Purple Churro - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
21.5% 2.89% 14.15g
Sativa
LLCMHBBA
$9.19/g
Flower
Supply - Rollins - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
21.4%
1.04%
CMLHBLABE
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Rollins - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
21.4% 1.04% 14.15g
Sativa
CMLHBLABE
$9.19/g
Flower
Supply - Rollins - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
21.4%
1.04%
CMLHBLABE
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Rollins - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
21.4% 1.04% 14.15g
Sativa
CMLHBLABE
$9.19/g
Flower
91 Royale [14.15g]
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
14.15g
24.8%
1.39%
CLM
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
91 Royale [14.15g]
$130.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
24.8% 1.39% 14.15g
Sativa
CLM
$9.19/g
Flower
Glitter Bomb 14.15g
Treehaus - Ohio
Elevated Growth
14.15g
22.2%
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Glitter Bomb 14.15g
$130.00
Treehaus - Ohio · Elevated Growth
22.2% 14.15g
Indica
$9.19/g
Flower
Dark Rainbow #20 [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
22.1%
0.18%
CLLHMBBA
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Dark Rainbow #20 [14.15g]
$130.00
CERTIFIED · Elevated Growth
22.1% 0.18% 14.15g
Indica
CLLHMBBA
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
23.4%
1.61%
LCABHMLBC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Animal Mints (Buds) | 14.15g | Hybrid
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
23.4% 1.61% 14.15g
Hybrid
LCABHMLBC
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
24.8%
1.55%
MCLBLHABNEC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Farkas Farms | Forget Me Not | 14.15g | Hybrid
$130.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
24.8% 1.55% 14.15g
Hybrid
MCLBLHABNEC
$9.19/g
Flower
Certified Cultivators - Dark Rainbow - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
22.1%
1.87%
CLLHMBBA
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Certified Cultivators - Dark Rainbow - Flower - 14.15g
$130.00
CERTIFIED · The Landing
22.1% 1.87% 14.15g
Indica
CLLHMBBA
$9.19/g
Flower
Kynd - Valley of Fire - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
27.8%
1.58%
LCLMHBBAC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Valley of Fire - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
27.8% 1.58% 14.15g
Hybrid
LCLMHBBAC
$9.19/g
Flower
Kynd - Rtz Royale - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
28.5%
1.57%
LLMCBAHBC
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Rtz Royale - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
28.5% 1.57% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHBC
$9.19/g
Flower
Kynd - Caesar - Flower - 14.15g
Kynd
The Landing
14.15g
30.5%
2.91%
LMLCBHABC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Kynd - Caesar - Flower - 14.15g
$130.00
Kynd · The Landing
30.5% 2.91% 14.15g
Indica
LMLCBHABC
$9.19/g
Flower
White Tng
(the) Essence
RISE Whitehall
—
21.2%
0.08%
MHLBACLBT
Hybrid
$130.00
—
Flower
White Tng
$130.00
(the) Essence · RISE Whitehall
21.2% 0.08%
Hybrid
MHLBACLBT
Flower
91 Royale [14.15g]
Butterfly Effect by Grow Ohio
Theory Wellness
14.15g
24.8%
1.39%
CLM
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
91 Royale [14.15g]
$130.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Theory Wellness
24.8% 1.39% 14.15g
Sativa
CLM
$9.19/g
Flower
Supply - Purple Churro - Flower - 14.15g
Supply
The Landing
14.15g
21.5%
2.89%
LLCMHBBA
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Supply - Purple Churro - Flower - 14.15g
$130.00
Supply · The Landing
21.5% 2.89% 14.15g
Sativa
LLCMHBBA
$9.19/g
Flower
Black Jack [14.15g]
Butterfly Effect
Elevated Growth
14.15g
20.7%
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Black Jack [14.15g]
$130.00
Butterfly Effect · Elevated Growth
20.7% 14.15g
Sativa
$9.19/g
Flower
Riviera Creek - Stambaugh GC (I) - 14.15
Riviera Creek
Herbal Wellness Center
14.15g
31.9%
1.23%
LCHBLAC
Indica
$200.00
$130.00
Everything Store-wide - 35% Off
$9.19/g
Flower
Riviera Creek - Stambaugh GC (I) - 14.15
$200.00
$130.00
Riviera Creek · Herbal Wellness Center
31.9% 1.23% 14.15g
Indica
LCHBLAC
$9.19/g
Flower · Premium · Whole Flower
Apples & Bananas 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
25.7%
3.14%
MCALLHBBNC
Indica
$140.00
$130.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$9.19/g
Flower · Premium
Apples & Bananas 14.15g
$140.00
$130.00
King City Gardens · Amplify
25.7% 3.14% 14.15g
Indica
MCALLHBBNC
$9.19/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.2%
1.94%
LCLHBABMC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBABMC
$9.19/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.2%
2.70%
CMHLLBBA
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.2% 2.70% 14.15g
Sativa
CMHLLBBA
$9.19/g
Accessories
Puffco Pivot Onyx
Puffco
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$130.00
—
Accessories
Puffco Pivot Onyx
$130.00
Puffco · Greenlight (fka Verdant)
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.2%
2.70%
CMHLLBBA
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Curacao Popcorn (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.2% 2.70% 14.15g
Sativa
CMHLLBBA
$9.19/g
Flower · Premium · Whole Flower
Rainbow Zorbet 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
26.7%
1.96%
CLLHMBBNAC
Indica
$140.00
$130.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$9.19/g
Flower · Premium
Rainbow Zorbet 14.15g
$140.00
$130.00
King City Gardens · Amplify
26.7% 1.96% 14.15g
Indica
CLLHMBBNAC
$9.19/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.7%
1.83%
MCAHLBL
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.7% 1.83% 14.15g
Sativa
MCAHLBL
$9.19/g
Flower · Bulk Flower
Forbidden Fruitcake
Standard Farms
Farkas Farms
14.15g
20.8%
0.09%
H
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower · Bulk Flower
Forbidden Fruitcake
$130.00
Standard Farms · Farkas Farms
20.8% 0.09% 14.15g
Indica
H
$9.19/g
Flower · Premium · Whole Flower
Apples & Bananas 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
25.7%
3.14%
MCALLHBBNC
Indica
$140.00
$130.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$9.19/g
Flower · Premium
Apples & Bananas 14.15g
$140.00
$130.00
King City Gardens · Amplify
25.7% 3.14% 14.15g
Indica
MCALLHBBNC
$9.19/g
Flower
Buff Cherries/14g
Farkas Farms
Farkas Farms
14.15g
27.1%
1.90%
LLMCH
Hybrid
$130.00
$9.19/g
Flower
Buff Cherries/14g
$130.00
Farkas Farms · Farkas Farms
27.1% 1.90% 14.15g
Hybrid
LLMCH
$9.19/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
22.2%
1.94%
LCLHBABMC
Indica
$130.00
$9.19/g
Flower
Icy Hindu Popcorn (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
22.2% 1.94% 14.15g
Indica
LCLHBABMC
$9.19/g
Flower · Premium · Whole Flower
Rainbow Zorbet 14.15g
King City Gardens
Amplify
14.15g
26.7%
1.96%
CLLHMBBNAC
Indica
$140.00
$130.00
$10 Off 14.15g Flower by King City Gardens
$9.19/g
Flower · Premium
Rainbow Zorbet 14.15g
$140.00
$130.00
King City Gardens · Amplify
26.7% 1.96% 14.15g
Indica
CLLHMBBNAC
$9.19/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
Supply
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
21.7%
1.83%
MCAHLBL
Sativa
$130.00
$9.19/g
Flower
Mango Mintality (14.15g)
$130.00
Supply · Greenlight (fka Verdant)
21.7% 1.83% 14.15g
Sativa
MCAHLBL
$9.19/g
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Pivot | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$130.00
—
Accessories · Devices
Puffco Pivot | Onyx
$130.00
Puffco · Ayr Wellness
Accessories
Puffco Pivot Onyx
Puffco
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$130.00
—
Accessories
Puffco Pivot Onyx
$130.00
Puffco · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Devices · Accessories
Puffco Pivot | Onyx
Puffco
Ayr Wellness
—
—
$130.00
—
Accessories · Devices
Puffco Pivot | Onyx
$130.00
Puffco · Ayr Wellness
Flower · Premium · Whole Flower
Solo Burger | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
24.0%
3.26%
LMCHB
Hybrid
$187.00
$130.90
30% Off Storewide
$9.25/g
Flower · Premium
Solo Burger | 14.15g Premium
$187.00
$130.90
Galenas · Certified Dispensary
24.0% 3.26% 14.15g
Hybrid
LMCHB
$9.25/g
Flower · Premium · Whole Flower
Solo Burger | 14.15g Premium
Galenas
Certified Dispensary
14.15g
24.0%
3.26%
LMCHB
Hybrid
$187.00
$130.90
30% Off Storewide
$9.25/g
Flower · Premium
Solo Burger | 14.15g Premium
$187.00
$130.90
Galenas · Certified Dispensary
24.0% 3.26% 14.15g
Hybrid
LMCHB
$9.25/g