Columbus, OH
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Products21,003
Avg Price$38.93
Avg THC45.3%
Avg Terps3.28%
On Sale11,253
Lowest$0.50
Avg $/gram$25.67
Stores21
Brands320
Highest$699.00
Deals Specials Market
Price ↑
Filters
Sort by
PriceLow → High
PriceHigh → Low
THC %High → Low
Terps %High → Low
$/gramLow → High
NameA → Z
21003 products
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
Belushi's Farm
Elevated Growth
14.15g
23.4%
0.18%
LMCHLBBANC
Hybrid
$160.00
$11.31/g
Flower
Caddie Rainbows [14.15g]
$160.00
Belushi's Farm · Elevated Growth
23.4% 0.18% 14.15g
Hybrid
LMCHLBBANC
$11.31/g
Accessories · Dab Tools · Accessories
(10000 lpv) Dr. Dabber | XS- Black
Dr. Dabber
Locals Dispensary
—
—
$160.00
—
Accessories · Dab Tools
(10000 lpv) Dr. Dabber | XS- Black
$160.00
Dr. Dabber · Locals Dispensary
Flower
Klutch - Cherry RTZ - Flower - 14.15g
Klutch
The Landing
14.15g
21.4%
1.42%
LCLMHBANBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Cherry RTZ - Flower - 14.15g
$160.00
Klutch · The Landing
21.4% 1.42% 14.15g
Indica
LCLMHBANBC
$11.31/g
Flower
Klutch - Cherry RTZ - Flower - 14.15g
Klutch
The Landing
14.15g
21.4%
1.42%
LCLMHBANBC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Cherry RTZ - Flower - 14.15g
$160.00
Klutch · The Landing
21.4% 1.42% 14.15g
Indica
LCLMHBANBC
$11.31/g
Flower
Sherb Cream Pie
Klutch Cannabis
Elevated Growth
—
20.6%
0.20%
LLCMHBABNC
Indica
$160.00
—
Flower
Sherb Cream Pie
$160.00
Klutch Cannabis · Elevated Growth
20.6% 0.20%
Indica
LLCMHBABNC
Flower
Klutch - Sherb Cream Pie - Flower - 14.15g
Klutch
The Landing
14.15g
18.4%
1.51%
LCLHMBNABC
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Klutch - Sherb Cream Pie - Flower - 14.15g
$160.00
Klutch · The Landing
18.4% 1.51% 14.15g
Indica
LCLHMBNABC
$11.31/g
Flower
Motorbreath [14.15g]
Josh D Farms
Elevated Growth
14.15g
20.6%
0.18%
MLCHLBABN
Indica
$160.00
$11.31/g
Flower
Motorbreath [14.15g]
$160.00
Josh D Farms · Elevated Growth
20.6% 0.18% 14.15g
Indica
MLCHLBABN
$11.31/g
Flower
Root Beer Cream Cake - 28g Smalls
Savvy
The Botanist
28.00g
20.6%
2.41%
CMHLLBA
Indica
$162.00
$5.79/g
Flower
Root Beer Cream Cake - 28g Smalls
$162.00
Savvy · The Botanist
20.6% 2.41% 28.00g
Indica
CMHLLBA
$5.79/g
Flower
Root Beer Cream Cake - 28g Smalls
Savvy
The Botanist
28.00g
20.6%
2.41%
CMHLLBA
Indica
$162.00
$5.79/g
Flower
Root Beer Cream Cake - 28g Smalls
$162.00
Savvy · The Botanist
20.6% 2.41% 28.00g
Indica
CMHLLBA
$5.79/g
Concentrates · Shatter
Hundred Percent Labs Starry Night (H) Shatter 6g
Hundred Percent Labs
Ayr Wellness
6.00g
67.1%
3.34%
CLHLBCBAME
Hybrid
$184.00
$165.60
10% Off Hundred Percent Labs Concentrates
$27.60/g
Concentrates · Shatter
Hundred Percent Labs Starry Night (H) Shatter 6g
$184.00
$165.60
Hundred Percent Labs · Ayr Wellness
67.1% 3.34% 6.00g
Hybrid
CLHLBCBAME
$27.60/g
Concentrates · Shatter
Hundred Percent Labs Starry Night (H) Shatter 6g
Hundred Percent Labs
Ayr Wellness
6.00g
67.1%
3.34%
CLHLBCBAME
Hybrid
$184.00
$165.60
10% Off Hundred Percent Labs Concentrates
$27.60/g
Concentrates · Shatter
Hundred Percent Labs Starry Night (H) Shatter 6g
$184.00
$165.60
Hundred Percent Labs · Ayr Wellness
67.1% 3.34% 6.00g
Hybrid
CLHLBCBAME
$27.60/g
Flower
GALENAS - Garlic Ice Mints Tier 1 Hybrid 14.15 g
Galenas
Leaf Relief
14.15g
21.5%
1.78%
CLHLBMBAC
Hybrid
$168.50
$11.91/g
Flower
GALENAS - Garlic Ice Mints Tier 1 Hybrid 14.15 g
$168.50
Galenas · Leaf Relief
21.5% 1.78% 14.15g
Hybrid
CLHLBMBAC
$11.91/g
Flower
RC Rainbow
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
24.9%
1.33%
CLMHBLBC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower
RC Rainbow
$170.00
Riviera Creek · Leaf Relief
24.9% 1.33% 14.15g
Hybrid
CLMHBLBC
$12.01/g
Flower · Whole Flower
Galenas Lembas Dough (H) Flower 14.15g
Galenas
Ayr Wellness
14.15g
22.6%
2.33%
LCLMHBABC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower · Whole Flower
Galenas Lembas Dough (H) Flower 14.15g
$170.00
Galenas · Ayr Wellness
22.6% 2.33% 14.15g
Hybrid
LCLMHBABC
$12.01/g
Flower
RC Rainbow
Riviera Creek
Leaf Relief
14.15g
24.9%
1.33%
CLMHBLBC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower
RC Rainbow
$170.00
Riviera Creek · Leaf Relief
24.9% 1.33% 14.15g
Hybrid
CLMHBLBC
$12.01/g
Flower · Whole Flower
Galenas Lembas Dough (H) Flower 14.15g
Galenas
Ayr Wellness
14.15g
22.6%
2.33%
LCLMHBABC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower · Whole Flower
Galenas Lembas Dough (H) Flower 14.15g
$170.00
Galenas · Ayr Wellness
22.6% 2.33% 14.15g
Hybrid
LCLMHBABC
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
$170.00
Galenas · Locals Dispensary
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
$170.00
Galenas · Locals Dispensary
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
Galenas
Locals Dispensary
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$170.00
$12.01/g
Flower
Galenas | Willy Ocean (Buds) | 14.15g | Hybrid
$170.00
Galenas · Locals Dispensary
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$12.01/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.5%
1.63%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.5% 1.63% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.6%
3.22%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 3.22% 28.00g
Hybrid
MCALLHBBC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
Modern Flower
Trulieve Clintonville
28.00g
26.5%
1.63%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372681
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Clintonville
26.5% 1.63% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.49% 28.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.8%
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.8% 28.30g
Hybrid
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
24.9%
1.39%
CLMHLBBAC
Indica
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
24.9% 1.39% 28.30g
Indica
CLMHLBBAC
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.6%
1.49%
MCLHBLBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Blue Beach Hz Flower - 1372685
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.6% 1.49% 28.00g
Sativa
MCLHBLBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.1%
1.81%
LLCHBBAMC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.1% 1.81% 28.00g
Hybrid
LLCHBBAMC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.7%
1.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.7% 1.79% 28.30g
Sativa
MCLHLBBAC
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.2%
3.25%
CLMHLBAC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.2% 3.25% 28.00g
Hybrid
CLMHLBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.6%
3.22%
MCALLHBBC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1371755
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.6% 3.22% 28.00g
Hybrid
MCALLHBBC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.1%
1.81%
LLCHBBAMC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Fumez Flower - 1371851
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.1% 1.81% 28.00g
Hybrid
LLCHBBAMC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.7%
1.79%
MCLHLBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Sing Sling Flower - 1316254
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.7% 1.79% 28.30g
Sativa
MCLHLBBAC
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
24.9%
1.39%
CLMHLBBAC
Indica
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Red Bird Flower - 1245311
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
24.9% 1.39% 28.30g
Indica
CLMHLBBAC
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
Modern Flower
Trulieve German Village
28.30g
25.8%
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Apples and Bananas Flower - 1261153
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.8% 28.30g
Hybrid
$6.18/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
Modern Flower
Trulieve Westerville
28.00g
25.2%
1.88%
LMCLHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sweet Tooth Flower - 1372680
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve Westerville
25.2% 1.88% 28.00g
Sativa
LMCLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.1%
2.08%
CMLLHBBAC
Indica
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.1% 2.08% 28.00g
Indica
CMLLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
25.1%
2.08%
CMLLHBBAC
Indica
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Sunset Sherbert x Kush Mints Flower - 1372128
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
25.1% 2.08% 28.00g
Indica
CMLLHBBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
27.2%
3.25%
CLMHLBAC
Hybrid
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Yeti Breath Flower - 1363040
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
27.2% 3.25% 28.00g
Hybrid
CLMHLBAC
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
Modern Flower
Trulieve German Village
28.00g
26.4%
1.53%
CLLMHBBAC
Sativa
$250.00
$175.00
30% Off Storewide (Excluding R.O, Pre-rolls, Accessories, nonstackable)
$6.25/g
Flower · Whole Flower
Earthquake Flower - 1383209
$250.00
$175.00
Modern Flower · Trulieve German Village
26.4% 1.53% 28.00g
Sativa
CLLMHBBAC
$6.25/g
Flower · Premium · Whole Flower
Willy Ocean 14.15g
Galenas
Amplify
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$177.00
$12.51/g
Flower · Premium
Willy Ocean 14.15g
$177.00
Galenas · Amplify
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$12.51/g
Flower · Premium · Whole Flower
Willy Ocean 14.15g
Galenas
Amplify
14.15g
21.9%
2.25%
CLMLHBBANC
Hybrid
$177.00
$12.51/g
Flower · Premium
Willy Ocean 14.15g
$177.00
Galenas · Amplify
21.9% 2.25% 14.15g
Hybrid
CLMLHBBANC
$12.51/g
Flower
GALENAS - Banana Acai Mints Tier 1 Hybrid 14.15 g
Galenas
Leaf Relief
14.15g
22.2%
3.78%
CLAHBLMNBC
Hybrid
$177.50
$12.54/g
Flower
GALENAS - Banana Acai Mints Tier 1 Hybrid 14.15 g
$177.50
Galenas · Leaf Relief
22.2% 3.78% 14.15g
Hybrid
CLAHBLMNBC
$12.54/g