Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower
CERTIFIED - Blueberry Muffin #3 - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
21.1%
0.91%
LCLHBAM
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
CERTIFIED - Blueberry Muffin #3 - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
21.1% 0.91% 14.15g
Indica
LCLHBAM
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Sherbtang #1 - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
18.6%
1.73%
CLLHBMBAC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Sherbtang #1 - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
18.6% 1.73% 14.15g
Hybrid
CLLHBMBAC
$10.25/g
Flower
Super Sweet [14.15g]
CERTIFIED
RISE Whitehall
14.15g
19.0%
0.14%
LLMCNBHBAC
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Super Sweet [14.15g]
$145.00
CERTIFIED · RISE Whitehall
19.0% 0.14% 14.15g
Indica
LLMCNBHBAC
$10.25/g
Flower
Super Sweet [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
19.8%
0.11%
LLMNBCHBAC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Super Sweet [14.15g]
$145.00
CERTIFIED · Elevated Growth
19.8% 0.11% 14.15g
Hybrid
LLMNBCHBAC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.97%
CMABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.1% 0.97% 14.15g
Hybrid
CMABC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Sherbtang #1 - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
18.6%
1.73%
CLLHBMBAC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Sherbtang #1 - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
18.6% 1.73% 14.15g
Hybrid
CLLHBMBAC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.8%
0.51%
CMNBHABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.8% 0.51% 14.15g
Hybrid
CMNBHABC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Modified Cookies - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.9%
1.99%
CMLHBLBAC
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Modified Cookies - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
19.9% 1.99% 14.15g
Indica
CMLHBLBAC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.1%
0.97%
CMABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Sherbtang #1 (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.1% 0.97% 14.15g
Hybrid
CMABC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
19.8%
0.51%
CMNBHABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators | Super Sweet (Buds) | 14.15g | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
19.8% 0.51% 14.15g
Hybrid
CMNBHABC
$10.25/g
Flower
Modified Cookies [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
19.3%
0.22%
CMHLLBBNA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Modified Cookies [14.15g]
$145.00
CERTIFIED · Elevated Growth
19.3% 0.22% 14.15g
Indica
CMHLLBBNA
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Super Sweet - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.8%
1.26%
LLCMNBHABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Super Sweet - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
19.8% 1.26% 14.15g
Hybrid
LLCMNBHABC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Super Sweet - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.8%
1.26%
LLCMNBHABC
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Super Sweet - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
19.8% 1.26% 14.15g
Hybrid
LLCMNBHABC
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Permanent Cherries - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Permanent Cherries - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.6%
1.37%
CMBCA
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.6% 1.37% 14.15g
Hybrid
CMBCA
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
0.27%
CAM
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.1% 0.27% 14.15g
Indica
CAM
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.6%
1.37%
CMBCA
Hybrid
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Modified Cookies (Buds) | 14.15 | Hybrid
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.6% 1.37% 14.15g
Hybrid
CMBCA
$10.25/g
Flower
Blueberry Muffin #3 [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
21.1%
0.09%
LLCHBMA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Blueberry Muffin #3 [14.15g]
$145.00
CERTIFIED · Elevated Growth
21.1% 0.09% 14.15g
Indica
LLCHBMA
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Modified Cookies - Flower - 14.15g
CERTIFIED
The Landing
14.15g
19.9%
1.99%
CMLHBLBAC
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower
Certified Cultivators - Modified Cookies - Flower - 14.15g
$145.00
CERTIFIED · The Landing
19.9% 1.99% 14.15g
Indica
CMLHBLBAC
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
20.2%
1.62%
LMCLHBBA
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Permanent Cherries (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
20.2% 1.62% 14.15g
Indica
LMCLHBBA
$10.25/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
1.00g
22.1%
0.77%
CMA
Indica
$145.00
$145.00/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
22.1% 0.77% 1.00g
Indica
CMA
$145.00/g
Flower · Premium · Whole Flower
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
1.00g
22.1%
0.77%
CMA
Indica
$145.00
$145.00/g
Flower · Premium
Certified Cultivators | Dark Rainbow (Buds) | 14.15 | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
22.1% 0.77% 1.00g
Indica
CMA
$145.00/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
CERTIFIED
Locals Dispensary
14.15g
21.1%
0.27%
CAM
Indica
$145.00
$10.25/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators | Blueberry Muffin #3 (Buds) | 14.15g | Indica
$145.00
CERTIFIED · Locals Dispensary
21.1% 0.27% 14.15g
Indica
CAM
$10.25/g
Flower
HillFire - Grunts - Flower - 28.3g
HillFire
The Landing
28.30g
30.1%
1.77%
CLLMHBANC
Hybrid
$210.00
$147.00
30% OFF SELECT FIRELANDS & HILLFIRE PRODUCTS
$5.19/g
Flower
HillFire - Grunts - Flower - 28.3g
$210.00
$147.00
HillFire · The Landing
30.1% 1.77% 28.30g
Hybrid
CLLMHBANC
$5.19/g
Flower
HillFire - Grunts - Flower - 28.3g
HillFire
The Landing
28.30g
30.1%
1.77%
CLLMHBANC
Hybrid
$210.00
$147.00
30% OFF SELECT FIRELANDS & HILLFIRE PRODUCTS
$5.19/g
Flower
HillFire - Grunts - Flower - 28.3g
$210.00
$147.00
HillFire · The Landing
30.1% 1.77% 28.30g
Hybrid
CLLMHBANC
$5.19/g
Flower
Black Maple 14.15g
Treehaus - Ohio
Elevated Growth
14.15g
20.7%
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower
Black Maple 14.15g
$150.00
Treehaus - Ohio · Elevated Growth
20.7% 14.15g
Indica
$10.60/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
18.1%
1.71%
LCLABHMNBC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
$150.00
Galenas · Locals Dispensary
18.1% 1.71% 14.15g
Hybrid
LCLABHMNBC
$10.60/g
Accessories · Devices · Accessories
PAX mini 2
Theory Wellness
—
—
$150.00
—
Accessories · Devices
PAX mini 2
$150.00
· Theory Wellness
Flower
Forbidden Fruit Cake [28.3g]
Seed and Strain
NAR Reserve
28.30g
20.1%
0.17%
LLMCHBBNAC
Hybrid
$150.00
$5.30/g
Flower
Forbidden Fruit Cake [28.3g]
$150.00
Seed and Strain · NAR Reserve
20.1% 0.17% 28.30g
Hybrid
LLMCHBBNAC
$5.30/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
18.1%
1.71%
LCLABHMNBC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
$150.00
Galenas · Locals Dispensary
18.1% 1.71% 14.15g
Hybrid
LCLABHMNBC
$10.60/g
Accessories · Devices · Accessories
PAX mini 2
Theory Wellness
—
—
$150.00
—
Accessories · Devices
PAX mini 2
$150.00
· Theory Wellness
Flower
Soap [14.15g]
Neighborgoods
RISE Whitehall
14.15g
25.8%
0.20%
CLLHBBAM
Sativa
$150.00
$10.60/g
Flower
Soap [14.15g]
$150.00
Neighborgoods · RISE Whitehall
25.8% 0.20% 14.15g
Sativa
CLLHBBAM
$10.60/g
Accessories
Pivot - Sapphire
Puffco
Elevated Growth
—
—
$150.00
—
Accessories
Pivot - Sapphire
$150.00
Puffco · Elevated Growth
Flower
Sherbtang #1 [14.15g]
CERTIFIED
Elevated Growth
14.15g
20.4%
0.20%
CLHLMBBANC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Sherbtang #1 [14.15g]
$150.00
CERTIFIED · Elevated Growth
20.4% 0.20% 14.15g
Hybrid
CLHLMBBANC
$10.60/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
18.1%
1.71%
LCLABHMNBC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Galenas | EPBC (Buds) | 14.15g | Hybrid
$150.00
Galenas · Locals Dispensary
18.1% 1.71% 14.15g
Hybrid
LCLABHMNBC
$10.60/g
Accessories · Batteries
Pivot Sapphire
Puffco
Amplify
—
—
$150.00
—
Accessories · Batteries
Pivot Sapphire
$150.00
Puffco · Amplify
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators Shady Lemons (H) Select Flower 14.15g
CERTIFIED
Ayr Wellness
14.15g
25.7%
3.26%
LCLBAHMNC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators Shady Lemons (H) Select Flower 14.15g
$150.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
25.7% 3.26% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNC
$10.60/g
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
Neighborgoods
Main Street Medical Cannabis
14.15g
26.9%
1.44%
CLMBBAL
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
$150.00
Neighborgoods · Main Street Medical Cannabis
26.9% 1.44% 14.15g
Indica
CLMBBAL
$10.60/g
Flower · Premium · Whole Flower
Apples and Bananas 14.15g
Modern Flower
Amplify
14.15g
26.8%
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower · Premium
Apples and Bananas 14.15g
$150.00
Modern Flower · Amplify
26.8% 14.15g
Indica
$10.60/g
Flower
Rainbow Z (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.8%
1.67%
LLCMBHA
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Rainbow Z (14.15g)
$150.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
24.8% 1.67% 14.15g
Hybrid
LLCMBHA
$10.60/g
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Notorious SMALLS 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Amplify
14.15g
26.6%
1.51%
MLCHBABNC
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower · Smalls Popcorn
Notorious SMALLS 14.15g
$150.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Amplify
26.6% 1.51% 14.15g
Indica
MLCHBABNC
$10.60/g
Flower
Rainbow Z (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.8%
1.67%
LLCMBHA
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower
Rainbow Z (14.15g)
$150.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
24.8% 1.67% 14.15g
Hybrid
LLCMBHA
$10.60/g
Flower · Premium · Whole Flower
Blue Beach Hz 14g
Modern Flower
Amplify
14.00g
27.6%
1.71%
MCLHBLCB
Sativa
$150.00
$10.71/g
Flower · Premium
Blue Beach Hz 14g
$150.00
Modern Flower · Amplify
27.6% 1.71% 14.00g
Sativa
MCLHBLCB
$10.71/g
Accessories
Pax | Plus | Elderberry | Flower & Concentrate Vaporizer | Gear
PAX
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$150.00
—
Accessories
Pax | Plus | Elderberry | Flower & Concentrate Vaporizer | Gear
$150.00
PAX · Greenlight (fka Verdant)
Accessories · Batteries
Pivot Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$150.00
—
Accessories · Batteries
Pivot Onyx
$150.00
Puffco · Amplify
Accessories
Pax | Plus | Elderberry | Flower & Concentrate Vaporizer | Gear
PAX
Greenlight (fka Verdant)
—
—
$150.00
—
Accessories
Pax | Plus | Elderberry | Flower & Concentrate Vaporizer | Gear
$150.00
PAX · Greenlight (fka Verdant)
Flower
Buzzard Breath (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.6%
1.37%
LCLHBBAM
Sativa
$150.00
$10.60/g
Flower
Buzzard Breath (14.15g)
$150.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
23.6% 1.37% 14.15g
Sativa
LCLHBBAM
$10.60/g
Accessories · Batteries
Pivot Onyx
Puffco
Amplify
—
—
$150.00
—
Accessories · Batteries
Pivot Onyx
$150.00
Puffco · Amplify
Flower · Smalls Popcorn · Small Buds
Notorious SMALLS 14.15g
Butterfly Effect by Grow Ohio
Amplify
14.15g
26.6%
1.51%
MLCHBABNC
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower · Smalls Popcorn
Notorious SMALLS 14.15g
$150.00
Butterfly Effect by Grow Ohio · Amplify
26.6% 1.51% 14.15g
Indica
MLCHBABNC
$10.60/g
Flower · Premium · Whole Flower
Apples and Bananas 14.15g
Modern Flower
Amplify
14.15g
26.8%
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower · Premium
Apples and Bananas 14.15g
$150.00
Modern Flower · Amplify
26.8% 14.15g
Indica
$10.60/g