Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower
Loud [14.15g]
Buckeye
RISE Whitehall
14.15g
22.0%
0.21%
LMCLHBABC
Sativa
$132.00
$9.33/g
Flower
Loud [14.15g]
$132.00
Buckeye · RISE Whitehall
22.0% 0.21% 14.15g
Sativa
LMCLHBABC
$9.33/g
Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
Meigs County
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.78%
LBCMALHNEC
Indica
$133.00
$9.40/g
Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
$133.00
Meigs County · Locals Dispensary
19.1% 0.78% 14.15g
Indica
LBCMALHNEC
$9.40/g
Flower · Premium · Whole Flower
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
Meigs County
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.78%
LBCMALHNEC
Indica
$133.00
$9.40/g
Flower · Premium
Meigs County | Purple P Dropper (Buds) | 14.15g | Indica
$133.00
Meigs County · Locals Dispensary
19.1% 0.78% 14.15g
Indica
LBCMALHNEC
$9.40/g
Flower
Zahiti Triangle [28.3g]
Butterfly Effect
NAR Reserve
28.30g
18.1%
Indica
$133.00
$4.70/g
Flower
Zahiti Triangle [28.3g]
$133.00
Butterfly Effect · NAR Reserve
18.1% 28.30g
Indica
$4.70/g
Flower · Whole Flower
Uptown F | 14g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
27.3%
1.83%
LLC
Indica
$190.00
$133.00
30% Off Riviera Creek
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Uptown F | 14g Bigs
$190.00
$133.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
27.3% 1.83% 14.15g
Indica
LLC
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Phantom | 14g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
27.0%
2.08%
CLM
Indica
$190.00
$133.00
30% Off Riviera Creek
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Phantom | 14g Bigs
$190.00
$133.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
27.0% 2.08% 14.15g
Indica
CLM
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Uptown F | 14g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
27.3%
1.83%
LLC
Indica
$190.00
$133.00
30% Off Riviera Creek
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Uptown F | 14g Bigs
$190.00
$133.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
27.3% 1.83% 14.15g
Indica
LLC
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Phantom | 14g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
27.0%
2.08%
CLM
Indica
$190.00
$133.00
30% Off Riviera Creek
$9.40/g
Flower · Whole Flower
Phantom | 14g Bigs
$190.00
$133.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
27.0% 2.08% 14.15g
Indica
CLM
$9.40/g
Flower
Apples and Bananas - 14.15g Whole Flower
Neighborgoods
The Botanist
14.00g
24.5%
3.06%
MCALBLC
Indica
$135.00
$9.64/g
Flower
Apples and Bananas - 14.15g Whole Flower
$135.00
Neighborgoods · The Botanist
24.5% 3.06% 14.00g
Indica
MCALBLC
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$135.00
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Indica
$135.00
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Indica
$9.64/g
Flower
Apples and Bananas - 14.15g Whole Flower
Neighborgoods
The Botanist
14.00g
24.5%
3.06%
MCALBLC
Indica
$135.00
$9.64/g
Flower
Apples and Bananas - 14.15g Whole Flower
$135.00
Neighborgoods · The Botanist
24.5% 3.06% 14.00g
Indica
MCALBLC
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$135.00
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Hybrid
$135.00
$9.64/g
Flower
Garlic Animal Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Hybrid
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Indica
$135.00
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Indica
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Indica
$135.00
$9.64/g
Flower
Layer Cake Budlet - 14.15g Smalls
$135.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Indica
$9.64/g
Concentrates
Hell Is Real [6g]
Hundred Percent Labs
NAR Reserve
0.50g
68.0%
4.36%
ABLMCLBHCE
Hybrid
$138.00
$276.00/g
Concentrates
Hell Is Real [6g]
$138.00
Hundred Percent Labs · NAR Reserve
68.0% 4.36% 0.50g
Hybrid
ABLMCLBHCE
$276.00/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.16%
CLLHBMB
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.16% 14.15g
Hybrid
CLLHBMB
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Grape J #7 - Hybrid Flower - 14.15g
Neighborgoods
The Landing
14.15g
21.3%
2.17%
CLLMHBBAC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Grape J #7 - Hybrid Flower - 14.15g
$140.00
Neighborgoods · The Landing
21.3% 2.17% 14.15g
Hybrid
CLLMHBBAC
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Gush Mints - Flower - 14.15g
Neighborgoods
The Landing
14.15g
20.7%
1.85%
CLLBBA
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Gush Mints - Flower - 14.15g
$140.00
Neighborgoods · The Landing
20.7% 1.85% 14.15g
Indica
CLLBBA
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$9.89/g
Flower
Octane Gateau 14.15g
Treehaus - Ohio
Elevated Growth
14.15g
20.4%
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Octane Gateau 14.15g
$140.00
Treehaus - Ohio · Elevated Growth
20.4% 14.15g
Hybrid
$9.89/g
Flower
Permanent Marker [14.15g]
Butterfly Effect
Elevated Growth
14.15g
20.1%
0.15%
LLCMHBNBAC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Permanent Marker [14.15g]
$140.00
Butterfly Effect · Elevated Growth
20.1% 0.15% 14.15g
Indica
LLCMHBNBAC
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.83%
LCLBAHMNBC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Rainbow Marker (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.83% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNBC
$9.89/g
Flower
Kaleidozoap [14.15g]
Woodward
Elevated Growth
14.15g
21.4%
0.21%
CLHLBAMBNC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Kaleidozoap [14.15g]
$140.00
Woodward · Elevated Growth
21.4% 0.21% 14.15g
Hybrid
CLHLBAMBNC
$9.89/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dayton's Delight (Select Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
23.6%
1.16%
CMBANC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dayton's Delight (Select Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
23.6% 1.16% 14.15g
Hybrid
CMBANC
$9.89/g
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.9%
1.93%
MLCLHBBANC
Sativa
$140.00
$9.89/g
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.9% 1.93% 14.15g
Sativa
MLCLHBBANC
$9.89/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
2.58%
LMCLHBABC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
25.1% 2.58% 14.15g
Hybrid
LMCLHBABC
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Gush Mints - Flower - 14.15g
Neighborgoods
The Landing
14.15g
20.7%
1.85%
CLLBBA
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Gush Mints - Flower - 14.15g
$140.00
Neighborgoods · The Landing
20.7% 1.85% 14.15g
Indica
CLLBBA
$9.89/g
Flower
Swampwater Fumez - 14.15g Whole Flower
King City Gardens
The Botanist
14.00g
—
Indica
$140.00
$10.00/g
Flower
Swampwater Fumez - 14.15g Whole Flower
$140.00
King City Gardens · The Botanist
14.00g
Indica
$10.00/g
Flower
Neighborgoods - Grape J #7 - Hybrid Flower - 14.15g
Neighborgoods
The Landing
14.15g
21.3%
2.17%
CLLMHBBAC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Neighborgoods - Grape J #7 - Hybrid Flower - 14.15g
$140.00
Neighborgoods · The Landing
21.3% 2.17% 14.15g
Hybrid
CLLMHBBAC
$9.89/g
Flower
Zack's Cake [14.15g]
CERTIFIED
RISE Whitehall
14.15g
24.0%
0.13%
LLCHBMBNAC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Zack's Cake [14.15g]
$140.00
CERTIFIED · RISE Whitehall
24.0% 0.13% 14.15g
Hybrid
LLCHBMBNAC
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.16%
CLLHBMB
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.16% 14.15g
Hybrid
CLLHBMB
$9.89/g
Flower
Kosher Kush [14.15g]
Wondergrove
Elevated Growth
14.15g
20.7%
0.10%
MLLCHNBAC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Kosher Kush [14.15g]
$140.00
Wondergrove · Elevated Growth
20.7% 0.10% 14.15g
Indica
MLLCHNBAC
$9.89/g
Flower
Modified Cookies [14.15g]
CERTIFIED
RISE Whitehall
14.15g
21.6%
0.23%
CMHLLBBAC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Modified Cookies [14.15g]
$140.00
CERTIFIED · RISE Whitehall
21.6% 0.23% 14.15g
Indica
CMHLLBBAC
$9.89/g
Flower
Divine Inferno [14.15g]
CERTIFIED
RISE Whitehall
14.15g
19.6%
0.11%
CMLHBNBAC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Divine Inferno [14.15g]
$140.00
CERTIFIED · RISE Whitehall
19.6% 0.11% 14.15g
Indica
CMLHBNBAC
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
21.0%
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Anniversary Cake (Buds) 14.15g | Indica
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
21.0% 14.15g
Indica
$9.89/g
Flower
Certified Cultivators - Zack's Cake - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.2%
0.97%
LLCHBBA
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Certified Cultivators - Zack's Cake - Flower - 14.15g
$140.00
CERTIFIED · The Landing
19.2% 0.97% 14.15g
Hybrid
LLCHBBA
$9.89/g
Flower
Swampwater Fumez - 14.15g Whole Flower
King City Gardens
The Botanist
14.00g
—
Indica
$140.00
$10.00/g
Flower
Swampwater Fumez - 14.15g Whole Flower
$140.00
King City Gardens · The Botanist
14.00g
Indica
$10.00/g
Flower
Jack’s Delight
RYTHM
Elevated Growth
—
23.4%
0.19%
MCHLLBTBAC
Sativa
$140.00
—
Flower
Jack’s Delight
$140.00
RYTHM · Elevated Growth
23.4% 0.19%
Sativa
MCHLLBTBAC
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
21.8%
1.39%
CMHLBLBAC
Sativa
$140.00
$9.89/g
Flower · Smalls Popcorn
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
21.8% 1.39% 14.15g
Sativa
CMHLBLBAC
$9.89/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
2.58%
LMCLHBABC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
25.1% 2.58% 14.15g
Hybrid
LMCLHBABC
$9.89/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
RYTHM
Locals Dispensary
14.00g
23.7%
1.92%
LCLMHBBANC
Indica
$140.00
$10.00/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 1.92% 14.00g
Indica
LCLMHBBANC
$10.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
2.58%
LMCLHBABC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Smalls Popcorn
Rythm | Afternoon Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
25.1% 2.58% 14.15g
Hybrid
LMCLHBABC
$9.89/g
Flower
Cheddar Cheeze
RYTHM
Elevated Growth
—
23.6%
0.10%
MLLBCHAC
Indica
$140.00
—
Flower
Cheddar Cheeze
$140.00
RYTHM · Elevated Growth
23.6% 0.10%
Indica
MLLBCHAC
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
23.9%
1.93%
MLCLHBBANC
Sativa
$140.00
$9.89/g
Flower
Rythm | Cherry Maui Wowie (Buds) 14.15g | Sativa
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.9% 1.93% 14.15g
Sativa
MLCLHBBANC
$9.89/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
RYTHM
Locals Dispensary
14.00g
23.7%
1.92%
LCLMHBBANC
Indica
$140.00
$10.00/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 1.92% 14.00g
Indica
LCLMHBBANC
$10.00/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
RYTHM
Locals Dispensary
14.15g
21.8%
1.39%
CMHLBLBAC
Sativa
$140.00
$9.89/g
Flower · Smalls Popcorn
Rythm | Jacks Delight (Mixed Buds) | 14.15g | Sativa
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
21.8% 1.39% 14.15g
Sativa
CMHLBLBAC
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
Farkas Farms
Locals Dispensary
14.15g
25.1%
1.16%
CLLHBMB
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Farkas Farms | Super B (Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
Farkas Farms · Locals Dispensary
25.1% 1.16% 14.15g
Hybrid
CLLHBMB
$9.89/g