Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dayton's Delight (Select Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
23.6%
1.16%
CMBANC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dayton's Delight (Select Buds) | 14.15g | Hybrid
$140.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
23.6% 1.16% 14.15g
Hybrid
CMBANC
$9.89/g
Flower
Zack's Cake [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
20.4%
0.09%
LLCHBBA
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Zack's Cake [14.15g]
$140.00
CERTIFIED · Elevated Growth
20.4% 0.09% 14.15g
Hybrid
LLCHBBA
$9.89/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
RYTHM
Locals Dispensary
14.00g
23.7%
1.92%
LCLMHBBANC
Indica
$140.00
$10.00/g
Flower
Rythm | Animal Face (Mixed Buds) | 14.15g | Indica
$140.00
RYTHM · Locals Dispensary
23.7% 1.92% 14.00g
Indica
LCLMHBBANC
$10.00/g
Flower
Solo Burger [14.15g]
Galenas
NAR Reserve
14.15g
24.0%
0.35%
LMCHBBNALC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Solo Burger [14.15g]
$140.00
Galenas · NAR Reserve
24.0% 0.35% 14.15g
Hybrid
LMCHBBNALC
$9.89/g
Flower
Certified Cultivators - Zack's Cake - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.2%
0.97%
LLCHBBA
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Certified Cultivators - Zack's Cake - Flower - 14.15g
$140.00
CERTIFIED · The Landing
19.2% 0.97% 14.15g
Hybrid
LLCHBBA
$9.89/g
Flower · Whole Flower
YO Rocks | 14.15g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
31.5%
2.12%
LCL
Sativa
$200.00
$140.00
30% Off Riviera Creek
$9.89/g
Flower · Whole Flower
YO Rocks | 14.15g Bigs
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
31.5% 2.12% 14.15g
Sativa
LCL
$9.89/g
Flower · Whole Flower
YO Rocks | 14.15g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
31.5%
2.12%
LCL
Sativa
$200.00
$140.00
30% Off Riviera Creek
$9.89/g
Flower · Whole Flower
YO Rocks | 14.15g Bigs
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
31.5% 2.12% 14.15g
Sativa
LCL
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Animal Face (I) Mixed Flower 14.15g
RYTHM
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
2.44%
LMCLHBABC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Animal Face (I) Mixed Flower 14.15g
$140.00
RYTHM · Ayr Wellness
26.4% 2.44% 14.15g
Indica
LMCLHBABC
$9.89/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherbtang #8 14.15g
CERTIFIED
Amplify
14.15g
20.6%
1.10%
CLLHMBBA
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Sherbtang #8 14.15g
$140.00
CERTIFIED · Amplify
20.6% 1.10% 14.15g
Hybrid
CLLHMBBA
$9.89/g
Flower · Premium · Whole Flower
Blanco Diamonds 14.15g
Appalachian Pharm
Amplify
14.15g
25.4%
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Blanco Diamonds 14.15g
$140.00
Appalachian Pharm · Amplify
25.4% 14.15g
Hybrid
$9.89/g
Flower
Forget Me Not (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
26.6%
1.60%
MCLLBHABNEC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Forget Me Not (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
26.6% 1.60% 14.15g
Hybrid
MCLLBHABNEC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC | 14.15g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
32.8%
0.41%
CH
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Riviera Creek
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC | 14.15g Bigs
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
32.8% 0.41% 14.15g
Indica
CH
$9.89/g
Flower
Kings Fire (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
25.6%
3.49%
LCMHABLC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Kings Fire (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
25.6% 3.49% 14.15g
Hybrid
LCMHABLC
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Cheddar Cheeze (I) Mixed Flower 14.15g
RYTHM
Ayr Wellness
14.15g
28.4%
1.23%
MLLCBAHC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Cheddar Cheeze (I) Mixed Flower 14.15g
$140.00
RYTHM · Ayr Wellness
28.4% 1.23% 14.15g
Indica
MLLCBAHC
$9.89/g
Flower
Egg Roll (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.7%
1.93%
CLLHBMAB
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Egg Roll (14.15g)
$140.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
19.7% 1.93% 14.15g
Indica
CLLHBMAB
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Animal Face (I) Mixed Flower 14.15g
RYTHM
Ayr Wellness
14.15g
26.4%
2.44%
LMCLHBABC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Animal Face (I) Mixed Flower 14.15g
$140.00
RYTHM · Ayr Wellness
26.4% 2.44% 14.15g
Indica
LMCLHBABC
$9.89/g
Flower
Forget Me Not (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
26.6%
1.60%
MCLLBHABNEC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Forget Me Not (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
26.6% 1.60% 14.15g
Hybrid
MCLLBHABNEC
$9.89/g
Flower
Kings Fire (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
25.6%
3.49%
LCMHABLC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Kings Fire (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
25.6% 3.49% 14.15g
Hybrid
LCMHABLC
$9.89/g
Flower
Egg Roll (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
19.7%
1.93%
CLLHBMAB
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Egg Roll (14.15g)
$140.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
19.7% 1.93% 14.15g
Indica
CLLHBMAB
$9.89/g
Flower · Premium · Whole Flower
Sherbtang #8 14.15g
CERTIFIED
Amplify
14.15g
20.6%
1.10%
CLLHMBBA
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Sherbtang #8 14.15g
$140.00
CERTIFIED · Amplify
20.6% 1.10% 14.15g
Hybrid
CLLHMBBA
$9.89/g
Flower
RS-1000 (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
28.7%
1.82%
LLMCBAH
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
RS-1000 (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
28.7% 1.82% 14.15g
Hybrid
LLMCBAH
$9.89/g
Flower
| Blueberry Caviar |
Cookies
Farkas Farms
14.15g
19.3%
2.96%
TLLMCBAHETOCGN
Sativa
$140.00
$9.89/g
Flower
| Blueberry Caviar |
$140.00
Cookies · Farkas Farms
19.3% 2.96% 14.15g
Sativa
TLLMCBAHETOCGN
$9.89/g
Flower
Truffle Monkey (14g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.9%
1.30%
LMCLHBAB
Sativa
$140.00
$10.00/g
Flower
Truffle Monkey (14g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
23.9% 1.30% 14.00g
Sativa
LMCLHBAB
$10.00/g
Flower
Wedding Cake (14g)
Wondergrove
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.6%
1.54%
MCLBLAHNEC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Wedding Cake (14g)
$140.00
Wondergrove · Greenlight (fka Verdant)
23.6% 1.54% 14.15g
Hybrid
MCLBLAHNEC
$9.89/g
Flower
RS-1000 (14.15g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
28.7%
1.82%
LLMCBAH
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
RS-1000 (14.15g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
28.7% 1.82% 14.15g
Hybrid
LLMCBAH
$9.89/g
Flower
Chieselcake
Wondergrove
Farkas Farms
14.15g
19.5%
0.76%
MLL
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Chieselcake
$140.00
Wondergrove · Farkas Farms
19.5% 0.76% 14.15g
Indica
MLL
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC | 14.15g Bigs
Riviera Creek
Certified Dispensary
14.15g
32.8%
0.41%
CH
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Riviera Creek
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC | 14.15g Bigs
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Certified Dispensary
32.8% 0.41% 14.15g
Indica
CH
$9.89/g
Flower · Premium · Whole Flower
Blanco Diamonds 14.15g
Appalachian Pharm
Amplify
14.15g
25.4%
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower · Premium
Blanco Diamonds 14.15g
$140.00
Appalachian Pharm · Amplify
25.4% 14.15g
Hybrid
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Cheddar Cheeze (I) Mixed Flower 14.15g
RYTHM
Ayr Wellness
14.15g
28.4%
1.23%
MLLCBAHC
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower · Small Buds
Rythm Cheddar Cheeze (I) Mixed Flower 14.15g
$140.00
RYTHM · Ayr Wellness
28.4% 1.23% 14.15g
Indica
MLLCBAHC
$9.89/g
Flower
Divine Inferno
CERTIFIED
Farkas Farms
14.15g
19.6%
1.02%
CMLH
Indica
$140.00
$9.89/g
Flower
Divine Inferno
$140.00
CERTIFIED · Farkas Farms
19.6% 1.02% 14.15g
Indica
CMLH
$9.89/g
Flower
Truffle Monkey (14g)
Farkas Farms
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
23.9%
1.30%
LMCLHBAB
Sativa
$140.00
$10.00/g
Flower
Truffle Monkey (14g)
$140.00
Farkas Farms · Greenlight (fka Verdant)
23.9% 1.30% 14.00g
Sativa
LMCLHBAB
$10.00/g
Flower
Wedding Cake (14g)
Wondergrove
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.6%
1.54%
MCLBLAHNEC
Hybrid
$140.00
$9.89/g
Flower
Wedding Cake (14g)
$140.00
Wondergrove · Greenlight (fka Verdant)
23.6% 1.54% 14.15g
Hybrid
MCLBLAHNEC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 830203
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
30.3%
2.85%
MLCHBBLANC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 830203
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
30.3% 2.85% 14.15g
Indica
MLCHBBLANC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 1311007
Riviera Creek
Trulieve Westerville
14.15g
29.9%
2.65%
MLCHBBALNC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 1311007
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve Westerville
29.9% 2.65% 14.15g
Indica
MLCHBBALNC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 1311007
Riviera Creek
Trulieve Westerville
14.15g
29.9%
2.65%
MLCHBBALNC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 1311007
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve Westerville
29.9% 2.65% 14.15g
Indica
MLCHBBALNC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1311330
Riviera Creek
Trulieve Westerville
14.15g
25.9%
3.06%
CLMHLBBAC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1311330
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve Westerville
25.9% 3.06% 14.15g
Indica
CLMHLBBAC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 830203
Riviera Creek
Trulieve German Village
14.15g
30.3%
2.85%
MLCHBBLANC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Stambaugh GC Flower - 830203
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve German Village
30.3% 2.85% 14.15g
Indica
MLCHBBLANC
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1311330
Riviera Creek
Trulieve Westerville
14.15g
25.9%
3.06%
CLMHLBBAC
Indica
$200.00
$140.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$9.89/g
Flower · Whole Flower
Phantom Flower - 1311330
$200.00
$140.00
Riviera Creek · Trulieve Westerville
25.9% 3.06% 14.15g
Indica
CLMHLBBAC
$9.89/g
Flower
Fiji Sunset
Savvy
NAR Reserve
—
19.7%
0.11%
LMCHLBABC
Indica
$142.00
—
Flower
Fiji Sunset
$142.00
Savvy · NAR Reserve
19.7% 0.11%
Indica
LMCHLBABC
Flower
Afghan Hound [28.3g]
Wondergrove
NAR Reserve
28.30g
16.2%
0.10%
LCMHLBABNC
Hybrid
$142.00
$5.02/g
Flower
Afghan Hound [28.3g]
$142.00
Wondergrove · NAR Reserve
16.2% 0.10% 28.30g
Hybrid
LCMHLBABNC
$5.02/g
Flower
Himalayan Lights [28.3g]
Wondergrove
NAR Reserve
28.30g
16.2%
0.08%
MALBCHLC
Hybrid
$142.00
$5.02/g
Flower
Himalayan Lights [28.3g]
$142.00
Wondergrove · NAR Reserve
16.2% 0.08% 28.30g
Hybrid
MALBCHLC
$5.02/g
Flower
Purple Mist OG [28.3g]
Wondergrove
NAR Reserve
28.30g
17.2%
0.05%
MLBACHLBTC
Hybrid
$142.00
$5.02/g
Flower
Purple Mist OG [28.3g]
$142.00
Wondergrove · NAR Reserve
17.2% 0.05% 28.30g
Hybrid
MLBACHLBTC
$5.02/g
Flower
Skyscraper (14.15g)
Riviera Creek
NAR Reserve
14.15g
28.6%
0.21%
LCMHLBABC
Sativa
$142.00
$10.04/g
Flower
Skyscraper (14.15g)
$142.00
Riviera Creek · NAR Reserve
28.6% 0.21% 14.15g
Sativa
LCMHLBABC
$10.04/g
Flower
Slayer Cake Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Indica
$144.00
$10.29/g
Flower
Slayer Cake Budlet - 14.15g Smalls
$144.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Indica
$10.29/g
Flower
Slayer Cake Budlet - 14.15g Smalls
Butterfly Effect by Grow Ohio
The Botanist
14.00g
—
Indica
$144.00
$10.29/g
Flower
Slayer Cake Budlet - 14.15g Smalls
$144.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · The Botanist
14.00g
Indica
$10.29/g
Flower
CERTIFIED - Blueberry Muffin #3 - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
21.1%
0.91%
LCLHBAM
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
CERTIFIED - Blueberry Muffin #3 - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
21.1% 0.91% 14.15g
Indica
LCLHBAM
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Permanent Cherries - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Permanent Cherries - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$10.25/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.6%
1.37%
CMBCA
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.6% 1.37% 14.15g
Hybrid
CMBCA
$10.25/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
1.00g
22.1%
0.77%
CMA
Indica
$145.00
$145.00/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
22.1% 0.77% 1.00g
Indica
CMA
$145.00/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$10.25/g