Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators Shady Lemons (H) Select Flower 14.15g
CERTIFIED
Ayr Wellness
14.15g
25.7%
3.26%
LCLBAHMNC
Hybrid
$150.00
$10.60/g
Flower · Whole Flower
Certified Cultivators Shady Lemons (H) Select Flower 14.15g
$150.00
CERTIFIED · Ayr Wellness
25.7% 3.26% 14.15g
Hybrid
LCLBAHMNC
$10.60/g
Accessories
Arctic Cooler Bag - Green Camo
Cookies
Farkas Farms
—
—
$150.00
—
Accessories
Arctic Cooler Bag - Green Camo
$150.00
Cookies · Farkas Farms
Accessories · Batteries
Pivot Sapphire
Puffco
Amplify
—
—
$150.00
—
Accessories · Batteries
Pivot Sapphire
$150.00
Puffco · Amplify
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
Neighborgoods
Main Street Medical Cannabis
14.15g
26.9%
1.44%
CLMBBAL
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
$150.00
Neighborgoods · Main Street Medical Cannabis
26.9% 1.44% 14.15g
Indica
CLMBBAL
$10.60/g
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
Neighborgoods
Main Street Medical Cannabis
14.15g
26.9%
1.44%
CLMBBAL
Indica
$150.00
$10.60/g
Flower
Neighborgoods - Black Ice - Indica - [14.15g]
$150.00
Neighborgoods · Main Street Medical Cannabis
26.9% 1.44% 14.15g
Indica
CLMBBAL
$10.60/g
Accessories
Arctic Cooler Bag - Green Camo
Cookies
Farkas Farms
—
—
$150.00
—
Accessories
Arctic Cooler Bag - Green Camo
$150.00
Cookies · Farkas Farms
Flower · Premium · Whole Flower
Blue Beach Hz 14g
Modern Flower
Amplify
14.00g
27.6%
1.71%
MCLHBLCB
Sativa
$150.00
$10.71/g
Flower · Premium
Blue Beach Hz 14g
$150.00
Modern Flower · Amplify
27.6% 1.71% 14.00g
Sativa
MCLHBLCB
$10.71/g
Flower
Buzzard Breath (14.15g)
Neighborgoods
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
23.6%
1.37%
LCLHBBAM
Sativa
$150.00
$10.60/g
Flower
Buzzard Breath (14.15g)
$150.00
Neighborgoods · Greenlight (fka Verdant)
23.6% 1.37% 14.15g
Sativa
LCLHBBAM
$10.60/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
21.6%
2.77%
CMLHBNBAC
Indica
$153.00
$10.81/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
$153.00
Riviera Creek · Leaf Relief
21.6% 2.77% 14.15g
Indica
CMLHBNBAC
$10.81/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
21.6%
2.77%
CMLHBNBAC
Indica
$153.00
$10.81/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
$153.00
Riviera Creek · Leaf Relief
21.6% 2.77% 14.15g
Indica
CMLHBNBAC
$10.81/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
21.6%
2.77%
CMLHBNBAC
Indica
$153.00
$10.81/g
Flower
RIVIERA CREEK - Lost River Tier 1 Indica 14.15 g
$153.00
Riviera Creek · Leaf Relief
21.6% 2.77% 14.15g
Indica
CMLHBNBAC
$10.81/g
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve German Village
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve German Village
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Westerville
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve Westerville
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Accessories · Devices · Accessories
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
Puffco
Trulieve Clintonville
—
—
$220.00
$154.00
Open - 2pm 30% Off Storewide
—
Accessories · Devices
New Peak Smart E-Rig | Color: Onyx
$220.00
$154.00
Puffco · Trulieve Clintonville
Flower
KLUTCH - Grape Rtz Tier 1 Indica 14.15 g
Klutch
Leaf Relief
14.15g
22.1%
2.21%
MALLCBHNB
Indica
$156.50
$11.06/g
Flower
KLUTCH - Grape Rtz Tier 1 Indica 14.15 g
$156.50
Klutch · Leaf Relief
22.1% 2.21% 14.15g
Indica
MALLCBHNB
$11.06/g
Flower
KLUTCH - Grape Rtz Tier 1 Indica 14.15 g
Klutch
Leaf Relief
14.15g
22.1%
2.21%
MALLCBHNB
Indica
$156.50
$11.06/g
Flower
KLUTCH - Grape Rtz Tier 1 Indica 14.15 g
$156.50
Klutch · Leaf Relief
22.1% 2.21% 14.15g
Indica
MALLCBHNB
$11.06/g
Flower
COOKIES - Berniehana Butter Tier 1 Indica 14.15 g
Cookies
Leaf Relief
14.15g
20.0%
Indica
$156.50
$11.06/g
Flower
COOKIES - Berniehana Butter Tier 1 Indica 14.15 g
$156.50
Cookies · Leaf Relief
20.0% 14.15g
Indica
$11.06/g
Flower
COOKIES - Berniehana Butter Tier 1 Indica 14.15 g
Cookies
Leaf Relief
14.15g
20.0%
Indica
$156.50
$11.06/g
Flower
COOKIES - Berniehana Butter Tier 1 Indica 14.15 g
$156.50
Cookies · Leaf Relief
20.0% 14.15g
Indica
$11.06/g
Flower
Blueberry Caviar (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
18.0%
1.91%
LLMBCAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Blueberry Caviar (14.15g)
$160.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
18.0% 1.91% 14.15g
Hybrid
LLMBCAHNC
$11.31/g
Flower
Syrupz (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.8%
1.64%
LLMCBHABN
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Syrupz (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
20.8% 1.64% 14.15g
Hybrid
LLMCBHABN
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
Cherry RTZ 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
21.6%
1.71%
LCLHBMNABC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Cherry RTZ 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
21.6% 1.71% 14.15g
Indica
LCLHBMNABC
$11.31/g
Flower
Syrupz (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
20.8%
1.64%
LLMCBHABN
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Syrupz (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
20.8% 1.64% 14.15g
Hybrid
LLMCBHABN
$11.31/g
Flower
Stambaugh GC (14g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
32.9%
2.53%
MLCHBBAL
Indica
$160.00
$11.43/g
Flower
Stambaugh GC (14g)
$160.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
32.9% 2.53% 14.00g
Indica
MLCHBBAL
$11.43/g
Flower · Premium · Whole Flower
Orange 43 - 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
26.1%
1.60%
MLCLBAHBNC
Sativa
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Orange 43 - 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
26.1% 1.60% 14.15g
Sativa
MLCLBAHBNC
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
Grow Ohio
Leaf Relief
14.15g
26.9%
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
$160.00
Grow Ohio · Leaf Relief
26.9% 14.15g
Indica
$11.31/g
Flower
Zoap (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
26.4%
2.10%
LMLCBAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Zoap (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
26.4% 2.10% 14.15g
Hybrid
LMLCBAHNC
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
Permanent Marker 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
23.1%
2.34%
LLCABHMNBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Permanent Marker 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
23.1% 2.34% 14.15g
Indica
LLCABHMNBC
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
Permanent Marker 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
23.1%
2.34%
LLCABHMNBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Permanent Marker 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
23.1% 2.34% 14.15g
Indica
LLCABHMNBC
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
RS11 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
24.6%
1.99%
LLMCBAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
RS11 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
24.6% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHNC
$11.31/g
Flower
Uptown F (14g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
28.3%
2.44%
LLCMBHAC
Indica
$160.00
$11.43/g
Flower
Uptown F (14g)
$160.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
28.3% 2.44% 14.00g
Indica
LLCMBHAC
$11.43/g
Flower · Premium · Whole Flower
Cherry RTZ 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
21.6%
1.71%
LCLHBMNABC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Cherry RTZ 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
21.6% 1.71% 14.15g
Indica
LCLHBMNABC
$11.31/g
Flower
KLUTCH - Big Head Tier 1 Indica 14.15 g
Klutch
Leaf Relief
14.15g
21.5%
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
KLUTCH - Big Head Tier 1 Indica 14.15 g
$160.00
Klutch · Leaf Relief
21.5% 14.15g
Indica
$11.31/g
Flower
Blueberry Caviar (14.15g)
Cookies
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
18.0%
1.91%
LLMBCAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Blueberry Caviar (14.15g)
$160.00
Cookies · Greenlight (fka Verdant)
18.0% 1.91% 14.15g
Hybrid
LLMBCAHNC
$11.31/g
Flower
Uptown F (14g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
28.3%
2.44%
LLCMBHAC
Indica
$160.00
$11.43/g
Flower
Uptown F (14g)
$160.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
28.3% 2.44% 14.00g
Indica
LLCMBHAC
$11.43/g
Flower
Stambaugh GC (14g)
Riviera Creek
Greenlight (fka Verdant)
14.00g
32.9%
2.53%
MLCHBBAL
Indica
$160.00
$11.43/g
Flower
Stambaugh GC (14g)
$160.00
Riviera Creek · Greenlight (fka Verdant)
32.9% 2.53% 14.00g
Indica
MLCHBBAL
$11.43/g
Flower
KLUTCH - Big Head Tier 1 Indica 14.15 g
Klutch
Leaf Relief
14.15g
21.5%
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
KLUTCH - Big Head Tier 1 Indica 14.15 g
$160.00
Klutch · Leaf Relief
21.5% 14.15g
Indica
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
RS11 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
24.6%
1.99%
LLMCBAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
RS11 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
24.6% 1.99% 14.15g
Hybrid
LLMCBAHNC
$11.31/g
Flower · Premium · Whole Flower
Orange 43 - 14.15g
Klutch
Amplify
14.15g
26.1%
1.60%
MLCLBAHBNC
Sativa
$160.00
$11.31/g
Flower · Premium
Orange 43 - 14.15g
$160.00
Klutch · Amplify
26.1% 1.60% 14.15g
Sativa
MLCLBAHBNC
$11.31/g
Flower
Ice Cream Cake (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.4%
2.03%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Ice Cream Cake (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
24.4% 2.03% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$11.31/g
Flower
Klutch - Permanent Marker - Indica - [14.15g]
Klutch
Main Street Medical Cannabis
14.15g
27.4%
2.64%
LLCABMHBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Permanent Marker - Indica - [14.15g]
$160.00
Klutch · Main Street Medical Cannabis
27.4% 2.64% 14.15g
Indica
LLCABMHBC
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
Grow Ohio
Leaf Relief
14.15g
26.9%
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
$160.00
Grow Ohio · Leaf Relief
26.9% 14.15g
Indica
$11.31/g
Flower
Klutch - Permanent Marker - Indica - [14.15g]
Klutch
Main Street Medical Cannabis
14.15g
27.4%
2.64%
LLCABMHBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Permanent Marker - Indica - [14.15g]
$160.00
Klutch · Main Street Medical Cannabis
27.4% 2.64% 14.15g
Indica
LLCABMHBC
$11.31/g
Flower
Ice Cream Cake (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
24.4%
2.03%
LLMCBHABNC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Ice Cream Cake (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
24.4% 2.03% 14.15g
Indica
LLMCBHABNC
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
Grow Ohio
Leaf Relief
14.15g
26.9%
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
GROW OHIO - Layer Cake Tier 2 Indica 14.15 g
$160.00
Grow Ohio · Leaf Relief
26.9% 14.15g
Indica
$11.31/g
Flower
Zoap (14.15g)
Klutch
Greenlight (fka Verdant)
14.15g
26.4%
2.10%
LMLCBAHNC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Zoap (14.15g)
$160.00
Klutch · Greenlight (fka Verdant)
26.4% 2.10% 14.15g
Hybrid
LMLCBAHNC
$11.31/g
Flower
Orange 43 [14.15g]
Klutch Cannabis
RISE Whitehall
14.15g
23.8%
0.23%
MLLBCHBTANE
Sativa
$160.00
$11.31/g
Flower
Orange 43 [14.15g]
$160.00
Klutch Cannabis · RISE Whitehall
23.8% 0.23% 14.15g
Sativa
MLLBCHBTANE
$11.31/g
Flower
Klutch - Sherb Cream Pie - Flower - 14.15g
Klutch
The Landing
14.15g
18.4%
1.51%
LCLHMBNABC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Sherb Cream Pie - Flower - 14.15g
$160.00
Klutch · The Landing
18.4% 1.51% 14.15g
Indica
LCLHMBNABC
$11.31/g